پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۵:۰۶Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تربیت مدرس»

سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، قبل از ظهر امروز چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400، در آیین تجلیل از رضا عالی زاده یزن آباد، دانشمند حوزه فناوری و تولید واکسن کووایران برکت، دوز اول واکسن برکت توسط دکتر عالی زاده به پدر گرامیشان تزریق شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مرکز بهداشت دانشگاه و ستاد کرونا قرار است واکسیناسیون در دانشگاه و با ساماندهی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صورت گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۶    
شرایط استفاده دانشجویان دکتری تخصصی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی اعلام شد.
دانشگاه تربیت مدرس وضعیت اشتغال دانش آموختگان مقطع دکتری این دانشگاه را از سال 1394 تا 1398 اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی تربیت مدرس از اتمام پروژه تولید فلزات پلاتین، پالادیوم، ردیوم در این دانشگاه، تا بهمن ماه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۶    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس آمار ابتلا به کرونا در این دانشگاه را اعلام کرد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۶    
اولاد کارشناس اقتصادی، مشکینی استاد دانشگاه تربیت مدرس و مشهودی عضو شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور ایران با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی دستگاه های اقتصادی و دولت آینده پرداختند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۳۸    
عضو هیئت علمی اقتصاد کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس گفت: سیاست های غلط دولت در تنظیم بازار بدون توجه به سیاست های حمایت از تولید باعث زیان همزمان تولید کننده و مصرف کننده شده است.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۲    
ترکیه عملیات دیوارکشی مناطق مرزی خود با ایران را آغاز کرده است، برخی تحلیل گران ایرانی این اقدام ترکیه را با دیده منفی می نگرند. در خصوص اهداف و انگیزه های ترکیه از این اقدام، بازتاب گفتگویی با ولی گل محمدی ، استادیار دانشگاه تربیت مدرس و کارشناس مسائل ترکیه داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دو دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19، جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف قطب های علمی موجب شد تا با مدیر قطب علمی مهندسی سیستم های سلامت دانشگاه تربیت مدرس به گفتگو بپردازیم و از چالش هایی که قطب های علمی با آن رو به رو هستند، آگاه شویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دوره جشنواره دانشگاهی حرکت از سوی شورای دبیران انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در تیرماه جاری برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: سیستم دولتی حاکم بر ساختارهای کشور با سیاست گذاری ها، بی نظمی ها و چشم پوشی بر تخلفات مدیران خود اقتصاد را فلج و بانک ها را ناکارآمد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مسلم اکبری نیا؛ دانشیار گروه جنگلداری دانشگاه تربیت مدرس صبح امروز سه شنبه 29 تیرماه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس بر عدم برگزاری جلسات حضوری حتی با تعداد نفرات محدود و عدم صدور مجوز جدید برای پذیرش دانشجویان متقاضی خوابگاه با توجه به شرایط کنونی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: تمامی فعالیت های این دانشگاه تا 3 مرداد تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۵    
انجمن علمی دانشجویی زمین شناسی دانشگاه فردوسی مشهد، انجمن سنگ ایران و دانشگاه تربیت مدرس کارگاه جامع سنگ شناسی سنگ های ساختمانی ایران را برگزار می کنند.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از مثلث آنلاین، موضوع آزادی زندانیان به عنوان یک موضوع انسان دوستانه همواره در دستور کار ایران قرار داشته است و بارها برای اجرای این امر انسان دوستانه اعلام آمادگی کرده است ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۶    
استاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: نظارت شورای نگهبان در واقع سوپاپ اطمینانی است برای آنکه ما مطمئن شویم که قانونگذاری در چارچوب های مشروع خود انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراحل انجام یک پژوهش استاندارد و راهنماهای اخلاقی این پژوهش ها در وبینار آموزشی "اصول اخلاقی در مطالعات انسانی و کارآزمایی بالینی" که توسط کمیته اخلاق در پژوهش دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، زمان ارسال پرونده متقاضیان فرصت مطالعاتی دانشجویی ورودی 97 این دانشگاه را تا 30 تیرماه 1400 اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس، از ارائه دروس مدرسی در ترم تابستان 1400-1399 این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد: شستا باید به اتاقی شیشه ای برای تولید و جهش کسب و کار ایرانی تبدیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
در آخرین نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس، راه اندازی دوره میان رشته ای مهندسی صنایع- گرایش سیستم های اطلاعاتی در مقطع کارشناسی ارشد به تصویب رسید.
اعضا کودک و نوجوان کانون استان تهران برگزیده دومین دوره جشنواره ادبی حیات دانشگاه تربیت مدرس با محوریت ویروس کرونا شدند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۸    
افقه استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و دانایی فرد رئیس پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس با حضور در برنامه چشم انداز به بررسی موضوع شفافیت و مقابله با فساد پرداختند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تربیت مدرس دیوان عدالت اداری نقش بسیار مهم و غیرقابل انکاری در مواجهه با یکه تازی دستگاه های اجرایی و به حاشیه رانده شدن حقوق مردم دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس مسابقه هنری حجاب و عفاف از منظر اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم، یادواره زنده یاد مریم میرزاخانی، با حضور معاون اول و معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار و طی آن عضو هیأت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان یکی از برگزیدگان این جشنواره معرفی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سیده زهرا عباسی- حمیده پازوکی- خبرنگار براساس قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال 1400، 30درصد از پست های مدیریتی باید به زنان واگذار شود. معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده روز گذشته (شنبه 19تیر) در اختتامیه چهارمین جشنواره علم و زن (جایزه مریم میرزاخانی) که با حضور معاون اول رئیس جمهوری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش قانون رسیدگی به تخلفات پژوهشی در نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس ارائه شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: آیین اختتاحیه و معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی) صبح امروز، شنبه (19 خرداد) با حضور محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس و برخی دیگر از مسئولان دانشگاهی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - چهارمین جشنواره ملی زن و علم، جایزه مریم میرزاخانی روز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تقدیر از برگزیدگان در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: 30 درصد اساتید دانشگاه ها از بانوان هستند، امسال 59.5 درصد داوطلبان دانشگاه ها را هم دختران به خود اختصاص دادند. به گزارش بازارکار، منصور غلامی در اختتامیه چهارمین جشنواره علم و زن (جایزه مریم میرزاخانی) که امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در امور زنان و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره ملی زن و علم، جایزه پرفسور "مریم میرزاخانی" با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان و منصور غلامی، وزیر علوم در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس ، اختتامیه چهارمین جشنواره علم و زن (جایزه مریم میرزاخانی) صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
چهارمین جشنواره ملی زن و علم، یادواره زنده یاد مریم میرزاخانی با معرفی آثار برگزیده این جشنواره، امروز طی مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در دانشگاه تربیت مدرس به کار خود پایان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۴:۰۳    
احمد مایل فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تهران و دانشکده هنرهای زیبا، کارشناسی ارشد کارگردانی دانشگاه تربیت مدرس که پیش تر مدیر تِئاتر و مدرس تِئاتر در دانشگاه شهید بهشتی بخش فوق برنامه جهاد دانشگاهی، مدیر تئاتر و مدرس تئاتر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۴    
به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری دانشگاه تربیت مدرس، مجموعه اتاق های تمیز این مرکز به مساحت 605 مترمربع برای حوزه های ژن درمانی، سلول درمانی و مهندسی بافت تعبیه شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم فردا 19 تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه تربیت مدرس، نخستین مرکز در مجموعه دانشگاه های وزارت علوم است که هفته گذشته با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس دانشگاه افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس گفت: اگر وضعیت پیک پنجم کرونا بهبود یابد، کلاس های عملی عقب افتاده دانشجویان در تابستان برگزار خواهد شد.
مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری آئین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مقامات کشوری خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: محمد بحرانی متولد 1360 در شیراز است. او کارشناس بازیگری از دانشگاه تهران و کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است. علاقه اش به نمایش عروسکی از جشنواره های تئاتر عروسکی دانشجویی آغاز شده تا اینکه در سال 80 در نمایشی ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری در آیین افتتاح مرکز جامع سلول های بنیادی دانشگاه تربیت مدرس گفت: ما در حوزه علوم و فناوری دستاورد های ارزشمندی در دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی داریم که حرف اول را در دنیا در خیلی از رشته گرایش ها می زند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۱    
پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس برای نخستین بار موفق به طراحی و ساخت دستگاه ESL با استفاده از میدان مغناطیسی شدند.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نحوه فعالیت و حضور دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران اعلام شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس شرایط جدید انجام فعالیت های پژوهشی در آزمایشگاه های این دانشگاه را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۳    
سنندج - ایرنا - استاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: بحران کرونا کسب و کارهای مبتنی بر خدمات عمومی را به شدت تحت تاثیر قرار داد و بر اساس آخرین آمار 840 هزار شغل را در کشور به واسطه این بحران از دست دادیم.
598   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به اظهارات تاج زاده درباره مسائلی مانند قطع برق و برخی مسائل و بحران های اجتماعی در کشور واکنش نشان داد.