سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۳۲Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تماشاخانه»

تماشاخانه سیار کانون به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) میهمان کودکان مدارس منطقه 16 آموزش و پرورش شد.
حوزه هنری   ۸ ساعت پیش    
نویسنده تازه ترین نمایش روی صحنه تماشاخانه مهر حوزه هنری معتقد است که شهید چمران متعلق به همه مردم ایرانی حتی فرزندانی است که در دهه نود و قرن جدید شمسی متولد شده اند؛ چرا که وی بخشی از تاریخ ایران است و هر آنچه در تاریخ یک سرزمین است، متعلق به تمامی مردم آن است. ...
به مناسبت فرارسیدن ولادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) تماشاخانه سیار کانون با همکاری آموزش و پرورش منطقه 16 استان تهران با یک ویژه برنامه شاد پذیرای دانش آموزان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جیجک علیشاه به نویسندگی ایرج افشاری اصل و کارگردانی حمیدرضا محمدحسینی روز 15 مهر در تماشاخانه مهرگان به روی صحنه می رود.
به مناسبت برگزاری جشنواره مهر سینما، بلیط سینما روز یکشنبه، 9 مهرماه در سینماهای آسیا، شهرتماشا و تماشاخانه پارس کرمان نیم بها شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 7 مهرماه سال 1402 مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 7 مهرماه سال 1402 اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت برگزاری جشنواره مهر سینما، بلیط سینما روز یکشنبه، 9 مهرماه در سینماهای آسیا، شهرتماشا و تماشاخانه پارس کرمان نیم بها شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایش تکه های سنگین سرب به کارگردانی سعید رضانژاد از 10 مهر ماه در تماشاخانه مهر به روی صحنه می رود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - گروه نمایش کمدی گمنام بخشی از عواید فروش اجرای این اثر را به حمایت از هنرمندان بیمار تئاتر اختصاص می دهد. به گزارش روابط عمومی پروژه؛ نمایش کمدی گمنام به نویسندگی و کارگردانی علی اصغری ...
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳    
نمایش بازگشت مکبث در تماشاخانه سیمرغ به روی صحنه می رود به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ نمایش بازگشت مکبث به نویسندگی و کارگردانی مهدی سهیلی نیا از 28 شهریور تا 12 مهر به روی صحنه ی تماشاخانه سیمرغ بنیاد بیدل دهلوی می رود بازیگران این نمایش : کاوه احمدی ،منیر [...]
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای، نمایش خرّم باطراحی و کارگردانی حمید عبدالحسینی ازنیمه مهر ماه در تماشاخانه اهورا به روی صحنه می رود. نمایشنامه خرم را میلاد رضایی نوشته که مضمونی اجتماعی _انتقادی دارد. در خلاصه داستان نمایش خرم آمده است : تغییر نام خیابان خرم ،زندگی اهالی آن را [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایش کانال به کارگردانی مرتضی فروزان فر اجرای خود را در تماشاخانه ارغوان آغاز کرده است.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳    
تماشاخانه درس اول فارسی پنجم است. در این مطلب، کلمات سخت، کلمات هم خانواده و کلمات مخالف درس تماشاخانه را توضیح می دهیم. برای فهمیدن معنی درس تماشاخانه کلاس پنجم، کافی است با معنی کلمات این درس بیشتر آشنا شوید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حمید نیلی مدیرعامل مجموعه تماشاخانه ایران شهر در یادداشتی به بهانه ی فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس به تئاتر دفاع مقدس پرداخت و آن را نیازمند توجه و پرداختن به داشته های تاریخی دفاع مقدس دانست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نمایش چه به نویسندگی و کارگردانی مهران رنج بر و تهیه کنندگی رها جهانشاهی در سالن ناظرزاده ی کرمانی تماشاخانه ی ایران شهر به صحنه می رود.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
آرش دهقان شاد کارگردان نمایش خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی درباره ویژگی های این نمایش و رویکردی که به نمایشنامه حمیدرضا آذرنگ داشته است، توضیحاتی ارائه داد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
در چند روز گذشته جشنواره نمایش های آیینی نمایشی شروع به کار کرد، نمایش مازیار لرستانی از امروز روی صحنه می رود و تئاترشهر اجراهای جدیدش را معرفی کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲    
همزمان با هفته دفاع مقدس نمایش باید راهی باشد به کارگردانی رسول پاک در تماشاخانه صوفی به روی صحنه رفت .
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش هایی که در نوبت اجرایی مرداد و شهریور ماه 1402 در سالن های تماشاخانه ی ایران شهر به روی صحنه رفتند اعلام شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی منبع:اینستاگرام کانال عصر ایران در تلگرام بیشتر بخوانید: حمله به داور در لیگ فوتبال تهران (فیلم) خسته شدن عقاب مادر و صدا زدن جفتش برای تعویض شیفت (فیلم) تکنیک وحشیانه عقاب برای سیر کردن جوجه ها (فیلم) تماشاخانه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
آمار تماشاگران 8 نمایش مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تا پایان شهریور 1402 اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دو، سه سال گذشته روزهای خوبی برای تئاتر کشورمان نبود. این تحلیل کارشناسان از میزان استقبال مردم از نمایش های روی صحنه طی سال ها و ماه های اخیر است. اجراهای نیمه کاره گروه های نمایشی در ماه های اخیر هم از دیگر اتفاقاتی بود که بسیاری از مجموعه ها و تماشاخانه ها را متحمل ضرر بزرگی کرد ...
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کارگردان نمایش مرثیه ای بر انسانیت با ارایه توضیحاتی درباره روند شکل گیری این نمایش اعلام کرد که این اثر نمایشی برای گرفتن مجوز اجرا، مشکلاتی داشته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۳:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایش محاکات قبر به نویسندگی و کارگردانی فرزاد امینی در سالن ناظرزاده ی کرمانیِ تماشاخانه ی ایران شهر به صحنه می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایش رویای مردان مضحک به کارگردانی میلاد محمدی در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نمایش داش آکل به روایت نوچه کاکارستم به نویسندگی و کارگردانی حامد شیخی از روز چهارشنبه 29 شهریور، ساعت 18 در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۶    
در آخرین هفته شهریور نمایش های روی صحنه آخرین اجراهایشان را تجربه می کنند. بعضی از این نمایش ها با استقبال بیشتری از سمت مخاطبان روبه رو شده اند و فروش بیشتری داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایش کشتارگاه به کارگردانی یاسمین خالصی و میثم فراهانی تا 2 مهر در سالن جعفر والی تماشاخانه محراب اجرا می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۳    
دیدار تیم های پرسپولیس ایران و النصر عربستان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی 2 بر صفر نماینده عربستان به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
آیین گشایش نمایش کمین ژاله در قالب آیین شب چراغ، دوشنبه شب 27 شهریور 1402 با حضور جمعی از هنرمندان و تماشاگران در تماشاخانه سنگلج برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال عصر ایران در تلگرام تماشاخانه بزرگترین بدبختی "شمال"، شمال ایران بودن است! مردمی که جای دیگری در ایران را بلد نیستند و خوششان می آید ساعت ها در ترافیک باشند (فیلم) ببینید دفن قربانیان سیل لیبی در گورهای دسته جمعی (فیلم) فیلم های دیگر عضویت در اینستاگرام عصر ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نمایش طبیب اجباری اثر مولیر نویسنده شهیر فرانسوی با ترجمه داریوش مودبیان در تماشاخانه دا روی صحنه می رود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
منبع:ایسنا کانال عصر ایران در تلگرام بیشتر بخوانید: 250 خبرنگار و عکاس دیدار پرسپولیس و النصر را پوشش می دهند به جای استقبال از رونالدو، به فکر بردن النصر باشید! سوئیت لاکچری برای اقامت رونالدو در تهران/ 90 میلیون برای یک شب! (+عکس) تماشاخانه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تماشاخانه ها رنگ وبوی پاییزی به خود می گیرند. با رسیدن به روزهای پایانی تابستان و همچنین پایان مناسبت های سوگواری ماه صفر، سالن های نمایش پایتخت رنگ و بوی دیگری به خود می گیرند و علاوه بر ادامه برخی نمایش های روی صحنه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تماشاخانه سنگلج از هفته جاری میزبان 2 نمایش کمین ژاله و داش آکل به روایت نوچه کاکارستم می شود.
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۱    
ناهید منصوری-خبرنگار، دکتر محمد حسین ساعی، رئیس دانشگاه سوره، در نشست توجیهی کارشناسان مصاحبه کننده آزمون ورودی دانشگاه سوره، معیارها و اولویت های آزمون ورودی مقطع کارشناسی دانشگاه سوره را تشریح کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایش "عروسی خون" نوشته ی فدریکو گارسیا لورکا به کارگردانی دکتر قطب الدین صادقی در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ی ایران شهر به صحنه می رود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ناصرالدین شاه قاجار در سال 1352 خورشیدی برای اولین بار و به عنوان اولین شاه ایرانی که چنین کاری می کند، به اروپا سفر کرد. یکی از نتایج سفرش تبدیل باغ لاله زار به خیابانی بود که بعدها مدرن ترین خیابان تهران شد. خیابانی با اولین کافه ها، تماشاخانه ها و سینماهای تهران.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تئاتر هامون بعد از یک وقفه طولانی ، فعالیت های تئاتری خود را نیمه دوم امسال از سر خواهد گرفت.
سوگواره ملی عاشورا؛ دانشکده ای برای هنر تعزیه خوانان و تعامل بین هنرمندان تعزیه از شانزدهم ماه جاری در بخش های تعزیه، عکس عاشورا، طراحی لباس، پرچم و کتیبه و اجرا و رقابت 7 اثر تعزیه در بخش انفرادی و 14 اثر در بخش گروهی در تماشاخانه شمس و ترنج در حال برگزاری است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۲    
بعد از دو روز تعطیلی به مناسبت اربعین، اجرای نمایش ها در تماشاخانه ها و تئاترها شروع شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۵    
نمایش های کشتارگاه و ابری که خوابش سنگین بود به صورت همزمان در سالن استاد جعفر والی تماشاخانه محراب به اجرا درآمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تماشای نمایش زیگموند در تماشاخانه ایرانشهر نشست.
فاطمه غلامزاده نخلی عضو کارگروه تماشاخانه سیار کشور در صفر مرزی مهران از تاثیرات تماشاخانه سیار در مراسم عزاداری سالار شهیدان در مواجهه با زایرین کودک و نوجوان گفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایش تنهایی وَ تنهایی وَطن هایی به نویسندگی سجاد افشاریان و کارگردانی کیومرث مرادی در سالن استاد سمندریانِ تماشاخانه ایران شهر به صحنه می رود.
چراغ نخستین سوگواره ملی، هنری عاشورا صبح امروز با اجرای مجلس حربن ریاحی در تماشاخانه شمس بجنورد و با حضور هنرمندان و جمعی از مسئولان روشن شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۷    
محمدرضا کریمی صارمی معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفر به استان آذربایجان غربی از تماشاخانه سیار کانون در نقطه صفر مرزی تمرچین باردید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شقیقه های ملتهب به نویسندگی، کارگردانی و بازی محمدرضا سجادیان از 31 شهریور ماه در خانه هنرمندان، تماشاخانه استاد انتظامی به روی صحنه می رود.