پنجشنبه ۲۰ مردادساعت ۱۰:۳۷Aug 2022 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق کارمندان»

رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رحمت الله نوروزی می گوید: در کمیسیون تلفیق، دو بار با حذف ارز ترجیحی مخالفت کردیم. گفتیم درست است که رانت دارد و فسادزا است اما، چون مردم درگیر مسائل اقتصادی هستند باید حذف آن، به تدریج صورت بگیرد تا بیشتر از این به مردم فشار وارد نشود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۶۹ سایت دیگر  
بر اساس لایحه جدید دولت، در سال 1401 شورای حقوق و دستمزد مجوز افزایش حقوق کارمندان را مجددا در اختیار خواهد گرفت.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
علیرضا حیدری، نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: در نگارش قانون بودجه سال 1401 به تکلیف قانون مدیریت خدمات کشوری توجهی نشده است و از این نظر نحوه افزایش حقوق کارمندان شاغل و بازنشسته اشکال قانونی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۰    
با سلام، طبق قانون بودجه سال 1401 افزایش حقوق کارمندان 10 درصد اعلام شده است، در حالیکه با توجه به ماده 125 قانون مدیریت خدمات کشوری، میزان افزایش حقوق کارکنان دولت بایستی حداقل به میزان نرخ تورمی که بانک مرکزی اعلام می کند، تعیین شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی اساتید دانشگاه آزاد خواستار افزایش حقوق کارمندان و اساتید این دانشگاه شدند، نماینده مجلس شورای اسلامی از تذکر مجلس به مسؤولان دانشگاه آزاد خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین افزایش حقوق کارکنان دولتی، سایر شاغلان و بازنشستگان باید با تورم هم خوانی داشته باشد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - دولت در مصوبه ای با افزایش حقوق مشمولان قانون کار که در دستگاه های اجرایی مشغول فعالیت هستند، متناسب با قانون کار موافقت کرد. سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم افزایش حقوق مشمولان قانون کار در همه دستگاه ها براساس قانون کار تاکید کرد و گفت ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی با اعلام تغییر مصوبه دولت درخصوص افزایش حقوق کارکنان مشمول قانون کار دستگاه های اجرایی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همه می دانند که این ماه از سال، زمان معمولی برای افزایش حقوق کارمندان نیست، هرچند همان طور که بانک های مختلف مدام نشان داده اند، افزایش دستمزدها به امری تبدیل شده است که به طور موقت در طول سال توسط آنها اتفاق می افتد تا با افزایش حقوق در بانک های رقیب همگام شوند و دیگر یک اتفاق ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران درباره اقدامات شهرداری تهران در راستای افزایش حقوق کارمندان رسمی توضیحاتی داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با اشاره به طرح ارزیابی عملکرد واحدها و تاثیرات آن در میزان افزایش حقوق کارمندان و کارکنان هر واحد دانشگاهی گفت: این ارزیابی شامل چند شاخص مانند میزان درآمدزایی غیر شهریه ای ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش 10 تا 20 درصدی حقوق کارمندان و با بیان اینکه این افزایش پاسخگوی هزینه های کارمندان نیست، گفت: ان شاالله در سال های آینده به شکل های گوناگون بتوانیم حق کارمندان را جبران کنیم.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۷۳ سایت دیگر  
در هفته نخست خرداد ماه دفتر هیئت دولت در خصوص ای لایحه مذکور از وزیر کار، وزیر اقتصاد، وزیر بهداشت، وزیر دادگستری و معاون حقوقی و رئیس سازمان برنامه و بودجه در خواست بررسی و اعلام نظر فوری داشته است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی وضعیت بحرانی بازار کار، فشار اتحادیه ها و همچنین افزایش نرخ تورم در آمریکا، اپل اعلام کرده که حقوق کارمندان خرده فروشی های خود را 10 درصد افزایش می دهد و آن را از ساعتی 20 دلار به 22 دلار می رساند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
جی پلاس؛ ایلنا نوشت: گویا همه چیز از یک ویرگول شروع شد؛ از آن زمان که دولت در نسخه ی اولیه ی لایحه ی بودجه، در تبصره ی 12 هنگامی که حرف از افزایش حقوق بازنشستگان بود، عبارتِ تامین اجتماعی، نیروهای مسلح را آورد و اضافه کرد که افزایش حقوق مستمری بگیران این صندوق ها باید ده درصد باشد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
متن کارزار به شرح ذیل است: جناب آقای دکتر رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی با سلام ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در پایان اردیبهش، مستمری کارگران بازنشسته را علی الحساب پرداخت کرد. وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خرداد ماه خبر می دهد. افزایش حقوق کارمندان بازنشسته نیز خبری تازه از وزیر بود.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۰    
روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ارسال پیشنهاد این سازمان در مورد افزایش سالانه مستمری ها به هیئت دولت و اجرایی شدن افزایش ها بعد از تصویب پیشنهاد سازمان در هیئت محترم وزیران را روالی قانونی اعلام کرد که هر سال حسب مفاد متن ماده 96 قانون تأمین اجتماعی اجرا می شده و مختص سال جاری نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۶    
برخی کاربران فارس من خواستار افزایش حقوق کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد شدند، رئیس دانشگاه آزاد از 3 برابر شدن پایه سنوات اعضای هیأت علمی و افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان این دانشگاه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: افزایش حقوق کارمندان تامین اجتماعی به بعد از تصویب و اجرای افزایش مستمری بازنشستگان موکول شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دوره مدیریت جدید تا این تاریخ هنوز جلسه ستاد مدیریت جمعیت در شهرداری برگزار نشده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در پایان اردیبهش، مستمری کارگران بازنشسته را علی الحساب پرداخت کرد. وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خرداد ماه خبر می دهد. افزایش حقوق کارمندان بازنشسته نیز خبری تازه از وزیر بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، افزایش حقوق کارمندان تامین اجتماعی به بعد از تصویب و اجرای افزایش مستمری بازنشستگان موکول شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- تورم اقتصادی در آمریکا ادامه دارد و قیمت ها سریعتر از افزایش حقوق کارمندان و کارگران در این کشور حرکت می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: افزایش حقوق کارمندان تامین اجتماعی به پس از اجرای افزایش مستمری بازنشستگان موکول شد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: افزایش حقوق کارمندان تامین اجتماعی به بعد از تصویب و اجرای افزایش مستمری بازنشستگان موکول شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۱    
روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ارسال پیشنهاد این سازمان در مورد افزایش سالانه مستمری ها به هیات دولت و اجرایی شدن افزایش ها بعد از تصویب پیشنهاد سازمان در هیات محترم وزیران را روالی قانونی اعلام کرد که هر سال حسب مفاد متن ماده 96 قانون تأمین اجتماعی اجرا می شده و مختص سال جاری نیست.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ارسال پیشنهاد این سازمان در مورد افزایش سالانه مستمری ها به هیئت دولت و اجرایی شدن افزایش ها بعد از تصویب پیشنهاد سازمان در هیئت محترم وزیران را روالی قانونی اعلام کرد که هر سال حسب مفاد متن ماده 96 قانون تأمین اجتماعی اجرا می شده و مختص سال جاری نیست. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
به گفته طهرانچی حقوق کارمندان دانشگاه آزاد 57 تا 15 درصد افزایش پلکانی خواهد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش حقوق و دستمزد کارمندان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه در احکام ماه جاری خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه مردم سالاری نوشت: در حالی که تکلیف افزایش حقوق کارمندان و کارگران در سال جدید مشخص و از فروردین ماه اعمال شده است، اما تعلل دولت در تصویب میزان افزایش حقوق بازنشستگان باعث شده که این قشر – که عموما منبع درآمدی جز حقوق بازنشستگی ندارند- همچنان حقوق علی الحساب بگیرند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: زمانی که در بودجه این بحث مطرح شد که افزایش 10 درصدی افزایش حقوق کارمندان در مقابل تورم مثلا 50 درصدی واقعا عدد کمی است و ما پیشنهاد کردیم که 30 درصد بشود، استدلال آقایان در دولت این بود که افزایش حقوق بالاتر از 10 درصد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران از موافقت شهردار تهران با راهکار قانونی افزایش حقوق و مزایای کارمندان ثابت در شورای حقوق و و دستمزد شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ترمیم حقوق کارمندان شهرداری گفت: باید حمایت های شهرداری از کارمندانش استمرار داشته باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷    
اقتصاد ایران: گوگل در حال بازنگری فرآیند ارزیابی عملکرد خود است و تغییراتی را اعمال می کند که منجر به افزایش حقوق کارمندان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
گوگل در حال بازنگری فرآیند ارزیابی عملکرد خود است و تغییراتی را اعمال می کند که منجر به افزایش حقوق کارمندان می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات دولت برای افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و قضات در سال 1401 را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیأت وزیران به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 تعیین شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیأت وزیران میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 تعیین شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: شب گذشته خبری از مصوبه اخیر هیات دولت درباره میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 منتشر شد و ابهاماتی درباره میزان افزایش مستمری ها برای بازنشستگان و مستمری بگیران مشمول سازمان تامین اجتماعی ایجاد کرد که اعلام می شود مصوبه مذکور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: مصوبه هیات وزیران درباره افزایش 10 درصدی مستمری ها، ارتباطی به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ندارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
میزان ضریب افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان 1401 تعیین شد. در ادامه به جزئیات حداقل حقوق وحداکثر حقوق سال 1401، افزایش حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و حقوق بازنشستگی نیرو های مسلح 1401 و سایر صندوق های بازنشستگی می پردازیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیأت وزیران به ریاست رئیس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 تعیین شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
همچنین حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق های بازنشستگی در سال 1401، 10 درصد نسبت به سال 1400 افزایش می یابد،
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت محترم که در افزایش حقوق کارمندان تا این اندازه دست و دلباز نبود، به کارگران که رسید سخاوت بیشتری به خرج داد. در باب چرایی آن اما نیازی به تامل و تفکر چندانی نیست، پرواضح است که وجه تفاوت حقوق کارگران با حقوق کارمندان و بازنشستگان در پرداخت کننده حقوق است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار اهواز با تکذیب شایعه کاهش حقوق کارمندان، گفت: حداقل افزایش حقوق کارمندان و کارگران شهرداری در سال جاری 40 درصد خواهد بود.
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
آفتاب نیوز نوشت: چرا دولت سیزدهم مکررا از بدهی های انتقالی از دولت دوازدهم انتقاد می کند، ولی حتی یکبار از دارایی های باقی مانده از دولت های اول و دوم روحانی به ویژه میلیاردها دلار اسکناس نقد باقی مانده در بانک مرکزی سخن نمی گوید؟! ...