دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۱۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز پنجم فروردین 1402 با کارکنان کانون دیدار کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از آمادگی مراکز منخب کانون استان جهت ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان در ایام نوروز خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۲    
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز پنجم فروردین 1402 با کارکنان کانون دیدار کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: همزمان با ایام تعطیل و حضور مسافران نوروزی در باشگاه فرهنگیان استان، امکان استفاده از کتاب های کانون برای کودکان و نوجوانان فراهم شده است.
بازدید معصومه ابراهیمی هژیر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از پایگاه استقبال از مسافران نوروزی شهر جورقان
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد کتاب، خون جاری در رگ های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. حامد علامتی با اشاره به اهم فعالیت های لازم برای اعتلای هرچه بهتر این مجموعه ...
به مناسبت فرارسیدن سال جدید و ماه مبارک رمضان ابراهیمی هژیر مدیرکل کانون پرورش فکری با دکتر قاسمی فرزاد استاندار همدان دیدار و گفتگو کرد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم از بازگشت سینما کانون به چرخه اکران فیلم های سینمایی همزمان با ایام نوروز خبر داد و گفت: این سینما بعد از گذشت سه سال تعطیلی به عنوان تنها سینمای منطقه پردیسان قم مجدداً آغاز به کار کرد و میزبان علاقه مندان به هنر هفتم است.
ابراهیمی هژیر مدیرکل، قادری حراست، اسعدی رییس امور مالی و خوانساری کارشناس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان به نمایندگی کارکنان در ساعت اولیه کاری سال 1402 در مزار شهدای گمنام همدان حضور یافتند.
ویژه برنامه مشترک وهارانه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام و میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در محل نوروزگاه مرکزی قلعه والی شهر ایلام اجرا شد.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نخستین روز کاری سال 1402 در دیدار با تعدادی از کارکنان کانون در جریان دغدغه ها و برخی از مطالبات آن ها قرار گرفت.
در نخستین روز کاری سال جدید یک نشست نوروزخوانی با حضور همکاران اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برگزار شد.
واحد فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد مهرواره قصه گویی قصه های ماه را برگزار می کند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۷    
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با بیان اینکه برای ترویج کتاب و کتابخوانی برای کودکان و نوجوانان برنامه های متعددی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برگزار می شود گفت: ترویج کتابخوانی پلی به سمت پرورش استعداد فکری کودکان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از فعالیت 6 مرکز کانون پرورش فکری کرمانشاه در ایام نوروز 1402 خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: این اداره کل سال گذشته سه هزار و 500 جلد کتاب در یک هزار و 200 عنوان به مدارس مناطق محروم استان اهدا کرد.
شیرین طنز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مجموعه پنج جلدی و طنز جزیره بی تربیت ها نوشته شهرام توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجدید چاپ شد. به گزارش شیرین طنز، به نقل از خبرگزاری مهر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با برگزاری برنامه های شاد به استقبال بهار رفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوعات مختلف به طور کلی پنجاه سال فعالیت این سازمان را در برمی گیرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
500 نفر از کودکان کار با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تماشای فیلم سینمایی ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی نشستند.
حامد علامتی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور پیامی درگذشت همسر یکی از مربیان کتابخانه سیار کانون استان سمنان را تسلیت گفت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۳    
سمیه رسولی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در پیامی نوروز باستانی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در آستانه ی نوروز و با هدف انتقال پیام های تربیتی و ترافیکی و همچنین ایجاد فضای نشاط و شادی ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از کتابت قرآن توسط کودکان و نوجوانان همدانی در ایام نوروز و ماه رمضان خبر داد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام ،طی پیامی فرا رسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۳:۳۵    
معصومه ابراهیمی هژیر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان طی پیامی آغاز سال 1402 و فرا رسیدن بهار قرآنی ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
دکتر احسان منصوری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان پیام نوروزی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با تاکید بر اینکه اعتقاد داریم بچه ها مناطق محروم باید دیده شوند، گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان باید از ظرفیت های رسانه بهره گیری شود.
منیره جعفری سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان به مناسبت آغاز سال نو و حلول ماه مبارک رمضان پیام نوروزی صادر کرد .
به همت آموزشگاه موسیقی چکاوک و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کنسرت هنرجویی ویژه کودکان و نوجوانان در کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان پویش مجازی آسمان چه می گوید را برگزار می کند.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی فروهر معدنی را به عنوان مدیرکل آفرینش های فرهنگی کانون منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سال جدید با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیرکل آفرینش های کانون منصوب شد.
در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام با مدیر استانی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، حجت الاسلام محمدصادق پیمایی مدیر استانی این شورا ضمن تقدیر از تلاشهای موثر کانون پرورش فکری استان در جشن بزرگ نیمه شعبان سال جاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت نوروز 1402، سه رویداد فرهنگی، هنری و ادبی از سوی کانون پرورش فکری مازندران ویژه کودک و نوجوان برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۳    
اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان با انجام فعالیت های فرهنگی هنری به استقبال بهار رفتند و به اعضای مکاتبه ای تعداد 110 کتاب و کارت پستال تبریک عید نوروز از واحد ادبی کانون هرمزگان اهدا شد.
اعضای کانون پرورش فکری هرمز در کارگاه آموزشی محیط زیستی آشنایی با پرندگان و ساخت آشیانه آنها شرکت کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۶    
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با حضور در ایستگاه های استقبال از بهار در مبادی ورودی مشهد به ارائه خدمات فرهنگی، ادبی و هنری می پردازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، در روز یکشنبه 28 اسفند 1401 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با عمو فیروز و عروسک های سردیس به استقبال مسافرین نوروزی رفتند ...
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی معصومه ابراهیمی هژیر را به عنوان مدیرکل کانون استان همدان منصوب کرد.
در آخرین روز کاری در سال 1401 سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با جمعی از هنرمندان و فعالان اجتماعی به گفتگو نشست.
در آستانه سال نو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شاد اقدام به برنامه ریزی و پخش ویژه برنامه ایران شاد به صورت حضوری و مجازی کرده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، پنج مرکز کانون استان کرمانشاه در راستای خدمت رسانی به میهمانان کودک و نوجوان نوروزی در ایام نوروز 1402 پذیرای کودکان و نوجوانان خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه عکاسی پا به پای بهار همزمان با آغاز جشن های نوروزی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کانون پرورش فکری خوزستان فراخوان نخستین مهرواره ادبی نگاه سبز (نوروز و رمضان) را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
فرنوش عابدی کارگردان انیمیشن سمپاش، سه تندیس و لوح خود را به مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پویانمایی گیلگمش ساخته حسین مرادی زاده از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور در جشنواره های خارجی را تجربه می کند.
در آستانه فرا رسیدن سال نو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان جنوبی، فراخوان " نیایش درختان " را منتشر کرد تا کودکان ونوجوانان استان نیایش های زمین را به رشته ی واژه و تصویر بکشند و قلب پاکشان از یاد خداوند چراغانی کنند ...
طی ابلاغی از سوی دبیر اجرایی دومین کنگره 8000 هزار شهید استان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان مسئول کمیته اجرایی کودک ونوجوان دومین کنگره 8000 شهید استان همدان شد.