یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۲۳:۲۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیمه غربی کشور»

سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد وزش باد شدید برای برخی استان ها و کاهش کیفیت هوا و شعاع دید از تداوم هوای گرم تابستانی در کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: امروز استان های مازندران، گستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز، افزیش ابر و رگبار پراکنده باران را دارند. در نیمه غربی کشور جوی آرام همراه با روند افزایش نسبی دما پیش بینی شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه:رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در استان های شمالی و آسمان صاف بیشتر مناطق کشور خبر داد.به گزارش ایسنا،صادق ضیاییان افزود: امروز (30 مرداد ماه) در استان های مازندران ، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و رگبار پراکنده انتظار می رود ...
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز افزایش ابر و رگبار پراکنده انتظار می رود. همچنین در نیمه غربی کشور جوی آرام و پایدار همراه با روند افزایش دما مستقر می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با هشدار بارش های سیل آسا در 18 استان از جمله در ارتفاعات تهران و البرز از تداوم روند افزایش دما در نیمه غربی کشور خبر داد. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۷    
سازمان هواشناسی با هشدار بارش های سیل آسا در 18 استان از جمله در ارتفاعات تهران و البرز از تداوم روند افزایش دما در نیمه غربی کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی، از افزایش ابر، رعد و برق، رگبار باران، وزش باد شدید و کاهش و افزایش دما در نقاط مختلف کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از اواسط هفته آینده شاهد افزایش دما در نیمه غربی کشور خواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
بنا بر اعلامسازمان هواشناسی در نوار شرقی کشور به ویژه در شمال سیستان و بلوچستان و شرق خراسان جنوبی وزش باد افزایش می یابد و در نیمه غربی کشور روند افزایش دما حاکم می شود.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار رشد ابرهای همرفتی برای برخی مناطق از احتمال آب گرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی 11 استان خبر داد.
زرک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی لرستان اعلام کرد: از امروز جمعه تا اواسط هفته آینده به دلیل استقرار امواج پایدار در نیمه غربی کشور جوی آرام پیش بینی می شود. به گزارش پایگاه خبری زرک ، کامران حقی آبی افزود: در این مدت در اغلب ساعات روز آسمانی صاف و آفتابی پیشرو خواهد بود. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور خبر داد
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت وگویی، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: سه شنبه (17 مرداد) با گذر امواج کم دامنه از تراز میانی جو در دامنه های البرز مرکزی واقع در مازندران، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان همچنین در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در استان های، مرکزی، قم ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی اعلام کرد: بارش ها امروز پنج شنبه در اردبیل، نیمه شمالی استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی تقویت می شود و همزمان در ساعت عصر در تهران، البرز و 10 استان دیگر وزش بادهای شدید خواهیم داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
امروز گرمترین روز طی چند ماه گذشته بود و دماهای ثبت شده طی امروز از ابتدای سال جدید بیشترین دماهای سال بوده اند. اما از فردا روند دمایی با ورود توده هوای خنک به کشور تغییر کرده و شاهد کاهش محسوس و قابل توجه دمای هوا در استان های نیمه غربی کشور خواهیم بود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۲:۱۴    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی از تشدید ناپایداری محلی و رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعت های بعد از ظهر امروز (شنبه) در نیمه غربی کشور و بخش هایی از شمال و ارتفاعات البرز خبر داد و اعلام کرد: به دلیل رگبار باران و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید موقت، وضعیت جوی 11 استان تا روز یکشنبه نارنجی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۳    
برای دو سه روز آینده با آغاز فعالیت موج بارشی جدید در کشور شاهد آغاز بارش ها در بسیاری از نقاط استان های نیمه غربی کشور خواهیم بود. استان های شمال غربی و غربی در رأس این بارش ها بوده و بارش های بسیار خوبی را طی فعالیت این موج در این استان ها شاهد خواهیم بود. ...
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و احتمال صاعقه در بیشتر استان ها و طوفانی شدن سواحل چابهار هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز در خراسان شمالی، نیمه شمالی استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارندگی تداوم دارد. بارش ها امروز در شمال خراسان رضوی، اصفهان، نیمه جنوبی اردبیل، قزوین، البرز و تهران نیز با شدت کمتری ادامه پیدا می کند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز در بخش هایی از نیمه غربی کشور رگبار باران پیش بینی کرده است. در دامنه های جنوبی البرز شاهد وزش باد شدید خواهیم بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دوشنبه (اول خرداد) در نیمه غربی کشور جوی پایدار همراه با روند افزایشی دما حاکم می شود ولی در نوار شرقی شامل خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق و بارش های پراکنده در غالب استان ها و وزش باد در نقاط مختلف کشور خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور همراه با کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی طی امروز (شنبه) و فردا خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: روز آینده 29 اردیبهشت در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، غرب کرمانشاه، شمال، ایلام، جنوب خوزستان، غرب و ارتفاعات کرمان، بوشهر، جنوب اصفهان ...
نیک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
نیک نیوز: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی سامانه بارشی روز آینده (جمعه) از سمت غرب وارد کشور می شود. مخاطرات این سامانه رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید در بعضی ساعات، احتمال گردوخاک، در نقاط مستعد تگرگ و کاهش محسوس دما است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی سامانه بارشی روز آینده (جمعه) از سمت غرب وارد کشور می شود. مخاطرات این سامانه رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید در بعضی ساعات، احتمال گردوخاک، در نقاط مستعد تگرگ و کاهش محسوس دما است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن اعلام ورود سامانه بارشی از روز جمعه (فردا) به کشور در هشدار سطح نارنجی از تشدید فعالیت این سامانه همراه با کاهش دما از روز شنبه تا پایان روز یکشنبه در نیمه غربی کشور خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد:جمعه سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۹    
اصغری، کارشناس هواشناسی: تا روز شنبه توقع داریم روند افزایش دما ادامه داشته باشد اما از یکشنبه دوباره دمای هوا کاهش می یابد. امروز اهواز با 40 درجه گرمترین مرکز کشور و بالاترین دمای امروز در تهران 25 درجه بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به نیمه غربی کشور گفت: هشدار سطح زرد هواشناسی این استان صادر شد.
فعالیت سامانه جدید بارشی از عصر روز دوشنبه، 25 اردیبهشت ماه سال جاری در خراسان شمالی آغاز شده و با بارش باران و برف در ارتفاعات همراه بوده است.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران، رگبار، رعدوبرق در نیمه شمالی، تداوم آن طی فردا در سایر مناطق و وزش باد شدید در نیمه غربی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از تدوام نفوذ گردوخاک به نیمه غربی کشور خبر داد و گفت: دید افقی در اغلب شهرهای این استان کاهش یافت.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک از امروز تا دوشنبه در غرب، مرکز و جنوب کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه شاهد وزش باد شدید در نواحی غربی کشور خواهیم بود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
طی روزهای یکشنبه و دوشنبه وزش باد شدید در نیمه غربی کشور رخ خواهد داد که در مناطق مستعد موجب خیزش گرد و خاک خواهد شد.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در نیمه غربی کشور بارش ها ضعیف می شود اما در البرز شرقی، خراسان شمالی و بخش های شمالی خراسان رضوی، بارش ها ادامه دارد و کاهش نسبی دما را در این مناطق شاهد خواهیم بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۸    
اصغری، کارشناس هواشناسی: تا پنج شنبه نیمه غربی کشور کاهش دما خواهد داشت. کمترین دمای تهران 19 درجه بالای صفر بود و قصرقند سیستان و بلوچستان روز گذشته به 44 درجه رسید. بارندگی در قزوین، اردبیل، زنجان، تهران، مرکزی، همدان و قم ادامه خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی می شود بەتدریج از امروز سه شنبه تا ظهر فردا چهارشنبه شاهد عبور موجی زودگذر از نیمه غربی کشور باشیم؛ که موجب ابری شدن آسمان، وزش باد، در پاره ای نقاط رگبار باران و رعد و برق و در برخی نواحی بارش تگرگ خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارندگی، برای استان های واقع در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی صادر کرده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی: روند افزایش دما در اغلب استان ها آغاز شده است. دمای هوای البرز نسبت به روز گذشته 9 درجه گرم تر شده است. در بین مراکز، دمای شهرکرد 1 درجه بالای صفر بود و کمترین دمای تهران 17 درجه بالای صفر بود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ضیائیان گفت: از امروز تا یکشنبه 17 اردیبهشت در استان های ساحلی خزر و بیشتر مناطق نیمه غربی کشور دما افزایش می یابد و از فردا تا دوشنبه 18 اردیبهشت در شرق و شمال شرق کشور افزایش دما خواهیم داشت که در شمال شرق و شرق افزایش دما 10 تا 15 درجه خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: دیزین با دمای 1.5- سردترین نقطه کشور بود. موج جدید بارندگی در نیمه غربی کشور از روز سه شنبه آغاز خواهد شد. آذربایجان غربی و کردستان اولین استان هایی هستند که با موج جدید بارندگی روبرو می شوند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۳:۰۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، بررسی نقشه های هواشناسی از این حکایت دارد که شهروندان در هفته پیش رو در بیشتر مناطق کشور شاهد بارش باران خواهند بود. البته در مناطقی مانند غرب کشور نیز شهروندان با توفان گرد و غبار مواجه خواهند شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
از شنبه تا سه شنبه در اغلب مناطق کشور به ویژه نیمه غربی کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در مناطق مستعد احتمال خیزش گردوخاک وجود دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و خیزش گردوخاک دراغلب مناطق کشور به ویژه نیمه غربی آن خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هواشناسی استان تهران از تجربه دمای بیش از حد نرمال طی دو ماه آینده و بارندگی های درحد نرمال خبر داد و گفت: بارندگی های تهران طی فروردین ماه نسبت به میزان بلند مدت 39 درصد کاهش و دمای هوا حدود 2 درجه سلسیوس افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سنندج-مدیر کل هواشناسی کردستان گفت: برای روزهای دوشنبه و سه شنبه شاهد عبور موجی از نیمه غربی کشور خواهیم بود که موجب رگبار باران، رعد و برق و بارش تگرگ خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۷۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور برای 15 استان هشدار وقوع سیلاب، آب گرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و احتمال سقوط سنگ صادر کرد.