دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۳۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش نرخ ارز»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
نادر بذرافشان در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی اظهار کرد: در هفته ای که گذشت، میانگین 28 دلار کاهش اونس جهانی طلا را شاهد بودیم؛ در حال حاضر قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1948 دلار ثبت شده است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۸    
کاهش نرخ ارز و کمبود خودرو در هفته های پایانی اردیبهشت ماه موجب شد تا روند کاهشی قیمت خودرو ادامه دار باشد. بدیهی است که در چنین شرایطی، بسیاری از فروشندگان خودرو از تصمیم خود منصرف می شوند. چرا که اغلب مجبور می شوند تا خودروی خود را با 10 الی 20 درصد پایین تر از قیمت اصلی به فروش بگذارند ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار خودرو نسبت به کاهش نرخ ارز و طرح سامانه یکپارچه واکنش نشان داد و قیمت برخی از محصولات تولید داخل همچنان درحال ریزش است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رفتار بازار ارز به گونه ای است که در روز های آتی نیز شاهد تداوم کاهش نرخ ارز خواهیم بود و افت دلار به کانال 40 دور از دسترس نیست
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۹    
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران، با تاکید بر اینکه زور کاهش نرخ ارز و کاهش هیجانات معاملات آن بر افزایش قیمت ها در بازار جهانی طلا چربیده، از کاهش بی سابقه قیمت ها در بازار سکه و طلا نسبت به هفته های اخیر و تنظیم بازار سکه و طلا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران، با تاکید بر اینکه زور کاهش نرخ ارز و کاهش هیجانات معاملات آن بر افزایش قیمت ها در بازار جهانی طلا چربیده، از کاهش بی سابقه قیمت ها در بازار سکه و طلا نسبت به هفته های اخیر و تنظیم بازار سکه و طلا خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: برای کوچک سازی بازار قاچاق، اشراف اطلاعاتی داریم و هم به تمام این بازار ها ورود کرده ایم؛ بنابراین در تلاش هستیم تا این نرخ را کاهش دهیم چرا که نرخ ارز بازار قاچاق مورد قبول ما نیست و معتقدیم باید کاهش پیدا کند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ریزشی که از روز شنبه در بازار آزاد ارز شروع شده، در سومین روز هفته هم ادامه دارد به طوری که نرخ سازی کانال های تلگرامی هم قادر به جلوگیری از موج جدید ریزش ها نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بازار سهام که در روزهای گذشته صعود های شارپی را پشت سر گذاشته بود، همگام با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، نسبت به روزهای گذشته پرعرضه تر دنبال شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:قیمت طلا و سکه امروز به دلیل کاهش نرخ ارز و اونس جهانی روند نزولی به خود گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - راضیه احقاقی : افت محدود بهای ارز ظرف ساعات ابتدایی روز سه شنبه پنجم اردیبهشت، به قرمزپوشی بازار مالی بورس کالا منجر شد و به این ترتیب اغلب گواهی های کالایی در حالی که در نزدیکی رکورد قیمتی خود نوسان داشتند، با افت نرخ مواجه شدند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: با وجود افزایش 21 دلاری انس جهانی، در هفته سوم فروردین 1402 کاهش نرخ ارز باعث ثبات قیمت انواع سکه و طلا شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۱    
فعال بازار طلا گفت: با وجود افزایش 21 دلاری انس جهانی، در هفته سوم فروردین 1402 کاهش نرخ ارز باعث ثبات قیمت انواع سکه و طلا شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۷    
دلار بالاخره وارد کانال 41 هزار تومانی شد. در حال حاضر قیمت دلار نسبت به روز گذشته 0.52 درصد بالا رفته و به مرز 41 هزار و 712 تومانی رسیده است. نرخ دلار بازار متشکل هم در مقایسه با 50 روز قبل 3 هزار و 211 تومان کم شده و در محدوده 41 هزار و 549 تومانی قرار دارد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در صحبت های شب گذشته خود، پالس های مثبتی برای کنترل و کاهش نرخ ارز در بازار آزاد داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۶    
نرخ جدید تسعیر ارز خوراک پتروشیمی ها؛ از دیدگاه کارشناسان و مسئولان، به کنترل تورم و رشد تولید کمک می کند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، فعالان اقتصادی معتقدند که هیچ چیزی بهتر از قابل پیش بینی بودن نرخ ارز و ثبات آن برای کشور نیست؛ این سیاست حتی مهم تر از کاهش نرخ ارز است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: دولت تلاش می کند نرخ ارز در بازار آزاد و غیررسمی را پایین بیاورد لذا این کاهش قیمت ارز به قیمت های رسمی که شرکت ها در حال فروش محصولات هستند، اثر آنچنانی بر بازار سرمایه ندارد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵    
نائب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در معاملات امروز کاهش نرخ ارز و اونس جهانی باعث شد قیمت طلا و سکه به روند نزولی خود ادامه دهد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در معاملات امروز کاهش نرخ ارز باعث شد قیمت طلا و سکه روند نزولی به خود بگیرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت پتروشیمی گفت: با کاهش قیمت خوراک واحد های پتروشیمی می توان به افزایش کمتر قیمت کالا ها پس از این مصوبه امیدوار بود. باید توجه داشت نرخ های کنونی محصولات پایه و وابسته ها کاهشی نمی یابد، اما از روند افزایشی آن تا حدی و برای مدت کوتاهی جلوگیری می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: از بهبود روابط ایران و عربستان می توان به عنوان یکی از مهم ترین رخدادهای منطقه طی یک سال اخیر نام برد؛ طوری که حتی احیای روابط اقتصادی ایران و عربستان حتی به صورت موقت در کاهش نرخ ارز نیز اثرگذار بود ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر فرض بر کاهش تنش های سیاسی، سیگنال کاهش نرخ ارز (دولت علاقه مند به نشان دادن کاهشی شدن نرخ دلار گران است) و ثبات آن (به نظر می رسد دلار در 60 – 65 هزار تومان معامله شود) در این محدوده باشد، امسال بازار به سادگی تورم را کاور خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران خاطر نشان کرد: دولت ها در سال های گذشته سخن از کنترل تورم را به میان آورده اند اما واقعیت بازار و اقتصاد حکایت از ناتوانی آنها در مهار تورم را می دهد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بویرنیوز – آیت الله سید نصیر حسینی با اشاره به نوسانات قیمت ارز گفت: قیمت کالا ها با افزایش لحظه ای قیمت ارز افزایش می یابد، اما با کاهش نرخ ارز تغییری در قیمت ها دیده نمی شود. ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۷   + ۷۰ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز در مرکز مبادله ایران، روند کاهشی قیمت روزهای گذشته خود را ادامه داد. هر دلار به 40 هزار و 300 تومان رسید.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران در مصاحبه با سایت طلا گفت:در معاملات امروز قیمت طلا و سکه علیرغم افزایش 29 دلاری اونس جهانی به دلیل کاهش نرخ ارز با نوسان همراه شد.
سیاست فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: با توجه به کاهش نرخ ارز مردم به دستاوردهای نظام امیدوارتر می شوند بنابراین باید تلاش کنیم تا حقی از مردم ضایع نشود.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
افت 5 هزار تومانی دلار در روز گذشته نیر نشان میدهد که بازار به خوبی سیگنال درهمی توافق ایران و عربستان را دریافت و با تعدیل انتطارات تورمی حول دلار به استقبال آن رفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از آداب و رسوم شب چهارشنبه سوری مصرف آجیل است. این آجیل ترکیباتی متفاوت با آجیل شب یلدا و نوروز دارد و از آن با نام آجیل مشکل گشا نیز یاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که متاسفانه وقتی قیمت ارز بالا می رود اجناس گران می شود اما وقتی قیمت ارز پایین می آید قیمت اجناس بالا می ماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ضرورت دارد تیم اقتصادی با هماهنگی با سایر بخش ها نسبت به کاهش قیمت کالاهای داخلی در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مطرح کردن ادعای تلاش عامدانه دولت برای نوسان گیری از نرخ ارز به منظور رفع کسری بودجه در حالی از سوی عده ای مطرح می شود که کارشناسان اقتصادی عوامل دیگری را منشا افزایش و کاهش نرخ ارز عنوان می کنند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران روند صعودی بازار خودرو همزمان با کاهش نرخ ارز متوقف و ریزش قیمت خودرو آغاز شد که تا به امروز هم ادامه داشت. در این میان خودروی شاهین که با رکورد زنی های پی در پی، نیم میلیاردهم رد کرده بود دوباره به کانال 500 میلیونی بازگشت و طی دو روز 50 میلیون ارزان شد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - کاهش نرخ ارز در کشور رابطه مستقیمی با آزادی اقتصاد دارد در صورتی که اکنون اقتصاد کشور دستوری است. عضو شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان این مطلب افزود: در اقتصاد آزاد ارز، تک نرخی و در اقتصاد دستوری چندنرخی است ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اگر هدف امیر عبداللهیان، از به میان کشیدن بحث توافق بر سر تبادل زندانیان با آمریکا، در قالب همیاری تیم اقتصادی دولت بوده، به جرات می توان گفت که مسیر اشتباه بوده است. اقتصاد، پدیده ای نیست که با چند پالس دگرگون شود یا تاثیرات عمیقی را تجربه کند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدجواد روح در هم میهن نوشت: ایران این بار از مسیر شرقی و در دولت اول سیدابراهیم رئیسی، در حال پیشبرد همان تصمیمی است که در دولت اول حسن روحانی از مسیر غربی طی شد و به توافق انجامید.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۶    
عصر خودرو- وزیر صمت با اشاره به کاهش قیمت برخی از کالاها گفت: همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و طی این هفته و هفته آینده همچنان قیمت ها کاهشی خواهد بود و فضا بهتر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: درحال حاضر بازار ملتهب ارز روند کاهشی به خود گرفته و در برخی اقلام، این کاهش دیده می شود. البته همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و در هفته جاری و هفته آینده، احتمالاً فضا بهتر می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صمت درباره افزایش قیمت های اقلام شب عید نیز گفت: در حال حاضر بازار ملتهب ارز روند کاهشی به خود گرفته و در برخی اقلام این کاهش دیده می شود. البته همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و در هفته جاری و هفته آینده ها احتمالا فضا بهتر می شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر صمت با اشاره به کاهش قیمت برخی از کالاها گفت: همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و طی این هفته و هفته آینده همچنان قیمت ها کاهشی خواهد بود و فضا بهتر می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه، تأثیر اقدامات ویژه بانک مرکزی را بر کاهش نرخ ارز تشریح کرد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به کاهش قیمت برخی از کالاها گفت: همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و طی این هفته و هفته آینده همچنان قیمت ها کاهشی خواهد بود و فضا بهتر می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۰    
بازار سهام امروز با فشار فروش سنگینی کار خود را آغاز کرد فشار فروشی که ناشی از کاهش نرخ ارز در بازار آزاد و کاهش نرخ بازار دوم نیما بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۶    
مدیر مرکز مبادله ارز و طلا گفت: امروز در تالار ارز خدماتی مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس وارد کانال 40 هزار تومان شد و 40 هزار و پانصد و نود تومان تعیین نرخ شد به تبع تالار حواله ما 36 هزار و نهصد تومان بود.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - چرا بازار ها نسبت به تعدیل نرخ ارز واکنش نشان نمی دهند و قیمت کالا ها و خدمات در مسیر نزولی شدن قرار نمی گیرد؟ این پرسشی است که این روز ها بسیاری از ایرانیان با کاهش نرخ ارز مطرح می کنند و ضروری است که درباره آن بحث و تبادل نظر شود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت به کاهش قیمت برخی از کالاها اشاره کرد و افزود: همه کاهش ها ناشی از کاهش نرخ ارز نیست و طی این هفته و هفته آینده همچنان قیمت ها کاهشی خواهد بود و فضا بهتر می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۵    
در فاصله بهمن و اسفند امسال شرایط در بازار مسکن اگرچه تحت تاثیر نوسان شدید نرخ ارز به نحوی پیش رفت که بر سرعت رشد قیمت مسکن افزوده شد، اما با کاهش نرخ ارز در روزهای اخیر ورق در این بازار برگشت ...