سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۳:۳۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۲    
یکی از مراحل نوشتن پایان نامه ، نوشتن پروپوزال است. پروپوزال نویسی از چالش هایی است که بسیاری از دانشجوهای کارشناسی ارشد و دکتری با آن مواجه می شوند. اگر می خواهید که در پروپوزال نویسی را با موفقیت پشت سر بگذارید، باید با مراحل نوشتن پروپوزال آشنا باشید ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای برای زاینده رود به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان ویژه دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۱    
محمدی گفت: دو پایان نامه زنجان در جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت تجلیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۲    
فراخوان شرکت در مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای برای زاینده رود منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان در آستانه روز جهانی محیط زیست، فراخوان شرکت در مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای برای زاینده رود ، خطاب به دانش آموختگانی که در طول دهه 90 از پایان نامه هایی با موضوع زاینده رود دفاع کرده اند، منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شورای آموزش پزشکی و تخصصی، فرصت ارفاقی برای دفاع از پایان نامه رزیدنت های سال آخر درنظر گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳    
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه هوشمندسازی صنعت در گرو تعامل با دانشگاه است، گفت: باید پایان نامه های با موضوع هوشمندسازی و مرتبط با صنعت حمایت شوند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمایت شهرداری از پایان نامه های دانشجویان باید به روش علمی صورت گیرد و کاملا خروجی محور شود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام حمپاد در مجموع برای تعداد 489 نفر از متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد (304 نفر) و دکتری (185 نفر) به حساب بازنشستگان کشوری واریز شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم رونمایی از مجموعه آثار و تکریم تلاش علمی آیت الله سیدعلی شهرستانی با حضور علما و اساتیدی از حوزه های علمیه خراسان، قم و کربلا در محل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۰    
دکتر فرید نجفی در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان بابیان اینکه نقش راهبری فرهنگی دانشگاه ها در کشورهای مختلف جهان به رسمیت شناخته شده است اظهار کرد: مسئله کاهش رشد جمعیت که امروزه تبدیل به یکی از مسائل اجتماعی حساس کشور ما شده می تواند نقطه اتصال دانشگاه ها و دستگاه های اجرائی کشور باشد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱    
حوزه/ دانش آموخته مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی نرجس خاتون(س) شاهین شهر از پایان نامه خود با عنوان تأثیر خوراک بر اخلاق از منظر قرآن با رویکردی بر تفاسیر روایی دفاع کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۶    
بررسی ها نشان می دهد تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت یک ششم تعداد کل پایان نامه های تحصیلات تکمیلی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دوره صفر تا صد پایان نامه نویسی و دفاع از پایان نامه را برگزار می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
دکتر مسعود امامی نژاد در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان با اشاره به جوانی و افزایش جمعیت اظهار کرد: دانشگاه ها، نخبگان و مسئولان باید به صورت عملی در راستای فرهنگ سازی برای افزایش جمعیت مثل حمایت دوران بارداری،حمایت از فرزندان متولدشده،ترغیب زوج ها به فرزند آوری و. .. گام بردارند. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۴    
استفاده از چت جی پی تی در حوزه پژوهش و تحقیق، به دلیل قابلیت آن برای انجام گفتگو و تعامل با کاربران، ایده هیجان انگیزی است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز نهاد ریاست جمهوری گفت: از دانشگاه ها و مراکز علمی انتظار می رود با تدوین مقالات و پایان نامه های تخصصی در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا و ارز یاریگر ما باشند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس از برگزاری سومین دوره مسابقه کتاب سه دقیقه ای همزمان با هفتمین دوره پایان نامه سه دقیقه ای در این استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸    
سردار اسلامی گفت: بر اساس مصوبه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از پایان نامه های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس حمایت مادی و معنوی به عمل خواهد آمد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۱    
در این مطلب به ارائه ی نکات مهم در رابطه با فرمت بندی پایان نامه و عوامل موثر در بهبود آن می پردازیم. فرمت بندی پایان نامه به شکل رسمی و استانداردی که برای نوشتن پایان نامه در دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، شامل قالب چاپ، فونت، اندازه فونت، اندازه صفحه، حاشیه ها، فاصله بین خطوط ...
پایان نامه خانم معصومه مهری قهفرخی کارشناس ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان استان بنا به پیشنهاد کمیته ایثار و شهادت کانون و با همت و مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان چاپ و همزمان با سالروز سوم خردادماه رونمایی شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۲    
حوزه/ کارکرد سمیم نور به این شکل است که کاربر فایل پژوهشی ( اعم از مقاله، پایان نامه یا کتاب یا ...) را به سامانه می دهد و سامانه با سنجش فایل ورودی با متون پشتیبان موجود در بانک سامانه، گزارشی از درصد مشابهت فایل ورودی نسبت به متونی که قبلاً منتشر شده را به کاربر اعلام می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در یک تحقیق علمی انتقادی، محققان بحث جلسات دفاعیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در ایران مورد ارزیابی قرار داده و نکات جالب توجهی را از کیفیت آنان بازگو کرده اند. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در دومین نشست خبری گزارش طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گزارش پژوهش تاثیر مراقبت معنوی بر رشد پس از سانحه، بار مراقبتی و کیفیت زندگی مادران کودکان مبتلا به سرطان که در قالب پایان نامه دانشجویی مقطع تحصیلی دکترای تخصصی Ph ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در دومین نشست خبری گزارش طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گزارش پژوهش طراحی پروتوتایپ تمرین درمانی مبتنی بر واقعیت مجازی در فیزیوتراپی اندام های تحتانی که در قالب پایان نامه دانشجویی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمان ؛جلسه هم اندیشی فوق که به همت امور پژوهش شرکت گاز استان کرمان و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه برگزار گردید فرصت بسیار مغتنمی برای تبادل دانش، تجربه و ایده های نوین در زمینه صنعت گاز و فناوری های مرتبط با آن فراهم آورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با معرفی برترین پایان نامه ها و رساله ها در بخش منتخب و شایسته تقدیر به کار خود پایان داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org از نتیجه ثبت نام خود مطلع شوند. به گزارش ایرنا، نتیجه برخی از متقاضیان این دوره به دلیل نقص مدارک ارسالی در زمان ثبت نام به صورت مشروط اعلام شده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱    
به طور خلاصه پایان نامه؛ ارائه یک پیشنهاد، یک ایده مبتنی بر بحث و ادعا است. هدف "تز" در تحصیلات تکمیلی ; دانش آموز توانایی تحقیق را به دست می آورد و با تحقیقات خود به علم کمک می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد حمایت این پژوهشگاه از پایان نامه ها گفت: پژوهشگاه ICT سال گذشته نزدیک به 10 میلیارد تومان برای حمایت از پایان نامه ها بودجه کنار گذاشته بود، ولی تعداد متقاضیان برای این موضوع خیلی کم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۸    
رئیس پژوهشگاه ارتباطات امروز در نخستین نشست خبری خود به پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
چهاردهمین کنگره پیشگامان پیشرفت با حضور بیش از دوهزار دانشجوی علاقمند به پیشرفت، به صورت مجازی کار برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هدایت و توانمندسازی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شبکه سازی استادان و دانشجویان و پایان نامه ها در دانشگاه آزاد کشور با هدف اجرای طرح های مختلف آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۴    
روش نوین به کار رفته در طرح پایان نامه تقاضا محور تحت عنوان "طراحی مفهومی و ساخت نمونه مخزن جمع آوری دود خروجی به منظور کاهش آلایندگی خودرو در زمان راه اندازی سرد" بدون افزایش مواد گران بهای پس پالایشگر (کاتالیست)، برای نخستین بار در دنیا مطرح شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۶    
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه علمی هوش مصنوعی در دانشگاه آزاد اسلامی نگارش و تدوین می شود تا دانشجویان بتوانند پایان نامه و رساله های خود را مرتبط با نظام موضوعات هوش مصنوعی اخذ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خروجی دانشگاه های کشور به مسأله اساسی مسؤولان کشور تبدیل شده است، به طوریکه مقام معظم رهبری نیز بر آمایش آموزش عالی تأکید فرمودند تا پایان نامه های خاک خورده در کتابخانه ها و فارغ التحصیلان بیکار از دانشگاه ها خارج نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خروجی دانشگاه های کشور به مسأله اساسی مسؤولان کشور تبدیل شده است، به طوریکه مقام معظم رهبری نیز بر آمایش آموزش عالی تأکید فرمودند تا پایان نامه های خاک خورده در کتابخانه ها و فارغ التحصیلان بیکار از دانشگاه ها خارج نشوند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در قسمت دهم صد ثانیه با کتاب مهم ترین نمایشگاه را مرور می کنیم که شاید مهم ترین آن ها اعلام، آمار فروش کلی نمایشگاه، حضور وزیر فرهنگ ونزوئلا و حمایت نمایشگاه از پایان نامه های دانشجویی باشد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲    
سخنگو و قائم مقام نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: از همه متخصصان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه درخواست می کنیم تا یافته هایشان درباره نمایشگاه را در اختیار ما بگذارند حتی دبیرخانه از پایان نامه هایی که با موضوع نمایشگاه نوشته شود نیز حمایت می کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سلسله کارگاه های پایان نامه نویسی در مؤسسه آموزش عالی حضرت زینب کبری(س) رفسنجان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰    
حوزه/ بانوی طلبه اراکی از پایان نامه خود با عنوان "بررسی حکم فقهی جایگزینی اهدای عضو در حد قتل" دفاع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کمک به افزایش مهارت های شغلی دانشجویان و شناخت آنها از بازار کار را یک بحث مهم و حیاتی در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: حمایت از پایان نامه ها و رساله های دارای ایده های فناورانه و بازارگرا از اهداف اصلی طرح ملی گرنت فناوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴    
پوستر طرح آغاز یک پایان: سرآغاز بهره برداری جامعه و صنعت از پایان نامه های دانشجویی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
پایان نامه های دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سی و یکمین همایش انجمن مهندسان مکانیک ایران به عنوان پایان نامه های برتر معرفی و تقدیر شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالفضل اسلامی روز یکشنبه افزود: با توجه به استقبال دانشجویان مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه ها، حوزه های علمیه و مراکز آموزش عالی کشور از طرح کسر از خدمت سربازی در سال های گذشته در سال جاری نیز با هدف توسعه پژوهش در حوزه دفاع مقدس و افزایش پایان نامه ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پوستر طرح آغاز یک پایان: سرآغاز بهره برداری جامعه و صنعت از پایان نامه های دانشجویی و تمبر اختصاصی دانشگاه شیراز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار فارس رونمایی شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۵    
هرچند پذیرش دانشجو به روش تحقیقات پایه در تمام دنیا مرسوم است. اما کم توجهی به بازار کار این افراد، کم توجهی به توانمندی دانشجویان در نگارش شخصی پایان نامه، کم توجهی به تقویت فکری و حرفه ای دانشجو و تاکید بر مدرک و فارغ التحصیلی، برهم زدن معیار نشانگانی سطح تحصیلات برای بازار اشتغال ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: باید از ناشران، نویسندگان و کسانی که در حوزه ادبیات دفاع مقدس فعالیت می کنند، حمایت کنیم، همچنین بر حسب وظیفه خود اعلام کردیم از همه پایان نامه های مرتبط با موضوع دفاع مقدس و مقاومت حمایت و سعی می کنیم این آثار را تبدیل به کتاب کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۲    
مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اعلام کرد: این نهاد از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با موضوع دفاع مقدس و مقاومت حمایت می کند.