پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۱۱Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی فرهنگیان»

پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از مجلس خواسته است، نظام رتبه بندی فرهنگیان طبق لایحه دولت اعمال شود چون در لایحه منابع به اندازه پیش بینی شده است و اگر بیش از این در نظر گرفته شود به خلق پول، استقراض و هزینه سنگین به قشرهای دیگر منجر خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از مجلس خواسته است، نظام رتبه بندی فرهنگیان طبق لایحه دولت اعمال شود چون در لایحه منابع به اندازه پیش بینی شده است و اگر بیش از این در نظر گرفته شود به خلق پول، استقراض و هزینه سنگین به قشرهای دیگر منجر خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش: یکی از شرایط ورود به رتبه بندی معلمان این است که فرد باید گواهینامه صلاحیت معلمی داشته باشد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
احمدی مرادی با بیان اینکه طرح رتبه بندی فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی با جدیت دنبال می شود، بر لزوم تاسیس صندوق حمایت صنایع و مناطق ویژه اقتصادی از آموزش و پرورش و مدارس این استان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد: ما به لایحه دولت درخصوص رتبه بندی فرهنگیان پایبندیم و آن را استرداد نکردیم، اما اگر در مجلس موضوعاتی بر آن بیفزایند، بار مالی آن چند برابر و مشکلات ایجاد می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رتبه بندی فرهنگیان طرحی شدنی است و انجام می شود گفت: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تمام دستگاه ها و نهاد ها موظف هستند در چارچوب این سند ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – علی حدادی عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی و قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با حضور در برنامه به وقت ایران شبکه آموزش به بررسی آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان پرداختند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – علی حدادی عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی و قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با حضور در برنامه به وقت ایران شبکه آموزش به بررسی آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان پرداختند. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۴    
نمایندگان مجلس طرح رتبه بندی فرهنگیان را تصویب کرده اند. براساس این طرح دریافتی معلم پایه نباید از 80 درصد حقوق همتای خود در وزارت علوم کمتر باشد و زمان اجرایی شدن آن هم سال 1401 است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اهتمام کمیسیون برای جبران کمبودها و نیازهای آموزشی و تحقیقاتی استان گیلان، از ایستادگی تمام قد این کمیسیون برای اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: بودجه لازم برای اجرای رتبه بندی باید تامین شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اگرچه مساله رتبه بندی فرهنگیان و معلمان مدت هاست که در دستور کار است، اما رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفته احتمالا این طرح به زودی تصویب می شود و احتمالا حقوق معلمان از ابتدای مهر بر اساس رتبه بندی جدید محاسبه می شود. اما در طرح رتبه بندی حقوق معلمان چقدر افزایش می یابد؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره بر مشکلات فرهنگیان در ایام شیوع کرونا و مشکلات پیش روی آنان در دوران پسا کرونا گفت: ضمن تقدیر از تصویب رتبه بندی فرهنگیان با موضع خوب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، باید گفت که نگاه فرهنگیان به رتبه بندی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱    
رحمتی ضمن تقدیر از اقدامات مجلس در حوزه تعیین تکلیف نیروهای استخدامی و رتبه بندی فرهنگیان گفت: نگاه و امید فرهنگیان به موضع گیری نمایندگان مجلس دوخته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رتبه بندی فرهنگیان موضوع بسیار مهمی است که ما نیز دغدغه آن را داریم و باید توسط شما پیگیری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی گفت: توزیع معلمان رتبه برتر در مدارس و استان ها طبق آیین نامه دولت انجام می شود و در این باره مجلس تصمیم گیری نمی کند.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره جزئیات تغییرات اعمال شده در لایحه رتبه بندی معلمان پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۸۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند تا نظام رتبه بندی معلمان بر اساس نقشه جامع علمی کشور و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تعیین و اجرا شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های بازنشستگان فرهنگی، دایره ی شمول طرح رتبه بندی معلمان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کوچکی نژاد از موافقت نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: لایحه رتبه بندی این هفته در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد و کمبود اعتبارات دولت هم خللی در اجرای آن ایجاد نمی کند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به تصویب رسیدگی اولویت دار لایحه رتبه بندی فرهنگیان در صحن علنی مجلس، تصریح کرد: این لایحه به پشتوانه ساعت ها کار کارشناسی راهی صحن علنی شده است و نظر آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش ها نیز در این حوزه اخذ و جمع بندی آن در ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
درخواست بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان با رأی نمایندگان به صورت قاطع به تصویب رسید و رئیس مجلس اعلام کرد این لایحه هفته جاری در دستورکار صحن قرار خواهد گرفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح نظام رتبه بندی فرهنگیان اعم از بازنشستگان و شاغلین، تکلیف رتبه بندی معلمان مشخص می شود اما اجرایی نشدن این قانون و بلاتکلیف ماندن معلمان از دغدغه های اساسی این قشر جامعه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۱    
مجلس برای همسان سازی حقوق و رتبه بندی فرهنگیان با جدیت تلاش می کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی گفت که یکشنبه هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب کلیات طرح رتبه بندی فرهنگیان خواستار رأی نمایندگان به در اولویت قرار گرفتن این طرح برای بررسی جزئیات آن شد که مشکل معیشتی معلمان را برای همیشه برطرف خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده کهکیلویه، گفت:دولت و سازمان برنامه و بودجه پرداخت مطالبات بازنشستگان را در دستورکار خود قرار دهند و مجلس با هماهنگی دولت رتبه بندی فرهنگیان را به عنوان خواسته به حق آنان در اولویت قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از دولت و سازمان برنامه و بودجه خواست تا پرداخت مطالبات بازنشستگان را در دستورکار خود قرار دهند و مجلس با هماهنگی دولت رتبه بندی فرهنگیان را به عنوان خواسته به حق آنان در اولویت قرار دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
زمان نهایی سازی طرح رتبه بندی فرهنگیان در نیمه دوم سال 1400 اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۸    
ساری (پانا)- نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان، 15 هزار میلیارد تومان در بودجه سال 1400 اختصاص داده شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۸    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار و قیمت سکه در چند روز اخیر وارد فاز نزولی شده است.. در این میان خبرهای از به نتیجه رسیدن رتبه بندی فرهنگیان به گوش می رسد . خبر شیوع طاعون در استان البرز هم باعث نگرانی مردم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان و پرداخت پاداش 30 هزار فرهنگی بازنشسته در آینده نزدیک خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به این که ممکن است اجرای رتبه بندی معلمان به سال آینده موکول شود گفت: البته مقدمات اجرای قانون از 1400 آغاز می شود اما احکام رتبه بندی احتمالا تا سال آینده به طول می کشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق آموزش و پرورش گفت:نظام بودجه در کشور بسیار پیچیده است و متاسفانه ساختار بودجه آموزش و پرورش هم دچار اختلال جدی است .
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس از درخواست بیش از 190 نماینده برای در اولویت قرار گرفتن بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه علنی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم دهلران در مجلس تاکید کرد: برای ادای دین به جامعه معلمان باید تمامی اشکالات طرح رتبه بندی فرهنگیان در مجلس برطرف شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان سال ها به دلیل موانع متعدد به مرحله اجرا نرسیده است و بهارستانی قول دادند تا در اولین فرصت این طرح را به اجرا برسانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نگاه جامعه فرهنگی به لایحه رتبه بندی فرهنگیان همراه با امید باشد، گفت: عزیزان فضای تعلیم و تربیت را آرام نگه دارند تا ما بتوانیم در فرصت ماسبی که در صحن علی ایجاد می شود، توجه لازم را به بررسی این لایحه داشته باشم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کریمی فیروزجانی گفت: خوشبختانه این لایحه در صحن علنی نیز توانست موافقت 97 درصدی نمایندگان را به همراه داشته باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از رایزنی و پیگیری طرح رتبه بندی معلمان در مجلس و تصویب رتبه بندی در مهر ماه خبر دادند. این درحالی است که تا پیش از این عدم تصویب و اجرای رتبه بندی معلمان به علت مشخص نبودن منابع تامین این طرح اعلام می شد ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی درست است که بعد ها در تاریخ از دولتی یاد می کنند که تمام نکات منفی اش تقصیر دولت قبلی بود و تمام ثمره اش در دولت بعدی اتفاق افتاد، ولی خواهشاً شما هم مراقب باشید در ایجاد اشتغال، واردات واکسن، رتبه بندی فرهنگیان ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مشکلات فرهنگیان و مسائل مربوطه مانند لایحه رتبه بندی فرهنگیان جزو اولویت برنامه های مجلس و نمایندگان قرار دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان، 11 مهر به بعد خارج از نوبت در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش، پیگیری رتبه بندی فرهنگیان را از اولویت های مهم آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت امیدواریم با پیگیری های مجدانه سرپرست وزارت آموزش و پرورش به نمایندگی از دولت و همراهی های نزدیک نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خبرهای خوبی از موضوع رتبه بندی فرهنگیان شاهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲    
یاسوج - ایرنا - قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور و نماینده وزارت آموزش و پرورش در پروژه مهر کهگیلویه و بویراحمد گفت: موضوع مهم رتبه بندی فرهنگیان جزو اولویت های اصلی مسئولان این وزارتخانه بوده و با جدیت نیز در حال پیگیری است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، از بررسی لایحه مهم رتبه بندی فرهنگیان در صحن علنی مجلس خبر داد و آن را هدیه مجلس یازدهم در آغاز سال تحصیلی به فرهنگیان نامید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نظام آموزش و پرورش دارای مشکل است و حتما باید جراحی شود و باید از رتبه بندی فرهنگیان شروع شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهور فراهم کردن زیرساخت های پیشرفت و آبادانی استان ایلام به ویژه تامین و تکمیل زیرساخت های زیارت اربعین را از دغدغه های جدی دولت در سطح استان دانست. ...