چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۱۷Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسه قرآنی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مسئول ستاد مرکزی مؤسسه قرآنی میراث ماندگار کرمانشاه با اشاره به مراجعه سالانه بیش از 200 هزار زائر به مرقد سیده فاطمه(س) گفت: طرح توسعه این مرقد روی زمین مانده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۸    
دوره های آموزش ارتقا و رویش اندیشه از سوی مؤسسه قرآنی شهدای قهرود برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج از حمایت مالی 20 مؤسسه قرآنی از محل اجرای نیت موقوفات قرآنی به مبلغ 100 میلیون تومان خبر داد و گفت: 20 مربی قرآن در بقاع متبرکه شهرستان سنندج جذب شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۱    
کلاس های مجازی حفظ قرآن کریم از سوی مؤسسه قرآنی عروة الوثقی در اسلامشهر برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۷    
مؤسسه قرآنی سراج المنیر هدی در شهر زنجان غالب برنامه های آموزش قرآن خود را در فضای مجازی متمرکز کرده است که یکی از آنها گلریزان ولایت ویژه آموزش مفاهیم قرآن به ایتام است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی محمدرسول الله(ص) کوهدشت گفت: برخی از مؤسسات قرآنی از نظر مکان مشکلی ندارند ولی در زمینه تجهیزات اداری و وسایل مورد نیاز آموزش با مشکل مواجه هستند و مجبور می شوند از دیگر مؤسسات کمک بخواهند که می طلبد برای حل این مشکل حمایت های لازم صورت گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی نورالبیان شوش با بیان اینکه در بیشتر موارد در برنامه ریزی های قرآنی و فرهنگی به کلیات بسنده کرده ایم، گفت: توجه به جزئیات است که راه را برای تحقق اهداف کلی باز می کند. استفاده از کلمات محبت آمیز، برخاستن در حین ورود قرآن آموز و.. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت زینبیه دورود با اشاره به آموزش سالانه هزار نفر در این مؤسسه گفت: اساسی ترین مشکل مؤسسات قرآنی مکان های استیجاری و بالا بودن رهن و اجاره است تا جایی که گرانی اجاره و رهن باعث تعطیلی برخی از مؤسسات شده و در این راستا انتظار می رود دولت نگاه ویژه ای به مؤسسات قرآنی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۸    
نام نویسی کلاس های پاییزه مؤسسه قرآن و عترت دارالنور شهرستان دزفول در رشته های روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، تجوید و حفظ جزء 30 آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بخش کتبی آزمون سراسری ترم اول شعب مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جشن حافظان قرآن با حضور تعدادی از قرآن آموزان شهرستان سنندج دیروز، 28 شهریور در مؤسسه قرآنی رضوان الصالحین سنندج برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۲    
مدیر مؤسسه قرآنی دارالنور دزفول یکی از نیازهای آموزشی مدیران مؤسسات قرآنی را شیوه تبلیغ عنوان کرد و گفت: با شیوه های به روز تبلیغ آشنا نیستیم و به شدت در این زمینه احساس نیاز می کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی آل محمد(ص) اهواز با تأکید بر استمرار دوره های آموزشی مورد نیاز مؤسسات قرآنی به منظور اثربخشی لازم گفت: آشنایی با روان شناسی کودک و نوجوان از کاربردی ترین دوره ها برای مدیران و مربیان قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشریه مجازی مؤسسه قرآنی طاها بوشهر با عنوان طلوع رضوی با همکاری دفتر کانون های خدمت آستان قدس رضوی استان بوشهر به مناسبت ایام شهادت هشتمین میراث دار سیدالمرسلین(ص) در شهر مشهد منتشر و رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآن و عترت صاحب الزمان(عج) ساوه از برگزاری دوره تربیت مربی قرآن ویژه کودکان در این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت شهادت امام رضا(ع) مراسم سوگواری با حضور مدیر و مربیان قرآنی و قرآن آموزان به همراه اجرای سرود و دکلمه خوانی و ذکر مصائب اهل بیت(ع) امروز، 23 شهریور در مؤسسه قرآنی مائده آسمانی گرگان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نور علی نور کاشان گفت: هدف نهایی این مؤسسه، رشد و تعالی خانواده در ابعاد گوناگون با اصلاح بینش و دیدگاه افراد است و در این راستا به اجرای برنامه های متنوعی می پردازیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به شرایط بورسیه دانشسرای باقرالعلوم(ع) گفت: حافظان قرآنی که حداقل 20 جزء محفوظات دارند، می توانند با شرکت در دوره یکساله این مرکز، آمادگی لازم جهت اخذ مدارک لیسانس علوم قرآنی و مدرک درجه 3 تخصصی حفظ را کسب کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۲۷    
مدیر مؤسسه قرآنی گل های بهشت گتوند توجه به نیازها و اولویت های واقعی هر منطقه را نکته مهمی در طراحی دوره های آموزشی مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی دانست و گفت: نمی توان آموزش های یکسانی برای مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی شهرهای مختلف در نظر گرفت و انتظار داشت که همه از آن یکسان بهره ببرند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه قرآنی آیات هدایت قم از کودکان چهار تا شش ساله و مقطع پیش دبستانی برای سال تحصیلی 1402-1403 ثبت نام می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرازی از وصیت نامه الهی - سیاسی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه چرایی مقاومت و استکبارستیزی در نشریه مجازی اندیشکده بین المللی طلوع مؤسسه قرآنی طاها بوشهر با عنوان میثاق نامه مکتب سیدالشهدای مقاومت منتشر شده که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۷    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ترویج و توسعه برنامه های قرآنی در استان گفت: هم اکنون 22 مؤسسه قرآنی در این استان مجوز فعالیت دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۶    
آیین اختتامیه و دورهمی قرآن آموزان کلاس صوت و لحن با مربیگری اسماعیل کشتکار از سوی مؤسسه قرآنی ولیعصر(عج)، برای ششمین سال پیاپی با همکاری مجموعه علمی تبلیغی انصارالمهدی(عج) شامگاه 18 شهریورماه در موقوفه معروفی شهر گناوه برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۲    
مدیر مؤسسه قرآنی ارمغان با تأکید بر اینکه مؤسسات قرآنی دارای مشکلات عدیده ای هستند، افزود: باید راهکار خوب و کاربردی در حد کلان پیدا شود و نه جزئی. لازم است تا نهادها و دستگاه های متولی جامعیت موضوع را بررسی کنند تا اشکالات، ایرادات و آسیب ها بررسی و بر روی آسیب ها و اشکالات برنامه ریزی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۳    
مدیر عامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت سراج منیر شمال شهرستان بابل از پیش ثبت نام دوره های آموزشی فرهنگی، قرآنی و مهارتی این مؤسسه در ترم پاییز خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دهمین کنگره علمی جزیره دانش بر منظومه حدیث عزت از سوی مؤسسه قرآنی طاها بوشهر شامگاه، 17 شهریورماه در این مؤسسه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به در پیش رو بودن سال تحصیلی جدید از افزایش تعداد مدارس تخصصی حفظ قرآن همراه با تحصیل خبر داد و گفت: 35 مدرسه تخصصی حفظ قرآن با همکاری آموزش و پرورش و مؤسسه بیت الاحزان میزبان دانش آموزان در 7 استان کشور خواهند بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اهمیت تعظیم شعائر و فضیلت زیارت رفتن با پای پیاده به مناسبت ایام اربعین حسینی از نگاه حضرت آیت الله بهجت(ره) از سوی مؤسسه قرآنی طاها در یکصد و دهمین شماره نشریه مجازی اندیشکده بین المللی طلوع منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
موکب فرهنگ و هنر در پایانه مرزی شلمچه با مجموعه های مختلف فرهنگی و قرآنی ازجمله مؤسسه قرآنی نورالهادی خرمشهر، سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، حوزه هنری، یادگاران شهدا، مؤسسه خدام المهدی(عج) خرمشهر و ... به زائران اربعین خدمات مختلف فرهنگی ارائه می دهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۱    
موکب فرهنگ و هنر در پایانه مرزی شلمچه با مجموعه های مختلف فرهنگی و قرآنی ازجمله مؤسسه قرآنی نورالهادی خرمشهر، سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، حوزه هنری، یادگاران شهدا، مؤسسه خدام المهدی(عج) خرمشهر و ... به زائران اربعین خدمات مختلف فرهنگی ارائه می دهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۷    
مدیر مؤسسه قرآنی نورالثقلین الیگودرز با بیان اینکه از وزارت ارشاد انتظار داریم در اجرای طرح های قرآنی از تجربه مؤسسات باسابقه استفاده کند، گفت: اداراتی که باید حامی مؤسسات قرآنی باشند از این مؤسسات حمایت نمی کنند و در اجرای طرح های قرآنی به برخی از مؤسسات نگاه ویژه تری می شود و با این کار در حق ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۵    
دوره های آموزشی صرف و نحو در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و تلاوت مسابقه ای ویژه خواهران در دو رشته ترتیل و تحقیق از سوی مؤسسه قرآنی احسن الحدیث برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه قرآنی رضوان الصالحین شهرستان سنندج از اعلام فراخوان دوره های تربیت معلم قرآن روخوانی و روانخوانی در سطح این مؤسسه خبر داد و گفت: دوره تربیت معلم قرآن روخوانی و روانخوانی سطح یک در این مؤسسه برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت 42 مؤسسه قرآنی وابسته به ارشاد لرستان، بر لزوم حمایت مالی از مؤسسات قرآنی تأکید کرد و گفت: بودجه و اعتبارهایی که به فعالیت های قرآنی اختصاص می یابد، پایین است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه قرآنی اهل البیت(ع) رامشیر با هدف آشناسازی کودکان با وقایع و معارف عاشورا، همایش محرم به وقت کودکان را ویژه پسران برگزار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت العرفان بروجرد با اشاره به مشکلات مالی مؤسسات قرآن و اینکه دریافت شهریه آمار قرآن آموزان را کاهش می دهد، گفت: بالا رفتن اجاره و رهن ساختمان ها در شهرها و مناطق مختلف باعث شده اکثر مدیران مؤسسات قرآن دیگر قادر به تهیه یک مکان مناسب نباشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مسئول مؤسسه قرآنی و عترت شمیم وحی کردستان از حضور 300 نفر کردستانی در کلاس های تربیت حافظ قرآن این مؤسسه خبر داد و گفت: تاکنون 53 نفر حافظ قرآن در این مؤسسه موفق به حفظ قرآن شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی علی بن موسی الرضا(ع) نورآباد با بیان اینکه مؤسسات قرآنی در مناطق محروم بیشتر نیازمند حمایت هستند، گفت: نداشتن توانایی پرداخت شهریه از سوی قرآن آموزان، بالا بودن رهن و اجاره، نداشتن امکانات، عدم حمایت از سوی متولیان قرآنی، خانه به دوشی مؤسسات و... از جمله مشکلات مؤسسات است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۱    
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) از اتمام نهمین دوره طرح ملی رحله در نقاط مختلف کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی مائده آسمانی گرگان به تشریح برنامه های این مؤسسه پرداخت و گفت: این مؤسسه از سال 1388 تأسیس شده و در دوره های تربیت معلم سطح یک و دو، مفاهیم تخصصی و کلاس های عمومی قرآن مانند تجوید، نهج البلاغه، حفظ خردسالان به فعالیت پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه دوره تابستانه مدرسه قرآن رضوی اصفهان، روز گذشته، 30 مردادماه با حضور مدیرعامل مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات در آیین اختتامیه وتجلیل از قهرمانان قرآنی پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم مشکات گفت: میزان مشارکت در دوره پنجم این مسابقه نسبت به ادوار گذشته رشد چشمگیری داشته است، و تلاش می کنیم هر دوره این پیشرفت و به روزرسانی را شاهد باشیم و آن را توسعه دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح کندو شامل آموزش فنون صحیح خوانی قرآن کریم با هدف رونق بخشیدن به جلسات خانگی قرآن از سوی مؤسسه قرآن و عترت شفق اصفهان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۲۲    
مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات از راه اندازی کاروان قرآنی به عنوان یکی از برنامه های حاشیه ای پنجمین دوره مسابقات ملی مردمی قرآن کریم مشکات خبر داد و گفت: این کاروان قرآنی متشکل از قاریان شرکت کننده در این مسابقات و همچنین برخی از اساتید است که بعد از نماز مغرب و عشاء به شهرهای مختلف استان البرز اعزام ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
300 دانش آموز دختر از سطح استان در دوره آموزشی صحیفه سجادیه که به همت مؤسسه قرآنی نورظاهر یزد برگزار شد، شرکت و از آموزش های لازم در این زمینه بهره مند شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی امور قرآنی استان کردستان گفت: در حال حاضر 20 مؤسسه قرآنی در سطح استان کردستان مجوز برگزاری آزمون حفظ عمومی قرآن را دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، نویسنده کتاب جنگ نرم ، شامگاه 27 مردادماه، در جمع دانشجویان، زائران و عزاداران حرم مطهر رضوی در رواق امام خمینی(ره) این آستان، با موضوع استقامت و مقاومت جامعه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات با اشاره به برگزاری رسمی رقابت 200 متسابق در پنجمین دوره مسابقات قرآنی مشکات از فردا شنبه 28 مرداد، گفت: شعار این دوره تجلیل و پرورش قهرمانان قرآنی است و طی سه روز شاهد حرکت کاروان قرآنی به شهرهای مختلف استان البرز هستیم.