جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۲۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

نبض بازار   ۴ ساعت پیش    
قیمت دلار از چهارم تا روز پنجشنبه 11 خردادماه نشان می دهد که اسکناس آمریکایی 340 تومان کاهش قیمت داشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کانال 51 هزار تومانی جا خوش کرده است. این قیمت، منطقه تعادلی برای اسکناس آمریکایی محسوب می شود و سیگنال های قوی سیاسی نیز نتوانسته مانع ماندن دلار در این محدوده شود. ترفند جدید بازارساز برای حفظ این کانال قیمتی در هفته نیمه تعطیل پیش رو چیست؟
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران در انتظار تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده هستند. به عقیده آن ها در صورتی که این اتفاق به وقوع بپیوند قیمت دلار می تواند به روند کاهشی خود ادامه دهد و حتی به دامنه 40 هزار برود.
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بحث احیای برجام دوباره داغ شد. حالا سوال مهمی که در بازارها شنیده می شود این است که توافق یا عدم توافق هسته ای چه تاثیری بر قیمت دلار می گذارد و کف و سقف قیمت دلار چقدر است؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به عقیده عده ای از معامله گران ارزی، قیمت دلار در روز پنجشنبه کف کانال 50 هزار تومان را حفظ خواهد کرد. آن ها به صحبت های جان کربی اشاره داشتند که گفته بود احیای برجام اکنون در دستور کار ما نیست.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۰    
امروز دلار در بازار مبادله ارز مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار مبادله ارز که روز قبل تا 42,144 تومان رسیده بود، امروز به 42,144 تومان رسید.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار محدوده حمایتی 51 هزار تومانی را شکست و با قیمت 50 هزار و 950 تومان معامله شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اخبار سیاسی بازار ارز را در دو روز گذشته بمباران کرد. از سفر پرماجرای سلطان عمان به تهران تا چراغ سبز واشنگتن به مذاکرات هسته ای و سفر قریب الوقوع رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی. اما تاثیر این اخبار بر قیمت دلار چندان زیاد نبود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۰    
اظهرات گروسی در حالی است که نشست جدید شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، پانزدهم خرداد در وین آغاز خواهد شد.عده ای باور دارند در صورتی که ایران و آژانس به توافق برسند احتمالا گره برجام تا حدودی باز شود و توافق هسته ای به نتیجه برسد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار ارز تهران روز گذشته شاهد بمباران خبری بود، سیگنال های سیاسی مثبت دیروز فضای بازار دلار را پر کرد و همین امر باعث شد نرخ دلار در تهران تا حدودی نزولی شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۳    
امروز دلار در بازار میادله ارز برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار مبادله ارز که روز قبل تا 42,584 تومان رسیده بود، امروز با کاهش 1.04 درصدی به 42,144 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته قیمت دلار در کانال 51 هزار تومانی رفت و برگشت داشت. سرگیجه قیمتی اسکناس دلار متعاقب رویدادهای سیاسی رخ داده است. کارشناسان اقتصادی همواره بر روند صعودی دلار تاکید دارند؛ به اعتقاد آنها کاهش قیمت دلار استراحت در روند صعودی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران معتقدند طی دو تا سه روز آینده خبرهای تکمیلی از احیای برجام یا توافق موقت به بازار خواهد رسید. این دسته می گویند امکان اینکه تبادل زندانیان در روزهای آینده اتفاق بیفتد زیاد است و خود این موضوع می تواند سیگنالی برای احیای برجام باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۱    
امروز دلار در بازار مبادله ارز برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار مبادله ارز که روز قبل تا 42,499 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.19 درصدی به 42,584 تومان رسید.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وب سایت تجارت نیوز در خبری اعلام کرد که بر خلاف پیش بینی فعالان اقتصادی با پایان سفر سلطان هیثم، پادشاه عمان قیمت دلار در بازار آزاد ایران افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با سفر پادشاه عمان به ایران صحبت برگشت به مذاکرات برجامی هم در بازار داغ شد، اما خبر موثقی به بازار نرسید. با این حال، همان گمانه زنی ها هم جو بازار را فروشنده کرده و به دل بازار ترس انداخت.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در واکنش به سفر سلطان عمان به تهران، امروز قیمت دلار کاهش محدودی داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۳    
به عقیده معامله گران، قیمت دلار با ورود سلطان عمان به ایران همراه با فاندهای خبری خواهد بود. آن ها می گویند با وجود این فاندها احتمال دارد در روزهای آینده قیمت دلار دچار نوسان های بزرگ شود. برخی می گویند این نوسان کاهشی خواهد بود و برخی دیگر به افزایش آن دل بسته اند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز قیمت دلاربدون در نظر گرفتن سیگنال سفر سلطان عمان به تهران، 300 تومان افزایش قیمت داشت.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
قیمت دلار متاثر از اخبار و رویدادهایی است که طی هفته گذشته با آن مواجه بود به طوری که قیمت دلار به نیمه کانال 51 هزار تومان هم رسید و پیش بینی می شود که قیمت دلار باز هم کاهش پیدا می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
قیمت دلار در هفته گذشته در کانال 51هزار تومان در نوسان بوده، اما انتشار 2خبر مهم در روزهای گذشته چشم انداز آن را نزولی کرده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۱۳    
از روز 28 اردیبهشت تا امروز جمعه پنجم خردادماه 1402، نشان می دهد اسکناس آمریکایی 300 تومان افزایش قیمت داشته است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دلار تهران با یک خبر سیاسی در آخرین ساعات معاملاتی سوم خردادماه محدوده مقاومتی را از دست داد و دیروز هم بار دیگر به عقب رانده شد. سفر پادشاه عمان به ایران، امید برای بهبود روابط ایران با مصر و خبری خوش درباره برجام معامله گران را در فاز احتیاطی قرار داده است ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی زمزمه هایی از مذاکره میان ایران و مصر با میانجی گری سلطان عمان قیمت دلار در بازار ثابت مانده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۹    
امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار آزاد که روز قبل تا 42،462 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.05 درصدی به 42،484 تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در بازار ارز خبرهای مثبت و منفی مختلفی وجود دارد. مهم ترین خبر برای بازار، نشست آتی شورای حکام و احتمال سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و البته وساطت عمان برای روابط ایران و مصر است. اگر خبرهای تکمیلی مثبت باشد، می تواند نوسان کاهش به بازار بدهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در شرایط فعلی، مهم ترین خبر برای بازار ارز ، نشست شورای حکام در روزهای 15 تا 19 خرداد است. به عقیده معامله گران قبل از شروع نشست احتمال دعوت رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی - به تهران وجود دارد. بر این اساس بازار دوباره منتظر سفر گروسی است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
قیمت دلار در بازار مبادله ارز شاهد افزایش 0.25 درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا 42،352 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.25 درصدی به 42،462 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز نوسان کاهشی محدودی داشت. تعبیر معامله گران بازار ارز از این نوسان محدود، استراحت دلار در روند صعودی است. کارشناسان اقتصادی سیگنال های سیاسی داخلی و خارجی که در چند روز گذشته روانه بازار ارز شده را نشانه های مساعدی برای هدایت دلار به روند نزولی نمی دانند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت دلار از ابتدای هفته روند افزایشی است معامله گران چند علت اصلی را برای این ماجرا عنوان می کنند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت دلار طی سه هفته گذشته به طور متوسط در هر روز 500 تومان افزایش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نرخ دلار دیشب در معاملات پشت خطی مرز مقاومتی دیروز را حفظ کرد؛ تحلیلگران اقتصادی معتقدند که در صورتی که این مرز در روز جاری حفظ شود احتمال سرک کشیدن دوباره دلار به کانال جدید وجود خواهد داشت.
سلام نو / وانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
طی دو هفته اخیر موضوع پیش فروش خودرو و تغییر مسیر پول های خاکستری به این بازار توانست روند قیمت دلار را تا سه هزار تومان کاهش دهد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عده ای از تحلیلگران معتقدند که احتمالا در آخرین روز اردیبهشت؛ بازارساز فریب نقشه های نوسان گیران را نخورد و اساسا سعی کند که قیمت دلار را مانند روزهای گذشته در دامنه ی روز های گذشته دچار نوسانات رفت و برگشتی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
از نظر معامله گران، رفت و برگشت های اخیر قیمت دلار نشان می دهد که قیمت توان افزایش دارد، اما کم جانیِ آن برای عبور از مرزهای مهم، به دلیل نبود نقدینگی و پول در بازار است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار در نخستین روز هفته با نوسان افزایشی همراه شد. متقاضیانی که دست خالی از بازار خودرو برگشته اند روانه بازار ارز شده اند تا دارایی های اندکشان قربانی تورم و کاهش ارزش ریال نشود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
در پیش بینی قیمت دلار عواملی نظیر عرضه و تقاضا و تورم ، افزایش پایه پولی و حجم نقدینگی کشور، کسری بودجه و پیش بینی ها از فروش نفت و به صور کلی سیاسیت های داخلی و خارجی بسیار مهم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : عده ای از معامله گران تصور می کنند که نرخ دلار در روز جاری مسیر رشد را دنبال خواهد کرد با این حال برخی از دیگر می گفتند احتمالا دلار در همان بازه قیمتی هفته گذشته نوسان اندکی داشته باشد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت دلار در آخرین هفته اردیبهشت با کاهش همراه بود و محدوده حمایتی را نیز از دست داد. این اسکناس متاثر از رویدادهای سیاسی و شایعه توانست به کانال های پایین قیمتی برگردد. باید دید با شروع خرداد بازارساز چه خوابی برای مدیریت بازار ارز دیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت دلار در معاملات نقدی روز چهارشنبه هم در تهران نزولی شد و هم در هرات. نرخ دلار در هر دو بازار در شرایط کنونی بر روی یک مرز حساس حمایتی قرار گرفته اند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۲    
امروز دلار در بازار مبادله ارز مانند 2 روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار مبادله ارز که 2 روز پیش تا 42,352 تومان رسیده بود، امروز به 42,352 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز به کانال پایین تر ورود کرد. معامله گران، این کاهش قیمت را ناشی از مانورهای سیاسی سیاست گذار می دانند. فعلا شایعه سفر سلطان عمان قوی ترین سیگنال کاهشی بازار ارز است و معامله گران، این خبر را جایگزین شایعه منابع بلوکه شده ارزی ایران در کره جنوبی می دانند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۶    
فنی های بازار ارز می گویند تا قیمت دلار زیر سطح مقاومت 52 هزار تومان باشد نمی توان گفت 51 هزار و 200 تومان کف است و دلار می تواند برای کف زنی جدید تلاش کند، اما برخی معتقدند که نرخ در کانال صعودی پیشروی می کند. بنیادی ها هم معتقدند که بازار در روزهای آینده نوسان هزار تومانی خواهد داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فنی های بازار معتقدند تا قیمت دلار زیر سطح مقاومت 52 هزار تومان باشد نمی توان گفت 51 هزار و 200 تومان کف است و دلار می تواند برای کف زنی جدید تلاش کند. از نظر آن ها تا قیمت دلار به بالای مرز مقاومت 52 هزار و 200 تومان تثبیت ندهد همچنان روند نزولی خواهد بود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۱    
روز قبل دلار در بازار مبادله ارز مانند 2 روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار مبادله ارز که 2 روز پیش تا 42,352 تومان رسیده بود، امروز به 42,352 تومان رسید.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته خبر ممنوعیت معامله با دلار در عراق منتشر شد. این خبر که به اعتقاد رییس اتاق ایران و عراق سوخته است برای تاثیر در قیمت دلار تهران بازنشر شده است. به نظر می رسد برخی معامله گران در تقابل با اقدامات دولتی دست به دامن شایعه شده اند تا دلار تهران را از رکود خارج کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار تهران نوسان افزایشی محدودی داشت. اما بازارهای همسایه برخلاف تهران در روند کاهشی قرار گرفتند. معامله گران معتقدند دو رویداد سیاسی و یک شایعه، روند دلار را در تهران نزولی کرده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار روز یکشنبه در حالی از مرز سقوط به کانال 40 هزار تومانی فاصله گرفت که سید مرتضی افقه، اقتصاددان معتقد است: اگر ثبت نام خودرو و بلوکه شدن میلیارد ها تومان نقدینگی در بانک ها پایان یابد قیمت دلار به سوی گرانی می رود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به نرخ پشت خط هرات که در حمایت 51 هزار و 200 تومان نوسان دارد، فنی های بازار معتقدند که اگر این مرز حمایتی از دست برود دلار هرات توان کاهش تا 50 هزار و 700 تومان را دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یکسری ها هم با شروع ثبت نام خودرو در هفته گذشته همچنان معتقدند تا انتهای هفته بازار ارز و سکه جانی برای صعود نخواهد داشت.