یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۳۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۵    
دو هزار و ششصد میلیارد تومان اعتبار برای حدود چهارصد هزار بازنشسته ؛ خبری که علی جهانی، مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان دا
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدیاری با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس مسائل کارگری و تامین اجتماعی را به شکل تخصصی دنبال می کند گفت: در بودجه سال 1400 دولت مکلف به پرداخت 89 هزار میلیارد تومان از بدهی های خود به تامین اجتماعی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی سامانه پورتال کارفرمایان را راه اندازی کرده است تا کارفرمایان بتوانند به سادگی و در زمان کم اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و در اختیار سازمان قرار دهند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۲    
با استفاده از این کد میتوانید سوابق ثبت شده خود را در سازمان تامین اجتماعی مشاهده کنید.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدحسن موسیوند (دبیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان لرستان) با بیان اینکه بر اساس جدول حروف الفبا حروف د، ش، ع، ن، م و بازنشستگان کارگری بنیاد شهید باید مستمری خود را در روز 31 تیرماه دریافت می کردند، گفت: سازمان تامین اجتماعی به موعدی که خود در تاریخ 21 تیرماه اعلام کرده بود، عمل نکرده است ...
سازمان تامین اجتماعی از تمدید مهلت ارسال لیست و پرداخت حق بیمه و ثبت درخواست بخشودگی جرایم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۵    
اراک - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: صدور نسخه الکترونیک در مراکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی در این استان در تیرماه امسال نسبت به اسفندماه سال گذشته 200 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۷    
اقتصادنیوز : آذر ماه سال 1387 هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی مصوبه ای را صادر کرد و بر اساس آن، زنان خانه دار مشمول بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد شدند و این گروه از زنان نیز توانستند خود را بیمه و از امکانات آن برخوردار شوند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۷    
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرده که با توجه به تعطیلات کرونایی، مهلت اصناف برای ارسال لیست و پرداخت بیمه و ثبت درخواست بخشودگی جرایم، تمدید شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۶    
مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی جزییات خرید سربازی 1400 را تشریح کرد.علاوه بر خرید سربازی به صورت نقد، خرید سربازی به صورت اقساط امکان پذیر است اما سابقه سربازی بعد از اقساط خرید سربازی منظور می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۱    
رکنا: رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که یکی از درخواست های اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. البته این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به صورت میانگین دو برابر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای تامین اجتماعی در استان های تهران و البرز تا دوشنبه، چهارم مرداد و در سایر استان ها تا شنبه، دوم مرداد فرصت دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار کار و کارگری گفت: همسان سازی مستمری های سازمان تامین اجتماعی هیچگاه باعث تورم نشده، چرا که ما سال های سال است در اقیانوسی از نقدینگی تورم زا بدون برنامه ریزی و سیاست گذاری درست دست و پا می زنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای تامین اجتماعی در استانهای تهران و البرز تا دوشنبه 4 مرداد و در سایر استانها تا شنبه 2 مرداد فرصت دارند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به طور میانگین دو برابر شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حداقل مستمری یک بازنشسته سازمان تامین اجتماعی 4 میلیون و 200 هزار تومان است.کدام مسئول با این پول زندگی می کند.اگر کسی هست به مردم بگوید.کجای این عدالت است؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: با توجه به اتمام مهلت بهره مندی از بخشودگی جرایم بیمه ای در تاریخ 31 تیرماه و تعطیلی دو روز پایانی ماه، کارفرمایان می توانند درخواست خود را در این ایام در سامانه غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی تبت کنند.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به طور میانگین دو برابر شده است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مصطفی سالاری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص اهم اقدامات این سازمان در دوران کرونا عنوان کرد: در این ایام تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشت ودرمان سازمان تامین اجتماعی در خدمت مردم بوده است. وی تصریح کرد: همچنین با هدف عدم مراجعات حضوری در این ایام، باتوجه به شیوع کرونا [...]
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۳:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره طرح های کاهش شدید هزینه های درمانی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بستری و سرپایی توضیحاتی ارائه داد و گفت: ضوابط نظام ارجاع را تدوین کرده ایم و احتمالا تا پایان هفته تقدیم هیئت امنا خواهد شد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون نقش و عملکرد سازمان تامین اجتماعی و سازمان بهزیستی را در توانمندسازی اقشار جامعه تبیین کرد. حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون ضمن تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی اظهار کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۰    
روابط عمومی دانشکده کارآفرینی: امروزه معضل صندوق های بازنشستگی در کنار آب و محیط زیست یکی از ابربحران های پیش روی اقتصاد کشور معرفی شده است. بحرانی که نهاد های بین المللی همچون بانک جهانی، صندوق بین المللی پول و سازمان بین المللی کار در خصوص رخداد قریب الوقوع آن در ایران هشدار داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به عدم قطعیت ناشی از رسیدگی به دفاتر سال های گذشته کسب وکارها اعلام کرد: این حسابرسی ها و زمانبندی آن فاقد هرگونه قاعده بوده و عملا در هر زمان که سازمان بخواهد انجام می شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت بزرگداشت هفته تامین اجتماعی، مسعود علیاری مدیر کل تامین اجتماعی زنجان با دکتر فتح اله حقیقی، استاندار زنجان دیدار نموده و گزارشی از فعالیتهای سازمان تامین اجتماعی و اداره کل زنجان ارائه کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵    
به طور متوسط ماهانه قریب به 250 میلیارد تومان به مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان پرداخت می شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فیش حقوق تیرماه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح بارگذاری شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حکیمی امام جمعه کوچصفهان همزمان با روز تامین اجتماعی، در خطبه های نماز جمعه ضمن تبیین جایگاه این سازمان در جامعه ، از اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این حوزه قدردانی نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها_مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: کارفرمایان کارگاهها برای برخورداری از تسهیلات باید حداکثر تا 31 تیرماه امسال نسبت به ثبت درخواست از طریق سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس eservices.tamin.ir اقدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: قرار است 89 هزار میلیارد تومان مطالبات ما از دولت در قالب سهام پرداخت شود و امیدواریم با سود این سهام و باقی درآمدها بتوانیم مابه التفاوت حقوق بازنشستگان را در کنار حقوق آنها بپردازیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ جمعی از کارگران ساختمانی خواستار افزایش فرصت پرداخت حق بیمه به نُه ماه شدند. جمعی از کارگران ساختمانی در تماس با خبرنگار ایلنا، از احتمال افزایش فرصت پرداخت حق بیمه استقبال کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اکبر قربانی (کارشناس روابط کار): در خصوص معوقه فروردین ماه باید بگوییم که ما هم مثل سایر بازنسشتگان پیگیر هستیم. ظاهرا سازمان تامین اجتماعی با چالش مالی مواجه شده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
به مناسبت بزرگداشت هفته تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی زنجان با ارائه گزارش از فعالیت های سازمان تامین اجتماعی و اداره کل زنجان در سال جاری با آیت اله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان دیدار و گفتگو کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رمضانی با بیان اینکه در سه ماهه اول سالجاری 56 هزار و 934 بیمه شده به سه مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده اند، گفت: برای شهرستان های دره شهر، سرابله و آبدانان نیز مجوز ساخت درمانگاه دریافت شده و درمانگاه شهرستان مهران نیز درحال ساخت است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی حیدری، نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در پیامی درگذشت علی مرادی، همکار ستاد این سازمان را تسلیت گفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، متن تسلیت به شرح زیر است: انالله و انا الیه راجعون ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۳:۰۷    
ملکشاهی با بیان اینکه مجموع بیمه شدگان این سازمان 288 هزار نفر و معادل 48 و نیم درصد جمعیت استان است، گفت: ارائه 30 خدمت پرتکرار در شعب سازمان تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری موجب کاهش70 میلیون مراجعه بیمه شدگان این سازمان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت: 288 هزار نفر معادل 48 و نیم درصد جمعیت استان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند که بیشترین تعداد مربوط به ایلام و کمترین بیمه شده ها نیز مربوط به شعبه ملکشاهی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: 56 هزار و 934 بیمه شده در سه ماهه اول سالجاری به سه مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده اند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۰۴    
مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت:سازمان تامین اجتماعی متناسب سازی را بر اساس عدالت اجتماعی اجرا کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان زن و مرد خانه دار می توانند با پرداخت حق بیمه ماهانه خودشان را زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی ببرند. مهدی شکوری مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی مواردی را که کمک می کنند ابهامات پیرامون این طرح ها برطرف شوند را به شکل شفاف بیان کرده است.
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی از ثبت نام بیش از 10هزار بازنشسته برای دریافت وام خبر داد و گفت: 400هزار بازنشسته در شش مرحله تا پایان سال وام دریافت می کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ثبت نام بازنشستگان واحد شرایط برای دریافت وام، زمان واریز وام بازنشستگان را اعلام کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۰    
به مناسبت بزرگداشت هفته تامین اجتماعی مدیر کل تامین اجتماعی زنجان با مدیریت بانک رفاه استان در محل اداره کل دیدار کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی: علیاری ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان واریز مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در اردیبهشت ماه اصلاحاتی انجام شد و باید مابه التفاوت بپردازیم، ان شاالله بتوانیم هرچه سریعتر منابع را وصول و مابه التفاوت ها را بپردازیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دستوری اداری پرداخت پاداش کرونا به کارکنان شاغل در بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی را صادر کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ثبت نام بازنشستگان واحد شرایط برای دریافت وام، زمان واریز وام بازنشستگان را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر درزمینه انتقال الکترونیکی پرونده بیمه شدگان درکشور پیشرو بوده است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا : مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ثبت نام بازنشستگان واحد شرایط برای دریافت وام، زمان واریز وام بازنشستگان را اعلام کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۹    
مدیر عامل بیمه کوثرکشور طی یک سفر دو روزه به بشاگرد که به میزبانی سپاه این شهرستان انجام شد؛ مشکلات مردم روستاهای سگن، ده جنگلی، کولغ و کوه حیدر را به همراه مدیر کل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح آقای جوذری و آقای طالب طبیب زاده سرپرستی بیمه کوثر استان هرمزگان و امام جمعه بشاگردحاج آقا غلامی ...