پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۲۹Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینیان»

سفیر و معان نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل گفت: شورای امنیت باید به این روند غیر قابل توجیه و غیرقابل قبول پایان دهد و رژیم اسرائیل را وادار سازد تمام جنایات خود علیه فلسطینیان را فوراً و کاملاً متوقف کند.
با وجود گذشت بیش از دو ماه از آتش بس، محاصره کُشنده نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی بر تمام ابعاد و جنبه های زندگی فلسطینیان تأثیر گذاشته است و رژیم اشغالگر همچنان به محاصره این منطقه و مانع تراشی گسترده در برابر ورود نیازهای اساسی مردم ادامه می دهد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۰    
نظامیان اشغالگر به شماری از فلسطینیانی که برای دفاع از چشمه آب واقع در منطقه عین المالح درفلسطین اشغالی تجمع کردند، یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
13 فلسطینی از جمله استاندار طوباس در حملات نظامیان صهیونیست به تظاهرات فلسطینیان در شرق کرانه باختری رود اردن زخمی شدند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
یورش خشونت بار نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به گردهمایی اعتراضی فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی به شهادت یک فلسطینی منجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت گزارش دیدبان حقوق بشر درباره جنایات جنگی رژیم صهیونیستی موید اسناد ده ها نهاد حقوق بشری طی چند دهه اخیر در خصوص اعمال مجرمانه اشغالگران است و مقاومت حق قانونی فلسطینیان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه امت در غزه در مطلبی برای وبگاه شبکه الجزیره نوشت: آتش بس غزه متزلزل است و ممکن است به زودی جنگ دیگری رخ دهد. با تداوم خشونت ها علیه فلسطینیان در اورشلیم و تمایل اسرائیل به تلافی جویی، ممکن است مخاصمه از سر گرفته شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- شهرک نشینان رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در سایه حمایت پلیس این رژیم به مسجدالاقصی یورش بردند. به گزارش مهر به نقل از فلسطین الیوم، شهرک نشینان رژیم صهیونیستی همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه مقدسات فلسطینیان ادامه می دهند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه مرکزی شهر قدس اشغالی بابت یک عملیات ضد اسرائیلی فلسطینیان که 36 سال قبل انجام شد، تشکیلات خودگردان را صدها هزار دلار جریمه کرده است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش گسترده به مناطق مختلف کرانه باختری شماری از شهروندان فلسطینی از جمله چند اسیر آزاد شده را بازداشت کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، صدها فلسطینی بار دیگر در شهر رام الله واقع در کرانه باختری دست به برگزاری تظاهرات علیه تشکیلات خودگردان فلسطین زدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی 10 نفر از فلسطینیان ساکن کرانه باختری را بازداشت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۱    
تهران – ایرنا- کشور مغرب امروز با برقراری پرواز مستقیم به سرزمین اشغالی فلسطین ،گام دیگری علیه آرمان های ملت فلسطین و جهان اسلام برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار است روز چهارشنبه هفته جاری درباره نقض های رژیم صهیونیستی در سرزمین های فلسطینی و حملات شهرک نشینان در کرانه باختری و قدس جلسه تشکیل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل متحد از برگزاری نشست شورای امنیت برای بررسی تجاوزات شهرک نشینان علیه فلسطینیان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست روز شنبه به تظاهرات فلسطینیان علیه شهرک سازی ها در شرق کرانه باختری حمله کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش گسترده به مناطق مختلف کرانه باختری شماری از شهروندان فلسطینی از جمله چند اسیر آزاد شده را بازداشت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مجمع عمومی کلیساهای آمریکا رژیم صهیونیستی را رژیمی آپارتاید توصیف کرد و از بایدن خواست ضمن قطع کمک های آمریکا به تل آویو از حقوق فلسطینیان حمایت کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در درگیری های فلسطینیان با اشغالگران اسرائیلی در جنوب نابلس ده ها نفر زخمی شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به دنبال درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست ها در جنوب نابلس واقع در کرانه باختری 320 فلسطینی زخمی شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا، مرکز اطلاع رسانی فلسطین اعلام کرد که فلسطینیان ساکن تعدادی از شهرها و روستاهای فلسطینی در کرانه باختری طبق معمول هر هفته در اعتراض به تداوم شهرک سازی به خیابان ها ریختند. فلسطینیان ساکن شهرک های بیت دجن و بیتا در استان نابلس و کفر قدوم در شرق قلقیلیا با [...]
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۲    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، مردم فلسطین امروز جمعه دست به برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی در کرانه باختری زدند. فلسطینیان در اعتراض به گسترش شهرک سازی ها این تظاهرات را برگزار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۰    
سالهاست که شهرک نشینان صهیونیست به شیوه های مختلف خانه های فلسطینیان را تصرف می کنند و اکنون متمرکز بر تخریب خانه های قدیمی در اطراف مسجد الاقصی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیسر عالی حقوق بشر سابق سازمان ملل قرار است مسئولیت تحقیقات درباره جرائم نظام مند علیه فلسطینیان در سرزمین های اشغالی را بر عهده بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، رئیس جمهوری این کشور در حال برنامه ریزی برای بازگشایی کنسولگری آمریکا در قدس برای تقویت روابط با فلسطینیان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش امروز (پنجشنبه) ایرنا به نقل از فلسطین الان، این انفجار در خیابان عمر المختار شهر غزه صورت گرفت. منابع محلی فلسطین اعلام کردند که در این انفجار شماری از فلسطینیان زخمی و راهی بیمارستان شدند. هنوز اطلاعات دقیقی رباره این انفجار منتشر نشده است. نصیرنیوز
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، ماه می 2021 در حالی که دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی تلاش می کرد محله الشیخ جراح قدس را از فلسطینیان خالی کند، شهرک نشینان افراطی با برپایی مراسم مزعوم و مجعول صحن های مسجد الاقصی و محله های فلسطین نشین اطراف آن را محل جولان تجاوزگری قرار دادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۵    
نماز عید سعید قربان با حضور گسترده شمار زیادی از فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه و نیز در مسجدالاقصی اقامه شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، مسجدالاقصی امروز سه شنبه شاهد حضور پرشور مردم فلسطین برای اقامه نماز عید قربان بود. بر اساس این گزارش، 100 هزار نفر از مردم فلسطین امروز با حضور در مسجدالاقصی به اقامه نماز عید قربان پرداختند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تحقیقات رسانه های صهیونیستی حکایت از حضور نیروهای ارتش این رژیم در کنار شهرک نشینان صهیونیست در حمله به محله های فلسطینی نشین در کرانه باختری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۰    
ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با سفر نماینده آمریکا به سرزمین های فلسطینی، بیش از 50 ساختمان ساخته شده فلسطینی ها در کرانه غربی را ویران کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۸    
همزمان با دستور بنت برای یورش صهیونیست ها به مسجد الاقصی، حماس فلسطینیان را به حضور گسترده در این مسجد برای مقابله با اشغالگران فراخواند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، خالد البطش عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی تصریح کرد: ملت فلسطین محاصره را تحت هیچ شرایطی نمی پذیرد و با آن مقابله می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی یورش صد ها شهرک نشین صهیونیست به صحن های مسجد الاقصی ، جنبش جهاد اسلامی، فلسطینیان را به بسیج عمومی و مقابله با اشغالگران صهیونیست فرا خواند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مرکز اسرای فلسطینی درباره وضعیت سلامت 11 اسیر فلسطینی با ادامه اعتصاب غذای آن ها در اعتراض به بازداشت اداری هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این منابع گفتند که احتمالا علت این آتش سوزی ها ارسال بالون های آتش زا از سمت غزه بوده است. این آتش سوزی ها همزمان با تعرض صهیونیست های اشغالگر به مسجد الاقصی تحت حمایت رسمی دولت رژیم صهیونیستی به وقوع پیوسته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۰    
اتحادیه اروپا در واکنش به رویدادهای امروز، یکشنبه در قدس شرقی و یورش شهرک نشینان یهودی به مسجدالاقصی طرفین را به خویشتنداری فرا خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
غزه – ایرنا- در سایه نبردهای میدانی مبارزان فلسطینی با رژیم صهیونیستی، روزنامه نگاران و فعالان رسانه ای فلسطینی نیز به نبرد نابرابر خود با این رژیم در شبکه های اجتماعی که از صهیونیستها جانبداری می کنند، ادامه می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی برخورد ها و اعمال محدودیت ها بر فلسطینیان در قدس اشغالی را تشدید کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از آناتولی، وزارت امور خارجه ترکیه نسبت به حمله امروز نظامیان رژیم صهیونیستی به شهروندان فلسطینی در مسجدالاقصی واکنش نشان داد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۱    
بیش از 500 شهرک نشین صهیونیستی به مسجدالاقصی حمله کردند و درگیری میان فلسطینیان و پلیس صهیونیستی افزایش یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۶    
گروه ها و شخصیت های فلسطینی حمله گسترده امروز شهرک نشینان و نظامیان صهیونیستی را حمله تروریستی به همه مسلمانان توصیف و تأکید کردند که فلسطینیان با ادامه تحصن در مسجدالاقصی و کوچه های بخش قدیمی قدس به انتفاضه علیه اشغالگران ادامه می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طی بیانیه ای از عموم فلسطینیان دعوت کرد با حضور گسترده و اعتکاف در داخل مسجد الاقصی، به دفاع از این مکان مقدس در برابر تعرض شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی بپردازند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۰    
فدراسیون فوتبال فلسطین با صدور ببیانیه ای از تصمیم باشگاه بارسلونای اسپانیا در لغو بازی دوستانه با یک تیم اسرائیلی تجلیل کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان – رسانه های فلسطینی می گویند شهرک نشینان صهیونیست روز یکشنبه، 27 تیر، به محوطه مسجدالاقصی در قدس اشغالی یورش بردند. به گزارش خبرگزاری شهاب ، از صبح روز یکشنبه حدود 500 نفر از شهرک نشینان در محوطه مسجد الاقصی تجمع کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰    
با حمله نیرو های نظامی صهیونیست به نمازگزاران در مسجد الاقصی، فلسطینیان با پرتاب سنگ از خود دفاع کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۵    
ارتش رژیم صهیونیستی با حمله به تجمعات فلسطینیان علیه شهرک سازی و کوچ اجباری، این تجمعات را پراکنده و چندین نفر را نیز دستگیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات فلسطینیان علیه ساخت شهرک های یهودی نشین در جنوب کرانه باختری یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۶    
درگیری جوانان فلسطینی با نظامیان اشغالگر صهیونیست در شهرک بیتا در جنوب نابلس و منطقه بیت دجن در شرق نابلس به زخمی شدن تعدادی از فلسطینیان منجر شد.