یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۴۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی دلار»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بازار ارز در روز های اخیر به دنبال اخبار مثبتی که پیوسته از روابط خارجی کشور منتشر می شود در شرایط آرامی قرار گرفته و امید ها را برای بهبود آن به عنوان لیدر دیگر بازار های کشور زنده کرده است. ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که قیمت دلار نخستین روز هفته را با افزایش شروع کرد و با کریدور بالاتر فقط 150 تومان فاصله داشت امروز این اسکناس بدون تغییر و با قیمت روز قبل معامله شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بازارهای مالی قفل شده و قیمت ها در محدوده مشخصی ثابت هستند. بازدهی بازارها در هفته گذشته نشان می دهد که بازدهی هیچکدام از بازارها به یک درصد هم نرسیده و تنها بازدهی بازار سرمایه منفی 1.8 درصد بوده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
میثم رادپور، کارشناس بازار طلا و سکه با بیان اینکه با این دست فرمان ابراهیم رئیسی در کشورداری تا پایان سال براساس نظریه برابری قدرت خرید، انتظار داریم قیمت دلار به حدود 73 هزار تومان برسد، گفت: آزادسازی 6 میلیارد دلار بلوکه شده هم اثری بر بازار ارز ندارد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
طی تعطیلات پایان هفته، اخبار متعددی در حوزه روابط بین المللی ایران از سوی اتحادیه اروپا و همچنین آمریکا مطرح شد. آیا این اخبار می تواند امروز، قیمت دلار را که در مسیر آهسته و پیوسته کاهشی در حرکت است معکوس کند؟
اقتصاد آنلاین / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۶۵ سایت دیگر  
براساس مدل سازی جدید سازمان برنامه و بودجه که براساس مفروضات فعلی اقتصاد ایران انجام شده است، نرخ ارز در سال 1402، حداکثر 52 هزار تومان پیش بینی شده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به دلیل نزدیک شدن به عید قربان، بازار هرات یک هفته تعطیل شده و به گفته معامله گران بازارهای دبی و سلیمانیه هم از روز دوشنبه به تعطیلی یک هفته ای می روند. به عقیده آن ها دیروز به همین دلیل خریدار در بازار نبود و قیمت دلار شل شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فدرال رزرو آمریکا از تداوم مواضع سختگیرانه بانک مرکزی و تمرکز بر داده های شاخص PCE برای پیش بینی شاخص دلار طی هفته پیش رو خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناس بازار سرمایه با پیش بینی دلار 45 تا 55 هزار تومانی تا پایان سال، اثر کاهش، مدعی شد کاهش دلار هیچ اثر منفی بر بورس نخواهد داشت.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۲    
در میزگردی که ظهر امروز به همت فولاد مبارکه در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی ( بورس، بانک و بیمه) برگزار شد به بررسی عوامل تاثیر گذار بر بازار سرمایه پرداخته شد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز نوسان افزایشی محدودی داشت. برخی ریزش شاخص بورس را عامل تحرکات صعودی ارز می دانند.
موسسه توسعه و تحقیقات اقتصادی دانشگاه تهران پیش بینی کرد با توجه به روند تورم موجود، قیمت دلار در سال جاری به 70 تا 90 هزار تومان هم برسد!
وانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار همچنان در کانال 51 هزار تومانی نوسان دارد. معامله گران می گویند خبرهای حمل و نقلی سیگنال افزایش قیمت دلار را برای هفته آینده می دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، موسسه تحقیقات و توسعه اقتصادی دانشگاه تهران از 410 اقتصاددان درباره آینده اقتصادایران انها نظر سنجی کرده وپرسیده است آینده اقتصاد ایران در سال جاری را چگونه پیش بینی می کنند و برای رفع آن چه راه حل هایی را پیشنهاد می کنند ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار در کانال قبلی در جا زد اما با این حال توانست چند پله نسبت به روزهای قبل بالا رود. این در حالی بود که قیمت های اعلامی بانک مرکزی برای دلار مانند دلار مبادله ای و حواله و نیز قیمت دلار صرافی ملی نسبت به روزهای معاملاتی هفته گذشته با کاهش مواجه بود.
وانا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
امروز، روند قیمت دلار با نوسان افزایشی همراه شد. اسکناس آمریکایی فعلا در سستی روزهای ابتدایی سال جدید به سر می برد و در محدوده مشخصی آمد و شد دارد. تحلیلگران بازار اواسط اردیبهشت ماه را پایان روزهای آرام دلار می دانند.
سلام نو / وانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز کاهش محدودی داشت. این اسکناس آمریکایی در پله های نخست کانال 50 هزار تومانی در حال درجا زدن است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۷    
یک فعال رسانه ای پیش بینی خود از نرخ دلار را در توییتر منتشر کرد. او پیش بینی می کند حداقل قیمت دلار در انتهای سال 75 هزارتومان است.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت دلار در سال 1401 با رکوردشکنی تاریخی همراه شد به نحوی که هر اسکناس آمریکایی تا قیمت 60 هزار تومان هم پیش رفت اما آیا مسیر اسکناس آمریکایی در سال 1401 هم صعودی است؟
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سه کارشناس بازار سرمایه با تحلیل اثر نوسانات ارز بر بورس، پیش بینی کردند دلار در کوتاه مدت شاهد افت معنا دار نبوده و در کانال 50 هزار تومانی باقی باشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۷۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران به نقل از دبیرکل کانون صرافان نوشت: تصمیم بانک مرکزی به تنهایی توانست روند قیمتی دلار را معکوس کند تا شاهد کاهش قیمت در بازار باشیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قیمت دلار بازار آزاد و بانک مرکزی به 53 و 43.5 هزار تومان و سکه طرح جدید و قدیم به 29.2 و 26.6 میلیون تومان رسیدند و برخی فعالان پیش بینی دلار 45 و 40 هزار تومانی کرده اند!
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
قیمت ارز در سامانه نیما روی 28500 تومان تثبیت شد در حالی که هفته گذشته بورس با پیش بینی دلار بالای 30 هزار تومان 150 هزار واحد رشد کرده بود. در این گزارش واکنش جدید بورس ارزیابی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون پیش بینی دلار در اولین هفته زمستان؛ عقب گرد از مرز 40؟، چالش جدید برای خریداران طلا، با پرسودترین نماد این هفته آشنا شوید!، سود خریداران هایما و شاهین از بورس کالا چقدر بود؟، بازارگردانی اجباری برای ناشران فرابورس لغو شد ...
دلار در 2022 به بالاترین ارزش حدود دو دهه اخیر رسید. اگرچه بسیاری انتظار دارند در 2023 با معکوس شدن سیاست پولی فدرال رزرو دلار تضعیف شود، اما نظرسنجی اخیر رویترز نتایج متفاوتی را نشان می دهد.
اقتصاد ایران: ارزش پول ملی ایران به دلیل گرانی دلار و فقط در سه ماه گذشته بیش از 22 درصد کاهش یافته که بالاتر از پیش بینی دلار 35 هزار تومانی سازمان برنامه و بودجه است!
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برخی بازیگران ارزی معتقدند رسیدن نرخ دلار به کانال جدید در بازار نقدی می تواند زمینه ساز حرکت دلار به سوی سقف تاریخ شود و شکست سقف تاریخی می تواند جسارت معامله گران برای خرید های بیشتر را افزایش دهد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه اعتماد در شماره روز پنجشنبه خود در گزارشی با عنوان قیمت دلار در بازار آزاد، در میان سکوت رسانه های نزدیک به دولت، روز گذشته به میانه کانال 34 هزار تومانی رسید و از آن هم عبور کرد ...
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
احیای برجام همچنان پس از انتخابات کنگره آمریکا که در آبان ماه برگزار می شود، امکان پذیر است و به همین دلیل احتمال توقف رشد قیمت دلار و عدم عبور آن از قله تاریخی 33 هزار تومان همچنان وجود دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران معتقدند که فشار حداکثری آمریکا به ایران با شکست روبرو شده و افزایش درآمدهای نفتی موجب شده است که دلار در مسیر صعود معنادار قرار نگیرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۲:۰۴    
میز اقتصاد تحریریه از سال گذشته پیش بینی دلار 18 تا 20 هزار تومان را کرده بود. اما اکنون دلار آزاد بالای در حدود 32 هزار تومان قیمت دارد. آیا این قیمت مبنی علمی و اقتصادی دارد یا در پشت پرده برخی ذی نفعان در تلاشند قیمت دلار واقعی نباشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بازار ارز امروز تحت تاثیر تحولات سیاسی، معاملات صبح را با نوسان زیادی آغاز کرد و تا ظهر افزایش حدود 500 تومانی را تجربه کرد اما در ادامه معاملات، آهنگ افزایش قیمت متوقف شد. برخی این افزایش قیمت را ناشی از هیجان معامله گران می دانند اما آنچه که مشخص است که معادلات سیاسی هر روز پیچیده تر می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۶    
با توجه به مذاکرات وین قیمت دلار هفته آینده به چه محدوده ای می رسد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۹۷ سایت دیگر  
قیمت دلار روز گذشته در صرافی ملی به 24 هزار و 601 تومان رسید، در حالی که قیمت دلار در بازار آزاد در محدوده 26 هزار و 50 تومان بود. با توجه به مذاکرات وین قیمت دلار هفته آینده به چه محدوده ای می رسد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۳    
در بازار امروز 9 اسفند قیمت طلا با افزایشی نسبی حدود یک میلیون و 204 هزار تومان و سکه 12 میلیون و 26 هزار تومان ثبت شده است. دلار و بورسی نیز روندی صعودی را تجربه کردند. پیش بینی دلار و طلا را بخوانید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دلار از ابتدای زمستان تا کنون بیش از 10٫5 درصد کاهش قیمت داشته است. روز گذشته و با انتشار خبر مربوط به مذاکرات نرخ دلار بازار آزاد به 26 هزار و 50 تومان رسید. در حالی قیمت فروش این ارز در صرافی ملی 25 هزار و 200 تومان بود. حال نرخ دلار تا پایان سال کاهش پیدا می کند؟
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار در هفته سوم بهمن ماه افت 3٫8 درصدی داشت و در محدوده 26 هزار و 277 تومان باقی ماند. به گفته کارشناسان این ارز به کف قیمتی خود رسیده است. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت دلار در بازار آزاد پایان هفته جاری به 26 هزار و 620 تومان رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
دلار آزاد در هفته ای که گذشت با هزارتومان کاهش، بازدهی منفی 4.15درصدی را ثبت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز امروز نوسانات چندانی را تجربه نکرد و معامله گران در انتظار اخبار مذاکرات دست از معامله کشیدند.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۵    
دو طرف مذاکرات برجام برای نشان دادن حسن نیت خود بخشی از توافقات قبلی برجام را اجرا کردند و همین مساله باعث شده که قیمت ارز در ایران روندی نزولی به خود بگیرد و پیش بینی می شود تا کف کانال 23 هزار تومان هم حرکت خواهد کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
برخی از کارشناسان اقتصادی معتقدند که در صورت وقوع توافق، دلار در محدوده قیمتی 25 هزار تومان در نوسان بوده و در صورت عدم توافق، رشد اقتصادی کندتر شده و نسبت پول به شبه پول افزایش می یابد ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دلار صرافی ملی در هفته جاری در محدوده 25 هزار تومان معامله شد. این درحالی است که دلار بازار به بیش از 28 هزار تومان رسیده است. قیمت دلار طی هفته آینده به چه عددی می رسد؟ ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اکو ایران : حذف ریچارد نفیو از تیم مذاکراتی آمریکا یک مفهوم مشخص دارد که واشنگتن خواهان حل پروژه مذاکرات وین با توافق است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سجاد بوربور کارشناس اقتصادی در گفت و گو با ایران اکونومیست گفت: در حال حاضر دلار در صرافی ملی 26هزار و 880 تومان، دلار نقدی حدود 28 هزار و 200 تومان و دلار نیمایی حدود 24هزار و 900 تومان است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اتهام بسیاری از 38 متهم این پرونده نوشتن توییت هایی درباره پیش بینی دلار 10 لیری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون کاهش نرخ دلار و یورو در صرافی های مجاز، پیش بینی دلار 25 هزار تومانی تا پایان سال، ارزش پالایش یکم 20 آذرماه 1400 چقدر شد؟، جزییات عرضه اولیه سغدیر، خروج پول حقیقی از این نماد خودرویی!، مقصد پول های خارج شده از بورس کجاست؟، تحلیل بنیادی یک بانک | سهامداران وتجارت بخوانند ...
سلام نو / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: اگر در روابط خارجی کشور گشایش ایجاد شود به طور معمول شاهد کاهش نرخ ارز خواهیم بود. همچنین این مسئله می تواند تأثیر مستقیم بر کاهش تقاضای ارز داشته باشد چرا که افراد از نظر ذهنی انتظار جهش نرخ ارز را نداشته و عرضه ارز به صورت عادی می تواند بازار را متعادل ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز: قیمت دلار در بازار ایران به 30 هزار تومان رسیده است. اما مجله اکونومیست پیش بینی کرده نرخ دلار ظرف دو سال آینده کاهش پیدا می کند و به 18 هزار تومان می رسد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۹    
واحد اطلاعاتی اکونومیست در گزارش خود پیش بینی کرده که ایالات متحده برخی از تحریم های نفتی را در نیمه اول سال 2022 لغو می کند که منجر به رشد اقتصادی ایران خواهد شد.