جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۴:۵۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعیین حقوق»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۵    
رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شهر گفت: طبق قانون باید در تعیین حقوق و دستمزد بازنشستگان نرخ تورم مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شعبه حل اختلاف روابط کار کرج گفت: باید در جهت تامین منابع پایدار دولت تلاش کنیم تا حقوق مناسب برای جامعه کارمندان تعیین کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت:دولت در زمان بررسی بودجه و تعیین حقوق و دستمزد سالیانه تاکید داشت که مجلس بیش از 20 درصد رشد حقوق تعیین شده از سوی دولت در لایحه بودجه، را افزایش ندهد و اگر این اتفاق رخ دهد، سال جدید با تورم بیشتر کالاها مواجه خواهیم شد ...
قانون کار مهم ترین منبع تعیین حقوق و تکالیف کارگران و کارفرمایان است؛ بنابراین پر واضح است که مسأله امنیت شغلی کارگران مد نظر و دغدغه قانون گذار بوده است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با انتقاد از حقوق کارگران گفت: دستمزد کارگران با تورم موجود هم خوانی ندارد و تعیین حقوق کارگر از نرخ تورم نباید عقب باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، در بیان نحوه صحیح تعیین حقوق کارگران گفت: افزایش حقوق کارگران نباید به نحوی باشد که کارفرمایان به ناچار به سمت تکنولوژی گرایی مطلق یا خروج سرمایه از این حوزه حرکت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۴    
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز، گفت: در بحث تعیین دستمزد، انتظار داشتیم دولت طبق تورم 46 درصدی اعلام شده، تمکین کند اما همانطور که شاهد هستیم، با وجود فشارهای فراوانی که به نمایندگان کارگران وارد شد، مبحث تعیین حقوق و دستمزد، مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر حزب اسلامی کار استان مرکزی و فعال جامعه کارگری گفت: دولت به دلیل مسائل کلان کشوری سعی در کنترل تورم دارد و 11 ماه به مسئله تعیین حقوق و دستمزد کارگران فکر نکرده است.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت حقوق گمرکی ماشین آلات و تجهیزات، قطعات مواد اولیه و واسطه ای، تولیدی، صنعتی، معدنی و کشاورزی را ابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۸    
دبیراجرایی خانه کارگر استان همدان گفت: در تعیین حقوق و دستمزد سال 1402 متاسفانه دولت عدالت را در حق کارگران رعایت نکرد و با افزایش 27 درصدی حقوق باز هم به کارگران ضربه ای مهلک وارد کرد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: تقاضای ما در دولت آقای رئیسی این است که قدرت خرید فروردین ماه را به کارگران بازگردانند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیأت مدیره کانون کارگران بازنشسته شهرستان شبستر از واکنش خانه کارگر در خصوص تعیین حقوق کارگران از سوی شورایعالی کار قدردانی کرد.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کارگری شورایعالی کار درارتباط با مزد 1402 گفت: کارفرمایان از قبل با دولت بسته بودند. در واقع قبل از جلسه نهایی دو طرف با هم توافق کرده بودند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
جلسات حقوق کارگران برای سال 1402 در روز های گذشته پایان یافت و عجیب ترین افزایش دستمزد برای کارگران رقم خورد. اما چرا چنین اتفاقی افتاد که حتی قانون هم نادیده گرفته شد؟
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حداقل دستمزدِ کارگران 27درصد، افزایش یافت. با این اوصاف پایه مزد ماهانه کارگران به رقم 5308284 تومان افزایش یافت.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره دستمزد سال آینده کارگران گفت: اقلام مصرفی کارگری و کمک هزینه مسکن به گونه ای افزایش یافت که حداقل دریافتی کارگران با افزایش یک میلیون و 775 هزار و 243 تومان تعیین شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیصد و چهاردهمین جلسه شورای عالی کار از ساعتی پیش با حضور شرکای اجتماعی و وزرای اقتصاد و کار، آغاز شد. طبق اظهارات صولت مرتضوی، وزیر کار، در جلسه امروز شورای عالی کار، قرار است دستمزد بیش از 14.5 میلیون کارگر برای سال 1402 تعیین شود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سیصد و چهاردهمین جلسه شورای عالی کار با حضور نماینده کارگران، کارفرمایان و برای تعیین دستمزد کارگران برای سال 1402 در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اظهارات صولت مرتضوی، وزیر کار، در جلسه امشب شورای عالی کار، قرار است دستمزد بیش از 14.5 میلیون کارگر برای سال 1402 تعیین شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر در یادداشتی به انتقاد از مواضع اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم در رسانه ها پرداخت.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
روزهای پایانی سال رسانه ها و به ویژه کارگران، نتیجه جلسه شورای عالی کار را با حساسیت دنبال می کنند. در این گزارش به نکته ای اشاره می کنیم که در بحث تعیین حقوق کارگران مغفول مانده است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: در جلسه شورایعالی کار، بی اخلاقیِ بزرگی اتفاق افتاد؛ دولتی ها با یک فرمول کاملا جدید که خارج از رویه ی سالهای گذشته شورایعالی کار بود، به عدد 7 میلیون و نهصد هزار تومان رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسات شورای عالی کار برای تعیین حقوق و دستمزد کارگران ادامه دارد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۵۷ سایت دیگر  
امروز 28 اسفند ماه 1401 روز سرنوشت سازی برای کارگران است زیرا دستمزد کارگران برای سال 1402 امروز تعیین می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران : شمارش معکوس برای تعیین دستمزد 1402 کارگران (نیروی کار تحت پوشش قانون کار) آغاز شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۸    
آخرین پرونده ناگشوده اقتصاد ایران که اتفاقا می توان آن را یکی از مهم ترین پرونده های اقتصادی و معیشتی کشور هم فرض کرد، پرونده تعیین حقوق و دستمزدها برای سال 1402 است ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۵    
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: در تعیین حقوق و دستمزد بازنشستگان، باید سیاست های ابلاغی به تامین اجتماعی و همچنین نرخ تورم مورد توجه قرار گیرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۷    
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی امروز شنبه 27 اسفند 1401 را در ادامه ببینید.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری جلسه نهایی تعیین دستمزد 1402 کارگران در یکشنبه 28 اسفند خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۲    
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی امروز شنبه 27 اسفند 1401 را در ادامه ببینید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای تعیین دستمزد سال آینده کارگران تفاوت دیدگاه وجود دارد که باید کار کارشناسی صورت گیرد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست دستمزد شورای عالی کار همچنان با چانه زنیهای فشرده میان گروه کارگر و کارفرما در حال برگزاری است. سناریوهای تعیین دستمزد نیز در دست بررسی است ولی تا این لحظه روی عدد و رقم مشخصی درباره درصد افزایش دستمزد توافق نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در حال انجام است و هنوز نتیجه ای از این نشست بیرون نیامده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۸۲ سایت دیگر  
آخرین خبرها از نشست تعیین حقوق کارگران 1402 شورای عالی کار حاکی از آن است که رقم هزینه سبد معیشت کارگران به 13 میلیون و 900 هزار تومان تغییر کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس صبح امروز 26 اسفندماه در حاشیه بازدید از کارخانه فولاد زرند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توفیق شد در روز های پایان سال و جمعه آخر سال به استان شهیدپرور کرمان سفر و مزار سردارشهید حاج قاسم سلیمانی را زیارت کنم و از مجموعه صنعتی و زنجیره فولادسازی زرند بازدید داشته باشیم ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی کار با حضور وزیر کار و شرکای اجتماعی آغاز شده و تعیین حقوق کارگران 1402 در جلسه امروز بسیار محتمل است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: اوایل هفته آینده کمیسیون اجتماعی با وزارت کار درباره افزایش حقوق کارگران جلسه برگزار خواهد کرد تا شاخص ها و معیارهای وزارت کار درباره افزایش حقوق کارگران که با احتساب تورم امسال و سال آینده و همچنین سبد معیشتی که وزارت کار و تعاون اجتماعی به دست آورده را مورد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تیتربرتر؛ رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: در تعیین حقوق و دستمزد بازنشستگان فرمایشات مقام معظم رهبری در سیاست های ابلاغی به تامین اجتماعی و همچنین نرخ تورم مورد توجه قرار گیرد. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: نباید در حداقل دستمزد کارگران و کارمندان دولت تفاوتی وجود داشته باشد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۹۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: جلساتی را با شورای عالی کار برگزار کردیم، بنابراین تا اوایل هفته آینده تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران انجام خواهد شد
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حداقل دریافتی ماهانه سربازان وظیفه مجرد مشغول در مناطق غیرعملیاتی معادل 60 درصد حداقل دریافتی پایور، حداقل دریافتی ماهانه سربازان وظیفه مجرد مشغول در مناطق عملیاتی معادل 75 درصد حداقل دریافتی پایور است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن تشریح فرآیند تعیین حقوق و دستمزد سالانه کارگران با بیان اینکه تنوع قراردادها و پرداخت ها یک چالش جدی برای کل سیستم اداری کشور است بر ضرورت ساماندهی پرداخت ها و استخدام این قشر تاکید کرد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت: در لایحه بودجه موضوع پلکانی کردن حقوق ذکر نشده و تنها دراین لایحه تاکید شده بود که حقوق ها متوسط 20 درصد افزایش یابد.