پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۴۶Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه کارگری»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو کانون عالی شورا های اسلامی کار معتقد است، بیکاری تحصیلکردگان در دو دهه گذشته حاصل عدم توجه به مهارت آموزی و آموزش های مهارتی بوده است. او می گوید: امروز یادگیری آموزش های مهارتی بودجه می خواهد و مدرک بدون مهارت ارزشی ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با افزایش گرانی ها و عدم مدیریت مناسب متولیان امر، آنچه در این اوضاعِ نابسامان هر روز رو به وخامت می گذارد، وضعیت معیشت جامعه کارگری است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهرستان ری گفت: مجلس به دورازهرگونه شعاری ازطرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حمایت کند.
صمت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حقوق کارگران تنها 30 درصد نیازهای ایده آل آنها را پوشش می دهد بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور گفت: در بهترین حالت اگر حقوق کارگران به موقع پرداخت شود، دریافتی کارگران نصف نیازشان است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
هیأت مدیره اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری برای مجمع عمومی عادی (نوبت اول) خود آگهی منتشر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کانون بازنشستگان کارگری قزوین می گوید: اگر نمایندگان مجلس بخواهند تصویب دائمی شدن همسان سازی را به تاخیر بیاندازند یا آن را رد کنند، بزرگترین ظلم و بی عدالتی را در حق چند میلیون بازنشسته ی کم درآمد کشور روا داشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بازنشستگی ناصر چمنی مطالبه گر صادق سال های اخیر جامعه کارگری با حضورگسترده کارگران ومسئولان استانی وکشوری در تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۹    
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: جامعه کارگری معتقدند که متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی همان گونه که برای بازنشستگان صندوق کشوری و لشکری انجام می شود، برای بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی نیز باید اجرا شود.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: مجلس باید متناسب سازی حقوق بازنشستگان را برای همه سازمان ها و صندوق های بازنشستگی به یک شکل ببیند
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۹    
یک فعال جامعه کارگری ضمن تقدیر از هدف تیم اقتصادی دولت سیزدهم برای ایجاد 4 میلیون فرصت شغلی خاطر نشان کرد: به هر میزان که دولت سیزدهم محیط کسب و کار را با استفاده از ایجاد شغل بیشتر گسترده تر کند، به همان میزان اقتصاد ایران پویا تر و امنیت شغلی کارگران بیشتر خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون کارگران بازنشسته شهرستان ری و دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان ری می گوید: ازمجلس انتظارحمایت وهمراهی داریم.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۹    
علی اصلانی اظهار کرد: قدم خیری که این دولت برای جامعه کارگری و بازنشستگان برداشت، بحث افزایش 39 درصدی حداقل دستمزد 1400 و همسان سازی حقوق ها بود که باعث شد گره ای از مشکلات کارگران و بازنشستگان باز شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۲    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان در گردهمای همزمان و همگام با خانه های کارگر سراسر کشور، گفت: جامعه کارگری شاغل و بازنشسته تحت فشار هستند و به شغل دوم روی آوردند تا به این وسیله کمبود درآمد خود را اینگونه جبران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان با تاکید بر اینکه تولید ثروت در کشور در گرو حل مشکلات حوزه تولید است، گفت: باید همه تلاش ها معطوف به حل مشکلات تولید شود تا علاوه بر خلق ثروت، مشکلات جامعه کارگری نیز کم شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۹    
همزمان با گرامیدشت هفته تامین اجتماعی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اعضای کانون بازنشستگان جامعه کارگری دیدار و گفتگو کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: مجلسی ها بدانند که لایحه ی استمرار و قانونمند شدن متناسب سازی صندوق کشوری و لشگری عینا باید برای بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی هم تصویب شود. این متناسب سازی باید از محل درآمدهای عمومی به سازمان پرداخت شود نه اینکه به ما بگویند شما از جیب خود هزینه کنید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: مجلسی ها بدانند که لایحه ی استمرار و قانونمند شدن متناسب سازی صندوق کشوری و لشگری عینا باید برای بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی هم تصویب شود. این متناسب سازی باید از محل درآمدهای عمومی به سازمان پرداخت شود نه اینکه به ما بگویند شما از جیب خود هزینه کنید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۲    
جامعه کارگری درگذشت مادر علی خدایی را تسلیت گفتند.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبرمرتضایی در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان اظهار داشت: "در حدود 70 درصد جمعیت کاشان را جامعه کارگری تشکیل می دهد که اکثراً از لحاظ مالی در تنگنا و دارای مشکلات اقتصادی هستند و تنها 30 درصد از جمعیت کاشان در شرایط مناسب اقتصادی قرار دارند که در تصمیم گیری ها باید مراعات وضعیت ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور فراخوانی، خواهان حضور کارگران شاغل، بازنشستگان، از کارافتادگان، بازماندگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در تجمع سراسری 23 تیرماه ماه شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۸    
جی پلاس؛ ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری ادامه داد: دولت تلاش کرد بدهی های خود را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کند و به همین دلیل با تلاش های انجام شده سازمان تامین اجتماعی امروز از یک تعادل نسبی برخوردار است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۷    
اصلانی گفت: وقتی کارگری دو ساعت بیکار می نشیند فردا مشکلات قانون کاری هم پیدا می کنیم و به تدریج شکایت ها در ادارات کار مطرح می شود. بنابراین می بایست برای اتفاقات حال حاضر چاره جویی و سعی داشت تا در دولت آینده با اتخاذ تدابیر مناسب به کاهش این معضلات کمک کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ربیعی، سخنگوی دولت گفت: دولت به خواست دو دهه جامعه کارگری و بازنشستگان مبنی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان عمل کرد و امروز در بخش درمان هم موفق به برنامه های دفترچه الکترونیک و حذف نسخه ها شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جامعه کارگری شهرستان خلیل آباد استان خراسان رضوی ضمن محکوم کردن رفتار مدیرکل نام نویسی سازمان تامین اجتماعی، با انتشار بیانیه ای از بازرس کانون انجمن های صنفی کشور حمایت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به مخالفت برخی اصولگرایان با لایحه دائمی شدن همسان سازی، گفت: به نظر می رسد که خیلی هوشمندانه و در زمانی که لایحه برای تصویب نیاز به اجماع دارد، چنین خطی را به رسانه ها کشیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون در فارس، با تاکید بر لزوم حفاظت از نیروی کار و بخش تولید در مقابل موج پنجم و کرونا دلتا، گفت: 15 نفر از جامعه کارگری تاکنون براثر شیوع بیماری کرونا در فارس فوت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۹    
گروه استان ها - جامعه کارگری این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا و سوءاستفاده برخی از کارفرمایان حال و روز خوشی ندارند، به طوری که دستمزد قانونی کارگران در بسیاری از واحدها پرداخت نمی شود.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۹    
جامعه کارگری ازجمله صنعت ساختمان دراین اوضاع بحران مملکت شاید ضعیف ترین باشند اما درعین حال نجیب ترین و باوفاترین اشخاص به نظام مقدس جمهوری اسلامی وایران عزیز بوده وهستند.آیا رواست دراین وضعیت که اکثر کارگران ساختمانی بیکارندبه آنها ظلم مضاعف شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
علی اصلانی گفت: متاسفانه پزشک به کارگری که مشکوک به کرونا است و در نهایت تست وی منفی می شود مرخصی استعلاجی نمی دهد، در نتیجه کارفرما و تامین اجتماعی 14 روز حقوق و مزایای کارگر را پرداخت نمی کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور ارتقاءدانش پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارگری استان کارگاه آموزشی بررسی رویکردهای جدید و نوین پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارگری در محل سالن جلسات شهید ترکی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۲    
گروه استان ها- موضوع دستمزد یکی از مطالبات اصلی و دغدغه پیش روی جامعه کارگری است، اما افزایش حداقل دستمزدها هیچگاه رضایت خاطر کارگران را تأمین نکرده و طی سال های اخیر فاصله زیادی بین حداقل دستمزد و تورم ایجاد شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۸    
علی بابایی کارنامی گفت: در دولت جدید، باید بیش از نیمی از تولید یک میلیون مسکن سالانه سهم جامعه کارگری کشور باشد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۵    
سرهنگ محمد جعفر دوستدار اظهار داشت: بیش از 70 درصد پرونده های ورودی به مراجع قضائی ارتباط مستقیم با حوزه اعتیاد و آسیب های اجتماعی دارد. وی از درگیری 60 درصد از جامعه کارگری استان به بیماری اعتیاد خبر داد و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد نیروی کار سالم با بهره وری بالا را مستلزم توسعه ورزش در جامعه کارگری عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری المپیاد ورزش کارگری همگانی کردن ورزش در میان کارگران است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به کردستان، از روند تکمیل بزرگترین مجموعه ورزشی تفریحی کارگران استان در سنندج بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۱    
عمده ترین معضلی که این روزها خانواده ها را به خود درگیر کرده پدیده اعتیاد است که در این مورد عده ای از کارشناسان و دستگاه های قضایی آن را یک بیماری و بستر بسیاری از جنایت می دانند، به گونه ای که فرد معتاد برای به دست آوردن مواد امکان انجام هر جرم و جنایتی را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۴۰    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: دانش و اطلاعات جامعه هدف تامین اجتماعی به میزان کافی با سیستم امروزه قابل تطبیق نیست و باید مجموعه خدمت گیرندگان در تامین اجتماعی آموزش های لازم را در این حوزه دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحایه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: یک کارگر برای دریافت حکم خود به دفتر الکترونیکی مراجعه و 7 میلیون تومان پرداخت کرده بود؛ به همین دلیل باید ابتدا آگاهی و آموزشهای لازم به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی ارائه شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه یکی از نقاط ضعف طرح 3070 و ارائه خدمات غیرحضوری این است که مجموعه خدمت گیرندگان نمی توانند از آن استفاده کنند اظهار کرد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
ناصرچمنی، رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره کاهش قدرت خرید کارگران گفت: دیگر نمی توان گفت که افزایش حقوق خنثی شده است بلکه باید بگوییم دستمزد کارگران نابود شده است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
امنیت شغلی خط قرمز جامعه کارگری است؛ خط قرمزی که امروزه به دغدغه بسیاری از کارگران و بدنه تولید کشور تبدیل شده و می توان تنظیم روابط کار و انعقاد قرارداد های کاری را یکی از مهم ترین بخش های قانون کار دانست ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۶    
این روزها، مشکلات اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست و همراه شدن این وضعیت با شیوع کرونا فشارهای اقتصادی را برای مردم چند برابر کرده است. در این میان جمعیت بسیار زیادی از مردم که عمدتا از جامعه کارگری و حقوق بگیر هستند دچار آسیب هایی به مراتب بیشتر شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۲    
دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی گفت:جامعه کارگری از رئیس جمهور منتخب درخواست دارد در خصوص انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نظرات و دیدگاه های آنها استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب یزد گفت: اجازه نمی دهیم مسائل سیاسی مشکلاتی را برای جامعه کارگری ایجاد کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۲    
شورای سیاستگذاری ائتلاف جامعه کارگری و متخصصان شهری در خصوص منتخبان انتخابات ششمین دوره شورای شهر مشهد پیام تبریکی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار معتقد است اگر بسیاری از قوانین و مقررات حاکم بر روابط کار به درستی اجرا شود بسیاری از مشکلاتی که جامعه کارگری با آن دست و پنجه نرم می کند، برطرف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار کاهش فاصله بین حداقل دستمزد و خط معیشت کارگران و بالا بردن قدرت معیشت خانوارهای کارگری را از جمله مطالبات اساسی جامعه کارگری از دولت سیزدهم عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/مرکزی رییس دادگستری شهرستان ساوه گفت: ایمنی محیط کار و حفظ سلامت جامعه کارگری خط قرمز دستگاه قضائی است.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۴    
در پی اعلام پیروزی سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور ، رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران ، حضور حماسی مردم و موفقیت را به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا ستاد مبارزه با مواد مخدر براساس شیوع شناسی که صورت گرفته اعلام کرده است که 20 درصد از جامعه کارگری کشور به مواد مخدر اعتیاد دارند. به گزارش نباء خبر،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: به تازگی ستاد مبارزه با مواد مخدر براساس شیوع شناسی که صورت گرفته ...