چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۵:۳۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت حقوق کارمندان»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون فرزندان سرپرست وزارت آموزش و پرورش در چه مدارسی درس می خوانند؟ ، افزایش 90 درصدی هزینه های تحصیل در سال تحصیلی آتی ، 97 درصد اعتبارات آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق کارمندان می شود ، سرودی فوق العاده از دانش آموزان یمنی علیه اسرائیل ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- کشورهای آفریقایی با بحران هزینه زندگی، کاهش نقدینگی جهانی و بدتر شدن شوک های اقلیمی مواجه هستند. همه اینها با بار بدهی های ناپایدار تشدید می شود که با کاهش ارزش پول های محلی در برابر دلار و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده، عمیق تر شده است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۷    
با توجه به اینکه هزینه هایی مانند اجاره، پرداخت حقوق کارمندان و هزینه های بازاریابی و تبلیغات برای مغازه لوازم یدکی وجود دارد، برای کسب درآمد مناسب لازم است حجم فروشتان بالا باشد. در صورتی که مغازه لوازم یدکی با برند قوی و مطرحی در بازار فعالیت داشته باشد، می تواند به درآمد بیشتری نیز دست یابد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: در مورد پرداخت حقوق کارمندان یمن مذاکرات میان دو طرف صورت گرفته اما همچنان اختلاف در مورد بازسازی یمن پایدار است و امکان دارد عربستان در این مورد پا پس بکشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۳    
پانزدهم اسفند 1311 روزنامه اطلاعات خبری از کمیسیون محاسبات کشور منتشر کرده که در آن از مدیران ادارات خواسته شده که فهرست حقوق بگیران را تا بیستم اسفند به این کمیسیون ارسال کنند تا حقوق اسفند ماه در 25 به سمت ادارات گسیل شود و قبل از پایان سال به دست کارمندان برسد.
مدار شرقی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۴    
اندیشکده کلینگندال هلند هشدار داد به دلیل احتمال ناتوانی دولت اقلیم کردستان در پرداخت حقوق کارمندان و تامین مایحتاج مردم، اعتراضات عمومی و سراسری در این منطقه بروز کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: از بهمن ماه ابلاغ شد که هر پرداخت به کارکنان دولت از هر مبدا دولتی شناسه یکتا داشته و در بانک مرکزی ثبت شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، باشگاه پرسپولیس همانند چند ماه گذشته در پرداخت حقوق کارمندان خود دچار مشکل شده و هنوز نتوانسته حقوق یکی دو ماه قبل کارکنان و کارمندان خود را بپردازد. این درحالی است که در چند وقت اخیر حساب باشگاه پرسپولیس به خاطر چند شکایت مسدود شده است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۵۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: آنطور که سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفته، طبق تصمیم کمیسیون، مقرر شده حقوق کارکنان دولت در سال آینده 30 درصد افزایش یابد و مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز در سال آینده افزایش 40 درصدی داشته باشد. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پازوکی با این هشدار که اعتبار حاصل از فروش اموال مازاد و دارایی های دولت صرف پرداخت حقوق کارمندان شود، می گوید: حقوق باید از محل مالیات ها پرداخت شود. این پول باید صرف بودجه های عمرانی کشور شود که هم باعث می شود که اشتغال ایجاد شود و هم این که به رشد تولید ملی و رشد اقتصادی کشور کمک می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۵    
شفقنا-تصمیم دادگاه عالی فدرال عراق در متوقف سازی ارسال پول ماهانه به اقلیم کردستان برای پرداخت حقوق کارمندان دولتی در اقلیم موجب بروز اختلافات سیاسی جدید میان دولت محلی اقلیم کردستان و دولت فدرال عراق شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه 90 درصد دستگاه ها حساب واحد خزانه را اجرا کرده اند و از این پس دریافت هرگونه خدمت از خزانه داری کل منوط به اجرای این قانون است، مزایای اجرای این طرح را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۵۸ سایت دیگر  
پایان دی آخرین مهلت دستگاه های اجرائی برای تمرکز حساب در خزانه است و طبق دستور وزیر اقتصاد، خزانه داری کل کشور از ابتدای بهمن دیگر به دستگاه هایی که حساب های خود را در بانک مرکزی به حساب واحد خزانه متمرکز نکرده اند، خدمات عمومی بودجه نخواهد داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۸    
شفقنا-با پایان یافتن کار تدوین لایحه بودجه سالانه عراق به ارزش بیش از 200 تریلیون دینار (حدود 140 میلیارد دلار) که بالاترین بودجه در تاریخ این کشور محسوب می شود ...
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار به نقل از منابع آگاه خود گزارش داد که عربستان با مطالبات هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن درباره موضوع مسائل انسانی و در راس آن ها، پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت یمن موافقت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک دیپلمات سعودی با بیان اینکه ریاض برای توقف تنش در یمن از چین و روسیه درخواست کمک کرده، خبر داد که ائتلاف سعودی با پرداخت حقوق کارمندان یمنی در صورت ایجاد یک منطقه حائل در مرزها موافقت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند که ریاض خواسته های انصارالله یمن برای تمدید آتش بس به ویژه درباره پرونده های انسانی از جمله پرداخت حقوق کارمندان دولت را قبول کرده است و درنتیجه دو طرف درباره تمدید آتش بس به توافق رسیده اند.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معمای افزایش 45 درصدی هزینه پرداخت حقوق کارمندان با وجود رشد 20 درصدی حقوق ها، افزایش قابل توجه مالیات اشخاص حقوقی و در عین حال افت درصدی مالیات بخش تولید، به همراه رشد نرخ خوراک پتروشیمی ها از جمله ارقام داغ بودجه سال آینده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد، توجه به پرونده انسانی که شامل پرداخت حقوق کارمندان دولت، رفع محدویت های اعمال شده توسط ائتلاف متجاوز عربی در گذرگاه ها می شود، نخستین گام برای برقراری صلح در یمن است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
انصارالله یمن بر پرداخت حقوق کارمندان از سوی دولت و رفع محدودیت های اعمال شده توسط ائتلاف عربی به رهبری عربستان بر گذرگاه های تحت کنترل انصارالله برای تمدید آتش بس سازمان ملل که در اوایل ماه اکتبر به پایان رسید، تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست، حسین العزی معاون وزیر خارجه در دولت نجات ملی یمن در توییتر خود نوشت: متاسفانه هنوز هیچ نشانه ای از صرف نظر کردن کشورهای متجاوز از غارت ثروت و منابع نفت و گاز یمن و محروم کردن مردم کشور از درآمدهای آن دیده نمی شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت صنعا اعلام کرد که در صورت عدم پرداخت حقوق کارمندان یمنی از سوی دولت دست نشانده ائتلاف عربی، اجازه صادرات نفت را نخواهد داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۶    
رئیس جمهور در جلسه فوق العاده هیئت دولت که برای نهایی کردن بودجه سال آتی تشکیل شده بود، تعدادی از اعضای دولت را مأمور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۰۴ سایت دیگر  
درحالی که طی روز های گذشته صحبت از افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت برای سال 1402 به میان آمده بود. رئیس دولت سیزدهم صبح امروز گفت که حقوق سال آینده کارکنان دولت براساس میزان بهره وری پرداخت خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور پرداخت حقوق در سال 1402 را منوط به بهره وری و کیفیت کار کارمندان اعلام کرد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رونق رمز ارزهای دیجیتال برای همیشه دوام نیاورد. در نهایت، هر سه ارز دیجیتالی که بیوسکا روی آن سرمایه گذاری کرده بود با نرخی بسیار سریع تر از توانایی او به منظور جمع آوری مشتریان جدید ارزش خود را از دست دادند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم در نامه ای خطاب به رئیسی نوشت: چرا سازمان بورس در برابر تصمیمات دولت که بعضا به منظور تامین کسری بودجه و نقدینگی برای پرداخت حقوق کارمندان است، هیچ واکنش و یا حمایتی ابراز نمی کند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن به شرطی با صادرات گاز موافقت کرد که قیمت آن برابر قیمت جهانی باشد و درآمدهای حاصل از فروش گاز به پرداخت حقوق کارمندان و خدمات عمومی کشور اختصاص یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن شرط موافقت خود با صادرات گاز استخراجی از مناطق تحت کنترل دولت مستعفی را انتقال درآمدهای آن برای پرداخت حقوق کارمندان اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
شفقنا-بحران پرداخت حقوق کارمندان و تصویب بودجه سال آتی عراق یکی از مهم ترین چالش های پیش روی دولت جدید به ریاست محمد شیاع السودانی در صورت کسب رای اعتماد نمایندگان پارلمان در جلسه هفته آینده به شمار می رود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان فعلا در مهرماه به صورت علی الحساب پرداخت و مابه التفاوت آن در ماه های دیگر اعمال خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان فعلا در مهرماه به صورت علی الحساب پرداخت و مابه التفاوت آن در ماه های دیگر اعمال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور با بیان این که بهره وری یکی از یازده مسئله اصلی دولت سیزدهم است، گفت: عادلانه کردن نظام پرداخت حقوق کارمندان از جمله اقدامات اولویت دار دولت سیزدهم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن و از رهبران جنبش انصارالله این کشور در انتقاد از بیانیه اخیر شورای امنیت تاکید کرد: خواسته های ما برای لغو محاصره یمن، پرداخت حقوق کارمندان و بازگشایی فرودگاه صنعاء افراطی نیستند بلکه بیانیه شورای امنیت افراطی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۱    
شفقنا-عضو شورای عالی سیاسی یمن به بیانیه شورای امنیت علیه دولت صنعا واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین، انصارالله یمن امروز(پنج شنبه) در واکنش به مخالفت با پیشنهادش برای پرداخت حقوق کارمندان و لغو محدودیت های موجود در گذرگاهها در ازای تمدید آتش بس ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یحیی سریع در پیام توییتری خود نوشت: نیروهای مسلح یمن به شرکت های نفتی که در امارات و عربستان سعودی فعالیت می کنند این فرصت را می دهد که وضعیت خود را تنظیم کرده و این کشورها را ترک کنند (و این هشدار) تا زمانی که کشورهای متجاوز آمریکایی - سعودی به آتش بسی پایبند نباشند که به ملت یمن حق بهره بردای از ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کاشمر وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دستگاه های اجرایی می تواند پرداخت حقوق کارمندان خود را از طریق بانک های قرض الحسنه انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به موازات شروع شمارش معکوس برای تمدید دوم آتش بس و بازگشت تلاش های آمریکا برای اعمال فشار بر صنعا برای عقب نشینی از خواسته به حق خود مبنی بر پرداخت حقوق کارمندان و رفع محاصره، لحن هشدارهای صنعا به نیروهای متجاوز در هفته جاری افزایش چشمگیری یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت: پرداخت حقوق کارمندان دولت و مستمری بازنشستگان یک خواست اساسی است و اگر این خواست محقق نشود و مزایای آتش بس بهتر نشود، با تمدید آن موافقت نمی کنیم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن در دیدار با هانس گروندبرگ فرستاده سازمان ملل به یمن و هیئت همراه، تاکید کرد که پرداخت حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان خواسته اساسی است و اگر این اتفاق رخ ندهد ما با تمدید آتش بس موافقت نخواهیم کرد. ...
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
منصوری گفت: 128 هزار شغل در استان تهران طی سال گذشته ایجاد شده است و این در حالی است که در ابتدای دولت در پرداخت حقوق کارمندان مشکل داشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد دولت نجات ملی یمن در گفت وگوی تلفنی با مشاور وزیر امور خارجه ایران، تمدید آتش بس را منوط به تکمیل تعهدات طرف مقابل در رفع محاصره یمن و پرداخت حقوق کارمندان خواند.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، فوق العاده ویژه 35 درصد برای کارمندان دستگاه هایی که مشمول آن نشده اند، از پایان ماه جاری در فیش حقوقی آنها اعمال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظامی جنبش انصارالله یمن، پرداخت حقوق کارمندان دولتی، رفع محاصره بندر الحدیده و افزایش پروازها از فرودگاه بین المللی صنعا را به عنوان سه شرط اصلی پیشرفت در مذاکرات نظامی مطرح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: در صورت تأمین شدن اعتبار، پرداخت طبق الگوی جدید از اول شهریورماه صورت خواهد گرفت. البته تا زمانی که مشکل تورم در کشور وجود داشته باشد، افزایش حقوق ها مدت کوتاهی کمک کننده خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۰    
تهران- ایرنا- در شرایطی که فروش نفت وضعیت خوبی نداشته و از طرفی دیگر حجم زیادی از بدهی ها ایجاد شده و پرداخت حقوق کارمندان دولت با ابهام مواجه بود، اما دولت توانست علاوه بر پرداخت به موقع حقوق کارمندان دولت، اقدامات لازم را برای پرداخت بدهی های دولت گذشته انجام دهد.