سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۴۲Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق بازرگانی»

شعار سال   ۱ ساعت پیش    
پیرو انتشار اظهارات آقای شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران علیه نمایندگان مجلس با موضوع "شارژ کردن نمایندگان مجلس و تو خالی دانستن آن ها" و عبارت مورد استفاده توسط نیکزاد مبنی بر اینکه "آقای شافعی گنده تر از دهانش حرف زده" شاهد نوعی بازی الاکلنگی بی حاصل بودیم که اندکی تامل و خویشتن داری می توانست ...
شهر بیست   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی قم با انتقاد از شرکت شهرک های صنعتی که زمین در اختیار فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری قرار نمی دهد، گفت: متأسفانه دلالی زمین در شهرک های صنعتی به یکی از موانع تولید تبدیل شده و حتی مسئولان امر قادر به جلوگیری از سودجویی آنان نیستند.
راه پرداخت   ۵ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سمانه عابدی / یک صد و هفتاد و دومین جلسه تخصصی هیئت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب وکار با ریاست امیر سیاح برگزار شد ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ساری - ایرنا - مراسم تجلیل از بانوان نمونه استان با حضور سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در سالن اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نیشابور (پانا) - همزمان با ولادت حضرت فاطمه، بیست وهفتمین جشنواره ملی شعر رضوی با معرفی برگزیدگان و رونمایی از کتاب آثار برگزیده جشنواره در تالار اتاق بازرگانی کرمان به کارخود پایان داد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی روابط تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا در 9 ماهه سال جاری پرداخته که نشان از بهبود آمارها در تمامی حوزه ها دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران گفت: برخی کالاها که با ارز 4200 تومانی وارد کشور شده به اشکال مختلف (مستقیم و غیرمستقیم) و به نرخ ارز آزاد از کشور خارج می شود.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش    
نجفی منش، عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: بازار بورس با وعده درست نمی شود و با منطق خود بازار درست می شود، این چیزی است که ما باید به آن برسیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس گفت: اتاق بازرگانی و حیاط خلوت های اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم مصونیت ندارند و باید پاسخگو باشند.
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه توسعه روابط اقتصادی با همسایگان با استفاده از ظرفیت دریایی و بندری را ضروری دانست و گفت: نگاه سازمان بنادر و دریانوردی در ارتباط با همکاری ها با کشورهای همسایه، موجب رونق و پویایی اقتصاد ایران خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اتاق بازرگانی و حیاط خلوت های اقتصادی دولت های یازدهم و دوازدهم مصونیت ندارند و باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس ضمن اشاره به حضور اعضای اتاق بازرگانی در مجلس برای عذر خواهی از احتکار 47 هزار تن زعفران در انبارهای یکی از مافیای زعفران خبر داد. *** تلاش نافرجام اتاق بازرگانی برای عدم اصلاح قانون هزینه های اتاق بازرگانی و تحقیق و تفحص ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه آلومینیوم- بدینوسیله از کلیه اعضای سندیکای صنایع آلومینیوم ایران دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سندیکا که در روز چهارشنبه مورخ 20-11-1400 در ساعت 15 در سالن طبقه اول ساختمان جدید اتاق بازرگانی ایران واقع در خیابان طالقانی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:استاندار اصفهان دریکصد و نهمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اصفهان گفت: از پتانسیل بدنه کارشناسی اتاق بازرگانی برای شناسایی ظرفیت های جدید سرمایه گذاری استان به ویژه درصنایع هایتک استفاده شود و این امر می تواند در برخی ابرپروژه های زیرساختی حوزه گردشگری استان یاری رسان دولت باشد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: روابط عمومی در این وبینار ابتدا رئیس اتاق بازرگانی قم اظهار داشت: بیش از 900 کارت بازرگانی فعال در اتاق بازرگانی قم صادر شده است وی ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزیهای انجام شده در زمینه ارائه خدمات مختلف به صادرکنندگان شاهد افزایش آمار بازرگانان و تجار در استان قم باشیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران گفت: صاحبان صنایع دارویی، توان و سرمایه خود را برای تامین تجهیزات جدید از دست داده اند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: اگر رئیس جدید سازمان صمت استان بتواند واگن های از هم گسسته را وصل کرده و زنجیره ی تولید را به حرکت در بیاورد، می توانیم شاهد تحقق رشد 8 درصدی در استان باشیم که در این مسیر باید از ظرفیت بخش خصوصی استان نیز استفاده شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه اتاق بازرگانی بیش از 400 میلیارد تومان است اما درآمد آن ها چند هزار میلیارد تومان است و دیوان محاسبات و سایر نهادها از آن ها حساب کشی نمی کنند. اتاق بازرگانی پول نجومی عجیب و غریب می گیرد و بعد که بحث تحقیق و تفحص می شود، مجلس را زیر سوال می برند.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی خارج از نوبت تحقیق و تفحص از شرکت بازرگانی ایران شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید تحقیق و تفحص ها اثر گذار باشد، گفت که مسوول اتاق بازرگانی به دلیل درخواست تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی علیه مجلس هجمه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید تحقیق و تفحص های مجلس نتیجه بخش باشد و نمایندگان باید در بررسی تحقیق و تفحص ها دقت لازم را داشته باشند.
فارس نوشت: سلیمی ، عضو هیأت رئیسه مجلس از قالیباف خواست دستور دهد تا تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی در اسرع وقت و خارج از نوبت دنبال شود تا مجلس بتواند به وظایف قانونی خود عمل کند. ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
علی شریعتی/ عضو اتاق بازرگانی ایران
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۵    
یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: با اجرایی شدن طرح تامین مالی زنجیره ای شاید با یک سوم حجم نقدینگی مورد نیاز، زنجیره به طور کامل بچرخد و از حجم آن به طور کل کاسته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا –رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین گفت: اتاق بازرگانی قزوین از پرداخت حق السهم فروش صنایع بی نیاز است و قطع این درآمد طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی برای آن مشکل ساز نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
قالیباف به اظهارات رئیس اتاق بازرگانی درباره تحقیق و تفحص واکنش نشان داد و گفت : باید یادآوری کنم که از خیلی قبل تر یک تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی در دستور کار داشتیم، اینگونه برداشت نشود که بخاطر صحبت های اخیر که در اتاق بازرگانی زده شد ما تحقیق و تفحص انجام خواهیم داد. منبع: دانشجو
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس: باید یادآوری کنم که از خیلی قبل تر یک تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی در دستورکار داشتیم اینگونه برداشت نشود که بخاطر صحبت های اخیر که در اتاق بازرگانی زده شد ما تحقیق و تفحص انجام خواهیم داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی ایران باید در اسرع وقت و خارج از نوبت در دستورکار مجلس قرار گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به تشریح چالش های تجاری و عدم دستیابی به فرصت های طلایی روسیه پرداخت و گفت: دسترسی به بازار و لجستیک تجاری دو مشکل اساسی ما در تجارت با روسیه است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس اتاق بازرگانی گفت: آقای شافعی در قد وقواره ای نیست که بگوید ما از مجلس پشتیبانی می کنیم، حرفی که او زده گنده تر از دهانش است. علی نیکزاد در پاسخ به تذکر زنگنه نماینده تربت حیدریه درباره اینکه چرا هیات رئیسه واکنشی به اظهارات اخیر [...]
براساس آنچه که در نشست کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی با همکاری واحد پژوهش و بررسی های اقتصادی پیرامون بخش انرژی بودجه 1401 مطرح شد، بندهای تبصره یک لایحه بودجه سال 1401 با موضوع نفت و روابط مالی آن با دولت به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: نامه ای از طرف شرکت گاز به چند شهرک صنعتی از جمله شهرک صنعتی اشتهارد ارسال شده مبنی بر اینکه گاز آنها به دلیل افزایش مصرف خانگی قطع خواهد شد و باید از سوخت جایگزین یعنی مازوت استفاده کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
موضع تند دربرابر اتاق بازرگانی نشان می دهد نواصول گرایی ایرانی از جنس اصول گرایان سنتی با دغدغۀ بخش خصوصی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: با اجرایی شدن طرح تامین مالی زنجیره ای شاید با یک سوم حجم نقدینگی مورد نیاز، زنجیره به طور کامل بچرخد و از حجم آن به طور کل کاسته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان گفت: کشورهای حوزه اوراسیا و همسایه همواره جزو اولویت بازارهای هدف تجاری این اتاق محسوب می شوند و اصفهان در تعامل اقتصادی با این کشورها جزو استان های پیشرو و موفق محسوب می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل اتاق ایران گفت: میانگین بودجه اتاق ایران از محل 3 در هزار درآمد مشمول مالیات دارندگان کارت بازرگانی در پنج سال گذشته حدود 160 میلیارد تومان بوده و منابع هزاران میلیارد تومانی صحت ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۶    
این همه ریخت و پاش و در آمد در تاریخ 150 ساله اتاق بازرگانی بی سابقه بوده است. تریبون های اتاق بازرگانی تنها در اختیار یک نفر است. رئیس اتاق بازرگانی ایران اختیارات نامحدود دارد و هرکاری که دلش بخواهد انجام می دهد. تایید پرداخت های هزینه ای تنها با یک رای پیامکی از سوی اعضای اتاق انجام می شود.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بخش خصوصی و سندیکاهای برزیل روابط خود با ایران را در دوران تحریم نه تنها حفظ کردند بلکه افزایش دادند.
برترین ها / نیک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا: از طرف دولت ایران صحبت هایی در مورد تهاتر کالا، ایجاد مکانیسمی برای تسهیل انتقال ارز حاصل از صادرات و عقد نهایی تعرفه ترجیحی با آذربایجان مطرح شده و در شرف مطالعه و انجام است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه ارز 4200 تومانی نتوانست جلوی افزایش قیمت ها را بگیرد، گفت: عرضه ارز ترجیحی و به تبع آن قیمت گذاری دستوری، میزان تولید را کاهش داده و واردات را افزایش داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، ابراهیم جمیلی- رئیس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی ایران- در گفت وگوی ویژه خبری شب گذشته در رابطه با میزان نیاز فعلی معادن کشور به ماشین آلات و امکان داخلی سازی این ماشین آلات در داخل و میزان نیاز به واردات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید مشکلات مربوط به حوزه حمل و نقل در برخی حوزه ها باعث شده بازار صادراتی ایران در کشورهایی مانند برزیل رشد نکند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
در حوزه تجارت، رشد حجم تجارت کشور از میانگین جهانی بالاتر بوده است اما در عین حال براوردها حاکی از آن است که رشد اقتصادی در سال های پیش رو قدری نسبت به امسال کاهش خواهد یافت.
دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ازبکستان با تقدیر از نگاه سازنده سازمان بنادر و دریانوردی به توسعه روابط اقتصادی با ازبکستان با توجه به ظرفیت های دریایی و بندری کشور، گفت: استفاده ازظرفیت بنادر ایران برای بازار ازبکستان؛ اتفاقی بسیار مثبت برای اقتصاد کشور خواهد بود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کانون زنان تجار و بازرگانان گیلان به همراه جمعی از اعضای اتاق بازرگانی گیلان با مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دوجانبه و توانمندسازی جامعه محلی به ویژه بانوان تبادل نظر کردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۹    
اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل سمینار بررسی فرصت های تجاری در برزیل را با حضور جمع کثیری از اصحاب رسانه سرمایه گذاران و آقایان دکتر حسین قریب سفیرایران در برزیل _ دکترمحمدجوادعسکری رئیس محترم کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس شورای اسلامی _ مهندس غلامحسین شافعی ریس اتاق ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷    
عباس آرگون - عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران