چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۷:۳۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق کارمندان»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اصلاحیه مصوبه افزایش حقوق کارمندان دیروز ابلاغ شد. در ادامه می توانید متن این ابلاغیه را بخوانید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هیئت دولت مصوبه اخیر خود در خصوص افزایش حقوقها مازاد بر سقف 2.5میلیون تومان را پس گرفت. چندی قبل نیز دولت پیشنهاد خود در خصوص افزایش فوق العاده مدیریت را پس گرفته بود.
فوق العاده ها و مزایای مندرج در حکم کارگزینی (یا عناوین مشابه) از شمول محدودیت مندرج در ماده واحده قانون بودجه سال 1400 کل کشور مبنی بر عدم تجاوز میزان افزایش حقوق افراد مشمول این ماده نسبت به سال 1399 بیش از 25 میلیون ریال، مستثنی نیستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: دولت، مصوبه حذف سقف افزایش حقوق کارمندان در سال جاری را اصلاح و مجددا بر رعایت سقف مندرج در تبصره 12 قانون بودجه یعنی 2.5 میلیون تومان تاکید کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: دولت، مصوبه حذف سقف افزایش حقوق کارمندان در سال جاری را اصلاح و مجددا بر رعایت سقف مندرج در تبصره 12 قانون بودجه یعنی 2.5 میلیون تومان تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۱    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در سال آخر به صورت ناجوانمرانه اقدام به افزایش هزینه ها بدون توجه به آثار تورمی آن کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت نمی تواند راهکار مناسبی برای مهار تورم باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۳    
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اصلاح مصوبه مجلس پیرامون میزان افزایش حقوق کارمندان جزو اختیارات دولت نیست و دولت نمی تواند مصوبات مجلس را اصلاح کند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات عضو هیئت رئیسه مجلس حاکی از آن است که مجلس بخشنامه حذف سقف افزایش حقوق کارمندان را غیر قانونی تشخیص داده وآن را در روزهای آینده به هیئت دولت اعلام خواهد کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با ارسال نامه ای به رئیس مجلس و معاون قوانین مجلس از مصوبه اخیر دولت در حذف سقف افزایش حقوق کارمندان انتقاد کرد و آن را ابهام آلود و دارای نقض غرض قانون گذار دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی مخالفت مجلس با تصویب نامه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق کارمندان با جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
رئیس مجلس در اسرع وقت و پیش از صدور احکام جدید حقوق بگیران دولتی برپایه مصوبه غیرقانونی اخیر، تصویب نامه اخیر هیات وزیران را باطل اعلام کند.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در نامه ای تصویب نامه هیأت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق کارمندان را دور زدن قانون و قانون گذاری از سوی دولت دانست و از رئیس مجلس خواست آن را باطل اعلام کند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه امروز(یکشنبه) دو فرمان اجرایی مبنی بر افزایش حقوق کارمندان غیرنظامی و نظامی و بازنشستگان این کشور صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در نامه ای تصویب نامه هیأت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق کارمندان را دور زدن قانون و قانون گذاری از سوی دولت دانست و از رئیس مجلس خواست آن را باطل اعلام کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در سومین جلسه شورای دانشگاه تهران در سال 1400، معاون اداری مالی دانشگاه از همسان سازی حقوق هیئت علمی و پرداخت معوقه افزایش حقوق کارمندان خبر داد.
جدول امتیازات فوق العاده مذکور با اعمال افزایش 50 درصدی نسبت به جدول مصوب سال 1388 در احکام اعمال می شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور اصلاحیه مصوبه ضریب حقوق1400 که از سوی دو سازمان و وزارت نفت پیشنهاد شده بود را ابلاغ کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۳    
بر اساس این ابلاغیه اضافات حقوق کارکنان قراردادی مدت موقت نفت به میزان 10 درصد و بصورت غیرمتراکمی به مأخذ آخرین مزد روزانه سال 1399 این کارکنان ، از تاریخ اول فروردین ماه 1400 قابل پرداخت است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۶    
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره درخواست وزیرکار از رئیس جمهور برای افزایش 50درصدی فوق العاده شاغلان وزارت کار گفت: عدم امنیت شغلی، عقب ماندگی مزدی ،کاهش قدرت خرید مشکلات کارگرانی است که هیچ کس به فکر آنها نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
امروز قرار است در ارتباط با افزایش فوق العاده ویژه کارمندان دولت در هیات دولت تصمیم نهایی گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره درخواست وزیرکار از رئیس جمهور برای افزایش 50درصدی فوق العاده شاغلان وزارت کار گفت: عدم امنیت شغلی ، عقب ماندگی مزدی ،کاهش قدرت خرید مشکلات کارگرانی است که هیچ کس به فکر آنها نیست.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بررسی جزئیات افزایش حقوق کارمندان در سال 1400 نشان می دهد که در عمل افزایش حقوق به میزان 75 درصد بوده است.
وزیر کار در نامه ای به رییس جمهور خواستار افزایش حقوق همه ی کارمندان دولت شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را تحت عنوان طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه مطرح کرده اند که در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شده و کلیات آن نیز به تصویب رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امین کاوئی 1- آیا فقط به فکر کسب درآمد برای دولت هستیم؟ مشابه مالیات بر خانه های خالی، تنها فایده این نوع مالیات، تامین مالی بودجه دولت است؛ به خصوص در کوتاه مدت و در شرایط فعلی که به دلیل شرایط فعلی تحریم و فشار مخارج رفاهی و افزایش حقوق کارمندان دولت، فشار کسری بودجه زیاد است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به نقل از وزارت علوم، مسعود شمس بخش درخصوص تغییر تاریخ اجرای مصوبه افزایش 50 درصدی حقوق و مزایای کارکنان آموزش عالی اظهار داشت: تاریخ اجرای افزایش 50 درصدی بر اساس مصوبه هیئت های امنای مؤسسات آموزش عالی از اول بهمن ماه 1399 به اول اسفندماه 1398 تغییر کرده و به صورت مشروط به اخذ موافقت مراجع ذیربط ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۷    
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که افزایش حقوق کارمندان در سال 1400 به طور متوسط 34 درصد خواهد بود. در ادامه جدول افزایش حقوق کارمندان را ببینید.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سید حمید پورمحمدی در نشست خبری به گزارش عملکرد 8 ساله دولت پرداخت و اظهار داشت: سال 99 سال ویژه ای برای کشور بود و تحریم های حداکثری و بلای طبیعی کرونا کشور را درگیر کرد و اقتصاد با این دو تکانه روبرو شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه بودجه گفت: دولت سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم، کرونا و افزایش تورم با هدف حمایت از کارمندان حقوق آنها را بین 23 تا 53 درصد افزایش داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه جزییات افزایش 34درصدی حقوق کارمندان دولت برای جبران آثار اقتصادی کرونا و تحریم را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه، جزییات افزایش 34 درصدی حقوق کارمندان دولت را اعلام کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
بی تدبیری دولت دوازدهم در افزایش حقوق بدون تامین منابع مالی مشخص در سال 99، سازمان تامین اجتماعی را متقاعد کرده است، برای پرداخت حقوق مستمری بگیران، سهام شرکت های زیرمجموعه خود را در بورس واگذار کند. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بی تدبیری دولت دوازدهم در افزایش حقوق بدون تامین منابع مالی مشخص در سال 99، سازمان تامین اجتماعی را متقاعد کرده است، برای پرداخت حقوق مستمری بگیران، سهام شرکت های زیرمجموعه خود را در بورس واگذار کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه جدید دولت درخصوص اصلاحیه مصوبه ضریب حقوق سال 1400 کارمندان را ابلاغ کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از اعمال ضریب ریالی، مجموع مبلغ مندرج در حکم کارگزینی (قرارداد) کارکنان، نباید از مبلغ 35 میلیون ریال کمتر شود و باید مابه التفاوت آن با مبلغ 35 میلیون ریال، با عنوان "تفاوت تطبیق موضوع جزء (3) بند (الف) تبصره (12)" در احکام درج گردد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری امروز در جلسه هیات دولت بخشی از اظهارات خود را به میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از جمله بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اختصاص داد و از افزایش 150 درصدی دریافتی حداقل بگیران خبر داد.
رئیس جمهور جزئیات دقیق افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال گذشته را اعلام کرد. بر این اساس از بهمن سال 98 تا مهر مهر سال 99 به طور متوسط 34 درصد حقوق اضافه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قاتم مقام وزیر علوم در بخشنامه ای اعلام کرد: سازمان برنامه و بودجه کشور با اصلاح تاریخ اجرای افزایش حقوق و مزایای اعضای غیر هیئت علمی از تاریخ یک بهمن 99 به تاریخ یک اسفند 98 موافقت کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
امسال با افزایش 25درصدی حقوق کارمندان دولت، حداقل افزایش حقوق 700هزارتومان و حداکثر آن دومیلیون و 500هزارتومان در نظر گرفته شده است این در حالی است که مقرر شده حقوق هیچ کارمندی کمتر از سه میلیون و 500هزارتومان نباشد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به اصلاح بند (5) مصوبه مربوط به تعیین ضرایب حقوقی کارمندان و بازنشستگان دولت، دبیر هیئت دولت مراتب اصلاح مصوبه مذکور را به سازمان های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه دولت، ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات به میزان 43 هزار و 413 ریال تعیین شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۳:۱۵    
براساس مصوبه مجلس میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال جاری نباید بیش از دو میلیون و 500هزار تومان باشد. ( منبع )
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
ایلنا: میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400، در جلسه هیأت دولت به رئیس جمهوری تعیین شد. براساس مصوبه هیأت وزیران، ضریب حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به ریاست روحانی رییس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 تعیین شد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۴۵   + ۷۸ سایت دیگر  
در جریان بررسی لایحه بودجه 1400 در مجلس، نظرات متفاوتی در رابطه با افزایش حقوق کارکنان مطرح بود.