یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۳۴Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت تعاون»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۳    
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر مجلس شورای اسلامی گفت: وزیرپیشنهادی دولت برای تصدی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رویکرد قابل دفاعی در دوره سرپرستی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، وزیر پیشنهادی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را فردی با سابقه موفق اجرایی و مدیریتی توصیف کرد و گفت: تجربیات موفق محمدهادی زاهدی وفا در مناصبی که قرار داشته می تواند به وی در اجرای موفق برنامه های وزارت تعاون کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱    
معاون روابط کار وزارت تعاون با اشاره به اینکه برای صیانت از نیروی کار تلاش شده بتوانیم حوادث ناشی از کار را به حداقل برسانیم، گفت: اگر ما جان یک انسان را نجات دهیم انگاری که جان کل انسان ها را نجات دادیم، تلاش کنیم که اجازه ندهیم حادثه ای خانواده ای را متاثر کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، حسن احتسابی رییس اداره روابط کار و بازرس سلامت اداری اداره کل استان موفق شد برای دومین سال پیاپی به عنوان بازرس سلامتی اداری برتر کشور معرفی شود و سیاوش آقاجانی نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات وی قدرانی کرد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۴    
مراسم تکریم ومعارفه حراست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان با حضور مشاور وزیر ورئیس حراست وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی درسالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۸    
گناباد-ایرنا- نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: محمد هادی زاهدی وفا گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توانایی لازم برای تصدی این سمت برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مدیری با شایستگی هام لازم برای تصدی این سمت دانست و گفت: محمدهادی زاهدی وفا توانسته است شایستگی های اجرایی خود را در مناصبی که قرار گرفته است به نحو احسن نشان دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اولویت کمیسیون اقتصادی در خصوص وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد تحولات اقتصادی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به معرفی محمدهادی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: آقای زاهدی وفا فرد تحصیلکرده است ...
تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، صبح امروز با حضور در سنندج، بازرسی های دوره ای خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ؛ مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی کارکنان ادارت کل زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی با حضور 26 شرکت کننده در بخش مردان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی کار از نظر اقتصادی فردی کارآمد و با تجربه ای بوده و گزینه مناسبی برای مدیریت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون وزارت اقتصاد، با اشاره به تخصیص زمین به تعاونی های مسکن جهت ساخت مسکن برای کارمندان فاقد مسکن، از دستگاه ها خواست تا میزان زمین مورد نیاز را به قید فوریت اعلام کنند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۶    
هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری با حضور دکتر آشوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و به میزبانی بهزیستی هرمزگان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۶    
سید علی موسوی جم مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اتفق نورالدین الیاسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در موکب شهدای کارگر مهران حضور یافتند و از زائرین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در موکب شهدای کارگر در مر مهران پذیرایی کردند. ...
به منظور رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در حوزه ی مشاغل خانگی دکتر محمود کریمی بیرانوند در روز چهارشنبه 23 شهریور ماه وارد یاسوج شد و به صورت سرزده از اداره کار این استان بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۱:۰۷    
هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به ریاست مهندس دهقانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حضور انور حبیب زاده نماینده مردم شریف بوکان درمجلس شورای اسلامی و باباخان اسکندری فرماندار و نیز مدیرکل ،معاون توانبخشی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : همکاری بانک مرکزی با این وزارتخانه منجر به تخصیص اعتبار سه هزار میلیارد تومانی تسهیلات در 6 ماهه نخست سال جاری برای متقاضیان مشاغل خانگی در کشور شده است.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : همکاری بانک مرکزی با این وزارتخانه منجر به تخصیص اعتبار سه هزار میلیارد تومانی تسهیلات در 6 ماهه نخست سال جاری برای متقاضیان مشاغل خانگی در کشور شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خبر استعفای زاهدی وفا تکذیب و جعلی خوانده شد. در پی انتشار خبر استعفای زاهدی وفا، سرپرست فعلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی، صحت این خبر تکذیب و جعلی خوانده شد . ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۳    
اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان هرمزگان ، از میان دانش آموختگان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، نیروی امریه می پذیرد. شرایط جذب نیروی امرویه و اولویت اعزام 1401/09/01 : ...
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهلت قانونی سرپرستی زاهدی وفا در وزارت تعاون امروز چهارشنبه به اتمام می رسد و از این تاریخ، وی دیگر سرپرست وزارت تعاون نخواهد بود. مگر آنکه اجازه لازم از مقام معظم رهبری دریافت شود . امری که پیش از این نیز در دولت روحانی اتفاق افتاد . ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت گسترش روحیه کار آفرینی در بین مردم گفت : تحول اقتصادی بدون اتکا به روحیه کارآفرینی در جامعه محقق نمی شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تحقق سهم اشتغال استان در صنعت گفت: کاهش بیکاری در استان بوشهر نیازمند تقویت مهارت های جوانان است ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: شمار زیادی از دانش آموختگان دانشگاهی به دلیل نداشتن مهارت بیکار هستند.عبدالمجید دراهکی صبح چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: استان بوشهر با کمبود نیروی ماهر روبرو است. مصدق کشاورزی صبح چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهراظهار داشت ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر با حضور جمیری نماینده مردم شریف شهرستانهای بوشهر گناوه و دیلم برگزار شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۸    
تیمهای بانک رفاه کارگران و تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به ترتیب قهرمان مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۱    
طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مهدی زاده دباغ به عنوان رئیس جدید مجموعه تفریحی اقامتی کارگران مهدیشهر سمنان منصوب شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۳    
برگزاری مسابقات دارت بانوان دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی با حضور 15 شرکت کننده برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۶    
اتحادخبر:جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه در سال جاری به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان و به منظور گرامیداشت هفته تعاون و با حضور جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های تابعه زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.
در ارزیابی اخیر وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی " مراجع حل اختلاف کار استان آذربایجان غربی با 25 پله صعود در رتبه چهارم کشور قرار گرفت"
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه نرخ بیکاری جوانان در استان بیش از 16 درصد است، گفت: با بهره گیری از ظرفیت های بخش تعاون می توانیم اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی را ساماندهی کرده و نرخ بیکاری را کاهش دهیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه با حضور در پایانه های مرزی چذابه و شلمچه، از نحوه خدمات رسانی به زایران اربعین حسینی دیدن کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان خوزستان، از کارخانه فولاد اکسین خوزستان دیدن، و از نزدیک مشکلات، چالش ها، ظرفیت ها و توانمندی های این واحد صنعتی را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه با حضور در پایانه های مرزی چذابه و شلمچه، از نحوه خدمات رسانی به زایران اربعین حسینی دیدن کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چذابه- سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در راستای اطلاع از روند خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی وارد پایانه مرزی چذابه شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون صبح امروز پنج شنبه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان بازدید و از نزدیک مشکلات، و توانمندی های این واحد را بررسی کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۷    
مسئول و رابط مجموعه های ورزشی کارگران استان های خراسان شمالی ، رضوی و جنوبی در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور در خراسان شمالی ضمن بازدید از مجموعه های فرهنگی و ورزشی بجنورد و شهرستان های تابعه، از نزدیک در جریان فعالیتها و اقدامات آنها قرار گرفت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: رییس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اشکذر از طرح های مشاغل خانگی پشتیبان و مستقل و همچنین طرح تسهیلات روستایی شهرستان اشکذر بازدید نمود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دومین جشنواره ورزشی تلاش با هدف ایجاد شور و نشاط ویژه فرزندان کارکنان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اعلام داشت: این بانک در میان پنج بانک برتر به لحاظ همکاری با صندوق توسعه ملی بوده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جشنواره مدیریت تعالی تعاونی اظهار داشت: تفاهم نامه بانک با معاونت تعاون وزارت تعاون ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۹    
کارگروه نفت گاز پالایش و پتروشیمی در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و وزارت نفت مبنی بر تعامل و همکاری جهت اجرای مطلوب استراتژی در خصوص صیانت از نیروی انسانی و حفظ منابع مادی کشور تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی ها تاکید دارند اکنون که بحث وزارت بازرگانی مطرح است، وزارت تعاون نیز احیا شود؛ اما وزارتخانه شدن راه توسعه بخش تعاون نیست.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۰    
سامانه ستاد اربعین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی Arb.Mcls.Gov.ir دریافت آدرس مواکب مربوط به وزارتخانه و سازمان های تابعه دریافت کارت زائر و قرار گرفتن در اولویت خدمت رسانی اعلام آمادگی جهت خادمی در مواکب مربوطه دریافت تسهیلات در نظر گرفته شده
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق مهندس بابایی مدیرکل استان خراسان رضوی ضمن بازدید از دستاوردهای این مجموعه، در جریان اقدامات جدید این شتاب دهنده قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل نمایشگاه رسم تعاون واقع در برج میلاد به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۰    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس گفت: امسال با حمایت دولت و سیاست های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی سقف تسهیلات بانکی مشاغل خانگی برای بانوان و شاغلین دارای گواهینامه فنی و حرفه ای تا 30 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین امینی خواه گفت: بانک اطلاعاتی حدود 3 میلیون نفر جاماندگان سهام عدالت تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی با همکاری نهادهای مربوط، معاونت رفاه وزارت تعاون و کار و همچنین سازمان خصوصی شناسایی و اقدامات لازم انجام شده است.