پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۰۱Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اصفهان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با هشدار نسبت به تبعیت نوجوانان و جوانان از فرهنگ غلط غرب گفت: دراین عرصه آموزش و پرورش و نقش معلم مهم است، غرب سرمایه گذاری عجیبی بر روی نسل نوجوان و دانش آموزان ایران زمین کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: راهپیمایی اربعین در تاریخ بی سابقه است و افراد زیادی در مسیر پیاده روی اربعین به مردم و زائران امام حسین(ع) خدمت می کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۲    
طباطبایی نژاد، امام جمعه اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسبه ای که یک خانم را کنار خودشان گذاشتند به هیچ وجه نباید مجوز داشته باشند عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص نحوه مبارزه با بی حجابی گفت: من با اصل جریمه پولی موافق نیستم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان در گفت و گو با مدیران مدارس شاهد، گفت: نقش معلم در هویت بخشی و پرورش یک جامعه غیرقابل انکار است، براین اساس سرچشمه تعلیم و تربیت هر جامعه، آموزش و پرورش و معلمان آن هستند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با هشدار نسبت به تبعیت نوجوانان و جوانان از فرهنگ غلط غرب گفت: در این عرصه آموزش و پرورش و نقش معلم مهم است؛ غرب سرمایه گذاری عجیبی بر روی نسل نوجوان و دانش آموزان ایران زمین کرده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: امسال در راهپیمایی عظیم و بی نظیر اربعین، زائران از 100 کشور دنیا حضور داشتند و این حضور دشمنان را ناامید کرده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت، روحانیون در همه ارکان نظام و دستگاه های دولتی حضور داشته باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه تعداد شعب زیاد یک بانک در سطح کشور، یا یک استان و شهر افتخاری محسوب نمی شود، گفت: قصد و هدف بانک، کارآفرینی نیست که با بازکردن شعب به این موضوع دست یابد، شعب بانک ها باید به ضرورت در شهرها ایجاد شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: بزرگترین درسی که ملت ایران در طول 40 سال گذشته فراگرفته این بوده است که ایستادگی مقابل دشمنان و تهدیدات، باعث تحرک و رشد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در پیامی درگذشت تعدادی از زائران اصفهانی را در محور کاظمین به سامرا تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه اصفهان گفت: بدون شک از مصادیق بارز و بزرگ توزیع عدالت اجتماعی در انقلاب اسلامی ایران، انتقال گازرسانی به اقصی نقاط کشور خاصه مناطق محروم است که این خدمت بزرگی در دهه های اخیر انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: توسعه، توزیع و گازرسانی به مناطق محروم کشور از مصادیق بارز و مشهود توزیع عدالت اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس : امام جمعه موقت اصفهان در خطبه های امروز نماز جمعه به عضویت ایران در بریکس واکنش نشان داد گفت: عضویت ایران در بریکس کمتر از پیمان شانگ های نیست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: نمی توان از راه ناصحیح به راه و مکتب امام حسین(ع) رسید، چون سیدالشهدا(ع) چیزی جز درستی، حق و حقانیت نیست؛ اهل بیت(ع) هرگز کسی را که خلاف خدا و راه خدا و درستی کار کنند، دوست نخواهند داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : میردادمادی گفت: متاسفانه برخی از مسئولان و دستگاه ها در این زمینه منفعل عمل می کنند. از قوای سه گانه درخواست می کنیم که نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند و رسیدگی کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: یکی از ضعف های کشور این است که درباره تولید و تولیدکنندگان بیشتر از عمل، شعار داده می شود، در حالی که نیاز به تولید منطبق بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب یک اصل در کشور است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جماران نوشت: آیت الله طباطبایی نژاد، امام جمعه اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: به نظر من گشت ارشاد حتما بدون هیچ واهمه ای از خارج و یا از گفته های دیگران، باید کارش را شروع بکند. مسائل حل می شوند بدون اینکه جریمه مالی بخواهند بکنند. کسبه ها مجوزشان دست دولت است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
این یادداشت در نقد سخنان امام جمعه اصفهان دربارۀ توصیه به بازگشت گشت ارشاد نیست چون بارها توضیح داده شده قرار نیست آن گشت بازگردد و شیوه دیگری در نظر دارند یا حداقل تا سالگرد مهسا چنین است. بلکه برای 10 فقره ابراز تأسف است
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۴۴ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد، امام جمعه اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری به جماران گفت: به نظر من گشت ارشاد حتما بدون هیچ واهمه ای از خارج و یا از گفته های دیگران، باید کارش را شروع بکند. مسائل حل می شوند بدون اینکه جریمه مالی بخواهند بکنند. کسبه ها مجوزشان دست دولت است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۵:۳۰    
آخرین روز روضه اباعبدالله الحسین(ع) در دفتر امام جمعه اصفهان، دوشنبه، نهم مردادماه با حضور عزاداران حسینی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به روایت کلکمْ راعٍ وَ کلکمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ بر حیطه مسئولیت اجتماعی، انسانی و اسلامی افراد جامعه در مصرف بهینه برق تاکید و گفت: مصرف بهینه انرژی، صحیح و بجا نه فقط ار باب مسئولیت اجتماعی بلکه از نظر اسلامی و مسلمانی نیز حائز اهمیت و رعایت آن بر همگان واجب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با صدور پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کردار، گفتار و برخوردمان حتی با افرادی که مرتکب مُنکر می شوند باید محبت آمیز باشد و ما حتی با هنجارشکنان هم دشمنی نداریم، بلکه می خواهیم رفتار آنها را اصلاح و از دایره جهل خارج کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه باید علت قیام امام حسین را دانست تا الگوی بشریت باشد، گفت: علت قیام اباعبدالله الحسین(ع) امر به معروف ونهی از منکر است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه یکی از علل این قیام امر به معروف و نهی از منکر بوده، گفت: وقتی با حر مواجه شدند و حر نماز را پشت سر حضرت اقامه کرد ...
مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان که با حضور حجت الاسلام محمودی امام جمعه اصفهان ،آقای مهندس مرادمند ریاست سازمان ،معاونین ،مدیران و کارشناسان سازمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان بیان داشت: وظیفه همه مردم راه و روش امام حسین(ع) است که با امربه معروف و نهی از منکر باعث برپایی دیگر فرایض شوند و باید تذکر لسانی و نهی از منکرات در جامعه همگانی و به صورت گروهی صورت بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در مورد اهمیت مسئله تبلیغ گفت: یکی از مسائلی که رهبر معظم انقلاب در چند روز گذشته بیان کردند، مسئله تبلیغ بود، بدون شک وظیفه عمده ما تبلیغ است و تبلیغات دینی تنها مسئله گفتن نیست و اکنون تبلیغ دینی رفع شبهاتی است که در ذهن مردم وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان یکی از شبهات مهمی که در جامعه بسیار به آن پرداخته می شود را مسئله رابطه با آمریکا عنوان کرد و گفت: خداوند در آیه 120 سوره بقره فرموده است "وَلَنْ تَرْضَیٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَیٰ حَتَّیٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۱:۱۴    
امام جمعه اصفهان با ضروری دانستنِ داشتنِ انعطاف در عمل به قوانین گفت: متاسفانه ما درباره محیط زیست و مسائل مختلف به صورت جزیره ای عمل می کنیم؛ درحالی که قوانین نیز باید منطقه ای و بومی سازی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- امام جمعه اصفهان گفت: کمبود قوانین به روز، درست و کارا در نظام قانون کشور بعنوان یکی از دلایل آسیب زاست و تا زمانی که باور نکنیم که قوانین ما قوانین درستی نیست این روند ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: شروع کار تحقیقاتی اصفهان درباره درمان بیماری ال ای اس، موجب افتخار است و اطلاع رسانی این خبر از نظر روانی برای خانواده بیماران بسیار اهمیت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - مراسم عمامه گذاری طلاب مدرسه صدر اصفهان با حضور امام جمعه اصفهان به مناسبت عید غدیر خم انجام شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۱:۲۸    
حوزه / امام جمعه اصفهان گفت: امروز نور انقلاب اسلامی به جهان صادر شده و نظام جمهوری اسلامی ایران در بهترین موقعیت سیاسی خود قرار دارد و لذا کشورهایی که روزی از این ایران دوری می کردند، امروز با نزدیک شدن به ایران برای خود آبرو می خریدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: حوزه علمیه باید موضوعات مورد نیاز جامعه را برای پژوهش مورد توجه قرار دهد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان صرف توجه به ظاهر افراد در گزینش نیروها را شاخصه نادرستی عنوان کرد و گفت: علاوه بر این باید خانواده را بررسی کرد، چرا که خانواده بسیار مهم است و روحیه خانواده و فرهنگی که در آن بوده اند مهم است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: افراد کارآمد، مومن و متدین را برای هلال احمر انتخاب کنید، چرا که مدیر باید دقت کند که چه تعداد نیرو نیاز است و به همان تعداد را به کار گیرد و آن نیرو نیز باید کارایی داشته و متخصص باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: همه آگاه هستند که زنان کانون و محور اصلی خانواده هستند و بالاترین نقش را در تربیت فرزندان دارند، بنابراین تشکیل حوزه علمیه خواهران باعث تثبیت وتقویت مفاهیم دینی در بین زنان جامعه اسلامی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: شب هفتم تیرماه، آن شهید مرخصی گرفته و قصد شرکت در جلسه حزب جمهوری اسلامی را نداشتند، اما براساس توطئه منافقین و معاندین، با تماس های مکرر تلفنی که انجام داده بودند، آن شهید برای حضور در جلسه حزب جمهوری اسلامی در تهران حضور یافت.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان اظهار کرد: زندان باید مطابق با فرمایش امام راحل، یک دانشگاه تربیتی باشد، بنابراین رسیدگی به عرصه های مختلف یک مجرم از خورد وخوراک و اسکان گرفته تا مباحث تربیتی و احترام شخصیتی یک الزام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: فهم و کاربردی سازی مفاهیم نهج البلاغه در جامعه و ادارات از مصادیق بارز ترویج و تثبیت نهج البلاغه است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با برشمردن حساسیت کار قضاوت از منظر روایات و آیات قرآن کریم، گفت: امروز یکی از ارگان های کشور که مورد مظلومیت توجهی در عرصه اعتبارات و بودجه ها قرار گرفته است، قوه قضائیه است و باید متناسب با حساسیت کار آنها، توجه می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با تاکید بر ضرورت رشد کارمندان و نیروهای صدا و سیما گفت: خوب است که انسان خود را بسازد و این گونه نباشد که روزمره، کاری انجام دهد و خود رشد نکند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان خدمت در صداوسیما را توفیقی از جانب خدا عنوان کرد و گفت: خدا را شاکر هستیم که همه افرادی که در صداوسیمای استان حضور داشته و دارند متدین و دلسوز هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:نیرو های جان برکف انتظامی، چون دیگر نیرو های مسلح، با نثار خون خود در مقابل این دشمنان ایستاده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: دشمنان و خائنان از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون، روز به روز بر خصومت و هجمه توطئه های خود افزوده اند و نیروهای جان برکف انتظامی کشور چون دیگر نیروهای مسلح ایران، با نثار خون خود در مقابل این دشمنان ایستاده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۲    
نماینده ولی فقیه در استان: فردی که استعداد داشته باشد، می تواند در یک کشور، بلکه در جهان، انقلاب ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: دست اندرکاران بیمه علاوه بر ارائه خدمات بیمه ای باید درکار های عمرانی و خدماتی نیز مشارکت داشته باشند.