چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۱۱Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکیمر»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مراقب کلاهبرداری با اسکیمر باشید. همانطور که در ویدیو مشخص است، کلاهبرداران برای کپی کردن اطلاعات نوار مغناطیسی موجود در کارت های بانکی یک تراشه (برای ساختن کارتی شبیه کارت شما) و برای سرقت رمز عبور، تراشه جداگانه مجهز به دوربین در دستگاه خودپرداز یا عابربانک قرار داده اند./viral vids
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تراشه های اسکیمر در یک دستگاه عابربانک در ترکیه برای سرقت رمز و اطلاعات کارت بانکی استفاده م شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم از متلاشی شدن باند 9 نفره کلاهبرداری با روش اسکیمر کارت های بانکی خبر داد و گفت: این متهمان در چند جایگاه پمپ بنزین و پارکینگ عمومی شهر قم بیش از 600 کارت بانکی را کپی کرده اند.
ایلدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا لرستان با اشاره به روش جدید کلاهبرداران از طریق اسکیمر ها برای خالی کردن کارت های بانکی به مردم در این خصوص هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۳    
با توجه به اینکه اکثر افراد در زمان خرید به خصوص خرید از فروشندگان دوره گرد و دست فروش، کارت بانکی و رمز خود را در اختیار آن ها قرار می دهند به راحتی طعمه اسکیمر می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی کلاهبردار اسکیمری که با جانمایی اسکیمر در کارتخوان میوه فروشی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
، رییس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: دستگاهی شبیه به کارتخوان به نام اسکیمر وجود دارد که کارت بانکی را کپی و حساب را خالی می کند. علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: هموطنان به ویژه زائران اربعین که این روزها در کنار جاده ها یا رستوران های بین راهی خرید انجام می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: دستگاهی شبیه به کارتخوان به نام اسکیمر وجود دارد که کارت بانکی را کپی و حساب را خالی می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۸    
کلاهبرداری از طریق دستگاه های اسکیمر بارها و بارها در رسانه ها سروصدا به پا کرده است. دستگاه هایی که اطلاعات کارت بانکی قربانی را با آن کپی کرده و بعد با در اختیار داشتن رمز قربانی حساب بانکی او را تخلیه می کنند. اما چطور اسیر این روش کلاهبرداری نشویم؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زائران پیاده مراقب دستگاه های اسکیمر باشند، کارت بانکی خود را در هنگام خرید به فروشنده ها ندهند و رمز بانکی شان را به صورت محرمانه وارد کنند تا رمز بانکی آن ها افشا نشود.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۷    
رئیس پلیس فتا استان ایلام از تعامل این پلیس با دادستان شهرستان مهران در راستای پیشگیری از کلاهبرداری اسکیمر و لزوم احراز هویت مشتریان توسط صرافان خبر داد. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۱    
مجرمین سایبری با سوء استفاده از ایام اربعینی حسینی و با استفاده از دستگاه اسکیمر اقدام به کپی اطلاعات کارت بانکی شهروندان می نمایند. به زائرین حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) توصیه می گردد هنگام پرداخت و خرید از فروشندگان سیار، خودشان نسبت به کشیدن کارت در دستگاه کارت خوان اقدام و رمز آن را وارد کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که از طریق کپی کردن کارت های بانکی تعدادی از شهروندان، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب آنها کرده بود، خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۰    
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از دستگیری باند اسکیمر که اقدام به کپی کارت های بانکی و برداشت غیرمجاز وجه از حساب های بانکی شهروندان در مسیرهای بین شهری در آستانه اربعین حسینی می نمودند، خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند سه نفره در کرمانشاه که به وسیله دستگاه اسکیمر اقدام به کپی کارت بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب 90 نفر کرده بودند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی توسعه و پیشرفت تکنولوژی و استفاده فراگیر از کارت های بانکی در خرید و فروش، خطرات امنیتی جدیدی را به وجود آورده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۷    
مجرمین سایبری در پوشش فروشنده و با استفاده از دستگاهی به نام اسکیمر اطلاعات کارت بانکی خریدار را کپی کرده و سپس با پرسیدن رمز کارت می تواند از کارت کپی شده برداشت وجه داشته باشد. لذا در صورت خرید باکارت بانکی، از ارائه رمز عبور به فروشنده خودداری کرده و شخصاً رمز را در دستگاه کارتخوان وارد کنید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس فتا گلستان درباره خطر احتمال سرقت اطلاعات کارت بانکی از طریق اسکیمر هشدارداد.
فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری که در یک جایگاه سوخت در غرب استان تهران اقدام به کپی برداری از بیش از 2 هزار کارت بانکی کرده بودند، توسط پلیس این استان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری 2 نفر کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری 2نفر کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فتای فرمانده انتظامی استان یزد: یکی از روش های مجرمانه، برداشت از حساب با استفاده از دستگاه اسکیمر در قالب دستگاه کارت خوان های سیار می باشد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: از تلفن همراه یکی اعضای باند اسکیمر اطلاعات 20 هزار و 996 کارت بانکی به همراه رمز کشف شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۱    
یکی از جرایم رایانه ای که با رواج استفاده از کارت های بانکی، به جای پول نقد، بسیار شایع شده و افراد بسیاری، قربانی آن گشته و موجودی های بانکی بعضا کلان خود را بر اثر آن از دست داده اند ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۱    
رئیس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی و دستگیری افرادی که اقدام به خالی کردن حساب شهروندان می کردند ،خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرگرد حسین سپه وند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان با اشاره به دستگیری 206 مجرم در فضای مجازی از ابتدای سال تاکنون، گفت: کلاه برداری به روش اسکیمر یکی از عمده ترین شیوه ها در سرقت از کارت های بانکی است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۶    
فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در البرز، ظرف 48 ساعت در مجموع 430 نفر شامل 197 نفر سارق، 20 نفر مالخر، 35 نفر ازاذل و اوباش، 68 خرده فروش مواد مخدر، 95 نفر معتاد متجاهر و سه باند اسکیمر شامل 15 نفر دستگیر شدند.
فرماندهی انتظامی مرودشت از دستگیری کلاهبردار اسکیمر میلیاردی در پمپ بنزین مرودشت خبر داد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای فراجا گفت: با توجه به این که اکثر افراد در زمان خرید به خصوص خرید از فروشندگان دوره گرد و دست فروش، کارت بانکی و رمز خود را در اختیار فروشنده قرار می دهند به راحتی طعمه اسکیمر می شوند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۷    
یکی از جرایم رایانه ای رایج کلاهبرداری با دستگاه استفاده از دستگاه اسکیمر است، از این رو افراد جهت پیشگیری از سرقت به صورت اسکیمینگ باید عملیات بانکی و وارد کردن رمز کارت حساب بانکی را به صورت شخصی انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا فراجا گفت: با توجه به اینکه اکثر افراد در زمان خرید به خصوص خرید از فروشندگان دوره گرد و دست فروش، کارت بانکی و رمز خود را در اختیار فروشنده قرار می دهند به راحتی طعمه اسکیمر می شوند.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر معینی فرماندار فلاورجان به همراه بخشدار مرکزی و جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان با حضور در منزل سرگرد حسین رحمانی رئیس پلیس فتا شهرستان،که در عملیات دستگیری متهم اسکیمر دچار آسیب شده اند ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۷:۵۷    
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی از دستگیری باندی خبر داد که پس از کپی برداری کارت های بانکی افراد، در پوشش میوه فروش سیار ؛ اقدام به دستبرد به موجودی حساب های بانکی طعمه های خود می نمودند . ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کلاهبرداری از شهروندان با روش اسکیمر خبر تازه ای نیست ولی افزایش تعداد آن در چند ماه اخیر به مثابه هشداری برای شرکت های پرداخت الکترونیکی و نهاد نظارتی بانک مرکزی است.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا استان البرز از شناسایی و دستگیری باند اسکیمر که با عنوان فروش جوراب و ریسه رنگی اقدام به کپی و جعل کارت های بانکی و برداشت غیر مجاز وجه از حساب های بانکی می نمودند ، خبر داد. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۴    
رئیس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که اقدام به کپی کارت های بانکی می کرد ، خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرگرد حسین سپه وند ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اسکیمر به فرد یا دستگاهی می گویند که با روش اسکیمینگ یا کپی کردن غیرقانونی داده های نوار مغناطیسی کارت بانکی روی یک کارت دیگر اقدام به سرقت اطلاعات حساب بانکی کاربران می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری 2 کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از 500 میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری 2 کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری 2نفر کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۳    
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی از دستگیری باندی خبر داد که با کپی برداری کارت های بانکی افراد، اقدام به سرقت از حساب های بانکی آنان می کردند. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ اکبر نصرتی ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از دستگیری باند سرقت از کارت های بانکی به روش کپی اطلاعاتِ کارت بانکی را مشاهده می کنید.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از دستگیری باند سرقت از کارت های بانکی به روش کپی اطلاعاتِ کارت بانکی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۷    
تصاویری از دستگیری باند سرقت از کارت های بانکی به روش کپی اطلاعاتِ کارت بانکی را مشاهده می کنید.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۵    
رئیس پلیس فتا استان زنجان با بیان اینکه متاسفانه تعداد پرونده های کلاهبرداری مربوط به اسکیمر روز به روز در استان زنجان در حال افزایش است گفت: یکی از روش های کلاهبرداری جدید به سبک اسکیمر است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کلاهبرداری و سوء استفاده از کارت بانکی شهروندان نهاوند توسط دکه ی واقع در میدان شهدای گروه ابوذر با استفاده از دستگاه اسکیمر خبر داد. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۲    
یکی از شگردهای کلاهبرداری برای سرقت اطلاعات کارت های بانکی و برداشت غیرمجاز از موجودی حساب بانکی قربانیان، بهره گیری از دستگاه های اسکیمر برای جعل کارت های بانکی است و عموما سارقان در پوشش های مختلف اقدام به کلاهبرداری می کنند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سلیل صبیحان : در روز های اخیر پلیس پایتخت از بازداشت پیک موتوری که یک میلیارد تومان از حساب شهروندان دزدیده بود، خبر داد. بر اساس گزارش ها، بعد از شکایت تعداد زیادی از شهروندان به پلیس، درباره برداشت مبالغی به صورت غیرمجاز از حساب آنان ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سردار حمید هداوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ذوالفقار یک در خصوص عملیات پلیس فتا و طرح صابر یک مربوط به ماموریت پلیس امنیت اقتصادی است. وی اضافه کرد: دپلیس فتا در طرح ذوالفقار موفق به انهدام پنج باند کلاهبرداری و اسکیمر شده و 11 نفر را نیز در این خصوص دستگیر کرده است. ...