شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۸:۱۵Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اژه ای»

جهت پرس   ۴ ساعت پیش    
رئیس قوه قضائیه از پاسخ در واکاوی یک پرونده مهم قانع نمی شود و به فرد پاسخگو می گوید: مگر می شود این حجم از آرد یارانه ای سرقت شود و کسی متوجه نشود. اژه ای خودش در دادگاه برای نظارت حضور پیدا می کند.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: در شرایطی که بسیاری از نخبگان رفتن را به ماندن ترجیح می دهند. این در حالی است که کشور بیش از همیشه به حضور نخبگان برای بهبود شرایط و توسعه کشور نیازمند است. ...
برترین ها / فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
پس از اعتراضات پاییز، افراد زیادی که تعدادشان به ده ها هزار نفر رسید، یا بازداشت شدند یا سروکارشان به دادگاه افتاد.
بصیر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اژه ای در بازدید از بنادر مازندران گفت: برخی تجار برای جبران ضرر کالاهای وارداتی شیوه های عجیب دارند و کالا را نگه می دارند که ضرر مالی جبران شود. حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در جریان سفر به استان مازندران از بندر های امیرآباد واقع در شرق مازندران و نوشهر در غرب این استان بازدید به عمل ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس قوه قضائیه، محسنی اژه ای، در سفر خود به مازندران با مشاهده وضعیت گمرکات، بنادر و انبارگردانی در یکی از بنادر استان شاهد تخلفاتی بود که منجر به واکنش و اخطار جدی او شد ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ادامه بازدید های میدانی خود از انبار های بنادر، گمرکات و اموال تملیکی، در جریان سفر به استان مازندران از بندر های امیرآباد واقع در شرق مازندران و نوشهر در غرب این استان بازدید به عمل آورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی ، روابط ایران و آمریکا ، سفر اژه ای به مازنداران و ... از موضوعات مهم خبری حوزه سیاست پنج شنبه و جمعه (هجدهم و نوزدهم خرداد ماه 1402) بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت:علی رغم اقدامات صورت گرفته، هنوز در مقوله ساماندهی انبارها با مشکلات و معضلاتی مواجهیم که این امر ناشی از وجود فرآیندهای دارای اشکال است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر خود به مازندران امروز از بندر نوشهر بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضائیه در سفر به استان مازندران، از پارکینگ خودروهای لوکس بندرنوشهر نیز بازدید به عمل آورد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت:علی رغم اقدامات صورت گرفته، هنوز در مقوله ساماندهی انبار ها با مشکلات و معضلاتی مواجهیم که این امر ناشی از وجود فرآیند های دارای اشکال است.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه: 10 هزار تن روغن فاسد شده، شما هم می گویید من مسئول نیستم؛ برویم ببینیم چه کسی مسئولیت قبول می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در جریان بازدید میدانی رئیس قوه قضائیه از بندر امیرآباد، انباری مشاهده شد که بیش از دو هزار و 913 تن ذرت موجود در این انبار فاسد شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: محموله وارداتی به گونه ای فاسد شده که حتی نمی شود نزدیک انبار شد. بین گمرک، بندر و سازمان اموال تملیکی ناهماهنگی جدی وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در ادامه بازدیدهای میدانی خود از انبارهای بنادر استان مازندران از بندرهای "امیرآباد" واقع در شرق مازندران و "نوشهر" در غرب این استان بازدید به عمل آورد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس عدلیه خطاب به تاجری که بار ذرتش در گمرک فاسد شده:همه خسارات به بندر که متعاقب این اقدام شما به وجود آمده باید پرداخت کنید.بار کناری شما هم درمعرض خطر است و اگر خراب شود خسارت آن راهم باید بدهید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه خطاب به یک مدیر اجرایی که از قوه قضاییه تشکر کرد: به جای تشکر انبارها را ساماندهی کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تصویری دردناک در حاشیه بازدید میدانی رییس قوه قضاییه از بنادر امیرآباد و نوشهر که 2000 تُن ذرت آلوده در کنار ذرت های سالم نگهداری می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت:10 هزار تن روغن فاسد شده، شما هم می گویید من مسئول نیستم؛ برویم ببینیم چه کسی مسئولیت قبول می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در سفر از قبل اعلام نشده از انبارهای محموله های وارداتی در بنادر مازندران و نوشهر به صورت سرزده بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر به مازندران از بنادر استان بازدید کرد و درباره دپوی کالاها در انبار بنادر استان گفت: انصاف نیست به خاطر پیچیدگی کارهای اداری کالا بماند و فاسد شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: علی رغم اقدامات صورت گرفته، هنوز در مقوله ساماندهی انبارها با مشکلات و معضلاتی مواجهیم که این امر ناشی از وجود فرآیندهای دارای اشکال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سفر سرزده و بدون تشریفات اژه ای به مازندران و اقدامات انجام شده در این سفر قابل الگو شدن برای سایر مسئولین نظام در هر سطح حاکمیتی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۷    
جلسه شورای تأمین استان مازندران امروز با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و جمعی از مسئولین در دادگستری استان برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۰    
ساری- پرونده اخلال در نظام اقتصادی و فروش آردهای یارانه ای در بازار آزاد با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۳    
ساری- پرونده اخلال در نظام اقتصادی و فروش آردهای یارانه ای در بازار آزاد با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه بررسی شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه بر روند رسیدگی به پرونده ای با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق فروش آرد های یارانه ای در بازار آزاد نظارت کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ حجت الاسلام مهدی اژه ای با حضور در جلسه علنی شورای شهر اصفهان با اشاره به برکت آثار وجودی امام راحل اظهار داشت: یکی از این برکات معرفی حضرت آبت الله خامنه ای به مردم بود، و چهارده خرداد هم بیعتی دوباره با رهبری است که به مردم نزدیک است . ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی اعلام کرد که به دلیل توقف واردات، بلاتکلیفی نوع ارز برای چای و انحصار در واردات، قیمت چای دو برابر شده است. باید پرسید که ایا کشور سازمان بازرسی ندارد؟ برای چی حقوق می گیرید و در هر تشکیلات کارشناس و دفتر و دستک دارید؟ آقای اژه ای لطفا این سوال را از آقای خدائیان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا روند پرونده ای با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق فروش آرد های یارانه ای در بازار آزاد، شخصا رسیدگی کرد.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز یکی از موضوعات امیدآفرین در کشور این است که همه اقشار مردم به ویژه جوانان احساس کنند مسئولان و مدیران کارآمدی دارند، افزود: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسئولان ایجاد نمی شود بلکه باید برای امیدآفرینی، عمل نیز همراه قول مسئولان باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۵    
محسنی اژه ای با اشاره به اینکه مبارزه با فساد و جلوگیری از آن در حوزه های مختلف حق مردم است، تحقق این هدف را اولویت راهبردی قوه قضائیه بیان کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اژه ای گفت: مهمترین اولویت قوه قضاییه مبارزه با فساد در ابعاد مختلف و جلوگیری از ضایع شدن حق مردم است و در این راستا با همه توان وارد عمل شدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: ایجاد امید در جامعه، به صِرف قول و حرف زدن مسئولان ایجاد نمی شود بلکه باید برای امیدآفرینی، عمل نیز همراه قول مسئولان باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی را از مطالبات مردم برشمرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای بر کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها تاکید کرد و گفت: رسیدگی پرونده های قضایی نباید طولانی شود و از این رو باید در مسیری گام برداریم تا شاهد کاهش رسیدگی به پرونده ها باشیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اژه ای گفت: طولانی شدن زمان رسیدگی به پرونده های قضایی کشور در حال برچیده شدن است و امیدواریم با کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی مردم را در رسیدن به حقوق شان همراهی کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اژه ای رییس قوه قضاییه در هشتمین سفر بدون تشریفات خود وارد مازندران شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵    
در ماه های گذشته مقامات عالی رتبه کشور، به ویژه رییس قوه قضاییه به ابطال نادرست برخی از مهم ترین و موفق ترین واگذاری های کشور اشاره کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۶    
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای اژه ای ریاست محترم قوه قضائیه جناب آقای ذبیح الله خدائیان چگنی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور جناب آقای عشقی ریاست محترم سازمان بورس و اوراق بهادار جناب آقای فرزین رئیس کل محترم بانک مرکزی ایران با سلام ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور سران نظام در حرم امام راحل برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۲    
ثبت اطلاعات قرارداد ها در پایگاه تخصصی در نظر گرفته شده ذیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی، از سال 1395 مصوب شد. بماند که تاکنون فقط پوسته کلی قرارداد ها ثبت شده و از ثبت جزئیات قابل تحلیل قرارداد پرهیز می شود و عملا حتی نمی توان وارد بحث نظارت و ارزیابی و فسادستیزی شد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه سیاسی: رئیس دستگاه قضا گفت: در اغتشاشات پارسال دشمن می خواست با بهره گیری از برخی ضعف های داخلی، کشور را به هم بریزد، اما مردم و مسئولان هوشیار بودند و توطئه های دشمن خنثی و صف ها از یکدیگر تفکیک شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس عدلیه در کنگره ملی بزرگداشت شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد گفت: دشمن می خواهد میان قوا و رؤسای قوا، اتحاد و انسجام وجود نداشته باشد که البته کور خوانده اند. منبع: میزان