دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۳:۴۴Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوشش ریسک»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
صنعت بیمه در تمامی حوزه ها به ویژه تنظیم گری بازار، نظارت بر عملکرد و پوشش ریسک های متنوع، نیروی انسانی محور است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه گذاری ترنج، با اشاره به پیچیدگی های بازار سرمایه، گفت: سرمایه گذاری در بازار سهام مانند سایر سرمایه گذاری ها خالی از ریسک نیست و برای پوشش ریسک ها و مخاطرات غیرقابل جبران در این بازار، باید تنوع سرمایه گذاری و استفاده از ابزارهای مختلف را در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت تعاون با اشاره به حمایت از طرح های اشتغالزا در صندوق ضمانت توسعه تعاون گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، پوشش ریسک شرکت های تعاونی را برعهده دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن کارشناسان صنعت گفت: صنعت بیمه ایران به جای اینکه محصولات مورد نیاز کارآفرینان و خوداشتغالان را تأمین کند، فقط به پوشش بیمه های فیزیکی مشغول شده و از پوشش ریسک های نامشهود غفلت کرده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
شنبه ای که گذشت، رؤسای وزارتخانه های مالی و بانک های مرکزی گروه هفت (G7) که در ژاپن گرد هم آمده بودند، در بیانیه ای مشترک در خصوص هرگونه معاملات مالی با ایران ابراز نگرانی کردند و باز گره کور پیوستن ما به FATF را به یاد آوردند؛ گره ای که هرچند حسن روحانی بارها تلاش کرد آن را حتی با دندان باز کند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز : در نشست کارگروه امکان سنجی طراحی محصولات بیمه ای برای پوشش ریسک مسوولیت محصولات دانش بنیان در حوزه نفت بررسی شد. ریسک های مرتبط با محصولات و خدمات دانش بنیان از طریق طراحی پوشش های بیمه مسوولیت و همچنین ایجاد سبدهای متنوع، تحت پوشش قرار می گیرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به مزایای گواهی سپرده کالایی نفتی، گفت: قدرت نقدشوندگی بالا، امکان انجام معامله روی آن پذیرفته شدن به عنوان گواهی سپرده در سیستم بانکی کشور از جمله این مزیت ها است. ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و معاون فنی بیمه های اموال شرکت بیمه تجارت نو ضمن اشاره بر شعار سال 1402شرکت بر اطمینان دادن شرکت بیمه به کارفرمایان و سرمایه گذاران تاکید کردند و گفتند: اگر پوشش های ریسک از سوی شرکت بیمه به خوبی ارایه و انجام شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : یکی از تفاوت های اصلی بورس تهران در سال 99 با سال جاری گسترش هرچه بیشتر بازار مشتقه در سال های اخیر است؛ ابزاری که علاوه بر نوسان گیری، رسالت پوشش ریسک را نیز برعهده داشته و در روزهای نوسانی و منفی شاخص کل بورس، به عنوان ناجی بورسی ها، کمک شایانی به پوشش ریسک سهامداران خواهد کرد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۲    
معاملات بورس کالا در دو بازار فیزیکی و بازار مشتقه انجام می شود. در بازار فیزیکی عین کالا مورد داد و ستد قرار می گیرد ولی در بازار مشتقه اوراق مبتنی بر کالا، اوراق بهادار بر پایه یک یا چند دارایی مشخص صادر و مورد معامله قرار می گیرد و ممکن است تسویه به صورت نقدی انجام شود اما کالایی مبادله نشود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۵    
به نظر می رسد که اعتماد به سیستم مالی ایالات متحده به سرعت در حال کاهش است و سرمایه گذاران در تلاش برای یافتن ضعیف ترین حلقه بعدی هستند که در شرف فروپاشی است. در همین راستا، مدیرعامل شرکت مدیریت صندوق های پوشش ریسک Pershing Square هشدار داده که زمان برای رفع مشکل در حال پایان است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مجید عشقی رئیس سازمان بورس اظهار کرد: مهم ترین بحث در بازار سرمایه، اعتمادسازی است که یک بنگاه می تواند با پوشش ریسک های مربوطه، سودآوری درستی داشته باشد و با توجه به ابزارها می توانیم این کار را انجام بدهیم و معتقدیم بخش خصوصی باید بازیگر اصلی این بازار باشد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مجید عشقی رئیس سازمان بورس اظهار کرد: مهم ترین بحث در بازار سرمایه، اعتمادسازی است که یک بنگاه می تواند با پوشش ریسک های مربوطه، سودآوری درستی داشته باشد و با توجه به ابزارها می توانیم این کار را انجام بدهیم و معتقدیم بخش خصوصی باید بازیگر اصلی این بازار باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ازرا کلین/ نیویورک تایمز به دنبال ورشکستگی بانک های سیلیکون ولی، سیگنچر و فرست ریپابلیک، به نظر می رسد همه کسانی که در این کار نقش داشتند عملکرد بسیار بدی از خود نشان دادند. حتی با وجود اینکه مشکلات بانک سیلیکون ولی قبلا به طور گسترده مورد توجه قرار گرفته بود، ناظران و نهادها کاری نکردند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
دو ابزار گواهی سپرده و قرارداد آتی شمش طلا به دلیل خاصیت پوشش ریسک و امکان ورود با سرمایه های خرد، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاران بازار طلا و سرمایه محسوب می شوند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۹    
به گفته کارشناسان پوشش ریسک در مقابل نوسانات قیمتی طلا، کمک به تعادل و رونق بخشیدن بازار طلا و شفافیت از جمله مزیت های قرارداد آتی شمش طلا محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۷:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان پوشش ریسک در مقابل نوسانات قیمتی طلا، کمک به تعادل و رونق بخشیدن بازار طلا و شفافیت از جمله مزیت های قرارداد آتی شمش طلا محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالا گفت: هدف از شکل گیری قرار داد های آتی پوشش ریسکی است که ناشی از نوسانات قیمتی رخ می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۱    
در حال حاضر شرکت بیمه تجارت نو تنها ارائه دهنده بیمه مسافرتی داخلی است که با حداکثر پوشش ریسک های احتمالی، خیال ما را از هر جهت آسوده می کند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
موسس و مدیر اجرایی شرکت Flack Global Metals گفت: این شرکت به دنبال خرید شرکت تولیدکنندگان تجهیزات اصلی فولاد و آلومینیوم OEMs است تا مدل پوشش ریسک خود را در این تجارت برای تسریع پذیرش ابزار مالی در ایالات متحده آمریکا ادغام کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناسان اقتصادی معتقدند اصلی ترین کارکرد قراردادهای آتی شمش طلا، پوشش ریسک فعالان بازار طلا نسبت به تغییرات قیمت طلا در آینده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه به تلاش دولت سیزدهم برای ایجاد شفافیت در اقتصاد و بازگشت اعتماد به بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: در همین زمینه فردا (یکشنبه) معاملات آتی شمش طلا در بورس کالا آغاز می شود تا از این طریق سرمایه گذاران حرفه ای طلا نیز راهی این بازار شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران اکونومیست از وبگاه رویترز، بانک های تحت نظارت بانک مرکزی اروپا (ECB)، که بانک های بزرگ منطقه یورو هستند، سال گذشته، از انجام چنین معاملاتی به رکورد 174 میلیارد یورو (189 میلیارد دلار) دست یافتند. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - قرارداد های آتی شمش طلا یکی از ابزار های کارآمد برای پوشش ریسک نوسان نرخ ارز است. در یادداشت پیش رو سلمان یزدانی به بهانه راه اندازی قرارداد های آتی شمش طلا در بورس کالا که قرار است به زودی انجام میشود، سعی کرده از این زاویه به اهمیت و کارکرد قرارداد های آتی شمش طلا بپردازد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در نشست خبری آغاز معاملات گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی بیان کرد: فعلا فقط مشارکت افراد حقوقی در این اوراق میسر شده است ...
احمد اشتیاقی گفت: در حال حاضر با توجه به گسترش و تنوع در ابزارهای بازار سرمایه، سرمایه گذاران خرد و تازه وارد می توانند در راستای پوشش ریسک و تضمین اصل سرمایه از روش های غیرمستقیم همچون مراجعه به سبدگردان ها و صندوق سرمایه گذاری بهره گیرند.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت خودرو و موتور سیکلت ها سبب شده که بیمه گران محصولات مکمل بیمه شخص ثالث را بصورت جدی در دستور کار قرار دهند. بر این اساس و در راستای معرفی این محصولات مکمل باید گفت که پوشش ریسک برای موتور سواران تنها به خرید بیمه شخص ثالث منتج نمی شود و برخی شرکت های بیمه ای نسبت به معرفی بیمه نامه بدنه ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی توضیحاتی را درمورد نرخ ارز ارائه کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۳    
دانلود فیلم اصلی کد ویدیو
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران به مناسبت برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در جزیره کیش، بر تأمین پوشش ریسک های موجود در تولیدات داخل در صنعت پالایش و پتروشیمی کشور تاکید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران به مناسبت برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در جزیره کیش، بر تأمین پوشش ریسک های موجود در تولیدات داخل در صنعت پالایش و پتروشیمی کشور تاکید کرد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - محمد خان زاده گفت: اوراق سلف موازی استاندارد خودرو از قابلیت پوشش ریسک نیز برخوردار است، به نحوی که سرمایه گذار یا نهادی که به خودرو نیازمند است و از طرفی دغدغه افزایش یا کمبود خودرو را در آینده دارد، می تواند با پیش خرید آن، خود را در برابر ریسک های مختلفی همچون نوسانات قیمت، پوشش دهد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: کارشناس مسائل اقتصادی با تاکید بر ضرورت انجام اصلاحات ساختاری در اقتصاد ایران بیان کرد: باید ابزارهای مالی را توسعه بدیم، ابزارهایی که پوشش ریسک دهند و در بازار مالی استفاده از این ابزارها می توانند برای ما نقش ترمز اقتصاد را ایفا کنند.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، بر اساس صورت های مالی سال 1401 نسبت توانگری مالی این شرکت برای سال 1402 معادل 795 درصد(سطح یک) مورد تایید بیمه مرکزی قرار گرفت. ...
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_تامین مالی شرکت های بیمه از محل انتشار اوراق بیمه اتکایی و انتقال بخشی از ریسک شرکت به بازار سرمایه، ضمن ایجاد ارتباط بین بازارهای مالی و ابزارسازی های جدید، ظرفیت جدیدی در صنعت بیمه برای پذیرش ریسک بیشتر و در نتیجه امکان ارایه خدمات بیمه ای وسیع تری به مردم شریف ایجاد می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سیاوش قزلباش، کارشناس صنعت بیمه در رابطه با چگونگی پوشش ریسک مالکیت فکری توسط شرکت های بیمه گر به صمت گفت: تمام اموال در معرض خطرند؛ چه اموال مادی یا فیزیکی و چه معنوی یا فکری.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان برکسی پوشیده نیست که رونق و توسعه بخش های اقتصادی، بدون حمایت های مالی و سرمایه ای ممکن نخواهد بود، اما در این بین پوشش ریسک های موجود در این بخش ها ضرورت انکارناپذیر است که همه این امور می تواند در مثلث بورس، بانک و بیمه قرار گیرد ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی از تمایل بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت از کشور نوشته و یادآور شده بسیاری از این افراد به دلیل بهبود سطح زندگی قصد مهاجرت دائمی دارند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۶۳ سایت دیگر  
بیمه ملت، با طراحی بیمه نامه نوآورانه راه سبز ملت و دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک بیمه نامه جامع برای پوشش ریسک هایی که دوچرخه سواران با آنها روبه رو هستند، ارائه کرده است.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۵    
آینده اقتصادی جهان تا پایان سال 2023، همچنان متاثر از دو مولفه اختلافات میان روسیه و اوکراین و همچنین وضعیت ویروس کووید در چین است، بنابراین موسسات بزرگ مالی در جهان، باید دنبال راهی به منظور پوشش ریسک های احتمالی خود باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سید حمیدرضا سیدخراسانی : بیمه درمان پاشنه آشیل شرکت های بیمه خصوصی در وضع حاضر است و شرکت هایی که سهم پرتفوی درمان آنها بیش از 30 درصد است باید منتظر عاقبت بیمه توسعه باشند ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۵۰    
یک فعال اقتصادی روش هایی چون تأمین مالی فردی، جمعی، تسهیلات بانکی، شتاب دهنده ها، جذب سرمایه گذار، استفاده از مزایای صندوق های بورسی پوشش ریسک و ... را برای راه اندازی کسب و کار استارتاپی معرفی کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک تجارت با هدف تکمیل سبد خدمات غیرحضوری نسخه تحت وب (PWA) همراه بانک تجارت را تهیه و پیاده سازی کرد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، به منظور تکمیل سبد خدمات غیرحضوری و پوشش ریسک های احتمالی نسخه IOS نسخه تحت وب همراه بانک تجارت از طریق نشانی hb.tejaratbank ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ناصر رشیدی- کارشناس امور بیمه
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۵:۳۱    
معاون مالی اقتصادی شهرداری اصفهان گفت: تلاش کردیم بسترهای همکاری سرمایه گذاران را گسترش دهیم، به همین منظور مقرر شد بیمه ای مختص پوشش ریسک سرمایه گذاران در نظر گرفته شود تا ریسک سرمایه گذاری به حداقل ممکن برسد و آن ها با آسودگی در امورات شهری سرمایه گذاری کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
13 آذر روز پاسداشت بیمه در ایران است، صنعتی که در بازار مالی نقش مهمی را در پوشش ریسک ها ایفا می کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت ایلام گفت: در راستای توسعه صادرات، صندوق ضمانت صادرات ایران آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه موثر و هدفمند از فعالیت های صادراتی استان ایلام اعلام نموده است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۳    
یک کارشناس حوزه بیمه با بیان اینکه پوشش ریسک مالی ای که بیمه های حوزه سلامت می دهند، نسبت به هزینه های واقعی که مردم پرداخت می کنند، سهم قابل توجهی ندارد، گفت: در این شرایط نمی توانیم ادعا کنیم که بیمه های اجتماعی درمان در ایران به تحقق عدالت اجتماعی منجر شده است.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
پوشش ریسک های کوچک و بزرگ اقتصادی با ارزیابی هوشمندانه از مهمترین مولفه هایی به شمار می رود که جایگاه صنعت بیمه را در عرصه کلان اقتصادی و اجتماعی کشور تثبیت کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱    
سهام یار به علت پوشش ریسک اندکی که برای سهامداران دارد، طرح مناسبی است اما در نهایت آنچه مشهود است، این است که این طرح فقط ضمانتی برای ماندگارشدن سهام در بازار است و تنها به کم شدن میزان خروج نقدینگی کمک می کند و پولی وارد بازار نمی شود.