یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۳:۴۷Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اپوزیسیون»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به عنوان نایب رئیس مجمع عمومی و گزارشگر کمیته خلع سلاح این سازمان انتخاب شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱    
اپوزیسیون ونزوئلا اخیرا در اقدامی انسان دوستانه از آمریکا خواستند تحریم های ونزوئلا را کم کند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۷    
تحریم اقتصادی ونزوئلا توسط آمریکا و کشورهای اروپایی صدا اپوزیسیون حکومت ونزوئلا را هم درآورد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۸    
به گزارش مشرق، یکی از کاربران فضای مجازی در توئیتی نوشت: اپوزیسیون آمریکا پرست ونزوئلا هم حاضر نیست مردمش زیر فشار تحریم لِه بشود! از بایدن خواسته تا تحریم های نفتی ونزوئلا را بردارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
درگیری و تنش پس از محکومیت رهبر اپوزیسیون سنگال به دو سال حبس، به کشته شدن دست کم 9 نفر در این کشور منجر شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۴۳    
دادگاه جنایی سونکو را از تجاوز تجاوز جنسی تبرئه کرد، اما او را برای یک جرم جداگانه که در قانون جزا به عنوان رفتار غیراخلاقی نسبت به افراد کمتر از 21 سال توصیف شده است، مجرم شناخته شد. یکی از وکلای وی سیس با استناد به قانون انتخابات سنگال گفت: با این جمله سونکو نمی تواند نامزد شود. انتهای پیام ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۳۵    
داکار پایتخت سنگال روز پنجشنبه پس از صدور حکم دو سال حبس برای عثمان سونکو رهبر اپوزیسیون این کشور صحنه درگیری و خشونت شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی شکست مخالفان اردوغان و جریان اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی، همه اعضای کمیته مرکزی حزب جمهوری خواه خلق ترکیه استعفا دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دعایی چهره ی ریشه دار و شناسنامه ی انقلاب اسلامی ایران بود. او یک چهره ی واسط بین نظام و اپوزیسیون داخلی داشت، حتی با اعضای نهضت آزادی روابط دوستانه داشت. نوع برخورد او با همه یکسان بود. می دانست که باید نقش واسط و میانجی را داشته باشد به جای اینکه افتراق ایجاد کند و بر کینه ها بیفزاید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۲    
شفقنا- کمال قلیچدار اوغلو ، رهبر اپوزیسیون ترکیه، پس از شکست اخیر در انتخابات ریاست جمهوری از رجب طیب اردوغان با استعفا از ریاست حزب جمهوری خواه خلق ( CHP) مخالفت کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۱    
رهبر حزب رسمی اپوزیسیون جمهوری خواه خلق ترکیه با 40 شکایت کیفری روبروست برای همین مصونیت پارلمانی او برای رسیدگی به این شکایات حذف شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه بین الملل: انتظار می رود رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در سومین دوره پنج ساله خود به تعادل بین چین و غرب ادامه دهد، اما ناظران می گویند رفتار پکن با اقلیت اویغور در سین کیانگ چالشی برای روابط باقی خواهد ماند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی در مورد انتخابات آینده رژیم صهیونیستی حاکی از کاهش تعداد کرسی های ائتلاف نتانیاهو و تقویت جایگاه اپوزیسیون است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان ناظر بر رسانه های ترکیه، تحقیقاتی را درخصوص نحوه پوشش دهی انتخابات ریاست جمهوری این کشور از سوی کانال های حامی اپوزیسیون ترکیه آغاز کرده است.
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
طی چند روز قبل فراخوانی در شبکه های اجتماعی فضای مجازی منتشر شد که در آن کاربران این شبکه ها به کمپینی در مخالفت با تجزیه طلبی دعوت شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان سینمایی خطاب به سینماگرانی که با آثار بدون مجوز همکاری می کنند، اعلام کرد که با آنها قطع همکاری خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نخستین گردهمایی سینماگران انقلاب و دفاع مقدس به بهانه سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس شب گذشته در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جناح اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در تازه ترین انتقادات خود از نخست وزیر این رژیم وی و اعضای کابینه اش را به بی تدبیری متهم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نخستین گردهمایی سینماگران انقلاب و دفاع مقدس با حضور جمعی از اهالی سینما و مدیران فرهنگی در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نامزد اپوزیسیون ترکیه چوب تغییر سیاستش در مرحله دوم را خورد. رویکرد ناسیونالیستی کلیچدار باعث شد که مشارکت در مناطق کردنشین حدود 5 درصد افت کند و شاید این مساله یکی از بزرگ ترین دلایل شکست اپوزیسیون از اردوغان باشد ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
محمد خزاعی، رییس سازمان سینمایی اظهار کرد: افرادی در حوزه سینما که در اغتشاشات بودند یا از قبل پرونده داشتند مورد عفو رهبری قرار گرفتند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۷    
دولت به دنبال تقویت سلوک مومنانه برای تثبیت جامعه اسلامی است تا بستر شکل گیری تمدن نوین اسلامی فراهم شود| در حوادث سال گذشته چهره های ورزشی هنری در جایگاه رهبران اپوزیسیون نظام قرار گرفتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۷    
منابع خبری صهیونیستی از چنددستگی و اختلافات شدید میان اعضای تشکیل دهنده جناح اپوزیسیون رژیم صهیونیستی بر سر نامزد این جناح در کمیته انتصاب قضات رژیم اسرائیل پرده برداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی رسانه های ترکیه ای نزدیک به اپوزیسیون خبر دادند که جشن های پیروزی رجب طیب اردوغان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، شماری کشته و مجروح برجای گذاشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- انگین اوزر ، تحلیلگر امور سیاسی ترکیه گفت: اکرم امام اوغلو شهردار استانبول رهبر جدید اپوزیسیون ترکیه خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، اوزر اظهار داشت: بدون شک، نخستین گام اپوزیسیون ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کاندیدای سابق ریاست جمهوری ترکیه به اپوزیسیون تاکید کرد تا به اشتباهاتشان که به پیروزی مجدد اردوغان منجر شد، فکر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
محمد قادری کارشناس حوزه سیاست خارجی در گفت وگو با خبرگزاری فارس به تحلیل گشایش های دیپلماتیک جمهوری اسلامی و شکست های پی در پی غرب و اپوزیسیون پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در حالی انجام شد که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری کنونی توانست در یک رقابت نزدیک کمال قلیچدار اوغلو، نامزد گروه های اپوزیسیون را شکست دهد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۱۶    
دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه در شرایطی برگزار شد که گمانه زنی ها از بر بادرفتن رویای احزاب اپوزیسیون برای پایان دادن به 2دهه زمامداری رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور 69ساله فعلی این کشور، حکایت داشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اردوغان پیروز نهایی انتخابات ریاست جمهوری ترکیه شد؛ البته انتخابات در دور دوم، شور و شوق مرحله اول را نداشت و شاهد افت در نرخ مشارکت بودیم. الجزیره تا ساعت14 دیروز تخمین زد که مشارکت با افت30درصدی مواجه شده است ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دولت ائتلافی پاکستان که رهبر اپوزیسیون و حزب وی را مهتم به اغتشاشات و نقض صریح قوانین کشور می کند، در اقدامی جدید که بیانگر تداوم جدال سیاسی است، پیشنهاد مذاکره عمران خان را رد کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گفت: آزادی آقای اسدی دیپلمات ربوده شده کشورمان از زندان بلژیک و بازگشت او به وطن بدجوری گروه های اپوزیسیون را به وحشت انداخته است. گفتم: چرا وحشت؟! ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نتایج انتخابات ریاست جمهوری ترکیه پس از شمارش بیش از 55 درصد آرا نشان می دهد که تا این لحظه، رئیس جمهوری این کشور نزدیک به 56 درصد و نامزد احزاب اپوزیسیون نیز بیش از 44 درصد را به دست آورده اند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۵    
شفقنا- نتایج انتخابات ریاست جمهوری ترکیه پس از شمارش نزدیک به 50 درصد آرا نشان می دهد که تا این لحظه، رئیس جمهوری این کشور بیش از 56 درصد و نامزد احزاب اپوزیسیون نیز بیش از 43 درصد را به دست آورده اند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
/ مهاجرانی خطاب به جنگ طلبان میان ایران و افغانستان؛ خودتی!!! عطاالله مهاجرانی، وزیر اسبق ارشاد در توئیتی نوشت: پیشنهاد تصرف خاک افغانستان از سوی ایران، پیشنهاد موساد و سیا است. اپوزیسیون جمهوری اسلامی با تهییج احساسات، بر طبل جنگ با طالبان می کوبند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه امروز (یکشنبه) آغاز شده و نتیجه آن حداکثر تا روز آینده مشخص خواهد شد. ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قلیچدار اوغلو ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مردم ترکیه گفت: رای بدهید تا از شر حکومت دیکتاتوری خلاص شویم.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت:یکی از جنبه های اهمیت آزادی اسدالله اسدی بی ثمر شدن و بی نتیجه ماندن تلاش های گسترده اپوزیسیون خارج نشین علیه کشورمان است.
رئیس جمهوری کنونی ترکیه و کمال قلیچداراوغلو، نامزد مشترک ائتلاف اپوزیسیون ترکیه امروز یکشنبه در رقابتی تنگاتنگ به مصاف یکدیگر رفته اند تا در نهایت تکلیف کرسی ریاست جمهوری مشخص شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 6 ماه است که اپوزوسیون خودخوانده تحت زعامت قدرت های غربی در خیابان های اروپا در حال خودنمایی مقابل جمهوری اسلامی است. اما در روابط بین الملل، اصالت با قدرت است. تکیه بر همین اصل بود که مقاماتِ پایتختِ ناتو را مجبور به آزادی اسیر ایرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۵    
کمال قلیچداراوغلو، نامزد اپوزیسیون ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، یک روز قبل از برگزاری دور دوم، خود را پیروز انتخابات دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا : کمال قلیچداراوغلو نامزد اپوزیسیون انتخابات ترکیه یک روز مانده به انتخابات دور دوم ترکیه در صفحه توئیترش اعلام کرد که در دور دوم انتخابات که فردا یکشنبه برگزار می شود، پیروز خواهد شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
آزادی اسدالله اسدی دیپلمات به ناحق دزدیده شده کشورمان توسط غربی ها، بار دیگر ضد انقلاب را دچار برآشفتگی و ادراک پوچی و بی مصرفی خود کرد. طیفی که جز تفاله، مقام دیگری برای خود قائل نیست و احساس می کند غرب بار دیگر آنها را به ایران فروخته است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۵    
آن روی سکه اپوزیسیون کاربری نوشت: افشاگری وکیل ایرانی از دزدی 700 میلیون دلاری مصی علینژاد از پول های ایرانیان با توسل به دروغ! دکتر هومن فخیمی وکیل دعاوی دادگاه های آمریکا و تحلیلگر سیاسی: این پرونده خانم علینژاد علیه ایران و پول نسلهای آینده ایران است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: برک اسن، استادیار علوم سیاسی در دانشگاه سا بان چی استانبول گفت: این واقعاً برای رای دهندگان مخالف ناامیدکننده است که اردوغان همچنان می تواند در نظر رای دهندگان چنین محبوبیت عظیمی کسب کند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه: ما نتیجه انتخابات را هرچه که باشد، خواهیم پذیرفت. مهم ترین مساله برای ما پیروزی دموکراسی است.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته خبر آزادی اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به سرخط اخبار تبدیل شد؛ خبری که علاوه بر نمایش قدرت دیپلماسی ایران بود، اپوزیسیون را بیش از گذشته سرخورده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آزادی دیپلمات بی گناه ایرانی از سوی دولت بلژیک، با سرخوردگی و نارضایتی عناصر ضد انقلاب مواجه شد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اسدالله اسدی، دیپلمات به گروگان گرفته شده ایران در بلژیک پس از 1789 روز اسارت و در سایه دیپلماسی عزتمندانه، روز جمعه آزاد شد و با استقبال مقام های کشورمان به وطن بازگشت.