پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۳۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق بازرگانی»

ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای محقق کردن شعار سال بیش از اینکه بخش خصوصی موثر باشد بخش دولتی و تصمیم گیرنده باید این شعار را آویزه گوش خود کرده و عوامل رسیدن به آن را فراهم کند.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مجیدرضا حریری رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین، از کاهشی شد نرخ ارز در پی توافق ایران و چین خبر داد و گفت: تبادلات درهم از روز یکشنبه تسهیل می شود.
شهر بورس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیررضا اعتمادی عضو اتاق بازرگانی ایران از تشکیل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عربستان در سال جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است که برای کاهش تورم و بهبود شرایط تولید، دولت باید مقدمات مهمی را در اقتصاد ایران فراهم کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۹    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی گفت: توجه به صنعت، بخش خصوصی، تشکل های بخش خصوصی و در نهایت اتاق بازرگانی باید مورد توجه قرار گیرد تا رشد واقعی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۱    
دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران نخستین رویداد ملی سلامت، محیط زیست وپایداری را در اردیبهشت 1402 برگزار می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مجیدرضا حریری ، رئیس اتاق مشترک ایران و چین گفت: اتاق بازرگانی خصوصی ترین جای نظام؛ اما مال نظام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران در یادداشتی که به مناسبت فرا رسیدن سال 1402 منتشر کرده از آمادگی بخش خصوصی برای همراهی در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور سخن گفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۴    
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی زنجان به مشارکت 60 درصدی فعالان اقتصادی در انتخابات اشاره کرد و گفت: راه اندازی مرکز دیجیتال شمال غرب در زنجان از اولویت های اتاق در آینده است.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین باحضور دکتر کریمی، فرماندار شهرستان، سید میرمحمد صادقی معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، مصطفی هرندی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی و جمعی از کارکنان صمت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
بهادرانی، مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی گفت: با توجه به اینکه رشد اقتصادی 8 درصدی به سادگی برای هر کشور امکانپذیر نیست، بنابراین بهتر است همه موانع برای رسیدن به رشد و توسعه اقتصادی از بین برود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمدطیب صحرایی در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیران دستگاه های عضو و نمایندگان اتاق بازرگانی و بخش خصوصی برگزار شد؛ با تبریک فرارسیدن ایام نوروز و ماه بهار قرآن ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به استقبال بخش خصوصی از عادی سازی روابط ایران و عربستان، گفت: به زودی با پیگیری اتاق ایران، اتاق بازرگانی مشترک ایران و عربستان تشکیل خواهد شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی زاهدان برگزار شد و اسامی 15 نفر از منتخبان اعلام گردید
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
همین مسئله که تورم و حداقل دستمزد سالانه با هم حرکت نکردند و گاهی مزد از تورم پیشی گرفته و در تورم سال بعد تاثیر قابل اعتنایی نداشته است، گویای این واقعیت است که ادعاهای دولت مبتنی بر اثر روانی افزایش مزد بر تورم وجاهت علمی ندارد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بنابراین از طریق آیین نامه امکان ایجاد محدودیت به لحاظ قانونی وجود ندارد مگر آنکه در قانون مربوطه این اختیار به مرجع تصویب داده شده باشد که در ما نحن فیه در قانون اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران چنین تفویض اختیاری مشاهده نمی شود.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، عاطفه بنایی تهیه کننده ایران امروز یکشنبه ها بیان کرد: سالی که گذشت، سال پر فراز و نشیبی بود، به امید سالی بهتر در برنامه یکشنبه 28 اسفند، با حضور دکترمهدی حمزه پور متخصص امور اقتصادی، دکتر سید کاظم موسوی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: نقش فرهنگ و عوامل فرهنگی مانند باورها، نگرش ها و رفتارها که در فضای کسب و کار تاثیرگذار هستند، در توسعه اقتصادی مغفول مانده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : استاندار اصفهان در یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: به مدیران مستقر در کرسی های ستاد تسهیل که به سیاست های توسعه ای استان بی توجه هستند، اجازه استمرار فعالیت نخواهیم داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : انتخابات این دوره از اتاق بازرگانی هم با تمام حواشی تمام شد و اعضای ائتلاف برای فردا، برای دومین بار متوالی برگزیدگان این دوره از انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران شدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمی با بیان اینکه سطح تجارت با پاکستان و افغانستان باید افزایش یابد گفت: اتاق بازرگانی استان با رایزنی و گردآوری تجار و برگزاری نشست های متعدد فعالیت های تجاری را با سایر کشور ها توسعه دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و عمان گفت: امسال صادرات ایران به عمان تقریبا 100 درصد افزایش یافته و از حدود 600میلیون دلار به 1میلیارد و دویست میلیون دلار رسیده است و حجم روابط تجاری به دو میلیارد دلار می رسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
جهانبخش سنجابی در گفت وگو با ایران اکونومیست اظهار داشت: یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران برای آیین نامه مصوب شده شورای عالی نظارت اقدام به شکایت در مجتمع قضایی شهید بهشتی شعبه 15 دادگاه حقوقی کرده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام رئیس هیات نظارت اتاق بازرگانی تهران 40 نفر از میان 169 کاندیدای اتاق بازرگانی تهران به عنوان عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران انتخاب شدند. این 40 نفر از لیست ائتلاف برای فردا برنده انتخابات شدند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با کسب 117 رای در انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز به عنوان نفر اول در بخش صنعت انتخاب شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین در پاسخ به اهانت های رئیس سابق اتاق بازرگانی قزوین گفت: از جانب عدالت و اخلاق از کارکنان و مدیران خدوم شرکت شهرک های صنعتی قزوین، صادر کنندگان، تولیدکنندگان واقعی استان دفاع کرده و نسبت به پیگیری قضایی اتهامات واهی و اهانت ها اقدام می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
با اتمام انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور، منتخبان از سوی نهاد برگزارکننده معرفی شده و در صورتی که در فرایند بررسی شکایت ها، تغییری رخ ندهد از بهار سال آینده، هیات نمایندگان جدید کار خود را آغاز خواهد کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - یکی از کاسبان دولت برجام و مجیزگویی آقای برجامی می گوید سوء ظن به بخش خصوصی جعلی، به کل بخش خصوصی تصمیم می یابد. روزنامه شرق از قول پدرام-س از فعالان کاسبکار در اتاق بازرگانی نوشت: در یک اقتصاد بسته بخش خصوصی از دید افکار وابسته به دولت قلمداد می شود؛ زیرا یک مجوز فعالیت ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مسعود دانشمند، فعال اقتصادی و کاندیدای دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی گفت: با شکایت شخصی علیه وزارت صمت، اتاق بازرگانی و شورای نظارت، دادگاه بدوی رای داده که انتخابات باطل است ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۵    
یک عضو اتاق بازرگانی گفت: با توجه به رای دادگاه بدوی، احتمال ابطال انتخابات 20 اسفند و بازگشت افرادی مانند خوانساری و کرباسیان که پشیش از این اهلیت آنها تایید نشده بود، وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال توافق ایران با آژانس و عربستان اخباری از آزاد سازی حدود 500 میلیون دلار از منابع بلوکه شده ایران در عراق به گوش می رسد و حال رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق توضیحاتی در این رابطه ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اتاق بازرگانی استان با رایزنی و گردآوری تجار و برگزاری نشست های متعدد فعالیت های تجاری را با سایر کشورها توسعه دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دادگاه در مرحله بدوی حکم به ابطال تصمیم شورای عالی نظارت درباره لغو دو مصوبه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران که در تاریخ 19 دی 1401 به تصویب قاطبه نمایندگان رسیده بود، داد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در توییتی نسبت به افزایش خارج از قاعده حداقل دستمزد هشدار داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۱    
اتاق بازرگانی ایران در تحلیل خود از لایحه بودجه، پیشبینی های دولت از خصوصی سازی و ابعاد مختلف این موضوع را بررسی کرده است. در این تحلیل، چالش ها به سه دسته اصلی تقسیم شده و مشکلات احتمالی پیش رو نیز ترسیم شده اند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۶    
با استعفای رسمی 5 نفر و باقی ماندن 15 نفر که معادل تمام کرسی های هیات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد است، برگزاری انتخابات در هاله از ابهام قرار گرفت و طبق مصوبه شورای عالی نظارت فرایند ثبت نام انتخابات باید تکرار شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در جدیدترین گزارش خود به بررسی ابعاد مختلف سیاست های توسعه ای قطر پرداخته و در چارچوب آن، راهکارهایی را برای توسعه روابط میان ایران و قطر و سودآوردی آن برای اقتصاد ایران ارائه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
آخرین جلسه کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با حضور اعضای این اتاق برگزار و در جریان آن گزینه های موجود برای مدیریت بازار ارز و جلوگیری از نوسانات جدید در آن بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۴    
نتایج شمارش آراء انتخابات دهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی هرمزگان بعد از تایید اداره صمت اعلام شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۰    
پدرام سلطانی فعال اقتصادی که به پدرخوانده ائتلاف برای فردا مشهور است عدم حمایتش از لیست ائتلاف در انتخابات اتاق بازرگانی تهران را اعلام کرد. سلطانی با انتقاد از حضور یحیی آل اسحاق در لیست اعلامی ائتلاف برای فردا نوشت: من مشارکتی در تدوین لیست ائتلاف نداشته ام. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۴    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین گفت: استراتژی اتاق بازرگانی این بود که در استان و منطقه به عنوان مرکز تعاملات اقتصادی باشد و در جریان اخذ تصمیمات اقتصادی، اتاق بازرگانی به عنوان دبیر نقش آفرینی داشته و به وظیفه قانونی اش یعنی مشورت به قوای سه گانه عمل کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: یکی از استراتژی های ما در دوره جدید تعامل در عرصه بین الملل است و در کنار آن نهادینه کردن حمایت از صنایع سبز، جمع آوری کلیه اطلاعات ظرفیت های کشور با هوش مصنوعی هم دنبال می شود تا بتوانیم ضمن حمایت از توسعه صنایع دوستدار محیط زیست به سلامت مردم هم کمک شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۴    
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: راه اندازی مدرسه تجارت، افزایش تعامل بین المللی، حمایت از صنایع سبز و همکاری بیشتر با رسانه ها در اولویت برنامه های مدیریت دوره جدید است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۷    
بر اساس صورتجلسه شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، حداقل نصاب قانونی برای برگزاری انتخابات در شهرستان ها 16 نفر تعیین شده است. ...
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در یادداشتی به تحلیل شرایط اقتصاد کشور در سال آینده پرداخته و سه اولویت مهم پیش روی سیاستگذار را تلاش برای خروج اقتصاد از کما با کمک خرد جمعی، بهبود روابط خارجی و گسترش دیپلماسی و بهبود اعتماد عمومی با آشتی ملی عنوان کرده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- نتایج شمارش آراء انتخابات دهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی هرمزگان بعد از تایید اداره صمت اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- نجفیان، دبیر اجرایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز از انتخاب این اتاق به عنوان عضو شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران در جدیدترین گزارش خود به بررسی آخرین تحولات اقتصاد جهانی پرداخته و در میان خبرها، افزایش دو برابری واردات ترکیه از روسیه با وجود تحریم ها، بیشترین بازخورد را داشته است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - نتایج انتخابات چهارمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در چهار گروه به شرح زیر اعلام شد: در بخش بازرگانی پرهام رضایی 129رای، مرتضی کوهنورد 118 رای، حسن جلیلی 117 رای، حسین بیگ محمدزاده 109 رای و محمدرضا محمدی طامه 105 رای آوردند.