شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۰۴Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق سربازان»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: همه فرماندهان سربازان را مانند فرزندان خود می دانند و از هیچگونه تلاشی برای حفظ امنیت آن ها دریغ نمی کنند. بنابراین لازم است که خانواده ها هیچگونه دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین گفت: افزایش حقوق سربازان منجر به کاهش فرار از خدمت و تشکیل پرونده قضایی در این رابطه شده است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی انتظامی اعلام کرد: با مساعدت مجلس و دولت، میانگین حقوق کارکنان وظیفه نیرو های مسلح امسال 115 درصد رشد کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که حقوق سربازان وظیفه نیروهای مسلح افزایش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۱    
رئیس قوه قضاییه گفت: اگر شروع ساخت و ساز ساختمانی، بدون اخذ پروانه باشد یا اینکه برخلاف مفاد پروانه، ساخت ساختمانی شروع شود، شهرداری با مأمورین خود می تواند رأساً از احداث ساختمان مزبور جلوگیری کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به عدم اعمال افزایش حقوق مصوب مجلس برای همه سربازان اظهار کرد: در مجلس طی مصوبه ای افزایش حقوق سربازان را تصویب و منابع مالی آن را نیز تعیین کردیم. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:سربازان باید مطمئن باشند آن مبالغی که از محل هدفمندی و بودجه عمومی برای حقوق آنها در بودجه سال 1401 پیش بینی شده ،حتماً پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در این فیلم توضیحات کامل قالیباف درباره حقوق سربازان و لزوم تغییر قانون سربازی به نفع جوانان و جلوگیری از سرمایه سوزی را مشاهده می نمایید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح گفت: آنچه در قانون بودجه آمد افزایش 3 برابری سربازان بود که حداقل حقوق به بیش از 3 میلیون می رسد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ترور پاسدار شهید سرهنگ حسن صیاد خدایی که عصر روز یکشنبه در تهران اتفاق افتاد موج گسترده ای از احساسات مردمی و اظهارات سیاسی را به دنبال داشت. نمایندگان مجلس هم در شبانه روز اخیر که از این حادثه گذشته است واکنش هایی به این اتفاق تلخ نشان دادند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی افزایش حقوق سرباز متاهل بیش از 4میلیون تومان و مجرد را حدود 3میلیون و780هزار تومان اعلام کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که سازمان برنامه در تخصیص بودجه به ستاد کل نیروهای مسلح جهت پرداخت حقوق سربازان تخلف کرده است، گفت: ما در مجلس پیگیریم تا مصوبه مجلس شورای اسلامی در پرداخت حداقل حقوق سربازان اجرایی شود که در صورت حل این مساله، باید ماه بعد معوقه داده شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛موضوع عدم پرداخت کامل حقوق سربازان با قاطعیت پیگیری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که سازمان برنامه در تخصیص بودجه به ستاد کل نیروهای مسلح جهت پرداخت حقوق سربازان تخلف کرده است، گفت: ما در مجلس پیگیریم تا مصوبه مجلس شورای اسلامی در پرداخت حداقل حقوق سربازان اجرایی شود که در صورت حل این مساله، باید ماه بعد معوقه داده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی انتظامی کل کشور (فراجا) با تشریح صفر تا صد افزایش حقوق سربازان، اعطای سلیقه ای درجه به سربازان برای کم یا زیاد شدن حقوق را تکذیب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور درباره معوقه فروردین سربازان که پرداخت نشده گفت: این ابلاغیه مربوط به 1401 است و معوقه فروردین هم قطعا در ماه های آینده پرداخت می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۱    
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرده که با توجه به تامین منابع بودجه ای حقوق سربازان از سوی دولت، متناسب با اعتبار واگذاری برای سال 1401 میانگین حقوق سربازان وظیفه نیروهای مسلح 115درصد افزایش یافته، ولی مبالغ با سخنان نماینده ها در تعارض است ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد: با توجه به تامین منابع بودجه ای حقوق سربازان از سوی دولت، میانگین حقوق سربازان نیرو های مسلح 115 درصد افزایش یافت. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز میزان افزایش حقوق سربازان اعلام شد در این میان سردار مهری توضیحاتی درباره افزایش حقوق سربازان 1401 ارائه کرد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: حداقل حقوق سربازان دو میلیون و 520 هزار تومان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار تقی مهری گفت: با مساعدت مجلس و دولت و همچنین پیگیری های سازمان نیروهای مسلح حقوق سربازان نسبت به سال 1400 میانگین حدود دو برابر یعنی 115 درصد افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: براساس مساعدت مجلس شورای اسلامی و دولت و پیگیری های سازمان نیرو های مسلح حقوق سربازان حداقل 115 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۳۷ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد که با توجه به تامین منابع بودجه ای حقوق سربازان از سوی دولت، متناسب با اعتبار واگذاری برای سال 1401 میانگین حقوق سربازان وظیفه نیروهای مسلح 115 درصد افزایش یافت.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اعتبار برای فزایش حقوق سربازان به ستاد کل نیرو های مسلح اختصاص یافته و سربازان در حقوق دریافتی اردیبهشت افزایش حداقل 2 برابری حقوق را شاهد خواهند بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سربازان در حقوق دریافتی اردیبهشت ماه 1401 افزایش حداقل دو برابری حقوق را شاهد خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرنگار فارس کسب اطلاع کرد افزایش حقوق سربازان محقق شده و تا چند روز آینده اجرایی خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛سرپیچی سازمان برنامه از افزایش حقوق سربازان هیچ گونه توجیهی ندارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور امروز در گرگان گفت: افزایش حقوق سربازان وظیفه از اردیبهشت ماه در فیش های حقوقی منظور می شود. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور امروز در گرگان گفت: افزایش حقوق سربازان وظیفه از اردیبهشت ماه در فیش های حقوقی منظور می شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: افزایش حقوق سربازان وظیفه از اردیبهشت ماه در فیش های حقوقی منظور می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: افزایش حقوق سربازان وظیفه از اردیبهشت ماه در فیش های حقوقی منظور می شود.
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: بخش بزرگی از نظم و امنیت را مدیون رشادت های سربازان وظیفه ای هستیم که در اقصی نقاط کشور جانانه تلاش می کنند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سردار تقی مهری درباره افزایش حقوق سربازان وظیفه اظهارکرد: برابر قانون باید 60 تا 90 درصد از حداقل حقوق یک نیروی کادر یا پایور در نیروهای مسلح برابر جدولی که ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می کند به سربازان پرداخت شود ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی گفت: سال جاری حقوق سربازان وظیفه افزایش چشمگیری داشته که در صورت تامین اعتبار از اردیبهشت ماه در فیش های حقوقی منظور خواهد شد.