یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۴:۱۴Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان تامین اجتماعی»

شهرآٰرا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی جهت ثبت نام می توانند به صورت آنلاین و غیر حضوری به سامانه پرداخت وام مراجعه کنندمستمری بگیران مراجعه کنند.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دهقان کیا،رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران می گوید: با افزایش 7 برابری قیمت ها وهزینه های زندگی، متاسفانه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی طعم شیرینی افزایش مستمری خود را نچشیده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
هنوز خبری از واریز وام هفت میلیونی به حساب بازنشستگان نیست و مسئولان مربوطه تنها با دادن وعده های پوچ به بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان با روح و روان آنها بازی می کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اولین نوبت وام بازنشستگان تامین اجتماعی طی امروز یا نهایتا فردا واریز می شود. به گفته رئیس کانون بازنشستگی استان تهران درخواست بیش از 10 هزار نفر تایید و به بانک ارسال شده، همچنین دومین مرحله ثبت نام آغاز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران با صدور اطلاعیه ای از بازنشستگان متقاضی دریافت تسهیلات 7 میلیون تومانی خواست که پیامک ارسالی بانک را پاسخ دهند، در غیر این صورت انصراف آنها از دریافت این تسهیلات تایید می شود.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اعمال تبعیض بین بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی موضوعی است که در سال های اخیر با شدت بیشتری از سوی جامعه بازنشستگان مورد پیگیری و بعضا انتقاد قرار گرفته است، به بیان دیگر بازنشستگان تامین اجتماعی معتقدند قانون همسان سازی به درستی و با عدالت کامل در حق آنان اجرایی نشده و ضعف های بسیار زیادی دارد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق قول سازمان تامین اجتماعی ، مابه التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی قرار بود با حقوق تیر ماه واریز شود اما این کار هنوز انجام نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
علیرغم امیدواری ها، روز گذشته نیز وام هفت میلیون تومانی به حساب بازنشستگان کارگری واریز نشد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
از روز گذشته حقوق تیرماه بازنشستگان تامین اجتماعی در حال واریز می باشد اما خبر رسیده مابه التفاوت حقوق بازنشستگان واریز نشده است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی طی مراسمی از رئیس و هئیت رئیسه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان اردبیل تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ رئیس کانون بازنشتگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خوزستان با ارسال نامه به رئیس مجلس خواستار پیگیری موضوعات درخواست تحقق حق جنگی، بدی آب و هوا، دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و پرداخت بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی شد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهرستان ری گفت: مجلس به دورازهرگونه شعاری ازطرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حمایت کند.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق زمان بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه ی گروه های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام 10 میلیون تومانی برای بیش از 20 هزار بازنشسته پرداخت شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان لرستان، از عدم واریز مستمری بازنشستگانی که بر اساس حروف الفبا باید در روز 31 تیرماه مستمری خود را دریافت می کردند، انتقاد کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۱    
رکنا: رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که یکی از درخواست های اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. البته این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به صورت میانگین دو برابر شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در دومین ماه فصل تابستان تنها دو واریزی در انتظار خانوارهای یارانه بگیر است. بر اساس معمول احتمالا در این ماه تنها یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار کار و کارگری گفت: همسان سازی مستمری های سازمان تامین اجتماعی هیچگاه باعث تورم نشده، چرا که ما سال های سال است در اقیانوسی از نقدینگی تورم زا بدون برنامه ریزی و سیاست گذاری درست دست و پا می زنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اعلام کرد که یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مرحله اول متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد سال 99 اجرایی و حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان را از 400 تا 800 هزار تومان افزایش داد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: قرار است 89 هزار میلیارد تومان مطالبات ما از دولت در قالب سهام پرداخت شود و امیدواریم با سود این سهام و باقی درآمدها بتوانیم مابه التفاوت حقوق بازنشستگان را در کنار حقوق آنها بپردازیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
واریز های دولت در تیر به پایان رسیده و دولت روحانی فقط یک یارانه دیگر به مردم می دهد. اما در مرداد چهار واریزی انجام می شود که دو مورد را دولت و دو مورد دیگر را صندوق های بازنشستگی پرداخت می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی با ارسال درخواستی به نمایندگان مجلس، خواستار رفع ابهام از تبصره 2 ماده 3 لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان و تصویب آن شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان کارگری سازمان تامین اجتماعی، صبح امروز (یکشنبه/27 تیر) به منظور پیگیری 7 خواسته اصلی خود مقابل کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران جمع شدند.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ثبت نام بازنشستگان واحد شرایط برای دریافت وام، زمان واریز وام بازنشستگان را اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی از شنبه 12 تیر آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. با این حال سن بازنشستگان دریافت کننده این وام از 70 سال به 77 سال افزایش یافته است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان، از آغاز عملیات احداث بیمارستان سرطان خبر داد و تاکید کرد: اعتبار فاز اول احداث بیمارستان برای اسکلت فلزی به مبلغ 140میلیارد تومان تامین شده است. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
جهانی گفت: تا پایان امسال 400 هزار بازنشسته با اعتبار 2 هزار و 600 میلیارد تومان وام 7 میلیون تومانی را دریافت خواهند کرد. مدیر کل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی گفت: تاکنون بیش از ده هزار بازنشسته و مستمری بگیر در سامانه ی ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی نام نویسی کرده اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شده که معوقه فروردین ماه در آن لحاظ نشده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان در دو صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی از جمله اقدامات قابل توجه و ماندگار دولت دوازدهم است که هرچند ابهامات و نگرانی هایی پیرامون تامین پایدار منابع مالی آن در سال های آتی وجود دارد؛ افزایش متوسط 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری و 2 ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی از ثبت نام بیش از 10 هزار بازنشسته طی چند روز گذشته برای دریافت وام خبر داد و گفت: 400 هزار بازنشسته در 6 مرحله تا پایان سال وام دریافت می کنند.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۴    
امام جمعه املش گفت: افزایش حقوق بازنشستگان برعهده دولت می باشدو یکی از مطالبات بازنشستگان از دولت آینده است
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
طبق گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است در جریان متناسب سازی حقوق بازنشستگان متوسط حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با رشد 138 درصدی به پنج میلیون تومان رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی فدای تنگ نظری و تسویه حساب های شخصی شده اند،گفت: کارگرانی در شیراز مشغول به کارند که 4 ماه و یا حتی 6 ماه حقوق نگرفته اند هر بار هم خواستند حرفی بزنند می گفتند اینها مخل نظام هستند آیا این شیوه رفتاری صحیح است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۱    
گروه استان ها - دبیر اجرایی خانه کارگر زنجان با بیان اینکه بازنشستگان تامین اجتماعی در بدترین وضعیت ممکن گذران زندگی می کنند، گفت: مطالبه ما از مجلس انقلابی اجرای قانون همسان سازی تامین اجتماعی به صورت کامل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 138 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به طور میانگین خبرداد و گفت: بحث همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
شرفی مند گفت: در یک سال گذشته با پرداخت مبلغ 2 هزار و 730 میلیارد ریال مستمری به مستمری گیران بازنشسته، از کارافتاده و بازماندگان مشمول، پرداخت مستمری در این منطقه 52 درصد افزایش داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۲    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان در گردهمای همزمان و همگام با خانه های کارگر سراسر کشور، گفت: جامعه کارگری شاغل و بازنشسته تحت فشار هستند و به شغل دوم روی آوردند تا به این وسیله کمبود درآمد خود را اینگونه جبران کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به کانون بازنشستگان برای دریافت تسهیلات 7 میلیون تومانی نام نویسی کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت : برای پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان نیاز به 2 هزار میلیارد تومان اعتبار است که هنوز این اعتبار محقق نشده است .
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قطعنامه پایانی گردهمایی سراسری بازنشستگان و مستمری بگیران به مناسبت هفته تامین اجتماعی منتشر شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جی پلاس؛ در حالی که اعلام شده شرط پرداخت تسهیلات 7 میلیون تومانی تامین اجتماعی به بازنشستگان عضویت آن ها در کانون هاست، اما کانون ها به بازنشستگانی که تازه قصد ثبت نام دارند اعلام کرده اند که این تسهیلات صرفا به آن هایی پرداخت می شود که از قدیم عضو بوده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سمان- ایرنا- رئیس خانه کارگر استان سمنان گفت: بی عدالتی و تبعیض در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری با بازنشستگان تامین اجتماعی موجب ناامیدی و گلایه آنان شده است و این دوگانگی باید برطرف شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران درهمایشی که صبح امروزدرمحل خانه کارگرقائمشهربرگزارشد؛ حمایت قاطع خویش را ازسازمان تامین اجتماعی اعلام نموده ونسبت به اظهارات برخی نمایندگان مجلس درباره تورم زابودن طرح همسان سازی انتقاد کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی استان گیلان، در مرحله اول سهمیه سال جاری از 5 هزار و 206 فقره وام هفت میلیون تومانی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی استان قزوین در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه، خواستار تحقق وعده ها و رفع مشکلات اجرای همسان سازی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان مرد تامین اجتماعی نسبت به افزایش قیمت قرص تامسولوسین که برای درمان علائم بزرگی خوش خیم پروستات کاربرد دارد، اعتراض دارند.