یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۳۷May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

مرتضی دهقانی سرپرست دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از مدیر منطقه خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۳    
اولین یادواره شهدای استانداری خراسان رضوی همزمان با روز مقاومت اسلامی، بیست و سوم مرداد ماه در مشهد برگزار خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
پیرو تفاهم نامه معاونت صدای رسانه ملی با استانداری خراسان رضوی و دبیرخانه کارگروه ملی زیارت، که چندی پیش به امضاء رسیده بود، شبکه های مختلف رادیویی با ارگان ها و نهادهای مختلف این استان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل دفتر امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان رضوی گفت: اینکه فکر کنیم توسعه در یک کشور باید در شهرهای بزرگ و شهرک های صنعتی باشد، اشتباه است و توسعه پایدار باید از روستاها شروع شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: کارهایی زیادی برای فردوسی انجام شده که جای احترام دارد اما ما باید بیش از آنچه تاکنون انجام دادیم برای فردوسی کار کنیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای طرح تحول حاشیه شهر مشهد با دریافت منابع ویژه از محل مواد سازی املاک و اراضی شرکت بازآفرینی شهری ایران سرعت می گیرد.
صرفه جویی 300 تن آرد در ماه با کاهش میزان درصد سبوسگیری اجرای طرح کاهش درصد سبوسگیری از آرد مورد نیاز واحد های نانوایی تا 15 درصد ، بالغ بر 300 تن صرفه جویی مصرف آرد در ماه را به همراه داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۶    
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با اشاره به فرصت سه ماهه برای رفع مشکل ساختمان های ناایمن در مشهد گفت: چنانچه به صورت مشخص اعلام شود ساختمانی صلاحیت و شرایط ادامه بهره برداری را ندارد، بدون اغماض با آن برخورد خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۱    
مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی بیان کرد: هیچ گونه اطلاعیه ای از سوی مبانی رسمی در خصوص فعال شدن گسل یا زلزله صادر نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: چالش جدی اکنون مربوط به ساختمان هایی است که مشکل سازه دارند. چنانچه این ساختمان ها اعلام شود، بدون هیچ اغماضی با این ساختمان ها برخورد خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت بلندمرتبه سازی در استان نباید تصویری ازتعارض منافع باشد و هدف از ساخت ساختمان های بلند مرتبه باید رفع نیازهای شهری باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: هنوز به صورت مشخص برای ما واضح نشده که ساختمان های مرتفع قرار است نیازی از ما را رفع کنند یا اینکه قرار است نمادی در مقیاس توسعه مدرن شهر مشهد باشند که اکنون بیشتر مورد دوم در مرکز توجه است، چون ساختمان های بلندمرتبه، ساختمان های اقتصادی نیستند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی درباره آخرین وضعیت ساخت شهر فرودگاهی مشهد گفت: مطالعات این پروژه به پایان رسیده و توسط شرکت فرودگاه ها در حال بررسی برای تأیید نهایی است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران کانون زلزله 4.4 ریشتری مشهد در 24 کیلومتری شهر سفید سنگ فریمان و 37 کیلومتری شهر نصرآباد شهرستان تربت جام بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰    
معاون امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی شایعه تکذیب شدن گذرگاه مرزی دوغارون را تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: تردد مسافر و ناوگان تجاری افغانستانی و ایرانی از گذرگاه مرزی اسلام قلعه به دوغارون در شهرستان تایباد این استان همانند روال گذشته برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: راز و رمز مقاومت و صف آرایی رزمنده های اسلام در مقابل استکبار و نظام ضدبشری جهان، نیرویی جز باور به جامعه ایمانی و سرمایه فرهنگ ایثار و شهادت نبود و اینک رسالت ماست که این مجاهدت ها را به تصویر بکشیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۷    
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: کاهش نرخ باروری ایران در طی 30 سال اخیر به 70 درصد رسیده است که این رقم بسیار حیرت انگیز است، به گونه ای که در حال حاضر تهران و اصفهان در حوزه باروری از تمام ایالت های آمریکا پایین تر است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: درحال حاضر 10 درصد جمعیت کشور معادل 7.5 میلیون نفر را افراد سالمند تشکیل داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان و فعالان اقتصادی و تجاری کشور تاجیکستان در قالب هیات بلند پایه ای، با استقبال هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی وارد مشهد شدند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشست استانداران با وحیدی وزیر کشور، استانداری خراسان رضوی رتبه برتر کشور در حوزه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت کسب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴    
داعی و جنگی مدیران کل راه و شهرسازی استان و پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و در این گفتگو 3 رویکرد اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به عنوان دبیرخانه کارگروه کالبدی و زیربنایی شورای پدافند غیرعامل استان در سال 1402 مطرح شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد مسائل فرهنگی و تغییر نگرش فرهنگی نقش زیربنایی در همه امور از جمله مسائل اقتصادی دارد. ...
سلام نو / پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در پیمایشی که در خصوص فرزندآوری انجام شده، کمتر از 30 درصد از دلایل عدم فرزندآوری، اقتصادی بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: یکی از کارهای خوبی که انجام شده اجرای تفاهم نامه با معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی به منظور رصد مستمر شاخص های ازدواج، طلاق و فرزندآوری در دستگاه ها و نهادها است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: ناوگان ریلی بار در مسیر خواف - هرات با حرکت آزمایشی نخستین قطار باری راه آهن در این مسیر راه اندازی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱    
حجت الاسلام و المسلمین گنابادی نژاد معاون اجتماعی, فرهنگی و زیارت استانداری خراسان رضوی در نشست تخصصی شورای عفاف و حجاب دانش آموزی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دخانی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری و شوشتری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد ضمن تبریک هفته معلم گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه همایش آموزشی تحلیلی قوانین و مقررات بازنشستگی در مشهد گفت: سی سال خدمت صادقانه به مردم توسط همکارانی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند شایسته بیشترین تکریم و قدردانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: سرمایه گذاران چینی با حضور در این استان و بازدید از بخشهای مختلف، ظرفیتهای اقتصادی استان از جمله منطقه ویژه اقتصادی سرخس را بررسی و مذاکرات در این زمینه را آغاز کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد گفت: تولید پیام و محصولات فرهنگی با محتوای آثار شهدا از اهمیت بالایی برخوردار است و باید یک برنامه درست و درحد شهدا طراحی کنیم تا به تولید محصولات فرهنگی برسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: محور اصلی غرفه استان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در تهران مذاکره با سرمایه گذاران و صادرکنندگان خارجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۳    
مراسم تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: 100 هزار میلیارد ریال اموال مازاد دولتی، در راستای مولدسازی دارایی های دولت، از زمان ابلاغ آیین نامه مولدسازی در دی ماه 1401 و تا پایان فروردین ماه سال جاری شناسایی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: کاش نیروهای فرهیخته و معلمان ما مطهری شناس باشند تا بدانند چگونه باید در میدان حاضر شد و در برابر دشمن مبارزه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بیش از 30 پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرداری نیشابور به ارزش هزار و 600 میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افتتاح و بهره برداری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نائب رئیس اتاق بازرگانی مشهد گفت: باید برای بهره برداری هرچه بیشتر از فرصت حضور عرب ها در خراسان، بخش ویژه ای که نسبت به کشورهای عربی نیز شناخت عمیقی دارد در اداره کل سرمایه گذاری استانداری با یک سری اختیارات ویژه همراه با تسهیل فرآیندها ایجاد شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون گزارشی از خسارات احتمالی زلزله 4.6 ریشتری بامداد جمعه در شهر قدمگاه، مرکز شهرستان زبرخان دریافت نشده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۲    
نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به ریاست یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی و در حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
معاون زیارت استانداری خراسان رضوی از چگونگی ثبت آمار میهمانان مشهد الرضا می گوید.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه خود نوشت: در ویدئوی منتشرشده اخیر، تروریست هایی که قصد بمب گذاری در کشور و به رگبار بستن مردم را داشتند، در اعترافات خود از برنامه ریزی برای این اقدام جنایتکارانه می گویند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۱    
دومین سفر استانی مدیر عملیات حج هما جهت هماهنگی برگزاری عملیات بزرگ حج 1402 به میزبانی استانداری خراسان رضوی و با حضور معاونت زیارتی و فرهنگی استاندار صورت گرفت.
جلسه انتخاب هفتمین دوره اهداء نشان ملی فردوسی در حوزه های حماسه سرایی، حماسه سازی، فردوسی پژوهی و ترویج زبان فارسی در عرصه بین المللی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت تفحص از استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش خواهیم کرد تا پایان اردیبهشت ماه گزارش نهایی هیئت درباره تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی آماده و جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اعترافات تروریست هایی که قصد بمب گذاری در دفتر امام جمعه مشهد و استانداری خراسان رضوی را داشتند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته تروریست هایی از اعضای گروهک جیش الظلم قصد داشتند تا چند مکان که دفتر امام جمعه مشهد و استانداری خراسان رضوی از جمله آن مکان ها بود را بمب گذاری کنند که با اقدام به موقع سازمان اطلاعات سپاه در خراسان رضوی این تروریست ها بازداشت شدند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تروریست هایی که قصد بمب گذاری داشتند توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند. این تروریست ها از اعضای گروهک جیش الظلم بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مشهد معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: حضور 500 هزار زائر در تعطیلات عید سعید فطر در مشهد مقدس پیش بینی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از آمادگی 130 هزار ظرفیت اقامت رسمی مشهد برای پذیرایی از زائران تعطیلات عید فطر خبر داد.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاونت امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی احیا و محمدرضا دبیری به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شد.