چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۱۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینیان»

ایکنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی اتحادیه اروپا در فلسطین اشغالی گزارشی را منتشر کرده که بر اساس آن در یک سال گذشته 953 منزل مسکونی فلسطینیان توسط صهیونیست ها تخرب شده و 28 هزار نفر هم آواره شده اند.
رزمندگان مقاومت فلسطین، نظامیان رژیم صهیونیستی را که به مناطق شرقی نابلس یورش برده بودند، مجبور به عقب نشینی کردند.
فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی هفته گذشته در جلسه ای طرح مسلح کردن همه فلسطینیان در مقابله با طرح ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در خصوص مسلح کردن شهرک نشینان را به نمایندگان سایر گروه های مقاومت فلسطینی ارائه کرد. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هیأت رئیسه کنست رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه در اقدامی خصمانه علیه ملت فلسطین، پیش نویس یک قانون نژادپرستانه را به تصویب رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تداوم یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالأقصی تحت حمایت پلیس رژیم اشغالگر را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۲    
نیروهای ملی و اسلامی فلسطین مشارکت گسترده فلسطینیان در فعالیت های روز زمین به ویژه در سرزمین های محصور در شهرک های استعماری و پست های بازرسی نظامی را خواستار شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یورش شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی به مسجدالاقصی در ششمین روز از ماه رمضان، شهادت جوان مجروح فلسطینی در نابلس، زخمی شدن ده ها فلسطینی به دست شهرک نشینان صهیونیست و واکنش کنگره مردمی فلسطینیان خارج به سرکوب معتکفین در مسجدالاقصی از آحرین تحولات فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) نسبت به جنگ مذهبی اسرائیل علیه فلسطین هشدار داد و از مجامع بین المللی خواست تا برای پایان بخشیدن به سیاست یهودی سازی و سلب آزادی دینی وارد عمل شوند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۷    
أریحا- ایران برس: نظامیان اسرائیلی به سمت جوانان فلسطینی در اردوگاه عقبة جبر ، جنوب أریحا، شمال کرانه باختری رود اردن، تیراندازی کردند که شماری زخمی و بازداشت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست با پشتیبانی نظامیان رژیم صهیونیستی به منازل شهروندان فلسطینی در شمال کرانه باختری حمله کرده و تعدادی از خودروهای آن ها را آتش زدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- شهرک نشینان یهود شامگاه دوشنبه به شهرک حواره در جنوب نابلس یورش بردند. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شهرک نشینان یهود با حمایت ارتش اسرائیل به فلسطینیان ساکن این شهرک حمله ور شدند و نظامیان اسرائیلی به سوی آنان گلوله های جنگی و اشک آور و صوتی شلیک کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۸    
نظامیان اشغالگر پس از یورش به منطقه حواره، گاز اشک آور به سمت فلسطینیان شلیک کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۰    
شفقنا-درگیری میان نظامیان صهیونیست و فلسطینیان پس از ورود صهیونیست ها به اردوگاه و محاصره یک خانه در اردوگاه عقبه جبر رخ داده است. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع محلی تاکید کردند که صهیونیست ها پس از حمله به اردوگاه عقبه جبر ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی که هر یک کارنامه قطوری در جنایت علیه فلسطینیان و کشورهای منطقه در 75 سال گذشته دارند و در این مسیر با هم همکاری کامل داشته اند، اما در جنگ قدرت با هم اختلاف نظر دارند و این بار آتش درگیری ها به جان "بنیامین نتانیاهو" با ارتش این رژیم افتاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مقاومتی فلسطینیان علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست طی 24 گذشته تشدید شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۴    
شهدای ایران :سرویس بین الملل/ روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم در تحلیلی از تشدید شکاف و بحران در جامعه صهیونیستی و عمیق تر شدن روزافزون آن خبر داد. در این تحلیل آمده است ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینیان در کرانه باختری بار دیگر در پاسخ به جنایات مستمر اشغالگران، اقدام تیراندازی به سوی نظامیان صهیونیست کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رزمندگان مقاومت طی 24 ساعت گذشته 21 عملیات مقاومتی علیه صهیونیست ها انجام داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از زخمی شدن دست کم سه نظامی این رژیم در تازه ترین عملیات فلسطینیان علیه اشغالگران در حواره واقع در جنوب نابلس خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که نظامیان صهیونیست با یورش به قدس اشغالی، شماری از فلسطینیان را ربودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۹    
حضور گسترده مردم فلسطین در مسجد الاقصی در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان تلاش های رژیم صهیونیستی را برای جلوگیری از ورود فلسطینیان به مسجد الاقصی با شکست مواجه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۲    
جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد امروز جمعه 24 مارس 2023، ده ها شهروند فلسطینی در جریان درگیری با نیرو های اشغالگر در شهر های بیت دجن و بیتا در نابلس زخمی و مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۱    
بیش از دویست هزار نفر با جمع آوری طوماری پایان دادن به سیاست های آپارتاید رژیم صهیونیستی و مجازات نیرو های ارتش و شهرک نشینانی را خواستار شدند که علیه فلسطینیان حملاتی را انجام داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱    
فلسطینیان برای اقامه نخستین نماز جمعه ماه مبارک رمضان عازم مسجد الاقصی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۸    
شفقنا- اسرائیل، امروز(جمعه) محدودیت هایی را برای ورود فلسطینیان کرانه باختری به قدس برای ادای نماز جمعه در مسجدالأقصی اعمال کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، شاهدان عینی اظهار کردند: ارتش رژیم اشغالگر ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز بین المللی عدالت برای فلسطینیان از ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا خواست تا حکم بازداشت بنیامین نتانیاهو را به جرم جنایاتی که علیه فلسطینی ها انجام داده صادر کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شبکه 14 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که پلیس یک سرباز اسرائیلی را به اتهام سرقت هزاران گلوله از یکی از پایگاه های ارتش و فروش آن به فلسطینیان در قدس بازداشت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اتفاقات اخیر در اراضی اشغالی باعث شده تا رمضانی متفاوت تر از گذشته در انتظار فلسطینی ها باشد. فلسطینیان امسال به صورتی ویژه تر به استقبال ماه مبارک رمضان رفته اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۶    
روزنامه گاردین در تحلیلی، اقدامات کابینه افراطی نتانیاهو و حملات مداوم صهیونیست ها به مسجد الاقصی را زمینه ساز انتفاضه سوم فلسطینیان در ماه رمضان دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تور وینسلند، هماهنگ کننده سازمان ملل اعلام کرد که خشونت روزانه علیه فلسطینیان به طرز قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۴:۵۷    
وزارت امور خارجه فرانسه روز سه شنبه با صدور بیانیه ای سخنان تحریک آمیز وزیر دارایی کابینه رژیم صهیونیستی درباره نفی تاریخ فلسطینیان را غیر مسئولانه خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن ابراز ناخرسندی از لغو ممنوعیت شهرک سازی صهیونیست ها در شمال کرانه باختری، گفت که گسترش شهرک ها مانعی برای صلح است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایران اظهارات وزیر دارایی اسرائیل را محکوم کرد شفقنا- وزارت خارجه ایران و عربستان در واکنش هایی جداگانه، اظهارات وزیر دارایی اسرائیل درباره فلسطین را محکوم کردند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی با بیان اینکه اظهارات نژادپرستانه و تحریک آمیز وزیر صهیونیستی علیه حق قطعی فلسطینیان بر سرزمین تاریخی فلسطین محکوم است، گفت: انسجام کشورهای اسلامی و مقاومت، رمز پیروزی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دهها نفر از فلسطینیان برای استقبال از ماه مبارک رمضان به صورت داوطلبانه مسجد الاقصی را غبارروبی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کردند که محدودیت های اعمال شده علیه ورود فلسطینی ها از کرانه باختری و غزه به شهر قدس را پیش از ماه رمضان کاهش خواهد داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سخنان تحریک آمیز وزیر دارایی کابینه رژیم صهیونیستی درباره نفی تاریخ فلسطینیان را توهین آمیز و خطرناک خواند .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اسموتریچ، وزیر دارایی تندرو رژیم صهیونیستی که اخیر به سبب اظهارات خود علیه شهرک حواره در جنوب نابلس و درخواست نابودی این شهرک جنجال آفرین شده بود، این بار هم در جریان سفر به فرانسه اظهارات عجیبی را بیان کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۰    
فلسطینیان در اعتراض به برگزاری نشست سازشکارانه شرم الشیخ تظاهرات برگزار کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مهر : شهرک نشینان اشغالگر صهیونیست امروز شنبه به فلسطینیان در منطقه مسافر یطا در جنوب الخلیل حمله کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۹    
خان یونس- ایران پرس: سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره تشدید جنگ دینی علیه ملت فلسطین و مقدسات آن خلال اعیاد یهودیان که مصادف با ماه مبارک رمضان است، هشدار داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز - اکنون که سعودی ها به سمت نزدیکی به ایران می روند، برخی تحلیلگران، علت را به سیر شدن از ایالات متحده، و آشوب سیاسی اسرائیل مربوط می دانند . ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۳    
نظرسنجی جدید موسسه گالوپ نشان می دهد که دموکرات های ایالات متحده بیش از اسرائیل، با فلسطینی ها همدردی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۱    
نظامیان اشغالگر اسرائیل با یورش به روستای کفرقدوم، به سمت فلسطینیان گلوله و گاز اشک آور شلیک کردند که در پی آن، هشت فلسطینی زخمی شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۹    
نوار غزه- ایران پرس: صدها فلسطینی روز گذشته (جمعه) هم زمان با ادامه اعتصاب اُسرای فلسطینی و به منظور اعلام حمایت خود از خضر عدنان اسیر فلسطینی، مقابل مقر کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر غزه، نماز جمعه اقامه کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۶    
اقتصادنیوز: انگلیس در واکنش به حملات اخیر اسرائیل در شهر جنین فلسطین که چهار کشته و ده ها زخمی برجای گذاشت خواستار خویشتن داری صهیونیست ها در تیراندازی به فلسطینیان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۶    
موسی ابومرزوق گفت برخی از فلسطینیان باید توجه داشته باشند که هماهنگی و همکاری با ملت فلسطین مهمتر از هماهنگی و همکاری با رژیم اشغالگر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مخالفین کودتای قضایی نتانیاهو معتقدند که اصلاحات مدنظر وی گام نخست با هدف فروپاشی دستگاه قضایی از یک سو و قدرت بخشیدن به رهبران مذهبی متعصب و نژادپرستی است که در آینده نزدیک نه تنها برای فلسطینیان بلکه برای بسیاری از یهودیان هم مرجع تهدید خواهند بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات شهادت طلبانه 18 اسفند ماه معتز الخواجه جوان 23 ساله فلسطینی در خیابان دیزنگف ، قلب تجاری تل آویو، سبب شده تا انتقادات از سیاست های شکست خورده امنیتی و نظامی کابینه نتانیاهو در برابر مقاومت فلسطینیان تشدید شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آخرین نماز جمعه مسجد الاقصی قبل از ماه مبارک رمضان با حضور گسترده فلسطینیان برگزار شد. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اداره اوقاف اسلامی قدس اعلام کرد: با وجود محدودیت های پلیس رژیم صهیونیستی در شهر قدس و ممانعت از ورود شمار زیادی از ساکنان کرانه باختری به این شهر ...