شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۷:۵۷Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه صنفی»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۹    
در این روزها توسط رانندگان میکسر اعتراضی در شهر هایل انگلستان علیه کارفرمای تامین کننده محصولات بتن برگزار می شود زیرا اتحادیه رانندگان میکسر HGV را به رسمیت نشناخته است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار بوشهر گفت: اصناف بوشهر از ظرفیت کار آفرینان و صاحب نظران استفاده کنند. به گزارش فکرشهر از مهر، صالح رحیمی یکشنبه شب در نشست هم اندیشی با اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه صنفی شهرستان بوشهر به منظور بررسی راهکارهای توسعه کارآفرینی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بابل گفت: با ورود سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه بابل، رئیس اتحادیه صنفی در شهرستان بابل دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۷    
مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت : تعاون روستایی این استان تاکنون با تشکیل هشت اتاق اصناف کشاورزی در شهرستان ها و 22 اتحادیه صنفی در کشور پیشرو بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رهبر بزرگ ترین اتحادیه صنفی کارگران راه آهن انگلیس در پی ادامه اعتصاب کارگران این بخش درخواست برگزاری نشستی ویژه با مقامات برای رسیدگی به بحران را مطرح کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده : شهناز کرمی حضور خوب لالجین در اکسپو2023 تهران هنرمندان شهر لالجین در یک کار گروهی و با هماهنگی دبیرخانه شهرجهانی سفال و اتحادیه صنفی خود برای معرفی توانمندی های هنری، اقتصادی و نیز حوزه گردشگری شهرلالجین در این نمایشگاه حضور یافتند. ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سید امیر سیاح رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد در نامه ای به مهدوی دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور تاکید کرد: اخذ هر گونه وجه بابت صدور گواهی آموزش احکام کسب و کار صادره توسط اتحادیه صنفی تا زمان تصویب کاربرگ مربوطه غیر قانونی است.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
باز ابتدای سال 1402، طبق قانون، پروانه های کسب از مسیر درگاه ملی مجوز ها mojavez.ir کاملاً الکترونیک توسط سامانه نوین اصناف متعلق به دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی صادر می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۵    
گشت مشترک عفاف و حجاب در شهرستان پردیس با حضور رئیس دادگستری، فرمانده سپاه، معاون سیاسی انتظامی فرماندار و رئیس و روسای اتحادیه صنفی بعد از ظهر امروز برگزار شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بیش از 70 اتحادیه، انجمن و تشکل صنفی، تولیدی و توزیعی کشور طی نامه های جداگانه به رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استیضاح وزیر صمت مخالفت کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری پرس اسوسیشن گزارش داد، اعضای اتحادیه صنفی یونایت که این کارمندان را نمایندگی می کند اعلام کرده آنها قرار است در تاریخ های چهارم، پنجم، ششم، نهم، دهم، بیست و پنجم، بیست و ششم و بیست و هفتم ماه مه ( چهاردهم، پانزدهم، شانزدهم، نوزدهم و بیستم اردیبهشت و چهارم ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پرستاران انگلیسی روز جمعه مخالفت خودشان با طرح پیشنهادی دولت لندن درباره حقوقشان را اعلام کرده و برای برگزاری یک اعتصاب 48 ساعته سه روزه از 30 آوریل تا دوم مه فراخوان دادند. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۸    
می متالز - عضو هیأت مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: در زمستان 1401 قیمت فولاد رشد زیادی داشت و به همین علت در اولین روز های بهار با کاهش قیمت فولاد مواجه شدیم.
رویش افکار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به نقل از اتاق اصناف ایران، قاسم نوده فراهانی در هفتمین نشست رئیس جمهوری به مناسبت ماه مبارک رمضان با اصناف و بازاریان اظهار داشت: تشکل های صنفی به عنوان بزرگترین بخش خصوصی با حدود 3 میلیون و 200 هزار واحد صنفی، 400 اتاق اصناف و 7630 اتحادیه صنفی که بالغ بر یک سوم جمعیت کشور است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به استناد مواد (4)و(27) آیین نامه اجرایی نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی موضوع تصویب نامه شماره 130740/ت49235ه مورخ 04/10/1397 هیات وزیران و مواد (8)و(9) اساسنامه اتحادیه صنفی کشاورزی به منظور برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی کشاورزی رشته زراعت/باغبانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۹    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت:مقدمات لازم برای استقرار برخی اتحادیه صنفی در شهرک های صنعتی اطراف تهران فراهم و تفاهم اولیه نیز امضاء شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۰    
روسای اتحادیه صنفی اهواز با توجه به روزهای پایانی سال نشستی را برای هماهنگی و همکاری بیشتر برگزار کردند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صمت مازندران گفت: رفتار رئیس یکی از اتحادیه صنفی کلاردشت با یک خانم در جلسه کمیسون نظارت این شهرستان بررسی می شود
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین روز بهمن ماه با تجمع نانوایان در مقابل اتحادیه صنفی اشان همراه شد. افزایش هزینه طبخ نان، تورم و مهم تر از همه کاهش سهمیه آرد، نانوایان تهران را به خیابان شریعتی کشاند. گویا آغاز فاز دوم هوشمندسازی یارانه آرد و نان به مذاق برخی از نانوایان خوش نیامده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: ایران بعد از مالزی، بیشترین رشد تولید فولاد را در سال 2022 داشته است.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اکوفارس، علیرضا تندرو، مدیرعامل شرکت گیلان لیرو با اشاره به توسعه ی کسب و کارهای مرتبط با زالو ظرف ده سال گذشته در کشور اظهار کرد: در حال حاضر تشکیل اتحادیه صنفی توسط دست اندرکاران صنعت زالوی طبی یک نیاز ضروری است ...
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای خطاب به رییس اتاق اصناف ایران، خواستار نظارت ویژه بر فعالیت واحدهای صنفی برگزار کننده فروش فوق العاده و حراج در هفته های پایانی سال شد و تاکید کرد که هر واحد صنفی که قصد فروش فوق العاده و حراج برای کالاهای خود را ...
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای خطاب به رییس اتاق اصناف ایران، خواستار نظارت ویژه بر فعالیت واحدهای صنفی برگزار کننده فروش فوق العاده و حراج در هفته های پایانی سال شد و تاکید کرد که هر واحد صنفی که قصد فروش فوق العاده و حراج برای کالاهای خود را ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای خطاب به رییس اتاق اصناف ایران، خواستار نظارت ویژه بر فعالیت واحدهای صنفی برگزار کننده فروش فوق العاده و حراج در هفته های پایانی سال شد و تاکید کرد که هر واحد صنفی که قصد فروش فوق العاده و حراج برای کالاهای خود را ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۹    
اتاق اصناف تهران به همراه 12 اتحادیه صنفی مرتبط و اتحادیه کفاشان دستدوز تهران اقدام به شرکت در مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در مسقط با هدف تسهیل تجارت و رونق صادرات کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون 25 میلیون تن فولاد تولید شد که 8 میلیون و 300 هزار تن آن صادر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فارس : معلمان در انگلیس و ولز قرار است روز چهارشنبه اعتصاب کنند. این نخستین اعتصاب هفت روزه ای است که با فراخوان اتحادیه صنفی آموزش ملی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنفی لوازم یدکی گفت: تولیدکنندگان صنفی که از آنها تحت عنوان واحدهای زیرپله ای یاد می شود و 13 درصد از بازار را در اختیار دارند شناسنامه دار می شوند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۳    
کلام تازه | در جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان گلبهار تشکیل هشت اتحادیه صنفی به تصویب رسید
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه فشارها به دولت آلمان برای عرضه تانک های لئوپارد به کی یف از سوی دولت های غربی به ویژه ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است، رئیس انجمن نیروهای مسلح آلمان که اتحادیه صنفی نظامیان آلمان است، در خصوص بحران تسلیحات در زرادخانه های این کشور هشدار داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۸    
معاون بازرگانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسان 22 اتحادیه صنفی شهرستان جیرفت خبر داد
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۶    
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت شهرستان هرسین گفت: از 15 اتحادیه صنفی موجود در هرسین انتخابات 12 اتحادیه به پایان رسیده است و پس از کسب حد نصاب لازم تاریخ برگزاری انتخابات اتاق مشخص می شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: قطعی گاز، برودت هوا و افزایش قیمت دلار موجب روند صعودی قیمت محصولات فولادی ،مقاطع و میلگرد در بازار آهن و فولاد شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرکرد گفت: برنامه ریزی کردیم که هر دوشنبه کسبه از اتحادیه های صنفی مختلف دور هم جمع بشوند و یک اتحادیه صنفی میزبان می شود و بقیه اتحادیه ها هم حضور پیدا می کنند و مشکلاتشان را بیان می کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برخوار از برگزاری انتخابات 4 اتحادیه صنفی در شهرستان برخوار خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دو اتحادیه صنفی زراعت، باغبانی، منابع طبیعی و دام، طیور، شیلات، صنایع تبدیلی در شهرستان یزد ایجاد شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه 118 اتحادیه صنفی در سطح استان فعال هستند و 46 مورد در مرکز استان می باشد گفت: مجموعه اصناف اعم از اتاق اصناف،انجمن اسلامی اصناف و بازاریان، بسیج اصناف، تشکلها، اتحادیه ها و واحدهای صنفی در بحث کرونا ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان گچساران با حضور معاون فرماندار گچساران،مدیر کل صمت استان و سایر رؤسای اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان دنا با حضور فرماندار دنا،مدیر کل صمت استان و سایر رؤسای اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار گردید.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: شرط متراژ و مساحت مغازه از شروط صدور پروانه های کسب حذف شده و هیچ اتحادیه صنفی حق ندارد بابت صدور یا تمدید پروانه کسب، شرطی مازاد بر آن چه در درگاه ملی مجوز ها (mojavez.ir) اعلام شده، از متقاضی پروانه مطالبه کند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: انتخابات اتحادیه صنفی دام،طیور و ماکیان ،شیلات و مکانیزاسیون کشاورزی، در محل سالن مهر شهرداری شهرستان سیرجان برگزار شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا قوام گفت: قانون جامع ایثارگران افرادی که مشمول قانون شوند، جهت اخذ پروانه کسب، بدون مراجعه به اتحادیه صنفی و با در دست داشتن معرفی نامه اداره بنیاد شهید می توانند درخواست خود را ارائه داده و مستقیماً پروانه کسب برای آنها با در نظر گرفتن مواد قانونی صادر می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان با اشاره به تخفیف 50 درصدی هزینه تمدید و یا صدور پروانه کسب کلیه صنوف به مناسبت هفته بسیج گفت: با همراهی اعضای کمیسیون نظارت مرکز استان برای عموم شهروندان که متقاضی صدور پروانه کسب و درخواست تمدید اعتبارآن هستند این تخفیف از یکم تا سی ام آذرماه به مدت یک ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- مخالفت بزرگترین اتحادیه صنفی کارکنان بخش خدمات حمل و نقل ریلی و هوایی با طرح پیشنهادشده از سوی دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، احتمال اعتصاب گسترده در بخش راه آهن را افزایش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بعد از آنکه توانست با نتایج تقریباً آبرومندانه انتخابات میان دوره ای کنگره را پشت سر بگذارد با مشکل جدیدی مواجه شده که عبور از آن چندان تضمین شده نیست.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۷    
سرپرست اداره کل صمت خوزستان با اعضای اتاق اصناف اهواز و اتحادیه ها دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۳    
در اسپانیا رانندگان کامیون روز دوشنبه اعتصاب نامحدودی را با فراخوان یک اتحادیه صنفی بخش حمل و نقل شروع کردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۲    
مسئول نمایندگی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان عسلویه از ثبت نام هیات مدیره وبازرسان اتحادیه صنفی شهرستان عسلویه ( اتحادیه اغذیه فروشان و هتلداران- اتحادیه لوازم خانگی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 20 هزار نفر در حوزه ی اصناف شهرستان زابل و در قالب تعداد 24 اتحادیه صنفی مشغول به کار می باشند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین اتحادیه صنفی صنعتی آلمان اعتصاب هشدار دهنده ای را کارخانه آئودی راه اندازی کرد.