چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۲:۳۰Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اژه ای»

جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، سه شنبه 5 بهمن 1400 به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و دیگر اعضای این شورا در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در توئیتی به تخریب بناهای غیرمجاز در بستر رودخانه ها از جمله ساختمان مربوط به قوه قضائیه،اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عنوان اتهامی سرقت در صدر عناوین مجرمانه کشور قرار دارد و بیش ترین پرونده های مطرح رسیدگی در دادسراها به آن اختصاص دارد . این اظهارات روز گذشته محسنی اژه ای نفر نخست دستگاه قضای کشور است، اظهاراتی که ادعاها درباره گسترش قابل توجه جرم سرقت در جامعه را تأیید می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی گفت: تغییر کاربری هایی که بعد از 3 سال از از سوی دستگاه های مسوول اعلام جرم میشود و قابل پیگیری هم نیست.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رئیس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضائیه خواستار رسیدگی بانک مرکزی به موضوع رمزارزها و تشریح وظایف سازمان های مختلف در این خصوص شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ابراز نگرانی رئیس قوه قضائیه از آینده رمزارز ها
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای، رییس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضاییه گفت: بانک مرکزی هر چه زودتر در قبال مسئله رمزارزها و همچنین تشریح وظایف دستگاه های مختلف در این رابطه شفاف سازی کند.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اژه ای، رییس قوه قضاییه: با سارقین باندی و شبکه ای بدون اغماض و مماشات برخورد کنید؛ این دسته از سارقین مشمول تأسیسات ارفاقی نظیر آزادی مشروط نمی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا از دادستان کل کشور خواست موضوع اعلام دیرهنگام زمین خواری ها را با جدیت پیگیری کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه ضمن ابراز نگرانی از آینده رمزارزها اظهار کرد: اگر به قضیه رمزارزها به درستی توجه نشود، احیانا در آینده نه چندان دور مشکلاتی ایجاد شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه: نگران هستم در آینده رمزارزها برای دولت و مردم مشکل ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا ، حرفه آموزی مستمر و ارائه آموزش به قضات ، کارشناسان و سایر اشخاص دخیل در فرآیند رسیدگی به پرونده های قضایی را خواستار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انتقاد رئیس قوه قضائیه از اقدامات چند روز اخیر تعدادی از کارکنان دستگاه قضا.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: پیگیری پرونده بی شناسنامه های بلوچستان/ قوه قضائیه مدافع مردم شد
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، امروز دوشنبه (چهارم بهمن) در جلسه شورای عالی قوه قضاییه، با تبریک و تهنیت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز ولادت حضرت امام خمینی (ره)، ضمن اشاره به منزلت و عظمت والا و بی نظیر حضرت صدیقه طاهره (س) ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی نوشت: جناب محسنی اژه ای اخیرا در مسیر ایجاد تحول و تعالی در قوه قضاییه با همت شما اقداماتی در حال انجام است که امیدواری به تحقق عدالت را افزون کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل حقوقی گفت: تخریب بنای مربوط به دستگاه قضا در بستر رود چالوس اقدام خوبی بوده و آقای محسنی اژه ای کار مثبتی را شروع کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: الیاس حضرتی در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار پیگیری حقوق زندانیان سیاسی شد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور از راه اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از 250 هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : 10 تیر 1400 و پس از انتخاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به عنوان رییس جمهور دولت سیزدهم، رهبر معظم انقلاب طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای را به عنوان رییس جدید قوه قضائیه منصوب کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - برگزاری دیدار ها و نشست های هم اندیشی با طیف ها و قشر های مختلف و متنوع مردمی و نخبگانی یکی از برنامه ها و رویکرد های اولویت دار و اصلی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای است؛ رئیس قوه قضاییه در طول بیش از 200 روزی که از انتصابش می گذرد ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: بیایید کار جدی و همه جانبه را از رود چالوس شروع کنیم دستگاه های حکومتی، دولتی و افراد عادی در بستر رودخانه و نه در حریم ان ساخت وساز داشته اند باید در این مورد اقدامی یکپارچه و هماهنگ صورت گیرد ...
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۷    
این برنامه، پیش نشستی جهت آمادگی مراسم رونمایی کتاب بالاتر از دانشگاه اثر محمود فروزبخش بود. مراسم رونمایی کتاب پنجشنبه 7 بهمن ماه با حضور رضا امیرخانی برگزار می شود.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: یکی از دستگاه هایی که در حاشیه رود چالوس اقدام به ساخت و ساز کرده، قوه قضائیه است که یک بنای کوچک قدیمی مربوط به سالیان قبل است. من به رئیس دادگستری استان البرز تأکید کردم اولین ساخت و سازی که باید قلع و قمع شود بنای مربوط به قوه قضائیه است ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا که 5 روز پیش گفته بود باید بنای مربوط به قوه قضائیه در بستر رود چالوس تخریب شود، امروز به وعده خودش جامه عمل پوشاند و این مکان تخریب شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۸    
در ادامه مبارزه بدون خط قرمز دستگاه قضا، بنای احداث شده متعلق به قوه قضائیه در بستر رود چالوس تخریب شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۶    
تصاویر تخریب بنای مربوط به قوه قضاییه در بستر چالوس، پنج روز پس از دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد با بناهای غیرمجاز.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اینگونه که از خبرها استنباط می شود، دادگاه ها به دستور اژه ای برای عدم تعطیلی واحدهای صنعتی فعال اهمیت نمی دهند، و قلع و قمع خودروسازان خصوصی ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برطرف کردن دغدغه های قانونی نیروی انتظامی در برخورد با زورگیران و ناامن کنندگان فضای جامعه نیازمند ارسال لایحه از سوی دولت است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۲    
حجت الاسلام محسنی اژه ای گفت: گاهی دو ماه می گذشت و از شعبه ی من آمار می گرفتند که چند پرونده بررسی کرده ای، می گفتم یک پرونده. اگر شش ماه هم می گذشت و هنوز این پرونده تمام نشده بود باز هم می گفتم به یک پرونده رسیدگی کردم، البته رسیدگی سالانه ام بیشتر از بقیه بود ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۹    
روند رسیدگی در محاکم قضایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای شتاب و سرعت بیشتری گرفته است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: اقدام عاجل نکنیم فاجعه گریبانمان را می گیرد
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: اعمال اغماض و یا سخت گیری بلاوجه در رسیدگی به پرونده هااز مصادیق ترک فعل مشهود محسوب می شود که نباید اجازه داد این آسیب گریبانگیر مسئولان قضایی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محسنی اژه ای بر ساخت و ساز های غیر مجاز دستگاه های دولتی در حریم رودخانه کرج واکنش نشان داد و تأکید کرد که بنای دستگاه های دولتی قلع و قمع شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
میزان : رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال گفت: از امروز با جدیت بیشتر چنانچه مسوولی چه در دستگاه قضا و چه در قوه مجریه در انجام وظایف و تکالیف خود نسبت به صیانت از بیت المال در حوزه زمین کوتاهی و قصور کرد تحت تعقیب قرار گیرد و برای تشخیص وقوع تخلف یا جرم در این رابطه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۶    
در این فیلم ماجرای ویلایی که به دستور مستقیم رئیس قوه قضائیه در گرگان تخریب شد را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان - رییس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال، گفت در حوزه منابع آبی و اراضی چنانچه اقدام فوری و عاجلی در راستای اصلاح مدیریت مصرف، بهره برداری، توزیع و سایر جهات، صورت نگیرد، در آینده ای نچندان دور ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۷۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، در پی دستورات مهم روز گذشته حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه مبنی بر مقابله همه جانبه، بدون اغماض و هرگونه خط قرمز با متجاوزان و متعدیان به اراضی ملی و منابع طبیعی و سوداگرانی که مبادرت به تغییر کاربری اراضی زراعی می کنند و همچنین قلع و قمع ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
صدور پیاپی فرمان ها، قوانین، بخش نامه ها و دستورالعمل ها حاکی از آن است که فرمان هشت ماده ای امام، بخشنامه آیت الله شاهرودی که تبدیل به قانون شد، دستور العمل آقای لاریجانی و بعد آقای رئیسی در طول این بیش از 40 سال از آزادی های مشروع و حقوق شهروندی حراست نکرده ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با اشاره به برخی ناهنجاری های فرهنگی در جامعه گفت: برخی از ناهنجاری ها صرفاً ناشی از ولنگاری فردی نیست بلکه بعضاً اموری سازمان یافته است و به نظر می رسد دشمنان و شیطان صفتان تلاش دارند از این طریق اغراض شیطانی خود را در جامعه ما پیاده کنند ...
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
سراج24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: در حاشیه رود چالوس، تعداد قابل توجهی از دستگاه های دولتی در بستر و حریم آن اقدام به ساخت و ساز کرده اند که باید تخریب شوند.
سلام نو / شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای دستور تخریب یک بنای غیرمجاز متعلق به قوه قضائیه را صادر کرد و گفت: قوه قضائیه یک بنای غیر مجاز در بستر رودخانه دارد که گفته ام اول باید این بنا تخریب شود. خیلی از دستگاه های دولتی در بستر رودخانه ساخت و ساز کرده اند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا بر تلاش همه دستگاه های ذیربط برای تحکیم امنیت شهروندان تاکید کرد و گفت: وقوع برخی ناهنجاری های اجتماعی در جامعه نگران کننده است که در این زمینه باید اقدام عاجل انجام شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۰    
محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه: امروزه تعدادی از افراد جامعه که تعداد محدودی هستند شناسنامه و مدارک هویتی ندارند. ما به عنوان مدعی العموم باید برای حل این مشکل ورود داشته باشیم.