سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۳۰Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

سینما سینما   ۶ ساعت پیش    
سینماسینما ، شهرام اشرف ابیانه مستندِ کتایون جهانگیری، این فعال مسائل محیط زیستی و طبیعت، هنرمندی که گویی هیچ عرصه ای را تجربه نکرده پشت سر نگذاشته، در دسته مستندهای جستجوگر و تا حدودی افشاگرایانه قرار می گیرد ...
بولتن نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی سعید حسینی را به عنوان مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ منصوب کرد.
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تجربیات تامین اجتماعی در کرونا به انگلیسی ترجمه شد و در اختیار اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور در دیدار با مدیران عاملان بانک مبنی بر تسهیل در پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر بدون ضامن، اکنون این تسهیلات به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: "علی رغم اینکه چالش های پیشروی سازمان تأمین جدی است اما بر اساس ارزیابی و تحلیل تخصصی ذیل مسائل مختلف، نسبت به آینده بسیار خوش بین هستیم. آینده ای که در تعامل مثبت با سایر نهادهای دولتی و تقنینی، در مسیر بهبود وضعیت قرار دارد. ...
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و بانک رفاه کارگران با هدف هم افزایی دستگاه های تابعه سازمان تامین اجتماعی در راستای اجرای سیاست های کلان این سازمان در حوزه های بهبود وضعیت تولید ملی، رفع موانع تولید، محرومیت زدایی و اشتغالزایی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از سال 87 بیمه زنان خانه دار ذیل بیمه صاحبان مشاغل آزاد در سازمان تامین اجتماعی برنامه ریزی و اجرا شده است و تا به امروز حدود 400 هزار بانوی ایرانی در آن شرکت کرده اند.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بی جا نیست که کارگران بازنشسته تامین اجتماعی هرسال با این سوال تکراری مواجه شوند که چرا باید سازمان تامین اجتماعی به آن ها به اندازه کارمندان عیدی پرداخت کند؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۱۸    
انتظار می رود که سازمان تامین اجتماعی نظام سهمیه بندی بیمه را یکبار برای همیشه از میان بردارد و از طرفی بازرسی و احراز اشتغال کارگران را به انجمن ها بسپارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نام نویسی سازمان تامین اجتماعی گفت: میزان حق بیمه کارگران ساختمانی بر اساس میزان دستمزد دریافتی آن ها تعیین شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حدود دو هفته پیش بود که تقی رستم وندی، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان تامین اجتماعی طی اظهاراتی آمار عجیبی را از وضعیت اجتماعی کشور منتشر کرد که واکنش های گسترده ای را در فضای مجازی به دنبال داشت.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عباسی استاندار گیلان در دیدار با دکتر ابراهیمی مدیردرمان استان همزمان با دکتر فولادی مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی به طور تلفنی برای تسریع در ساخت بیمارستان 64 تختخوابی کومله لنگرود گفتگو نمود. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب اعتبار 90 هزار میلیاردی در کمیسیون تلفیق بودجه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد. ولی اسماعیلی، از پیشنهاد این کمیسیون برای تامین اعتبار لازم درخصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده خبر داد و گفت ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان گیلان از تجمع اعتراضی خود مقابل سازمان تامین اجتماعی این استان خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: استفاده از فناوری برای برخی از پزشکان به علت سن بالا، آسان نیست.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۰    
نزدیک به 24 ماه از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی جهت ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور گذشته که این تعداد به 400 هزار واحد مسکونی در سال جاری افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان گیلان خواستار اجرای طرح همسان سازی حقوق و افزایش مستمری ها، ارائه ی خدمات درمانی رایگان و پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری پیرامون تصویب بودجه 90 هزار میلیارد تومانی در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 بابت تهاتر مطالبات سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه ای را صادر کرد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد، مجیدی کارشناس حقوقی کسب و کار در گفتگو با برنامه روز از نو رادیو رادیو اقتصاد از چگونگی قوانین مربوط به از کارافتادگی کارگران در حین کار و یا بیماری خبر داد و گفت ...
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برخی مشکلات در ابتدای هر برنامه ای وجود دارد و سازمان بیمه سلامت و سازمان تامین اجتماعی با هزینه های بسیار طرح نسخه الکترونیک را اجرایی کردند، اما با وجود تاکید قانون و دعوت فراوان، هنوز بیمه های تکمیلی پای کار نیامده و می گویند مردم کاغذ بدهند تا پولش را بدهیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: بستر برای نسخه نویسی الکترونیکی فراهم شده، اما مشکلاتی هم هنوز باقی است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۹    
یک سال پس از آنکه گروه صنعتی بارز به عنوان تامین کننده نیمی از نیاز بازار لاستیک کشور، بدون مدیرعامل اداره شد، خبرهایی از تغییر رویه شستا به عنوان بخش اقتصادی سازمان تامین اجتماعی به گوش می رسد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فهیمه طباطبایی- روزنامه نگار 15هزار و 800راننده کامیون و اتوبوس به تازگی نامه ای برای رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان تامین اجتماعی و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نوشته و خواسته اند که رانندگان خودروهای سنگین را زیرمجموعه مشاغل سخت و زیان آور قرار دهند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۲    
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره این که کیت های تشخیصی هنوز گونه امیکرون را شناسایی نمی کنند و افراد مشکوک به کرونای اومیکرون طبق تجویز پزشک به قرنطینه می روند، اما شعب برای درخواست غرامت دستمزد، بدون ارائه تست مثبت کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در حکمی " محمد عاشوری" را به عنوان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان قم منصوب کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی در رابطه با سرنوشت همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده خبر داد و در توییتی نوشت: پیشنهاد مصوب کمیسیون اجتماعی برای ادامه همسان سازی حقوق بازنشستگان از محل دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی 120 هزار میلیارد تومان بود که 90 هزار میلیارد تومان آن ...
598   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در حکمی، " محمد عاشوری" را به عنوان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان قم منصوب کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طی سال های گذشته تاکنون وضعیت درآمدی سازمان تامین اجتماعی رو به وخامت گذاشته است. آمار رسمی حکایت از آن دارد که حال بد سازمانی که از زمان تاسیس قرار بود حامی معیشت کارگران و بازنشستگان باشد از دولت نهم، یعنی از زمان دولت محمود احمدی نژاد آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 با اشاره به مخالفت کمیسیون تلفیق با درخواست دولت مبنی بر افزایش سن بازنشستگی مستخدمین کشوری و لشگری و تامین اجتماعی گفت با محاسبه پاداش بازنشستگی در تمامی صندوق های بازنشستگی اعم از لشگری و کشوری و سازمان تامین اجتماعی براساس حقوق 3 سال آخر ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به فکر بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی نباشیم این سازمان بیمه گر ورشکست خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی درباره روند پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگان این سازمان به ویژه مبتلایان به کرونای امیکرون توضیحاتی ارائه کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از دیدار مهندس میری رئیس قیمت تمام شده که با حضور معاون مالی اداری و بازرگانی و امور مالی که در خصوص جرایم سازمان تامین اجتماعی شرکت در روز پنجشنبه مورخ 30 دی ماه 1400 خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه شماره 140/3 سازمان تامین اجتماعی )موضوع بخشنامه شماره 1000/99/6532-1399/7/19 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی(با عنوان بخشنامه معافیت از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما تا میزان 5 نفر کارگر و نامه شماره 5000/99/870- 1399/6 ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر خرم آباد گفت: کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس سهم سازمان تامین را در سال آینده تنها هزار میلیارد تومان نسبت به امسال افزایش داده است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس آخرین اعلام سازمان تامین اجتماعی، همه زنان 18 تا 50 ساله سراسر کشور می توانند از حمایت های قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره مند شوند، اما چگونه؟
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 ضمن اشاره به اینکه حدود 90 هزار میلیارد تومان برای تایید دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی مصوب شده است، گفت: نمایندگان در کمیسیون تلفیق پیشنهادات خوبی را در بحث تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان ارائه کرده اند.
کیشوند   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۴:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، با تاکید بر پیگیری های متعدد در جهت ایجاد مرکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی، از توقف ابلاغیه ی جدید سازمان تامین اجتماعی مبنی بر محاسبه ی خدمات بیمارستان کیش به نرخ دولتی خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کوچ یاران عبدالملکی و میرهاشم موسوی از کمیته امداد به تامین اجتماعی ادامه دارد و تیم جبهه پایداری مستقر در وزارت کار بدون توجه به انتقادات نمایندگان در پی انتصابات خود هستند. دامون خدابنده شهرکی از دوستان و همکاران حجت عبدالملکی در کمیته امداد بود. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی شرایط استحقاق نوادگان اناث مشمولین قانون تأمین اجتماعی به دریافت حقوق وظیفه اجداد را تشریح کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۸    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 ضمن اشاره به اینکه حدود 90 هزار میلیارد تومان برای تایید دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی مصوب شده است، گفت: نمایندگان در کمیسیون تلفیق پیشنهادات خوبی را در بحث تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان ارائه کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۳    
رئیس کانون بازنشستگان کلانشهر اصفهان گفت: در لایحه بودجه سال 1401 موارد متعددی مانند نادیده گرفتن بدیهی های کلان دولت به سازمان تامین اجتماعی مغفول مانده است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 گفت: نمایندگان در کمیسیون تلفیق پیشنهادات خوبی را در بحث تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان ارائه کرده اند.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هر رقمی که به عنوان عیدی کارکنان دولت در بودجه تعیین شود همان رقم به عنوان عیدی بازنشستگان کشوری مشخص خواهد شد و سازمان تامین اجتماعی نیز براساس رقم عیدی که هیات دولت
خبر روز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۳    
فرشیدفرجی/به گزارش خبرنگار خبر روز به نقل از روابط عمومی شهرداری رامهرمز علیرضازنگنه سرپرست شهرداری رامهرمز اظهار داشت: از آنجایی که همواره یکی از دغدغه های شهرداری بدهی سنگین میلیاردی؛ حاصل از اصل بدهی و جرائم ناشی از آن بوده با عنایت به نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان (تولید ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل تامین اجتمای استان بوشهر گفت: بی تردید سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه گر کشور نیازمند نیروی انسانی متعهد، پرتلاش و اخلاقمدار است که به همت عزیزان هسته گزینش بر تعمیق فرهنگ جذب نیروهای متعهد و پاسخگو در سازمان تامین اجتماعی اهتمام ویژه ای به عمل آمده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر درمان سابق تامین اجتماعی یزد با اشاره به احداث کلینیک دندانپزشکی با هزینه خیری در این استان گفت: این کلینیک با هزینه بیش از 6 میلیارد تومان اردیبهشت سال آینده به بهره برداری می رسد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به تجمع امروز آتش نشانان اشاره کرد و گفت: نمایندگان آتش نشانان معترض طی تماس تلفنی با شهردار تهران صحبت کردند. ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - هر رقمی که به عنوان عیدی کارکنان دولت در بودجه تعیین شود همان رقم به عنوان عیدی بازنشستگان کشوری مشخص خواهد شد و سازمان تامین اجتماعی نیز براساس رقم عیدی که هیات دولت برای بازنشستگان کشوری تعیین می کند، به بازنشستگان خود پرداخت می کند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: هر رقمی که به عنوان عیدی کارکنان دولت در بودجه تعیین شود همان رقم به عنوان عیدی بازنشستگان کشوری مشخص خواهد شد و سازمان تامین اجتماعی نیز براساس رقم عیدی که هیات دولت برای بازنشستگان کشوری تعیین می کند، به بازنشستگان خود پرداخت می کند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۵    
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با حجت الاسلام نقدعلی، نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار پیرامون مطالبات سازمان تامین اجتماعی و مشکلات بیمه ای در شعبه خمینی شهر و نقش سازمان تامین اجتماعی در تامین امنیت و افزایش رفاه جامعه بحث و تبادل نظر ...