یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۰۳Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش نرخ دلار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 25 خرداد 1400 شاهد افزایش قیمت سکه و دلار در بازار بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: واقعیت اقتصاد این است که قیمت دارایی ها نسبت به تورم انتظاری و انتظاراتی که فعالان اقتصادی نسبت به آینده اقتصاد دارند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵    
روند بازار ارز در دومین روز هفته همراه با افزایش نرخ دلار و یورو بوده است. این در حالی است که به دلیل تعطیلی بازار های جهانی، بهای رسمی انواع ارز در بانک مرکزی ثابت است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۰    
یک کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه گفت: برکناری همتی، تاثیر مستقیم بر افزایش نرخ دلار داشت و به نظر می رسد جریان افزایشی قیمت فروش هر دلار آمریکا در بازار آزاد معاملات ارزهای شاخص تا یک هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری ادامه داشته باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
با افزایش نرخ دلار از کانال 22 هزار تومان به 24 هزار تومان طی دو روز، قیمت ها حدود 2 یا 3 میلیون تومان نسبت به هفته گذشته بیشتر شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۳    
در روزهای اخیر افزایش نرخ دلار به تدریج اثر خود را در بازار خودرو نشان داده و گرچه امروز – چهارشنبه 12 خرداد – نرخ دلار نزولی شده اما قیمت محصولات پرتقاضای ایران خودرو و سایپا همچون پژو پارس و تیبا گرانی 3 تا 10 میلیونی را تجربه کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره فروشان اهواز گفت: قیمت طلا در روزهای اخیر متاثر از افزایش قیمت دلار و بالا رفتن انس جهانی طلا بوده است و شرایط سیاسی پیش رو نیز در این افزایش قیمت، بی تاثیر نبوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز با افزایش نرخ دلار و اونس جهانی طلا مواجه بودیم که در نهایت قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 10 خرداد 1400 با کاهش اندک قیمت دلار در بازار امروز بازار خودروهای داخلی که روز گذشته و همزمان با افزایش نرخ دلار رشد قیمت را تجربه کرده بودند امروز درجا زدند و بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فروش یورو 29 هزار و 10 تومان و قیمت خرید 28 هزار و 435 تومان اعلام شده است. قیمت فروش دلار در صرافی های بانکی 23 هزار و 861 تومان و قیمت خرید 23 هزار و 385 تومان تعیین شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۵    
یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص چشم انداز بازار بورس در سال جاری گفت: در حال حاضر رشد یک بخشی از بازار سرمایه به واسطه افزایش نرخ دلار است که موجب شده تا مقداری نقدینگی وارد بازار شود و امیدواریم این ورود نقدینگی به بازار سرمایه پایدار باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز با افزایش نرخ دلار و اونس جهانی طلا مواجه بودیم که در نهایت قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یافت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: بازار ارز در هفته ای که گذشت نسبت به روند مذاکرات هسته ای در وین همچنان نگاه تردیدآمیز خود را حفظ کرد و در خصوص اعلام لیست نهایی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، واکنش خاصی نشان نداد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مواضع سیاسی برخی نامزدها و اشاره به ارزپاشی احتمال عرضه دلار در بازار ارز را تقویت کرد. همین گمانه موجب افزایش نرخ دلار در بازار شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۰    
افزایش نرخ دلار در شرایطی است که گروهی از فعالان بازار ارز معتقدند در شرایطی که همتی رئیس کل بانک مرکزی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است، نباید انتظار افزایش نرخ ارز در هفته های پیش رو داشت.
گفتگو با مهدی مهرآور (دبیر کمیته بازرگانی انجمن) اشاره : شرکتهای هواپیمایی ایران با نرخ های فعلی بلیت امکان رشد ندارند و وجود قوانین دست و پاگیر در این میان حیات برخی از آنها را زیر سوال برده است ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
افزایش نرخ دلار تا جایی بود که در نهایت دلار در پایان معاملات دیروز 22 هزار و 351 تومان قیمت گرفت. گفته می شود روز یکشنبه فضای دو قطبی در بازار شکل گرفته بود و بازار به راحتی نمی توانست مسیر خود را پیدا کند. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۷    
راغفر: دولت آقای روحانی، خودش شروع به کاهش دادن نرخ دلار کرده است. کاهش نرخ دلار، نه ربطی به مذاکرات وین دارد و نه به انتخاب بایدن
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۰    
هر دلار امروز، سه شنبه، 28 اردیبهشت ماه 1400، در صرافی های بانکی 22هزار و 523 تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 167 تومان افزایش قیمت داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بیشترین علت تاثیر گزاری افزایش نرخ دلار طی چهار سال اخبر بر بازار سرمایه وجود سهام های دلاری یا همان صادراتی است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۶۲ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (دوشنبه، 27 اردیبهشت ماه) با 212 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به رقم 22 هزار و 512 تومان رسید. به گزارش راه مردم آنلاین، قیمت فروش یورو نیز در ساعت 13 امروز با 94 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به رقم 26 هزار و 764 تومان رسید. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۷۳ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو و نرخ ارز امروز 27 اردیبهشت 1400 مسخص شد که بر اساس آن شاهد کاهش نرخ دلار در بازار هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که همزمان با افزایش نرخ دلار در بازار، محصولات پرطرفدار سایپا امروز با رشد یک میلیونی قیمت در بازار قیمت گذاری شدند و در میان سایپایی ها تیبا صندوقدار و کوییک معمولی امروز رشد دو میلیونی داشته اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با افزایش نرخ دلار در بازار امروز 26 اردیبهشت 1400 خودروهای وارداتی که در هفته های گذشته شکل نزولی به خود گرفته بودند امروز رشد قیمت را تجربه کردند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این مدت، با حضور پرقدرت بازارساز در سمت عرضه و تقاضا، به طور نسبی نوسانات بازار مدیریت شد. هرچند در طول هفته، همانند روزهای گذشته، سایه سیگنال های مذاکراتی پیرامون سرانجام برجام، بر معاملات ارزی بود اما با افزایش نرخ ارز در بازار آزاد توسط نوسان گیران و دلالان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۶    
بازار سهام سبزترین روز در سال جدید را تجربه کرد و نماگر اصلی تالار شیشه ای با افزایش 9/ 1درصدی تا یک میلیون و 179هزار واحد پیشروی کرد. این اتفاق پس از آن افتاد که مقرر شد دامنه نوسان با بازگشت به حالت قبل ضمن متقارن شدن با رشد یک درصدی مجموع دامنه همراه شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار سهام سبزترین روز در سال جدید را تجربه کرد و نماگر اصلی تالار شیشه ای با افزایش 9/ 1درصدی تا یک میلیون و 179هزار واحد پیشروی کرد. این اتفاق پس از آن افتاد که مقرر شد دامنه نوسان با بازگشت به حالت قبل ضمن متقارن شدن با رشد یک درصدی مجموع دامنه همراه شود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۰    
نصف جهان: بررسی ها نشان می دهد عواملی مانند افزایش نرخ دلار و کاهش ساخت مسکن به میزان نیاز، باعث افزایش بی رویه قیمت مسکن شده و طی هشت سال، قیمت مسکن رشد بیش از 1000 درصد را تجربه کرده است. به طور متوسط قیمت ساخت هر متر مربع مسکن بین هفت میلیون و 150 تا هشت میلیون تومان است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۳    
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (سه شنبه، 21 اردیبهشت ماه) با 637 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به رقم 22 هزار و 335 تومان رسید. به گزارش راه مردم آنلاین، قیمت فروش یورو نیز در ساعت 13 امروز با افزایش 405 تومانی نسبت به روز کاری گذشته به رقم 26 هزار و 108 تومان رسید. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۷    
تهران- ایران پرس: نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (دوشنبه) با 973 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به رقم 21 هزار و 698 تومان رسید.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
ایرنا: قیمت فروش یورو نیز در ساعت 13 امروز با افزایش 18 تومانی نسبت به روز کاری گذشته به رقم 26 هزار و 670 تومان رسید. امروز قیمت خرید هر دلار 21 هزار و 858 تومان و نرخ خرید هر یورو نیز 26 هزار و 141 تومان بود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام صرافی ملی، هر دلار آمریکا امروز به نرخ 20 هزار و 825 تومان و هر یورو 25 هزار و 250 تومان ارزش گذاری شده است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت، نرخ ارز در بازار افزایش یافته است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه شنبه، تحت تاثیر بالا ماندن نرخ دلار و اظهارات جرومی پاول، رئیس فدرال رزرو، از رکوردهای دو ماهه پایین آمد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
لپ تاپ لنوو اسنشال جی 570 با قیمت 4 میلیون و 680 هزار تومان یکی از ارزان ترین لپ تاپ های با کیفیت مناسب بازار است. به گزارش کاماپرس، با افزایش نرخ دلار و البته افزایش دورکاری ها و آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان، قیمت لپ تاپ در سال گذشته قله های جدیدی را فتح کرد. ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: زمانی که قیمت دلار نوسان دارد، دو نوع رفتار در بازار ارز مشاهده می شود؛ اول آنهایی که برای خرید یا فروش دلار (بسته به سمت و سوی جهش ها) جلوی صرافی ها صف می بندند و دسته دیگر افرادی هستند که از بالا رفتن قیمت دلار نگران می شوند و افت آن را به مثابه بهبود شرایط رفاهی و سبد معیشت شان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
افزایش سرمایه گذاری، رشد قیمت سنگ آهن، بالارفتن نرخ نهاده ها و نهایتا افزایش قیمت صادراتی فولاد از تاثیرات رشد نرخ ارز در صنعت فولاد است و با افزایش نرخ دلار در صنعت فولاد منفعتی عاید کسی نمی شود اما نهایتا ضررش متوجه مردم خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز در سومین روز هفته، شاهد افزایش نرخ دلار و یورو در صرافی های مجاز است. این در حالی است که فضای معاملات تحت تاثیر اخبار برجامی و غیراقتصادی قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۶:۳۰    
همدان- در روزگاری که با تحریم های اقتصادی و مشکلات صادراتی پوشاک روبرو بودیم سرمایه گذاران به عنوان نبض های تپنده چراغ های تولید پوشاک را در روستای یکن آباد همدان روشن نگه داشتند تا جایی که از بالا رفتن قیمت دلار به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن بازارهای فروش استفاده کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با اینکه پیش بینی می شد با افزایش نرخ دلار شاخص بورس نیز رشد کند، اما شاخص کل روز گذشته نزول کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۷    
قیمت دلار امروز در بازار آزاد روند صعودی را تجربه کرد و با رشد 230 تومانی به 25,800 (بیست و پنج هزار و هشتصد ) تومان رسید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بررسی نرخ ارز در صرافی های مجاز بانک مرکزی امروز 8 فروردین 1400 نشان می دهد نرخ خرید و فروش دلار و یورو نسبت به آخرین گذشته روند افزایشی داشته است. نرخ خرید دلار امروز 24 هزار و 730 تومان بود و نرخ فروش نیز رقم 25 هزار و 290 تومان را نشان می دهد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید کرداری، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه، بورس را در سال 99 بررسی می کند: درمورد بورس در سال 99 می توان با یادآوری سال های قبل تشریح کرد. در سال 97 استارت افزایش نرخ دلار خورده شد که یک محرک اصلی برای بازار سرمایه بود ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می گیرد، در معاملات امروز با 0.12 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 91.977 واحد بسته شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۸    
بازار آزاد امروز شاهد افزایش نرخ دلار است که با رشد 300 تومانی به 25150 (بیست و پنج هزار و یکصد و پنجاه) تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بازار آزاد امروز شاهد افزایش نرخ دلار است که با رشد 0.6 درصدی به 25،000 (بیست و پنج هزار) تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
منابع لبنانی از ادامه اعتراضات در مناطق مختلف این کشور به سبب اوضاع معیشتی نابسامان و افزایش نرخ دلار در برابر لیره لبنان خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مناطق مختلف لبنان بار دیگر شاهد اعتراض ها به افزایش نرخ دلار در برابر پول ملی (لیره) و وخامت اوضاع اقتصادی و معیشتی بود و در پی آن معترضان ، برخی خیابان ها و معابر را بستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت ها با افزایش نرخ دلار افزایش یافت اما با کاهش زیاد دلار کاهش قیمت کالاها اندک بود.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) در صرافی های بانکی برای فروش 24 هزار و 436 تومان و برای خرید 23 هزار و 952 تومان تعیین شده است. همچنین قیمت فروش هر اسکناس یورو 29 هزار و 224 تومان و قیمت خرید 28 هزار و 645 تومان اعلام شده است. مهر
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
روز یکشنبه 17 اسفندماه در ششمین روز از اعتراض به وخامت اوضاع اقتصادی و معیشتی و افزایش نرخ دلار در لبنان، معترضان در شماری از شهرهای این کشور جاده ها و معابر را مسدود کردند.