یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۰۶Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از 123 کارشناس اورژانس اجتماعی سراسر کشور بصورت ویدویو کنفرانس در تاریخ 24 اسفند 99 با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دکتر شریعتمداری، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور،خانم ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ،مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۶    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: امیدواریم در روز های پایانی سال و یا اول سال 1400 لایحه پلیس اطفال را در دولت به تصویب برسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت دهم گفت: مکتب سلیمانی به جهت ویژگی منحصر به فردش آگاهی بخش است و برنامه ای مبتنی بر علم و در میدان بودن است. این مکتب در سیر خود از تفکرات جعلی پیشگیری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بخش اعظمی از لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در لایحه ارسالی به مجلس آمده و بیشتر این لایحه شامل همان لایحه پیشین است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مخالفت با کودک همسری را موافقت با افزایش سن ازدواج ندانست و با تأکید بر اینکه این دو مقوله از هم جدا هستند، گفت: نگران تأثیر کرونا بر ترک تحصیل دختران هستیم.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در توئیتی، درخواست درج نام مادر بر روی کارت های ملی را مطرح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۶    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تصریح کرد: صلحی که در قرآن بارها از آن سخن گفته شده، از درون انسان ها آغاز می شود و اگر بخواهیم صلح پایداری شکل گیرد، باید رابطه انسان با خدا اصلاح شود. این رابطه آرامشی در وجود انسان ایجاد می کند که موجب آرامش با خانواده، جامعه و حتی محیط زیست می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۸    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از برگزاری یادواره 17 هزار زن شهیده و جانباز در استان های مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری امروز همچنین درسومین سفر خود به کردستان و در نشستی با بانوان فعال در عرصه های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی، تصویب سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده در کردستان را خوب ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کردستان گفت: جشنواره 17 هزار زن شهیده و جانباز در استان های مختلف کشور برگزار می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شاهین جمشیدی با انتشار متنی در صفحه مجازی خود درباره درخواست عوامل این برنامه مبنی بر عذرخواهی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نوشت.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
برترین ها: لغو ناگهانی برنامه تلویزیونی معاون رییس جمهور پس از 45دقیقه معطلی در صداوسیما، اعتراض ابتکار را به دنبال داشت. ابتکار در توئیتر خود نوشت:
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در لایحه حفظ کرامت و حمایت زنان در برابر خشونت به ابعاد پیشگیری از وقوع جرم پرداخته شده و نگاه به لایحه باید تخصصی باشد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد در دیدار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: اسلام تأکید دارد که از نظر انسانی تفاوتی میان زن و مرد نیست اما آنان از نظر جنس، متفاوت هستند چرا که روحیات و نیازهای متفاوتی دارند و این گونه خلق شده اند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سفر خود به اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و از مرکز فنی حرفه ای اصفهان بازدید کرد. افتتاح اولین مرکز توانمندسازی زنان در کشور و جلسه با زنان کارآفرین از دیگر برنامه های ابتکار در این سفر بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بیکاری دختران سه تا چهار برابر پسران است که امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح های مفید درصد این بیکاری را کاهش دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: استانداردسازی مشاغل خانگی در کشور انجام نشده است و براساس دستورالعمل موجود تحقق این امر را در دستور کار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز توانمندسازی بانو امامی استان اصفهان عصر امروز با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری صبح امروز _ سه شنبه 7 بهمن_ در سفر به اصفهان در نشست فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان شرکت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۵    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: استان اصفهان مانند 31 استان دیگر ، سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده دارد که این سند بر اساس وضعیت استان اصفهان مورد مطالعه قرار گرفته است و برای دستگاه های دولتی تقسیم کار صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: راه اندازی شبکه خانه های امن کشور در دستور کار است و این امر می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی داشته باشد.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزار گردید از تعدای از مادران گرانقدر و همسران ارجمند شهدا در شهرستان نایین تجلیل به عمل آمد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کنگره 17 هزار شهید، جانباز و آزاده زن را در تمام استان ها برگزار می کنیم به این صورت که در ابتدا یک کنگره سراسری و پس از آن در نشست های استانی برگزار خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کنگره 17 هزار زن شهید و جانباز کشور با هدف معرفی این شهدا و جانبازان عزیز و آشنایی نسل جوانان با آنان برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی تهران بزرگ ضمن انتقاد از برخی اظهارات معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نوشت: خانم ابتکار بهتر است به جای بیان چنین مطالبی پاسخگوی عملکرد خود باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی تهران بزرگ ضمن انتقاد از برخی اظهارات معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به وی نوشت: خانم ابتکار بهتر است به جای بیان چنین مطالبی پاسخگوی عملکرد خود باشید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۰    
اقتصاد ایران: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: باید مهارت استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود در فضای مجازی فقط با یک کلیک مخاطرات بسیاری به سلامت و زندگی دانش آموز وارد می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۷    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: وزارت آموزش و پرورش مهارت های لازم استفاده صحیح از فضای مجازی را به دانش آموزان یاد دهد چون آنها می توانند با یک کلیک تهدیداتی را وارد زندگی خود کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۰    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره جزئیات برگزاری کنگره ملی لشگر فرشتگان تاریخ ساز توضیحاتی داد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان که به صورت ویدیوکنفرانس با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: در استان آذربایجان شرقی آنچه که بایسته و شایسته توجه به بانوان بوده تا حد امکان معطوف آموزش، پژوهش و عمل است و همه اقدامات بر اساس تعامل [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در این دوره موفق شدیم یک حرکت برنامه محور برای تحقق عدالت جنسیتی مبتنی بر پژوهش و داده های علمی داشته باشیم و در استان ها نیز یک برنامه علمی و مستند تدوین شد و به تصویب شورای برنامه ریزی رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: 80 درصد مشاغل خانگی توسط زنان اداره می شود که این امر کمک می کند تا زنان در کنار خانواده فعالیت اقتصادی نیز داشته باشند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: همچنین در سال های قبل از انقلاب شاید در جامعه زیر 4-3 درصد زن تحصیل کرده دانشگاهی داشتیم ولی امروزه نزدیک به 25-24 درصد زنان کشورمان تحصیلاتی بالاتر از دیپلم دارند که نشان دهنده رو به رشد بودن در کشور در این عرصه است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، منصور غلامی روز شنبه در آیین اختتامیه سومین جشنواره زن و علم که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، افزود: زنان نیمی از جمعیت ایران را تشکیل می دهند و [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در مراسمی که امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور در دانشگاه شهیدبهشتی برگزار شد، برترین های جایزه مریم میرزاخانی معرفی شدند. سومین جشنواره زن و علم امروز 6 دی ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، منصور غلامی وزیر علوم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، آیین اختتامیه سومین جشنواره زن و علم روز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ابتکار گفت: در ابتدای انقلاب حدود 3 تا 4 درصد دختران تحصیل کرده دانشگاهی بودند، اما در حال حاضر 25 درصد زنان تحصیلات بالاتر از دیپلم دارند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۱    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران زمینه را برای حضور زنان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فراهم کرد و برخلاف تصورات عده ای که گمان می کردند قرار است جمهوری اسلامی حضور زنان را محدود و یا آنها را منزوی کند، این اتفاق هرگز رخ نداد.
حیات   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حیات- نشست مشترک فریده اولادقباد، مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از بانوان عضو شورای نخبگان مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر با معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، عصر امروز چهارشنبه سوم دی ماه در برگزار شد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، طیبه سیاوشی مشاور عالی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سومین نشست مجازی تشکل های حامی زنان آسیب دیده کشور، بر مواردی شامل تفاهمنامه های مشترک میان بهزیستی، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، مرکز مشاوران قوه قضاییه ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۳    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به حضور اندک زنان در مدیریت دانشگاه هاه گفت: وزارت علوم نیز مانند سایر دستگاه ها موظف به اجرایی کردن دستور رئیس جمهور برای انتصاب 30 درصد مدیران از بین زنان است و باید این مساله را عملیاتی کند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تأکید کرد: باید منابع انرژی را طوری مدیریت کنیم که برای نسل های آینده قابل دستیابی باشد و بحث منطقی اقتصادی اصلاح الگوی مصرف این فرصت را فراهم می کند تا در عین حالی که نیازهای خود را تأمین می کنیم، اقتصاد ملی نیز رونق یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره اقدامات این معاونت در حوزه زنان معتاد متجاهر، توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در نامه ای به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خواستار عمل به وظایف خود به جای قرار گرفتن در جایگاه اپوزیسیون شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ابتکار گفت: محوریت خانواده در پیشگیری و اصلاح سبک زندگی در اصل کار ما است چراکه شکل گیری رفتار ها در خانواده آغاز می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری معصومه ابتکار ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۴    
تهران (پانا) - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه ظرفیت دانشگاه ها برای حضور زنان در عرصه های مدیریتی بیشتر از این است، گفت اکنون 30 درصد اعضای هیات علمی دانشگاه ها را زنان تشکیل می دهند که امید است انتصاب زنان در ماه های پایانی دولت شتاب بیشتری پیدا کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۳    
ایسنا/ایلام با حضور آنلاین معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف، مراسم اختتامیه رویداد کمند ( کار، مهارت و نوآوری) ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های استان ایلام در دانشگاه ایلام برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت پرورش در این ایام گفت: علاوه بر جنگ با کرونا شاهد جنگ روانی نیز هستیم بنابراین باید به نیازهای نسل جدید توجه ویژه داشت.
سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش با حضور دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونین وزارت ورزش وجوانان در اکادمی ملی المپیک برگزار شد. ایجاد شده در تاریخ: سهشنبه 29 مهر 1399 - 13:29 آخرین ویرایش:پنجشنبه 01 آبان 1399 - 12:47 ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرد که شاخص های عدالت جنسیتی تا آذر ماه معرفی می شود.