دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۲۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار سلامی»

شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه ما برای مقابله موفق با هر تهدیدی آمادگی داریم، تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه به مرز آمادگی رزمی عملیاتی واکنش سریع رسیده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۶۸ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه برای مقابله موفق با هر تهدیدی آماده ایم تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه به مرز آمادگی رزمی عملیاتی واکنش سریع رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نیروی هوافضای سپاه و پدافند هوایی ارتش به سامانه های بسیار مدرن و پیشرفته در لبه های فناوری، فرماندهی و کنترل ارتباطات اطلاعات جهانی دست پیدا کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲    
سردار سلامی فرمانده کل سپاه از شهرک شهید سلیمانی در منطقه زاچ و داربست بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور سردار سلامی از چند طرح ورزشی،بهداشتی و آموزشی در شهرک سیل زدگان روستای زاچ و داربست در بشاگرد بهره برداری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۵۰ سایت دیگر  
سپاه نیوز : سردار سلامی گفت: بسیج قله های جدید را فتح می کند و اعتماد به نفس ملی ایجاد می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سرلشکر حسین سلامی در پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا تاکید کرد: اقتدار و افتخار آفرینی امنیت ساز ناجا در همراهی با دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و نیروهای مسلح کشور برای تولید و تحکیم امنیت پایدار و همه جانبه ایران، نویدبخش تولد پلیس تراز انقلاب و تمدن ساز است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: مدد و یاری شهدای والامقام راهگشای انقلاب و نظام اسلامی ما در عرصه های مختلف بوده و هست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار سلامی خاطرنشان کرد که پیشینه نقش آفرینی در حوزه های مختلف رسانه ملی و اشراف پیمان جبلی بر واقعیت های میدان جدال رسانه ای با امواج تحریف دشمن متضمن موفقیت وی خواهد بود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرلشگر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور سرزده در موسسه حافظان کودکان و مرکز کودکان کار و خیابان یاسر با کودکان مقیم این مرکز گفتگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
فارس : کودکان کار مرکز یاسر که باجان دل در موکب اربعینی را به راه انداخته بودند، به یک باره شاهد مهمان های سرزده بودند. کودکان کار در روز اربعین باوجود همه حزن و اندوهی که داشتند خبرهای خوبی از فرمانده سپاه پاسداران شنیدند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی جاماندگان اربعین
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی با تسلیت عروج ملکوتی علامه حسن زاده آملی، ایشان را شخصیتی کم نظیر در منظومه مفاخر برجسته حوزه های علمیه و جهان تشیع برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی نوشت: عروج آسمانی علی لندی شیرمرد خوزستانی نشان داد روح شجاعت و پیشتازی در خطرپذیری های شکوهمند در جامعه ایمانی و اسلامی ایران همچنان جاری و حیات بخش است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس : سردار سلامی گفت: در دفاع مقدس قاعده ها به هم ریخت و شکوه امپراطوری ها شکست و مثل کوه یخ در مقابل خورشید ایمان ملت ایران آب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
در همایش یادها و نام ها با حضور سردار سلامی و سردار صفوی از 50 فرمانده دوران دفاع مقدس تقدیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم یادها و نام ها هم زمان با شروع چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس جریان پیدا کرده و یک حادثه تاریخی توقف پذیر نبود و تا الان نیز ادامه دارد ، افزود: دشمنان ما در حال سراشیبی و افول هستند و ما این ها را می بینیم که کم کم در حال فرار و کوچک شدن هستند و از مردمک چشم های ملت ایران فاصله می گیرند و یک پدیده هر چقدر که فاصله می ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حاشیه مراسم تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس، نمایشگاه در لباس سربازی را افتتاح کرد. سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (سه شنبه) در حاشیه مراسم تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس، نمایشگاه در لباس سربازی را افتتاح کرد. ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده سپاه با بیان اینکه ما کمتر در عرصه مهندسی و تخریب و انفجارات شاهد دستاوردی بودیم اما به ناگاه جرقه یک خودکفایی و میل به شکوه در این عرصه در ذهن دانشمندان زده شد، بیان کرد: ما یاد گرفتیم دشمن راه غلبه بر خود را به ما یاد نمی دهد ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده کل سپاه از دستیابی به بسیاری از دستاوردهای علم و فناوری و فتح قله های دانش توسط فرزندان ملت ایران خبر داد و گفت: روند پیشرفت های ما هرگز متوقف نمی شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز ما دیگر یک آمریکای خطرناک نمی بینیم، بلکه یک آمریکای شکست خورده و فراری و افسرده را شاهد هستیم، گفت: ما امروز رژیم سعودی را که بتواند به هر شکل ممکن به یک ملت بی دفاع مثل یمن حمله کند را نمی بینیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تبریک بازگشت ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش، این رخداد بزرگ را سر آغاز فصلی نوین برای قدرت افزایی دفاعی و ارتقای ظرفیت های بازدارندگی نیروهای مسلح برشمرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان این که سرازیر شدن دامنه وسیعی از واکسن ها نگرانی ها را از بین برده است گفت: باید با گسترش ظرفیت ها و توسعه زمان واضافه کردن بر شیفت های تزریق بتوانیم واکسیناسیون را به سرعت پیش ببریم.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: این یک دستور قاطع است که تمام سپاه های استانی با ظرفیت کامل ه میدان بیایند تا بتوانیم عمل واکسیناسیون را به سرعت انجام دهیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان - آغاز گام پنجم طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ در جلسه ای که در سالن شهدای دولت استانداری در کرج برگزار شد، استاندار البرز آقای عزیزالله شهبازی ضمن تقدیر و گرامیداشت از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: اهمیت این مراسم برای فرمانداران کاملا اشکار است. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سلامی با صدور پیام تسلیتی در پی درگذشت سردار سرخیلی، تصریح کرد: عمر پر برکت و کارنامه درخشان آن سردار بزرگ و دلاور در خدمت به اسلام و میهن اسلامی پیموده شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در وزارت دفاع با امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر جدید دفاع دیدار و گفت وگو کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۱    
سردار سلامی گفت: باید شیرینی امر به معروف و نهی از منکر را که همان ترویج زندگی بهتر در کنار عاقبت خیر است به مردم نشان داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست وبینار ستاد کرونا و طرح شهید سلیمانی استان اصفهان که به صورت وبینار و با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: ما نمی توانیم سلامت مردم را دست دشمنانی بسپاریم که استفاده از سلاح های بیولوژیک جزئی از استراتژی مواجهه آن ها با دشمنانشان است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۸    
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه سفر به اصفهان از مرکز واکسیناسیون دانشگاه خوراسگان و بیمارستان صحرایی شهید صدوقی بازدید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز به اصفهان سفر کرد؛ حضور درجلسه ستاد استانی کرونا، بازدید از بیمارستان صحرایی شهید صدوقی و بازدید از مرکز واکسیناسیون و کمک مؤمنانه ازجمله برنامه های سفر یک روز سردار سلامی به اصفهان بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه سفر به اصفهان از مرکز واکسیناسیون دانشگاه خوراسگان و بیمارستان صحرایی شهید صدوقی بازدید کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار سلامی در حاشیه سفر به اصفهان از غرفه های گروه های جهادی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق سپاه صاحب الزمان (عج) بازدید کرد؛ در این بازدید همچنین 50 هزار بسته معیشتی با اجرای طرح محرم 1400 در ادامه کمک های مومنانه توزیع شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رزمایش گام پنجم طرح سردار شهید سلیمانی در یزد با حضور سردار سلامی آغاز شد. رزمایش گام پنجم طرح سردار شهید سلیمانی امروز با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تیپ الغدیر یزد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۰    
با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طرح مسجد مهربانی در پایگاه نمونه استانی بسیج مهدیه در منطقه زینبیه اصفهان رو نمایی شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ستاد کرونا استان اصفهان و قرارگاه طرح شهید سلیمانی با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
تسنیم: فرمانده کل سپاه با بیان اینکه با تمام توان برای مقابله با کرونا در صحنه هستیم،گفت: از کشور های قابل اعتماد واکسن وارد می شود و با تلاش برای تامین واکسن داخلی، تولید آن در کشور افزایش می یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در ارتباط تلفنی با سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ساخت جاده فریدون شهر به پشتکوه آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا : فرمانده کل سپاه در سفر یک روزه خود به کرمان درباره آخرین وضعیت واکسن نورا اظهار کرد: این واکسن در مرحله اول تست بالینی موفقیت آمیز بود و وارد فاز دوم آزمایش های بالینی شده ایم ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگذاری علم و فناوری ؛ سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با دکتر زینی وند استاندار کرمان و سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله از مرکز تست غربالگری، مرکز واکسیناسیون شهید لنگری زاده و بیمارستان فاطمه الزهرا(س) بازدید و مرکز واکسیناسیون شهید پورجعفری را افتتاح کرد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: امروز در عرصه بیماری کرونا باز هم این بسیح است که کمر همت بسته و مستحکم و پایدار وارد میدان شده است و خود را مخاطب مستقیم فرمان رهبر انقلاب می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۸    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گام پنجم طرح شهید سلیمانی در حقیقت لبیک در میدان به دستور مقام معظم رهبری برای مقابله با شیوع کرونا است.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلامی امروز 31 مرداد ماه در مزار سردار سلیمانی حضور پیدا کرد.