جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۴۷Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق عشایری»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس اداره امور عشایر استان قزوین از بهسازی 30 دهانه چشمه برای مناطق عشایری این استان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح جهادی پویش سلیمان خدمت به مناسبت هفته دفاع مقدس در مناطق عشایری بخش علامرودشت اجرا شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، رضا سلطانی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا با اعلام این خبر گفت: اردوی جهادی دامپزشکی با هدف خدمت رسانی به دامداران مناطق عشایری امامزاده داود و وارگه سبز تازه با همکاری فرمانداری، بخشداری مرکزی، سپاه پاسداران، جهاد کشاورزی، امور عشایر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 34 درصد مدارس عشایری استان معادل 74 مدرسه در سال تحصیلی 1403-1402 در کانکس و چادر دایر شده و بقیه دارای ساختمان آموزشی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بهورزان مردان و زنان پرتلاشی که در سخت ترین شرایط وقت خود را صرف سلامت و حفظ بهداشت اهالی روستا ها و مناطق عشایری زیر پوشش خانه های بهداشت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به امضای تفاهم نامه های اخیر با وزارتخانه های نیرو و اقتصاد گفت: سازمان بسیج مستضعفین در زمینه بهینه سازی مصرف آب و تامین آب مناطق عشایری فعال است و توافقنامه هایی نیز امضا شده و در دست اجرا دارد.
برنامه ریزی و هماهنگی برای آموزش های مهارتی جامعه هدف اجرای برنامه آموزش های مهارتی در مناطق عشایری استان خوزستان به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- برنامه جامع ارتقای دانش بومی و مهارت افزایی در مناطق عشایری استان لرستان عملیاتی می شود.
مدیر امور عشایر استان تهران گفت: امسال عشایر استان تهران 18 تن انواع گیاه دارویی را در مراتع عشایری استان جمع آوری کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان مرکزی گفت: یک هزار و 487 نفر امسال در روستاها، مناطق عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر از خدمات بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان این استان بهره مند شدند.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد در بازدید مناطق سخت گذر و عشایری، از آمادگی کامل برای تأمین سوخت زمستانی بخش های مختلف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد در بازدید مناطق سخت گذر و عشایری، از آمادگی کامل برای تأمین سوخت زمستانی بخش های مختلف خبر داد.
آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد برای سوخت رسانی زمستانی مناطق عشایری و صعب العبور
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۷    
مدیرکل امور عشایر استان اصفهان گفت: پرورش دام سبک نسبت به دام سنگین، از رونق بیشتری در مناطق عشایری اصفهان برخوردار است و 99 درصد دام عشایر استان از نوع سبک است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۸    
رئیس امور عشایری شهرستان خوی از بهرمندی 250 خانوار عشایری از آب شرب بهداشتی در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جاده ارتباطی روستای وحدت به گرده کلات و مناطق عشایری مهرجان در شهرستان لنده زیر سازی و آسفالت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در این بسته درخواست شما درخصوص نبود کپسول مایع گاز در مناطق عشایری اردل را پیگیری کردیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: تقویت میز گردشگری عشایری وضعیت اقتصاد در مناطق عشایری این استان را متحول خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش لرستان گفت: 700 زن بی سواد در مناطق عشایری لرستان شناسایی شدند و تحصیل آن ها برای مهر ماه امسال در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بهورزان مردان و زنان پرتلاشی که در سخت ترین شرایط تمام وقت خود را صرف سلامت و حفظ بهداشت اهالی روستا ها و مناطق عشایری زیر پوشش خانه های بهداشت می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار است 24 هزار و 694 آموزگار ابتدایی، 2332 آموزگار استثنایی و 992 نفر آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب شوند که در مجموع 28 هزار و 18 آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب خواهند شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان همدان از برگزاری 400 میز خدمت در روستاها ومناطق عشایری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان همدان به مناسبت هفته دولت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش نیروی انسانی از پایه های مهم توسعه پایدار کشور محسوب می شود، گفت: برای رسیدن به این توسعه باید توزیع عادلانه فرصت ها را بررسی کنیم، متاسفانه فرصت های آموزشی در کشور به سمت بی عدالتی پیش رفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر لرستان گفت :103 پروژه با اعتبار 80 میلیارد تومان از سال گذشته تا کنون در مناطق عشایری استان اجرا شده است.
مدیرکل امور عشایر جنوب کرمان گفت: در هفته دولت 18طرح زیربنایی با اعتبار 13میلیارد تومان در مناطق عشایری جنوب کرمان کلنگ زنی و بهره برداری می شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی پرچم دار تبلیغ در پهنه کشور بواسطه ی مبلغان ارجمند و توانمندی است که با روحیه جهادی و مثال زدنی بسان رزمندگان دفاع مقدس ...
سرپرست سازمان امور عشایر ایران گفت: طرح زنجیره تولید گوشت قرمز در مناطق عشایری در یک برنامه 5ساله به اجرا در می آید و بر اساس آن تولید گوشت قرمز در کشور 40هزار تن افرایش می یابد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۹    
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از اجرای پروژه انتقال آب پایدار برای عشایر شهرستان نهبندان به طول 9 کیلومتر در طول دو هفته خبر داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۹    
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از افتتاح و بهره برداری از 15 پروژه های شاخص عشایری به مناسبت هفته دولت در مناطق عشایری این استان خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: به مناسبت هفته دولت از 210 پروژه عشایری بهره برداری می شود. به گزارش مهر، دوم تا هشتم شهریور در ایران به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است. دلیل این نامگذاری به مناسبت شهادت رئیس جمهور و نخست وزیر اسبق کشور در سال 1360 خورشیدی است ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۴:۰۵    
رئیس امور عشایر استان قزوین از برگزاری دومین اردوی جهادی پزشکی در مناطق عشایری این استان خبر داد.
سرپرست سازمان امور عشایر ایران از افتتاح و بهره برداری از 210 پروژه عمرانی و خدماتی در مناطق عشایری کشور در هفته دولت خبر داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۴۰    
سرپرست امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت 26 پروژه عمرانی در مناطق عشایری استان افتتاح و مورد بهره برداری 780 خانوار قرار می گیرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۲    
سرپرست امور عشایر استان بوشهر از افتتاح 5 طرح عمرانی در هفته دولت در مناطق عشایری این استان با 9 میلیارد تومان سرمایه گذاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۴    
زاهدان- ایرنا- بخشدار مرکزی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کاهش تنش آبی تأمین و تکمیل ناوگان آبرسانی به مناطق عشایری این شهرستان در اولویت است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی فردوس از اجرای طرح واکسیناسیون طیور بومی با واکسن نیوکاسل مقاوم به گرما در روستاها و مناطق عشایری این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لالی از توزیع بسته های معیشتی در محلات محروم و مناطق کم برخوردار عشایری به همت گروه جهادی محبان اهل بیت(ع) کانون مقاومت بسیج فرهنگیان سیدالشهدا(ع)در مرداد ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تفتان گفت: یکی از پروژه های مهم در مناطق عشایری این شهرستان، تأمین آب پایدار منطقه تفتان بوده که نیازمند تأمین اعتبارات است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان فارس بر ضرورت توسعه کتابخوانی در جامعه عشایری تاکید کرد و افزود: از تمامی ظرفیت ها همچون مدارس عشایری و تشکل های مردمی در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی و کتابخوانی در مناطق عشایری استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۵    
مسئولان اشنویه به میان عشایر این شهرستان رفتند تا مسائل و مشکلات را از نزدیک بررسی و برای رفع آنها چاره اندیشی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره عمران و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: از یک سال گذشته تاکنون بیش از 50 منبع ذخیره آب در مناطق عشایری این استان ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
156 میلیارد و 900 میلیون تومان از محل مالیات جمع آوری شده به حساب شهرداری ها، دهیاری ها و مناطق عشایری خراسان جنوبی در چهار ماهه اول امسال واریز شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به تصویب افتتاح دو مدرسه شبانه روزی در مناطق عشایری اندیکا و صیدون، گفت: توجه به مدارس مناطق کم برخوردار و عشایری در راستای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان اولویت اساسی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
علی تیرگیر در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه تعداد کل دانش آموزان عشایر 224 هزار و 504 نفر در 26 استان کشور است، درباره طرح شهید محمودوند پیرامون شناسایی بازماندگان از تحصیل اظهار کرد: طرح شهید محمودوند طرح بزرگ در راستای شناسایی بازماندگان از تحصیل و برنامه ریزی برای جذب آنها است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور عشایری سراوان گفت: دره نگاران ظرفیت بی بدلیل در مناطق عشایری شهرستان سراوان است که می تواند با ایجاد کمپ گردشگری و بومی گردی کمک شایانی به اقتصاد خانوارهای آن منطقه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده ای در گذشته به اراضی واقع شده در مناطق عشایری شامل ایلراه ها، چراگاه ها و یوردهای عشایری دست درازی می کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان خراسان جنوبی از تسطیح ایل راه های مناطق عشایری شهرستان طبس خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۷    
25 جهادگر بسیجی طبس به قصد خدمت فاصله 200کیلومتری تا مناطق عشایری چاه مسافر بخش دستگردان را پیمودند تا باز کننده گره کوچکی از مشکلات عشایر باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۰    
اردوی جهادی یک روز سلامت در رزمایش جهادگران فاطمی در مناطق عشایری شهرستان ملکشاهی برگزار شد.