شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۵:۳۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکسی داران»

عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲    
به گزارش عصر همدان ؛ در پی پیام های شهروندان محترم شهر بهار و تاکسی داران مبنی بر نبود سرویس بهداشتی در مرکز شهر و وعده مسئولین؛ گروه خبری بهارانه به صورت میدانی برای جویا شدن مشکل به سطح شهر رفته تا جهت کمک به حل این مشکل و مطالبه از مسئولین امر اقدام نماید ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی، عمرانی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: نصب دستگاه پرداخت کرایه در تاکسی ها از طریق کارت های شهروندی و کیوآرکد از موارد قابل پیگیری است و این دستگاه ها باید جامع و تهیه آن برای تاکسی داران مقرون به صرفه باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۳    
در این بسته خبری از برگزاری جشنواره بزرگ موسیقی در سنندج تا اجرای 13 پروژه محرومیت زدایی در شیراز و تاکسی داران فعال شهر بندرعباس لاستیک یارانه ای دریافت می کنند را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت بندرعباس(صمت)و اتحادیه صنف لاستیک فروشی توزیع لاستیک یارانه ای در بندرعباس آغاز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: اگر واگن کم داریم یا پله برقی ها خراب هستند یا قطعات یدکی واگن های مترو وجود ندارد، به شهرداری مربوط می شود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به افزایش قیمت خودروهای تاکسی، تاکسی داران برای نوسازی خودروی خود باید حدود 100 میلیون تومان دارایی داشته باشند که تأمین این مبلغ از توان بیشتر رانندگان خارج است و باید حمایت هایی در قالب قرض الحسنه برای آنها در نظر گرفته شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران: برچسب های نرخ کرایه جدید تا اول اردیبهشت آماده و میان تاکسی ها توزیع می شود و تا نرخ های جدید ابلاغ نشود، با افزایش نرخ کرایه برخورد می شود.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۳    
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، نارضایتی مردم بعلت عدم اعلام نرخ کرایه تاکسی در سطح شهر نهاوند هر روز بیشتر می شود، و در شرایطی که تاکسی داران قبل از عید نسبت به افزایش نرخ کرایه تاکسی اقدام کردند اما تا کنون که یک شنبه 20 فروردین 1402 می باشد ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷    
به گزارش عصرهمدان ؛ محمود حضرتی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی همدان عنوان کرد: ما در شهر همدان 3437 دستگاه تاکسی داریم که از این تعداد 2700 دستگاه تاکسی در ناوگان مشغول به فعالیت هستند ...
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمود حضرتی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی همدان گفت: هر گونه افزایش ترخ کرایه تاکسی غیرقانونی است و افراد متخلف به کمیته انظباطی معرفی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دارندگان تاکسی پیکان در آبادان و خرمشهر تسهیلات نوسازی خودرو دریافت می کنند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، در این دیدار صمیمانه نمایندگان تاکسی داران با علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند دیدار کردند و به بیان مطالبات و مشکلات و خواسته های خود پرداختند. مهمترین مشکلات این قشر زحمت کش شامل؛ ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست بانک توسعه تعاون اعلام داشت این بانک با هدف افزایش سهم تعاون از حمل و نقل بین شهری و حمایت از تاکسی داران تحت پوشش زمینه را برای گسترش خدمات بانکی و اعتباری به این تعاونی ها فراهم نموده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
این روزها بسیاری از شهروندان به خصوص در شهرهای کوچک برای جابه جایی تاکسی را انتخاب می کنند تا از لحاظ ایمنی و امنیت با آسودگی خاطر سفر کنند، اما وضعیت نابسامان تاکسی داران ارائه خدمات مطلوب را برای بسیاری از ساکنان شهرها از جمله خوانسار دشوار کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات تاکسی داران شهر رزن استان همدان سخن گفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
تعاونی تاکسی داران سنندج یکی از چندین تعاونی دارای مشکل در استان کردستان است که بازهم با کمبود زمین مواجه است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد: تاکسی های فرسوده، نوسازی می شوند نظرآباد - غلامرضا زارع: حسین آزاد فلاح رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد از نوسازی تاکسی های فرسوده مدل قبل از سال 1390 خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی اهواز:برای نوسازی ناوگان تاکسی اهواز در نظر داریم تا به تاکسی داران تسهیلات خرید خودروی جدید پرداخت شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۷    
برخی از تاکسی داران شهر دهدشت در سایه خاموشی و غفلت مسئولان به صورت خودسرانه و به بهانه نداشتن پول خرد کرایه اضافه دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فاوای شهرداری کرج گفت: آمادگی کامل برای اجرای طرح پرداخت الکترونیک تاکسی ها وجود دارد اما همه تاکسی داران استقبال نمی کنند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون امور تعاون، تاکسی داران را سفیران فرهنگی کشور دانست و گفت: دراین معاونت نگاه حمایتی جدیدی برای قشر زحمتکش تاکسی داران درون شهری و بین شهری در حال برنامه ریزی است که اولین گام این مسیر امروز محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۰    
معاون سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: برای ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، مرخصی تاکسی داران از 30 شهریور تا 15 مهر لغو می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج به تدابیر سازمان در خصوص پیش بینی ترافیک، هم زمان با بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: برای ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، مرخصی تاکسی داران از 30 شهریور تا 15 مهر لغو می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: مالکان تاکسی های فرسوده به دلیل نداشتن توان خرید نقدی خودرو، خواستار دریافت تسهیلات اند.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۴    
تحقیقات‭ ‬مطبوعاتی‭ ‬بین المللی‭:‬‭ ‬مکرون‭ ‬در‭ ‬زمانی‭ ‬که‭ ‬وزیر‭ ‬اقتصاد‭ ‬بود‭ ‬به‭ ‬مقامات‭ ‬اوبر‭ ‬گفت‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬یک‭ ‬دولت‭ ‬تقسیم شده‭ ‬به‭ ‬نفع‭ ‬آن‭ ‬شرکت‭ ‬قراردادهایی‭ ‬امضاء‭ ‬کرده‭ ‬است
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۰    
رئیس واحد تاکسیرانی شهرداری زرند از اجباری بودن کارت صحت و سلامت تاکسی داران خبر داد و گفت: تمام رانندگان حمل ونقل عمومی باید با انجام معاینات و آزمایش های صحت و سلامت، کارت سلامت خود را دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از آغاز تسهیلات 10 میلیون تومانی خرید قطعات خودرو به تاکسیداران خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۷    
مرتضویان گفت: نرخ مصوب شورا براساس قانون است و تاکسی دارانی که بیشتر از نرخ مصوب از شهروندان کرایه دریافت کنند؛ به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۰    
طی چند روز اخیر شاهد افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی های درون شهری در مرکز کردستان هستیم که موجب نارضایتی مردم شده و مدیران این شهرستان نیز در این خصوص سکوت اختیار کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز سری در سطح شهر اراک زدیم و از مردم در مورد نرخ کرایه های تاکسی سوال کردیم. مردم از دریافت مبالغ بیش از نرخ مصوب کرایه تاکسی توسط تاکسی داران گلایه مند بودند.
طلا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، این تفاهم نامه با هدف توسعه ی "همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی" به امضای محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک و مهدی اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران رسید. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تاکسی داران خودسرانه کرایه تاکسی را افزایش دادند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، برخی از رانندگان تاکسی خودسرانه اقدام به افزایش نرخ کرایه کرده اند. برخی رانندگان در مسیر ونک_کرج، کرایه 25 هزار تومانی ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین مصوبه شورای شهر شیراز طی روزی های گذشته افزایش نرخ کرایه ناوگان تاکسی رانی و حمل و نقل عمومی بود که به نظر می رسد آنچه حاصل شد نارضایتی رانندگان و شهروندان است و هر دو خواهان تعادل در این قیمت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۸    
تاکسی داران دورودی خواستار افزایش نرخ کرایه و محدود کردن فعالیت مسافربرهای شخصی و اینترنتی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به طرح حذف تاکسی های پیکان گفت: امیدواریم با استقبال تاکسی داران و تامین منابع مورد نیاز، سال آینده هیچ تاکسی پیکانی در خطوط تاکسیرانی کرج فعال نباشد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: شهرام غلامی گفت: به منظور افزایش رضایت تاکسی داران و افزایش سطح دسترسی به قطعات اصلی تاکسی های پژو 405 و سمند، تخفیف 450 هزار تومانی برای خرید اقلامی همچون کیت کلاچ و لنت ترمز در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۷    
گروه استان ها_ رانندگان تاکسی دهدشت نسبت به عدم نظارت بر تاکسی های بدون صلاحیت و جولان مسافربرهای شخصی در خیابان های شهر نگران شده و خواستار رسیدگی دقیق مسئولان مربوطه به این مشکل هستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای شهر تهران تصمیم گرفت کرایه تاکسی ها در سال آینده به صورت کلی 25 درصد بیشتر شود. مشکلات اقتصادی و محدودیت های کرونا هزینه های تاکسی داران را افزایش داده است و ابتلای برخی رانندگان به کرونا و رقابت تاکسی های اینترنتی درآمد آنها را کاهش داده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرج گفت: تاکسی داران کرجی می توانند لاستیک و باطری را با قزمت مصوب دولتی، لنت و صفحه کلاج را با تخفیف ویژه دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۴    
معاون سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کرج گفت: واگذاری مخزن ارزان سوخت گاز به تاکسی داران به زودی انجام می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در گفت وگویی در خصوص دغدغه ای که برای برخی تاکسی داران در نتیجه عدم تحویل به موقع خودرو توسط یکی از خودروسازان بزرگ کشور ایجاده شده بود ، گفت: پس از ثبت نام برخی تاکسیداران برای دریافت خودروی جدید در طرح تعویض خودروهای فرسوده ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۴    
اخیرا مشاهده شده است تعدادی از تاکسی داران و مسافر کِش ها اقدام به سوار کردن سه مسافر در صندلی عقب می کنند. شاید به تصور نادرست کم شدن خطر شیوع بیماری و شاید به طمع درآمد بیشتر.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۲    
مشکلات تاکسی داران پیشوایی بررسی شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جلسه بررسی مشکلات تاکسی داران پیشوایی با حضور فرماندار، معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری، شهردار، عضو شورای اسلامی شهر، مسئول بازرسی، کارشناس شورای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۶    
تعدادی از رانندگان تاکسی در شهر یاسوج از پایین بودن نرخ کرایه تاکسی و نبود تاکسی متر گله مند هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس از اعطای 800 فقره تسهیلات حمایتی بانکی بدون بهره به ارزش کلی 24 میلیارد ریال به تاکسی داران شهرقدس به منظور مساعدت مالی جهت خدمات تعمیرگاهی و تأمین قطعات یدکی خودروهای ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۰:۴۴    
در این مراسم که با حضور 110 نفر از تاکسی داران خمام برگزار شد، از 3 راننده بدون تخلف تقدیر به عمل آمد. شهردار خمام با تاکید بر اینکه مبحث تاکسیرانی یکی از دغدغه های مهم شهروندان بوده، که حل نابسامانی های موجود مستلزم پیگیری و صرف زمان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با پاسخ در خصوصبرخی نشکلات تاکسی داران گفت: مصوبه بخشودگی عوارض سالیانه کرونایی توسط ستاد مقابله با کرونای استان تایید نشد و به اجرا نرسید.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱    
به گزارش قم پرس: ثبت نام ششمین دوره انتخابات تعیین نماینده تاکسیرانان و تاکسی داران به همراه شرکت های حمل ونقل درون شهری در هیئت انضباطی تاکسیرانی از شنبه 13 آذرماه 1400 آغاز می شود. ...
راه دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت 4 سال از انتزاع فردیس از کرج، کلیه پرونده های رانندگان تاکسی از سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج منتقل نشده است.