پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۵۷Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق بازرگانی»

ایرنا   ۵ ساعت پیش    
اهواز- ایرنا- دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان از افتتاح مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی اتاق بازرگانی اهواز با هدف ارائه آموزش های مورد نیاز جهت بکارگیری نیروهای ماهر در واحدهای صنعتی استان خبر داد.
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در این نشست کارشناسان و اهل فن حوزه اقتصاد کلان و سیاسی حضور خواهند داشت. در این نشست، خبرآنلاین میزبان حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی، محمد مهاجری، عضو شورای سردبیری خبرآنلاین و فعال رسانه ای اصولگرا، حسین سلاح ورزی، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران ...
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه صادرات صنعت نساجی در زنجان کاهش یافته است، گفت: با بهره برداری از پنج واحد تولیدی نساجی در استان برای 10 هزار نفر شغل ایجاد می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، با بیان اینکه توسعه درعرصه کشاورزی وصنایع تبدیلی وابسته به بیمه است، افزود: اگرعملکرد سازمان های بیمه گردرست باشد و تنوع محصول داشته باشند توجیه اقتصادی برای سرمایه گذاری در این حوزه فراهم خواهدشد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایرنا - کرمانشاه - نشست مشترک فعالان اقتصادی استان کرمانشاه روز چهارشنبه (6 مرداد) با حضور جهانبخش سنجابی دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق در محل سالن اجتماعات این اتاق برگزار شد. (عکاس: بهمن زارعی)
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به فعالیت 25 واحد کاغذسازی در زنجان گفت: افزایش سهم صادرات صنایع سلولزی موجب متحول شدن تجارت خارجی زنجان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۱    
عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به روند ثابت صادرات به کشور عراق طی سه سال اخیر گفت: هم اکنون زمان آن فرارسیده که شاهد جهش صادرات به این کشور باشیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
احسان قمری، در نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی فعالان اقتصادی اصفهان، با اشاره به رفع تعهد ارزی بیش از 95 در صدی صادرکنندگان اصفهانی، اقدامات اتاق بازرگانی اصفهان و سازمان صمت استان در حوزه ارزی را بی نظیر و ستودنی دانست.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: شیوع بیماری کرونا، بسته شدن مرزها و ممنوعیت صادرات از جمله مشکلات واحدهای تولیدی کاغذ و سلولزی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: بعد از یک دهه رشد صادرات به کشور عراق، سه سال است که رشد صادرات ایران به عراق متوقف شده و ثابت مانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۹    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه تولید و ثروت آفرینی باید مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: باید فرهنگ گداپروری کنار گذشته شده و تولید ثروت جایگزین آن شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز از افتتاح مرکز جوارکارگاهی اتاق بازرگانی اهواز خبر داد و گفت: مرکز جوارکارگاهی اتاق بازرگانی اهواز باعث هماهنگی و همگرایی میان اتاق بازرگانی و بخش فنی و حرفه ای می شود و قطعا زمینه ساز توسعه و رشد تولید خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۴    
رکنا:اتحادیه کارگزاران گمرکی بندرعباس طی تقدیرنامه ای از زحمات و کوشش های صادقانه و اعمال مدیریت عالی ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان در سال تولید و پشتیبانی و مانع زادیی تقدیر به عمل آورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۱    
انصاری، عضو اتاق بازرگانی از درخواست افزایش قیمت لوازم خانگی خبر داد و گفت: قیمت مواد اولیه مصرفی بیش از 50 درصد و دستمزد 39 درصد افزایش یافته، در چنین شرایطی امکان تولید با قیمت های قبلی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از افتتاح مرکز جوار کارگاهی و بین و کارگاهی اتاق بازرگانی اهواز خبر داد و گفت: تاکنون 9 مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی ویژه صنایع استان در حال فعالیت هستند که به زودی این تعداد به 14 مرکز افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: به نظر می رسد تا زمانی که شدت گرما در کشور وجود دارد، قطعی ها هم ادامه دارد، اما وزارت نیرو حتی به صنایع اطلاع نداده که قطعی های فعلی که منجر به تعطیلی می شود تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: مقایسه نسبت المپیادی ها و رتبه های بالای کنکور به کل جمعیت کشور نشان می دهد که مهاجرت نخبگان از کشور 9-6 برابر متوسط مهاجرت است. بنا بر آماری که سالنامه مهاجرتی ایران 1400 منتشر کرده، نسبت مهاجران ایرانی به کل جمعیت 81/4درصد است. ...
چهاردهمین کارگروه اقتصادی بنیاد مطالعات نصف جهان به تشریح فرصت های تبادل تجاری فعالان اقتصادی اصفهان با آستاراخان روسیه و بحث و تبادل نظر درخصوص روند پیشرفت پروژه های زیربنایی و توسعه ای اصفهان به ویژه پروژه قطار سریع السیر و دهکده لجستیک اختصاص یافت.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا صالحی رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، علیرضا کلاهی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و مهدی طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی کرمان در میزگردی به بررسی شرایط صنعت برق پرداخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دولت الکترونیک به معنای واقعی در کشور اجرا نشده است، گفت: هنوز ردپای اثربخش دولت الکترونیک در اقتصاد کشور مشاهده نمی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : اتاق های بازرگانی ایران و تهران از ابتدای شیوع ویروس کرونا، در چند مرحله کمک های فعالان بخش خصوصی برای مقابله با ویروس کرونا را به استان های مختلف کشور ارسال کرده اند و اتاق ایران اعلام کرده که این فرایند در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی اعضای اتاق بازرگانی اصفهان با حضور دبیر کمیته اقدام ارزی کشور، جانشین دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان، معاون دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، قائم مقام رئیس سازمان صمت استان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد که کمک های اقتصادی بخش خصوصی به استان های مختلف کشور برای مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مناطق آزاد ایران می توانند به معبر و مرکزی برای همکاری های اقتصادی روسی-اوراسیایی با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و اقیانوس هند تبدیل شوند . گیل ابراز _ به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: اگر امروز در بازار سرمایه با بحران مواجه هستیم به این دلیل است که بیشتر شرکت های حاضر در بازار سرمایه، شرکت های دولتی، عمومی و خصولتی هستند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: در شرایطی که ما با آمریکا که بزرگترین اقتصاد دنیا است و بیش از 20 درصد اقتصاد دنیا را در اختیار دارد، ارتباط نداریم؛ کاملا طبیعی است که ارتباط تجاری و اقتصادی ایران با چین یک ارتباط استراتژیک محسوب شود.
هاتف خرمشاهی، رئیس مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران در یادداشتی تحلیلی به فرصت های ایجاد شده در دوران همه گیری کرونا برای تغییر و تحولات دیجیتالی در بنگاه های بخش خصوصی پرداخته است. متن کامل این یادداشت را در زیر می خوانیم:
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در جلسه مشترک کمیسیون انرژی، صادرات، واردات و کمرگ اتاق بازرگانی فارس و تشکل خدمات فنی و مهندسی استان راهکارهای توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی کشور با بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های وزارت نیرو، بررسی و تدوین شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان از آغاز واکسیناسیون معلمان استان همزمان با عید سعید غدیر خبر داد . سید عیسی سهرابی امروز پنجم مرداد ماه در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات اتاق بازرگانی خرم آباد برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: 11 کشور در سال 1400 به عنوان اهداف صادراتی و کشورهای دارای اولویت همکاری با استان انتخاب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یزد با بیان این که تعطیلی چندروزه پایان هفته برای رونق گردشگری مغفول مانده در مورد ظرفیت های یزد به کویر اشاره کرد و گفت: کویر یزد هنوز به جاذبه ای برای تفریح و سرگرمی در کنار جاذبه بافت تاریخی یزد تبدیل نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه با اشاره به جای خالی رویدادهای بین المللی به مناسبت روز ملی کرمانشاه، گفت: راه اندازی بنیاد کرمانشاه شناسی می تواند این خلا را پر کند و اتاق بازرگانی آمادگی دارد متولی دبیرخانه این انجمن باشد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق کرمانشاه با اشاره به جای خالی رویدادهای بین المللی به مناسبت روز ملی کرمانشاه، گفت: راه اندازی بنیاد کرمانشاه شناسی می تواند این خلا را پر کند و اتاق بازرگانی آمادگی دارد متولی دبیرخانه این انجمن باشد.
مشاورعالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در هفتمین جلسه کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان ازتغییر نام این کمیسیون به کمیسیون گردشگری، صنایع دستی و فرش خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۶    
جمشید عدالتیان / عضو سابق اتاق بازرگانی
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران می گوید برای آنکه بتوان از مشکلات تامین برق که امسال به وجود آمد، عبور کرد باید چند برنامه مجزا را در کوتاه ترین زمان ممکن به اجرا رساند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی طرحی را با عنوان صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی پیگیری می کنند که هر چند فعلا از دستور کار خارج شده اما احتمالا در آینده بار دیگر بررسی آن کلید خواهد خورد. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سینا تقی زاده دبیر کل جدید اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات با پیش بینی توسعه روابط اقتصادی در شش ماهه دوم امسال گفت: تمایل دولت جدید به توسعه روابط اقتصادی با کشورهای همسایه ونمایشگاه 6 ماهه اکسپو2020 دوبی دو راهبرد جدی برای ارایه برنامه های جدید و بیشتر اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات است ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی: مدیر اجرایی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی گفت: هفتمین دوره طرح رتبه بندی و معرفی برترین شرکت های غرب و شمال غرب کشور سیزدهم مرداد ماه سال جاری در تبریز برگزار می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران ارتقا و کیفیت بخشی ناوگان حمل و نقل دریایی در خزر را برای صادرات کالاها ضروری دانست و گفت: اکنون صادرات کالا از این طریق دارای ریسک است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت تجارت کشور در سه ماهه نخست سال جاری با اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی مشهد گفت: نخستین مرکز تخصصی دیجیتال مارکتینگ با اعطای گواهینامه های بین المللی در مشهد افتتاح می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳    
بوشهر- گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت جدی از تجارت خارجی بخش خصوصی گفت: هزینه حمل و نقل کالاهای صادراتی بسیار بالاست که باید تدبیر شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۰    
گرگان- جرجانی، عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی گرگان گفت: ممنوعیت واردات برنج هیچ تاثیری بر بازار نخواهد داشت و تنها سود آن نصیب عده ای خاص خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری از شناسایی حدود 440 مصوبه و تنقیح مصوبات دولت در حوزه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خبر داد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
احتساب - به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛هادی تیزهوش تابان، رییس اتاق بازرگانی ایران و روسیه با بیان اینکه همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا یک موقعیت خاصی نصیب کشورمان نموده و باید از فرصت پذیرش ایران به عنوان میهمان جهت عضویت دائم در این بلوک اقتصادی منطقه ای ...
سفیر جدید کره جنوبی در تهران که هفته پیش استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهور کرد، در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی تهران، عنوان کرد که تنها شرکت های کره ای صادرکننده کالا به ایران مجاز به دریافت پول خود از منابع مسدود شده ایران هستند و این حق برداشت شامل مبادلات جدید نمی شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۰    
استفاده از ظرفیت مشاوران نصر تهران در صنایع مختلف و بهره مندی از ظرفیت اتاق بازرگانی تهران برای حل مشکلات بخش خصوصی از جمله موضوعات مطرح شده در نشست مشترک اعضای هیأت مدیره ی کانون و سازمان نصر تهران بود.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به محدودیت در صادرات مرغ گفت: جلوی صادرات مرغ برای تنظیم بازار داخل گرفته شده است.