یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۵۵May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات»

ایسنا   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ شش تن درپی برخورد سواری پژو 405 با تریلی در کیلومتر 105 محور ایرانشهر - بم خبر داد.
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به 241 نفر در سیل و آبگرفتگی 24 ساعت گذشته، گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر 155 نفر را اسکان اضطراری دادند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سیل و آبگرفتگی بعد از ظهر امروز در استان خراسان شمالی منجر به جان باختن 3 نفر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ بعد از ظهر امروز وقوع سیلاب در شهرستان شیروان و فاروج منجر به جان باختن 3 نفر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی هلال احمر به حدود 1900 حادثه دیده طی هفته گذشته خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران و نجاتگران در 3 استان کشور و در پی اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران و نجاتگران در سه استان کشور و در پی اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران و نجاتگران در سه استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از فعالیت حدود 20 هزار امدادگر و نجاتگر سازماندهی شده در قالب تیم های پنج نفره در پایگاه های امداد و نجات بین شهری این سازمان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره بازآموزی تخصصی مربیان و سرمربیان تیم های سگ های آنست به صورت کشوری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
زنجان-قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: حدود 20 هزار امدادگر و نجاتگر سازماندهی شده در قالب تیم های پنج نفره در پایگاه های امداد و نجات بین شهری فعالیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1205 نفر در سیل و آبگرفتگی سه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت- قائم مقام سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت: تقویت و توسعه آموزش های امدادی در بین مردم و سازمان ها ضرورت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مهر : معاون عملیات سازمان امدادونجات از آماده باش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر، در 5 استان کشور به دنبال هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به حضور 51 تیم عملیاتی در عملیات جوی 48 ساعت گذشته گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر آب جمع شده در 60 واحد مسکونی را تخلیه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به حضور 51 تیم عملیاتی در عملیات جوی 48 ساعت گذشته گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر آب 60 واحد مسکونی را تخلیه کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در عملیات امداد و نجات در سیل و آبگرفتگی طی 24 ساعت گذشته 18 استان متاثر و 4 استان (آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و ایلام) نیازمند به خدمات امداد و نجات شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر با اشاره به بارش های رگباری در 4 استان گفت: امدادگران هلال احمر همچنان در آماده باش اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به 1757 نفر در یک هفته گذشته، گفت: در این مدت، 478 نفر توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر نجات پیدا کردند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت به بارش شدید باران و وزش باد در 16 استان کشور هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر به تشریح عملیات امداد و نجات 48 ساعت گذشته در 7 استان متاثر از سوانح جوی پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از امداد رسانی به 2 هزار و 699 نفر متاثر از سوانح جوی کشور در 48 ساعت گذشته در 7 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1790 نفر در سوانح جوی دیروز و امروز در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر، خدمات امداد و نجات در 7 استان متاثر از سوانح جوی در 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر به تشریح خدمات امداد و نجات در 6 استان متأثر از سوانح جوی در 24 ساعت گذشته پرداخت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به منظور آشنایی جامعه نخبگان کشوری با ماموریت ها، فعالیت ها و ظرفیت های هلال احمر، همایشی با حضور 500 نفر از این نخبگان برگزار شد . شرکت کنندگان در این همایش در جهت آشنایی با زیرساخت های علمی و فناوری این جمعیت، از چهار زیرساخت جمعیت هلال احمر از جمله شرکت های داروسازی سها یک و دو ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ بابک محمودی با اشاره به حضور امدادگران جمعیت هلال احمر در 668 مورد عملیات امداد و نجات و از شانزدهم تا بیست و سوم اردیبهشت ماه، گفت: در یک هفته گذشته، امدادگران جمعیت هلال احمر به 836 نفر امدادرسانی کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۴۲    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج خود، با بیان اینکه برای اولین بار در جهان، جمهوری اسلامی دارای سه کرسی مدیریتی در صلیب سرخ جهانی است، تصریح کرد: سازمان امداد و نجات کشور، جز پنج کشور اول جهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۷    
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تا پایان سال تجهیزات جدیدی به هلال احمر اضافه می شود که از فناوری هوش مصنوعی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در 6 ماه ابتدایی امسال، این سازمان به امکانات امدادرسانی به روز دنیا مجهز می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیل به نقل از ارتش و سازمان امداد و نجات این رژیم از زخمی شدن دست کم 32 شهرک نشین صهیونیست در حملات راکتی مقاومت به شهرک ها به ویژه عسقلان خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات هلال احمر گفت: تحلیل جعبه سیاه بالگرد حامل وزیر ورزش در حال انجام است و تحلیل هر جعبه سیاه حدود سه ماه زمان می برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: بازخوانی جعبه سیاه بالگرد 3 ماه زمان می برد. خلبان بالگرد می گوید هنگام فرود بالگرد فرمان پذیری نداشت. بالگرد 40 نفر ظرفیت دارد و می تواند تا 4 تن حمل و نقل کند. این بالگرد جوان ترین و پرقدرت ترین بالگرد هلال احمر بود. منبع: دانشجو
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این سازمان درپی پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع سیل در 10 استان کشور خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع سیل در 10 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این سازمان درپی پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع سیل در 10 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به این که نیاز به تاسیس 210 پایگاه جدید در حوزه امداد و نجات وجود دارد، گفت: کشور در حال رشد است و با توجه به جاده ها و گستردگی کشور، بین پایگاه ها در این پهنه تناسب وجود ندارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1419 نفر در یک هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1419 نفر در یک هفته گذشته خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در سالی که گذشت سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر هم شاهد اتفاق های خوب برای امدادگرانش بود و هم ماموریت های سخت و نفسگیری که نشان دهنده توان و آمادگی نجاتگرانش در اقصی نقاط کشور است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 407 نفر در سیل و آبگرفتگی 48 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 407 نفر در سیل و آبگرفتگی 48 ساعت گذشته، خبر داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران و تگرگ از شب گذشته در شهرستان گرمی و بیله سوار در استان اردبیل آغاز شده و خسارت زیادی در این شهرستان ها برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادو نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر به دنبال هشدار سازمان هواشناسی کشور و احتمال بارش های شدید و رگباری باران و وزش شدید باد در 7 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت از آماده باش امدادگران این جمعیت درپی پیش بینی بارش شدید باران و باد شدید در هفت استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام عملیات جوی در 20 استان کشور از حضور 90 تیم امدادی در این عملیات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر، با اشاره به نجات 703 نفر در یک هفته گذشته توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر، گفت: در این مدت زمان 954 عملیات امدادونجات توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور امدادگران در 12 استان متاثر از سوانح جوی، گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به 862 نفر امدادرسانی کردند.
سلام نو / بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر ضمن اشاره به احتمال رگبار شدید و وقوع سیلاب در 10 استان کشور، از آماده باش امدادگران خبر داد.