پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۲:۵۹Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

طلا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:در معاملات امروز قیمت طلا و سکه کمی روند صعودی به خود گرفته است اما در هفته آینده پیش بینی می شود به دلیل تعطیلات پیش رو روند افزایشی وجود نداشته باشد و احتمالا شاهد کاهش قیمت طلا و سکه خواهیم بود .
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز جمعه 5 خرداد 1402 قیمت هر سکه امامی امروز تا لحظه تنظیم این مطلب به 32 میلیون و 200 هزار تومان رسیده است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از سایت طلا، نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:در معاملات امروز قیمت اونس جهانی تغییری نداشت در حالیکه کاهش نرخ ارز باعث شد قیمت طلا و سکه با ریزش داد و ستد شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: خبرهای خوب ناشی از سفر سلطان عمان به کشور و آزادسازی بخشی از پول های مسدود شده ایران می تواند به روند کاهش قیمت طلا کمک کند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۳    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:کاهش 45 دلاری قیمت اونس جهانی طی دو هفته گذشته ،کاهش و ثبات نرخ ارز ، ثبت نام خودرو و کاهش تقاضا برای خرید طلا و سکه باعث شده کاهش قیمت طلا و سکه ادامه دار باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۸    
اقتصادنیوز: امروز قیمت طلا افزایش یافت.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۵    
قیمت طلا و سکه در چند روز گذشته روند کاهشی به خود گرفته است و سکه در کانال 30 میلیون تومانی در نوسان است . امروز سلطان عمان راهی تهران شد و معامله گران چشم انتظار تاثیر این دیدار بر بازارهای مالی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
در پایان امروز قیمت سکه در بازار پایین آمد و به 31,001,000 (سی و یک میلیون و یک هزار) تومان رسید که کاهش 1.3 درصدی داشته است. قیمت طلا هم نزولی بوده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در هفته های اخیر با کاهش قیمت طلا و دلار قیمت خودرو نیز به شدت کاهش یافته است، این کاهش قیمت به حدی بوده است که زمزمه های کاهش قیمت این خودرو به زیر 200 میلیون تومان به گوش می رسد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: بازار طلا در هفته نخست خردادماه باثبات و آرام بود و دادوستدها روال عادی را طی می کرد و قیمت ها نیز سیر نزولی داشت.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلا در بازار امروز به دو میلیون و 527 هزار تومان رسید و سکه امامی با قیمت 31 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی در روز پنجشنبه کاهش یافت .دلیل اصلی کاهش قیمت طلا افزایش ارزش دلار آمریکا بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۸    
امروز قیمت سکه پایین آمد و به 31,989,000 (سی و یک میلیون و نهصد و هشتاد و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 1.26 درصدی داشته است. قیمت دلار اما بالا رفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 2 میلیون و 572 هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته کاهش 0.89 درصدی را نشان می دهد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تسنیم، تمرکز دوباره بازار بر مذاکرات سقف بدهی آمریکا باعث کاهش قیمت طلا در روز سه شنبه شد. اظهارنظرهای مثبت ازسوی قانون گذاران دموکرات و جمهوری خواه آمریکا درمورد رسیدن به یک قرارداد درباره سقف بدهی تقاضا برای طلا به عنوان یک پشتوانه ایمن را محدود کرده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با وجود کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی اما به دلیل افزایش مجدد قیمت دلار در بازار ایران، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی در مسیر صعودی قرار گرفته است.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۴۸ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 30 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 30 میلیون و 450 هزار رسید.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که میزان حباب سکه از سقف 31 درصدی خود در سال گذشته به محدوده 21 درصد رسیده و حدود ده درصد کاهش پیدا کرده است به همین خاطر کاهش قیمت طلا و سکه بیشتر از دلار بوده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۷    
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و همچنین آرامش بازار داخلی ارز، سکه و طلا، قیمت ها در بازار هم روند کاهشی خود را ادامه داده به گونه ای که سکه تمام در هفته ای که گذشت یک میلیون و 250 هزار تومان با افت قیمت همراه بود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت سکه در هفته گذشت به شدت کاهشی بود و این کاهش قیمت به گونه ای بود که سکه تمام در هفته ای که گذشت یک میلیون و 250 هزار تومان با افت قیمت همراه بود.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز هم اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 2 میلیون و 515 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 27 میلیون تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز 30 میلیون و 400 هزار تومان است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 قیمت هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 504 هزار تومان و سکه امامی 30 میلیون و 300 هزار تومان شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلای 18عیار طی 24 ساعت گذشته در بازار تهران با کاهش 73 هزار تومانی مواجه شد. هر گرم طلای 18عیار در حال حاضر در بازار 2 میلیون و 516 هزار تومان قیمت دارد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و کاهش اندک قیمت دلار در بازار ایران، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی در مسیر ریزش قرار گرفته است. گزارش ها از روند بازار حاکی از آن است که قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار با قیمت 2 میلیون و 547 هزار تومان به فروش رفت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امامی امروز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه به دو دلیل نزولی شد؛ کاهش قیمت طلای جهانی و عقبگرد نرخ دلار.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۷   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ قیمت انواع ارز در مرکز مبادله ایران اعلام شد. بر این اساس امروز چهارشنبه (27 اردیبهشت ماه) آخرین نرخ ثبت شده، هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب 42 هزار و 352 تومان و 38 هزار و 502 تومان است. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۵    
با توجه به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و کاهش اندک قیمت دلار در بازار ایران، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی در مسیر ریزش قرار گرفته است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۹   + ۵۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار کاهش یافت و نرخ دلار و درهم نیز ثابت ماند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۷    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار کاهش یافت و نرخ دلار و درهم نیز ثابت ماند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار کاهش یافت و نرخ دلار و درهم نیز ثابت ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار سکه امروز از دو جهت هدف حمله کاهشی ها قرار گرفت. به دنبال کاهش قیمت طلا و و دلار ، قیمت سکه نیز امروز ریزش کرد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(چهارشنبه) به زیر مرز 2000 دلار رسید زیرا سرمایه گذاران از نتیجه مذاکرات محدودیت بدهی ایالات متحده نگران بودند و دلار قوی تر قیمت ها را کنترل کرد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.13 درصد افزایش به 1991 دلار و 84 سنت رسید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.01 درصد کاهش به 2016 دلار و 19 سنت رسید.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سکه طرح قدیم در بازار با کاهش قیمت 200 هزار تومانی، 26 میلیون و 800 هزار تومان داد و ستد شد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت طلا برای امروز اعلام شد، قیمت طلای 18 عیار به 2 میلیون و 564 هزار و 400 تومان رسید. که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:از هفته گذشته تا کنون حدود یک میلیون و 600 هزار تومان قیمت سکه و قیمت هر گرم طلا نیز 38 هزار تومان کاهش یافته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۱    
آغاز دور جدید حراج خودرو بدون قرعه کشی در سامانه | با خرید این خودرو یک شبه 680 میلیون تومان سود کنید | شرایط عالی به گزارش پایگاه خبری سایت مه شو : قیمت طلا و سکه متاثر از رشد نرخ ارز با افزایش رو به رو شده است. کاهش قیمت طلا بعد از ریزش قیمت دلار رخ داده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۳    
اقتصادنیوز: تحلیلگران باور دارند در شرایط فعلی محدوده قیمتی 51 هزار و 600 تومان الی 51 هزار و 700 تومان باند حمایتی مهم است. به عقیده آنها در صورتی که این محدوه حمایتی حفظ شود احتمال رسیدن قیمت دلار به مرز مقاومتی 52 هزار و 200 تومان وجود دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۲    
در پایان امروز قیمت سکه کاهش یافت و به 31,501,000 (سی و یک میلیون و پانصد و یک هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش افت 2.86 درصدی داشته است. قیمت طلا هم پایین آمد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به دلیل کاهش اونس جهانی و نرخ دلار با ریزش چشمگیری رو به رو شد. به گزارش فرصت امروز به نقل از سایت طلا ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت سکه بهار آزادی ظرف چند روز گذشته دو میلیون تومان ریخت و امروز 23 اردیبهشت 1402 قیمت سکه وارد کانال 31 میلیون تومانی شد. اما علت کاهش قیمت طلا و سکه چیست و آیا اکنون زمان ورود به بازار سکه و طلاست؟
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال کاهش قیمت دلار در بازارهای غیررسمی، طلا و سکه نیز در هفته پایانی اردیبهشت روند نزولی در پیش گرفت.