یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۶:۳۹Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال زایی»

شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۱    
شفقنا اقتصادی – یکی از راهبردهای اشتباه برای توسعه صنعتی تمرکز بر روی صنایع بزرگ و بالادستی است. در مقاطعی از تاریخ مسئولان کشور برای حل مشکل بیکاری و افزایش تولید ناخالص داخلی اقدام به توسعه صنایع بالا دستی کرده اند صنایعی که نسبت سرمایه گذاری به اشتغال در آنها بسیار پایین بوده و حجم سرمایه گذاری ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد ترکمانه افزود: از تیرماه سال جاری تاکنون و با اجرای پویش ملی به روستا برمی گردیم 6 هزار و 250 خانواده از شهرها به روستاهای خود بازگشته و مشغول کار و زندگی شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۱    
به منظور توانمند سازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، در سال جاری بیش از 260 طرح اشتغال زایی در شهرستان ارومیه اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان جلسه کار گروه اشتغال شهرستان میرجاوه با حضور نائب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیر نظارت و تغییر و توسعه کنترل ارزیابی طرح اجتماعی محور اشتغال زایی بنیاد برکت کشور و جمشیدزهی سرپرست فرمانداری میرجاوه در محل فرمانداری میرجاوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: قطعا یکی از عرصه هایی که می تواند در بحث اشتغالزایی تاثیرگذار باشد و به طور ویژه از تخصص های نوین جوانان استفاده کند، بحث توسعه کسب وکارها در بستر این اپلیکیشن ها و پلتفرم های داخلی فعال در این حوزه است.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۰    
فاز نخست مجتمع بزرگ خانه شیوا با کاربری تجاری و فرهنگی در مساحتی بالغ بر سه هزار و 200 مترمربع و با حدود 100 نفر اشتغال زایی در بندرعباس افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان های آذربایجان غربی برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
احسان مقید می گوید: باید مجموعه ای از قوانین داخلی در جهت حمایت از برخی از شرکتها که در مرحله بلوغ هستند و نیاز به رشد و توسعه دارند، وضع گردد زیرا سرعت اشتغال زایی اینگونه شرکتها به مراتب بالاتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارآفرین بابلی با راه اندازی کارگاه تولیدی پوشاک با سرمایه ای کوچک، اما اراده ای بزرگ برای بانوان روستا اشتغالزایی کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۲    
بانوی هنرمند محله شهید معقول با ایجاد کارگاه خیاطی در خانه برای بانوان محله اشتغال زایی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسئول امور گلخانه و باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از اشتغال زایی 220 نفر در56 واحد گلخانه و فضای باز در بخش تولیدات گل و گیاه زینتی در همدان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به منظور توسعه کشت بافت در ایران و کاستن از حجم واردات، نهال آناناس به روش کشت درون شیشه ای در حال گسترش است. آناناس از میوه های گران قیمت به شمار می رود. طبق آمار گمرک ایران، واردات آناناس تا بیش از 21 میلیون دلار هم گزارش شده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۹    
حسینی پور با اشاره به موقعیت های گردشگری بهشهر و اهمیت اشتغالزایی در این حوزه، گفت: مشکلات ما تنها در تحریم خارجی و توسط دشمنان خلاصه نشده است و در برخی از موارد، مشکلات ما به دلیل تحریم فکر است و از فکرها به درستی استفاده نمی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت گفت: در مبحث توانمند سازی و اشتغال زایی تاکنون 7 هزار و 589 طرح با حجم سرمایه گذاری هزار و 530 میلیارد تومان در خراسان جنوبی اجرا شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رشد سرمایه های انسانی (همچون تحصیلات) باعث شده جوانان از جامعه و حاکمیت توقع بیشتری داشته باشند و خواستار جایگاه بهتری باشند و از سوی دیگر نبود اشتغال زایی کافی، میزان درآمدهای پایین، تورم و گرانی و استفاده نکردن از جوانان در عرصه های مختلف اقتصاد و اجتماع باعث سرخوردگی نسل جوان شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۶    
بیرجند-مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گرا پردیس از پرداخت 250 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: از محل این تسهیلات برای پنج هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۲    
رویداد ملی برکتینو با محوریت اشتغال زایی در شهر ها و روستا های کشور به صورت آزمایشی در قم راه اندازی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷    
بیست و چهارمین همایش شرکت های برتر ایرانی(رتبه بندی IMI100 ) چهارم بهمن ماه سال 1400 توسط سازمان مدیریت صنعتی و با حمایت و پوشش خبری رسانه اقتصادآنلاین برگزار خواهد شد؛ در رتبه بندی IMI100 پانصد شرکت ایرانی که از لحاظ شاخص های کمّی اعم از میزان درآمد، سود، اشتغال زایی و.. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵    
در سال های اخیر با پیشرفته تر شدن صنایع و گسترش تکنولوژی، روش های درآمدزایی جدیدی ایجاد شده است. در واقع کسب و کارهایی که بر بستر آنلاین ایجاد شده اند روز به روز در حال بیشتر شدن هستند. این کسب و کارها به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث اشتغال زایی خواهند شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گنایاد- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: با پرداخت چهار هزار و 891 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد ایجاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه روایت هیأت از آغاز پخش زنده فصل چهارم این برنامه از شبکه افق خبر داد و گفت: قسمت های اول و دوم روایت هیأت به موضوع مطالبات رهبر معظم انقلاب از ستایشگران اختصاص دارد که با حضور مداحان دنبال می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت : ایجاد رونق در صنعت گردشگری از مهم ترین راهکارها برای توسعه و اشتغال زایی در استان است که مستلزم بهره گیری از ظرفیت ها، معرفی آنها و فراهم سازی شرایط برای حضور سرمایه گذاران است .
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانی از پرداخت بیش از 53 میلیارد ریال تسهیلات در راستای جبران خسارات سیل و شیوع کرونا و حمایت از طرح های اشتغال زایی حوزه صنایع دستی گلستان در سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷    
حبیبیان گفت: با همت و همکاری کانون فرهنگی و هنری امام زاده عبدالله ملایر در راستای اشتغال زایی برای 10 نفر اشتغال ایجاد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۱    
بیرجند_ معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) گفت: تصمیم داریم طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت را در خراسان جنوبی با عنوان استان بدون بیکار اجرایی کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصری نژاد با تاکید بر ضرورت اشتغال زایی برای محرومان جامعه گفت: نمایندگان مجلس برای تصویب هرگونه قانون به نفع نیازمندان و مددجویان نهاد های حمایتی، آمادگی دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مهر : سازمان بین المللی کار در گزارشی آورده است که شمار بیکاران جهان در سال 2022 میلادی به 207 میلیون نفر خواهد رسید که این میزان 21 میلیون بیشتر از شمار بیکاران در پایان سال 2019 بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: باتوجه به سیاست های دولت، رفع موانع تولید و شتاب در اشتغال زایی در دستور کار دستگاه های اجرایی است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۴    
گلپایگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه نفت که کارفرمایان ما هستند در راستای بکارگیری همه دکل های حفاری در کشور همدل و هم صدا بشوند تا شاهد افزایش تولید و اشتغال زایی باشیم و همچنین پول های ملی حفاری را هم بدهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تصویب 52 میلیارد تومان تسهیلات برای 16 طرح گردشگری و صنایع دستی استان از محل تسهیلات تبصره 18 برنامه بودجه در راستای اشتغال زایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انجمن صنعت کفش ایران با بیان اینکه هیدج پایتخت تولید کفش ورزشی بچه گانه کشورمی شود، گفت: صنعت کفش از قدرت رقابت پذیری بالایی برخوردار بوده و به اندازه صنعت خودرو می تواند اشتغال زایی داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح توسعه فولاد اکسین و اجرای فاز دوم این شرکت مورد توجه این کمیسیون است، گفت: ایجاد صنایع تبدیلی برای تبدیل مواد خام تولیدی در خوزستان به محصولات دیگر برای اشتغال زایی و ایجاد درآمد ضروری است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰    
حجت الاسلام افروغی گفت: با آموزش هدفمند و اختصاص دادن سرمایه اولیه، اشتغال زایی را به سمت استارت اپ ها و کسب و کارهای اینترنتی ببریم و باید اشتغال زایی اینترنتی را گسترش دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زند کریمی، دبیر جامعه صنعت کفش ایران به بازار گفت: در صورتی که موانع تولید و صادرات از صنعت کفش کنار روند، این صنعت ظرفیت اشتغال زایی دو برابر ظرفیت 500 هزار نفری فعلی را دارد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع فولاد شهرستان گناوه حدود یک هزار و 200 نفر اشتغال زایی و 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ایجاد می کند. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : خبرگزاری مهر
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خط اعتباری تسهیلاتی 2هزار میلیارد تومانی جهت حمایت از طرح های اشتغال زای جدید، تکمیلی و توسعه تعاونی ها در بخش های تولید، توزیع و خدمات ایجاد شد ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران به همراه دکتر رستمی مدیرعامل و دکتر زه تابیان قائم مقام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با همراهی تعدادی از مدیران ارشد شستا و بانک رفاه کارگران از بخش های مختلف تولیدی و سایت اجرایی شرکت های پتروشیمی فن آوران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث کارخانه فولاد در شهرستان گناوه نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال این منطقه خواهد داشت.
یافته   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار نماینده سلسله و دلفان در مجلس در توئیتی بر لزوم احداث پتروشیمی نورآباد اشتغال زایی در استان تاکید کرد. به گزارش یافته، یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارومیه گفت: امسال در حوزه صنایع دستی برای 242 نفر در سطح شهرستان ارومیه اشتغال ایجاد شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدویان گفت: کارگزاران مسجد الزهرا (س) با همکاری خیران و با استفاده از دانش استادان دانشگاه و کارآفرینان، زمینه اشتغال زایی برای جوانان تحصیل کرده را فراهم کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۵    
کمالی گفت: کانون شهید بهشتی ملایر همکاری لازم را در راستای معرفی اعضای کانون و افراد متقاضی به کارگاه های آموزش خیاطی در طی سال با هدف اشتغال زایی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۹    
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان کرمانشاه گفت:توسعه گلخانه ها در کشور قفل شده است که این سخت گیری ها در کرمانشاه بیشتر از سایر نقاط کشور است.
اقتصاد آنلاین / شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 گفت: براساس یکی از مصوبات کمیسیون دولت مکلف شد تا در صورت فروش مازاد نفت تا سقف 5.5 میلیارد یورو، این اعتبارات را صرف تولید مسکن، اشتغال زایی، حمایت از تولید و پروژه های پیشران جدید کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام سبزی از کاغذسازی کاوه بعنوان یک واحد صنعتی فعال در شهرستان ساوه یاد کرد و از اشتغال زایی صورت گرفته برای جوانان این شهرستان تمجید نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم شهرستان لارستان از اختصاص 5 میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان برای بازسازی شهر بیرم خبر داد و گفت: 50 میلیارد تومان تسهیلات نیز از سوی بنیاد برکت به پروژه های اشتغال زایی اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس و سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علمی کاربردی تاکید کرد:درصدد هستیم تمام دغدغه ها و توجه روسا، مسئولان و اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور را بر تقویت آموزش مهارتیِ منجر به اشتغال زایی سوق دهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با مصوبه کمیسیون تلفیق دولت مکلف شد تا منابع حاصل در صورت فروش مازاد نفت تا سقف 5/5 میلیارد یورو را صرف تولید مسکن و اشتغال زایی کند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان زندان ها از تعیین اقدامی جدی برای اشتغال مددجویان خبر داد و گفت که به زودی یک زندان در استان تهران و یک استان در کشور به عنوان پایلوتی در امر اشتغال زایی قرار خواهد گرفت تا الگویی برای زندان ها باشد و در نهایت بتوان به نمونه ای از اشتغال حداکثری در زندان ها رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- تربیت نیروی انسانی ماهر و ایجاد اشتغال پایدار رویکرد و هدف اصولی در اجرای طرح های مهارت محور و آموزش فنی و حرفه ای در مازندران است ، موضوعی که بی توجهی به آن علاوه بر تاثیر منفی در کیفیت ارایه خدمات و تولید کالا در جامعه به افزایش آمار بیکاری منجر خواهد شد.