جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۴:۱۶Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه نایین»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: امروزه دشمن از تکنیک برچسب زنی جهت انحراف افکار عمومی استفاده می کند و متاسفانه این روش فراوان در شبکه های مجازی مورد استفاده قرار می گیرد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۰۵    
امام جمعه نایین گفت: برای رفع مشکلات و کارآمد شدن کامل نظام، باید مسؤولان مجاهدانه و شبانه روزی کار کنند چرا که نظام اسلامی کارآمد است اما مردم در آن احساس ناکارآمدی می کنند و دشمن خیلی روی این موضوع کار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: تا رفع مشکلات و کارآمد شدن کامل نظام، مسؤولان باید مجاهدانه و شبانه روزی کار کنند چرا که گاهی یک نظام کارآمد است اما مردم در آن احساس ناکارآمدی می کنند و دشمن روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اجلاس بریکس یکی از مهم ترین اجلاس های نظم جدید جهانی است و عضویت ایران در بریکس، نویددهنده آینده خوبی برای کشور پرافتخار ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اجلاس بریکس برای ایران یک موفقیت فوق العاده در عرصه سیاست بین المللی بعد از عضویت در شانگهای است.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۱    
جلسه تخصصی کارگروه اجتماعی،فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان نایین با موضوع بررسی راهکار های شناسایی کانون های آسیب پذیر اجتماعی،کاهش آسیب های اجتماعی و آثار ناشی از آن و همچنین راهکارهای تحکیم بنیان خانواده به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای کارگروه در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: دشمن فهمیده سیلی که می خورد از عاشورای شیعیان است و حضور با شکوه مردم در دسته های عزاداری و حسینیه ها بار دیگر طبل رسوایی دشمنان اسلام را به صدا درآورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نقشه و سناریو دشمنان همیشگی ملت ایران، کم رنگ کردن نقش محرم با اقدامات مختلف و راه اندازی کمپین تحریم محرم بود اما از ملت ایران سیلی محکمی خوردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: کسانی که می خواهند در راه امام حسین (ع) قدم بردارند باید به سلاح آگاهی، بصیرت و تدین مجهز شوند و به مسائل روز دنیا آگاه باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸    
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: با استفاده از ظرفیت ماه محرم بایستی از ظرفیت مبلغین برای عرضه اصول و قواعد دین به مردم استفاده شود چرا که اگر دین به صورت صحیح معرفی شود، مشکلات جامعه اسلامی کم خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: حفظ عزت و آبروی ملت ایران بزرگترین معروف است که دیپلماسی امروز ما دیپلماسی عزت مندانه بوده و ذلیلانه و التماسی نیست که این هم به برکت انتخاب درست مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ناییت- امام جمعه نایین گفت: عزت، شرافت و اقتدار ما حاصل خون شهیدانی مثل سردار سلیمانی و حاصل دیپلماسی مقتدرانه دولت مردمی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۶    
امام جمعه نایین با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از مسائل درجه اول اسلام و کشور است، گفت: امر به معروف و نهی از منکر مانند نماز یادگرفتنی است و این یادگیری برهمگان واجب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین با بیان اینکه رسیدگی ویژه به سالمندان در راستای امیدآفرینی از وظایف دولت است، گفت: مردم نسبت به قشر بازنشسته وظیفه دارند که آن ها را بزرگ و عزیز بدارند و دولت نیز وظیفه دارد به بازنشستگان توجه ویژه ای داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: حضور میلیونی مردم در جشنهای غدیر 1402 ریشه در احساس نیاز جامعه به شادیهای دسته جمعی و حلال در دایره آموزه های دینی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: قوه قضاییه برای ایجاد عدالت و آرامش در جامعه به واسطه احقاق حق به قدرت، اقتدار و اعتماد نیاز دارد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی و گرامیداشت دهه امامت و ولایت و همچنین بزرگداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای ستاد و امنای مساجد و حسینیه ها ،مسئولین کانون های فرهنگی و هنری در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: موانع ازدواج صرفاً اقتصادی و معیشتی نیست و مقام معظم رهبری عمده موانع ازدواج را فرهنگی می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نمونه ای از اقدام امیدآفرینی کلنگ زنی پروژه 189 واحد مسکونی در شهر انارک است که وقتی مردم این موارد را ببینند امیدوار می شوند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۱    
در نشست مشترک فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه نایین و نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات شهرستان نایین مورد بررسی قرار گرفت.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اگر ملت ما بخواهد به اهداف انقلاب برسد باید راه و مکتب امام را بشناسد و در این مسیر حرکت کند و اجازه ندهد شخصیت امام که بهترین شاخص انقلاب اسلامی است، تحریف بشود که اگر غیر از این باشد ملت ایران سیلی خواهد خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: انگیزه خیانت دشمنان فقط در مسائل نظامی و اقتصادی نیست بلکه در تلاش هستند که اسلام زدایی کنند و اگر بتوانند می خواهند شما را از دین خارج کرده و در قلمرو ذلالت، گمراهی و تبعیت کردن از دشمن، وارد کنند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین و مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادرات و ارگان های شهرستان نایین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نمایندگان مجلس در این فرصت باقی مانده برای رضای خدا کار کنند و به این مطلب اهمیت دهند که کدام کار امروز روی زمین مانده است و در اولویت قرار دارد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۰    
امام جمعه نایین با اشاره به کاهش ازدواج و تولد گفت: یکی از مهم ترین بحران های آینده کشور بحران امنیت خواهد بود و ما فقط 5 سال فرصت برای حل این بحران داریم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: با توجه به آمار زاد و ولد در ایران و کشورهای منطقه، ما در آینده با پیری جمعیت روبه رو خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اگر دست مفسدان قطع نشود و اگر زیاده خواهان پر مدعا از حاکمیت طرد نشوند، سرمایه گذار و تولید کننده و اشتغال طلب احساس ناامنی و ناامیدی می کنند و این نیاز به اقدام قاطع و همه جانبه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: رهبر جامعه بارها مطرح کرده اند که مشکلات را با یک حرکت عادی نمی توان برطرف کرد بلکه حل مشکلات نیاز به حرکتی فوق العاده و جهادی دارد یعنی باید نقاط معیوب کشور در بخش های مختلف را پیدا و برطرف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: سپاه پاسداران نیرویی است که مهم ترین و بیشترین نقش ها را در حراست از انقلاب اسلامی ایفا کرده و مثل شجره طیبه ای در جای جای ایران و منطقه سایه افکنده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه نایین بیان کرد: مسئله فلسطین به عنوان مهمترین مسئله جهان اسلام است همانطور که امام خمینی(ره) فلسطین را مظلوم می دانستند و دفاع از مظلوم را وظیفه انقلاب اسلامی اعلام کردند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین ،اعضای شورای تامین و تعدادی از مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی آغاز سال منظور از حول حالنا در دعای اول سال را تحول و تغییر وضعیت عنوان می کنند که شرط تحول، حرکت و قدم برداشتن به سوی تغییر است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت:افراد بی حجاب فرزند ما هستند اما یک آمر به معروف و ناهی از منکر دلسوز یا فعل گناهکار مشکل دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: تحقق شعار سال مدیریت جهادی، بسیجی، کار مخلصانه و شبانه روزی می طلبد و همان طور که با این روحیه دوران سخت دفاع مقدس را پشت سر گذاشتیم این دوران را هم با همراهی مسؤولان و مردم پشت سر خواهیم گذاشت.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۲۵    
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور اعضای حقیقی، حقوقی و تعدادی از خیرین شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان وباحضور حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین برگزار گردید . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: مهم ترین کارکرد مساجد مهار آسیبهای اجتماعی است که به ویژه در جامعه امروز باید مورد توجه باشد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۴۷    
همزمان با میلاد با سعادت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و به همت سازمان بسیج سازندگی، مسئولان آب و فاضلاب استان و کشور و پیگیری مسئولان شهرستان نایین مرحله نخست آبرسانی به روستاهای بدون آب شرب منطقه لای سیاه نایین با حضور مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور ...
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۲    
با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین، معاون اشتغال کمیته امداد استان اصفهان و تعدادی از مسئولین شهرستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: حق محوری و باطل ستیزی مانند حضرت علی اکبر، بصیرت و وفاداری به مانند حضرت عباس و فداکاری مانند حضرت مسلم بن عقیل از جمله مهم ترین ویژگیهای یک جوان عاشورایی است.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲    
دومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نایین - امام جمعه نایین گفت: ما از تاریخ و اتفاقات پیرامون جنگ خیبر این درس را می گیریم که در کنار فتح الفتوح های جنگی نیاز مبرمی به فتح الفتوح های فرهنگی داریم.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۸    
دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با همراهی حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و تعدادی از مسئولین شهرستان با حضور در مسجد جامع نایین ،مسجد امام حسین(ع) و همچنین مسجدالزهرا (س) نایین در جمع معتکفین به ویژه دانش آموزان پسر و دختر که در این مراسم معنوی شرکت نموده بودند حاضر گردیدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: کشتی انقلاب با قدرت و هدایت رهبری رو به حرکت و پیشرفت است و دشمن باید فکر براندازی و تغییر نظام سیاسی کشورمان را از سر بیرون کند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۵۷    
مراسم بزرگداشت یوم الله 12 بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی( ره) به میهن اسلامی با حضور حجت الاسلام مطهرخو امام جمعه نایین ،دکتر کریمی فرماندار شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین با تأکید بر اینکه به رخ کشاندن دستاوردهای انقلاب باعث خاموش شدن توطئه ی فراموشی و انکار می شود، افزود: اگر این ارزش ها زنده نماند کم کم با توطئه ها کاری می کنند که اصل قضیه شهدا، انقلاب، دفاع مقدس و کارآمدی نظام انکار شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۱    
نایین (پانا) - مسئول امور دانش آموزی دفتر امام جمعه شهرستان نایین گفت در دفتر امام جمعه نایین به دنبال دانش آموزانی هستند که در مدارس، پیگیر و دغدغه مند امور فرهنگی هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه نایین از آغاز به کار نمایشگاهی با عنوان نشانی از آن بی نشان که عالم نشان اوست از 2 دی ماه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۴    
امام جمعه نایین با بیان اینکه بعد از دیدار رهبر معظم انقلاب با دانش آموزان مردم سیزده آبان تاریخی را رقم زدند، گفت: همه برنامه ریزی های دشمن با حضور میلیونی مردم نقش بر آب شد و دشمنان ایران مدام در حال سیلی خوردن هستند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: هدف دشمن در فتنه مهسا امینی این است که مسائل خواست خودشان در مجامع بین المللی کشیده شود که از نمونه های آن می توان به حجاب و زنان اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: دشمن چون با حکومتی طرف است که اساس و تفکرش اسلامی و مخالف تفکر شرق و غرب عالم است، تمام تلاشش را می کند که با استفاده از ابزار قدرتمند رسانه تشنج و غوغا ایجاد کند تا در فضای غبار آلود مردم راه را گم کنند.