پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۵:۱۲Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار جلالی»

پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۶    
سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان موحدی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نوشت: اضمحلال شبکه گسترده و پیچیده متشکل از تروریستهای تکفیری که در یک ارتباط کاملا سازمان یافته از سوی واشنگتن، تل آویو و برخی پایتخت های اروپایی تغذیه می شدند،از ماهیت جنگ ترکیبی دشمنان در ابعاد گفتمانی ، امنیتی و سرزمینی در کشور عزیزمان پرده بر می دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم : سردار جلالی اظهار داشت: در دولت آقای روحانی، تعامل چندانی با دولت بر سر موضوعات پدافند غیرعامل وجود نداشت، اما در دولت آقای رئیسی موضوع متفاوت است و شاهد تعاملات مثبت دولت در موضوع پدافند غیرعامل نسبت به شناسایی و کنترل مخاطرات و مقابله با تهدید ها هستیم.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: باید حکمرانی ملی خود را بر فضای سایبری اعمال کنیم.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۷    
سردار جلالی در حاشیه سفر به استان کهکیلویه و بویراحمد از نمایشگاه محصولات و فناوری های دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان بازدید کرد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و مورد استقبال مسئولان ارشد این استان قرار گرفت. سردار جلالی همچنین با همراهی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد از پروژه پل چهارم بشار یاسوج، پروژه ساماندهی رودخانه بشار ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار جلالی با اشاره به اینکه امسال، سال انتخابات است، گفت: علاقه مندان به انقلاب اسلامی می دانند قهر با صندوق انتخابات به معنای تضعیف پایه های قدرت ملی است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دوقطبی سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی حجابی یکی از مهم ترین برنامه هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار جلالی با اشاره به ویژگی های مدرسه آماده از نظر پدافند غیر عامل، گفت: مدرسه آماده یک شاخص جهانی برای آمادگی در برابر تهدیدات و مخاطرات است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار جلالی اولویت امسال این سازمان را بهره گیری از هوش مصنوعی برای دفاع سایبری و تولید امنیت در زیرساخت ها دانست و از تهیه برنامه ملی حفاظت از زیرساخت ها برای نخستین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار جلالی در دیدار با وزیر بهداشت خواستار به روز رسانی مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری های کشور متناسب با تهدیدات نوین شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
سردار جلالی در آئین افتتاح هیئت رزمندگان اسلام شهرستان ساوه که با حضور جمعی از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس و مردم متدین شهرستان ساوه در حسینیه بقعه مبارکه امام زاده اسحاق ساوه برگزار شد، توافقات امنیتی که در دولت سیزدهم به نتیجه رسیده است را حاصل قدرت کشور در عرصه دفاع دانست.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، چهارشنبه 28 تیرماه سال جاری، به استان سمنان، سفر کرد و از زیرساخت استان بازدید کرد. مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی به همراه مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: قیام و خون امام حسین (ع) جانی دوباره به اسلام بخشید و پرده نفاق را کنار زد و از آن روز تاکنون خط سید الشهدا (ع) به خط تشخیص حق و باطل تبدیل شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار جلالی با اذعان به اینکه 30 درصد از حملات سال گذشته کشور بر مبنای هوش مصنوعی شکل گرفته ادامه داد: دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری، مبنای شکل گیری و تهیه و تدوین راهبردهای مطلوب برای دفاع و مقابله با تهدیدات فناوری هستند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار جلالی با اعلام به اینکه 30 درصد از حملات سال گذشته کشور بر مبنای هوش مصنوعی شکل گرفته ادامه داد: دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری، مبنای شکل گیری و تهیه و تدوین راهبردهای مطلوب برای دفاع و مقابله با تهدیدات فناوری هستند.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۸    
در حاشیه سفر به استان سمنان، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه معاون بسیج و امور استانهای این سازمان، با خانواده شهید اقتدار دفاعی محمد عبدوس دیدار کردند.
سردار جلالی در بازدید از پارک علم و فناوری سمنان ضمن بازدید از ظرفیت های شرکتهای دانش بنیان این استان بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان، محققین و دانشگاهیان کشور در زمینه راهبرد "دفاع دانش پایه" تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سردار جلالی با اشاره به حملات سایبری گسترده و متنوع از سوی دشمنان از تدوین و ابلاغ دستورالعمل عملیات پیشگیرانه پدافند سایبری در راستای بر امن سازی اضطراری با تاکید بر رفع آسیب پذیری های فوری در بخش سایبری زیرساخت ها خبر داد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در بازدید از مرکز دیسپاچینگ آب چشمه روزیه سمنان، بر ضرورت ایجاد زیرساخت برق اضطراری در تاسیسات آب و بکارگیری تجهیزات و بکارگیری اسکاداهای بومی در زیرساختها تاکید کرد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹    
سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با مهندس هاشمی، استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار معاون امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان حضور داشتند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: طرح جامع شهری مشهد باید بازنگری شود، چراکه نیاز به یکپارچگی طرح های پدافندی داریم و از طرفی استانداری، فرمانداری، شهرداری و آستان قدس نباید هر کدام یک طرح داشته باشند و با اولویت حرم باید شبکه ترافیک مشهد بازنگری شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات دولت دوازدهم در کانال تلگرامی خود نوشت: وقتی فناوری رسانه میتونه عامل مسمومیت دانش آموزان باشه، چرا دو گیگ اینترنت نتونه بارداری رو رقم بزنه؟؟ ...
برترین ها / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم در کانال تلگرامی خود نوشت: وقتی فناوری رسانه می تواند عامل مسمومیت دانش آموزان باشد، چرا دو گیگ اینترنت نتواند بارداری را رقم بزند؟؟
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: با توجه به اهمیت مردم در تهدیدات نوین، اهدافی جذابیت بیشتر یافته است که بیشترین خدمات را به مردم ارائه کرده و جامعه بیشترین وابستگی را به آن ها دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۰    
هشتمین همایش ملی پدافند شیمیایی صبح چهارشنبه 14 تیر ماه 1402 با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل و مرتضی شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درسالن همایش های بیمارستان فرهیختگان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: یکی از مراکز عملیات شناختی و رسانه ای علیه مردم ما مرکز منافقین در کشور آلبانی است؛ البته چهار مرکز دیگر نیز وجود دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به انجام 570 حمله شیمیایی رژیم بعثی عراق علیه ایران گفت: گروهک منافقین هم در عراق علیه مخالفان رژیم بعثی از سلاح های شیمیایی استفاده کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: روز هایی که منافقین در قرارگاه جنگ شناختی و تروریسم سایبری خود علیه ملت ایران توطئه می چیدند و هیزم آتش تفرقه و تجزیه طلبی در ایران را فراهم می آوردند، غافل از آینده تلخ خود بودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار سرتیپ جلالی گفت: در همه دستگاه ها به ویژه زیرساخت های حیاتی خدمت رسان، نیازمند بازنگری در حوزه الزامات امنیتی شبکه های سایبری که به مردم خدمت می کنند، هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در مطلبی که در پیام رسانی بومی ویراستی منتشر کرده است به بیان الزامات تداوم کارکردهای ضروری وابسته به فضای سایبری و پایداری و امنیت آنها در برابر تهدیدات پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار جلالی شبکه های اجتماعی خارج پایه را یکی از کانون تهدیدات نوین پیچیده و شناختی دانست و گفت: تجربه اتفاقات سال گذشته به ما می گوید که باید خود را برای مقابله با تهدیدات مبتنی بر جنگ ترکیبی آماده کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار جلالی در پیامی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام 15 خرداد نوشته است: امام خمینی (ره) با حرف و عملش به یارانش عزت نفس و خودباوری می داد. همین عنصر خودباوری نیروهایی تربیت کرد که یکی از آن ها شهید قاسم سلیمانی است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 13 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رئیس سازمان پدافند غیرعامل افزود: امروز نزدیک به 250 محصول راهبردی دفاع و امنیت سایبری به صورت بومی تولید شده است. وی ادامه داد: پیش بینی می شود در سال 1402، هوش مصنوعی وارد عرصه دفاع سایبری شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه امروز شاهد اضافه شدن موضوع هوش مصنوعی به فضای سایبری هستیم، گفت: جمع بندی سازمان پدافند غیرعامل کشور این است که در سال 1402، هوش مصنوعی وارد دفاع سایبری شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۲    
سردار جلالی با بیان اینکه اصلاح برخی نواقص شبکه های پیام رسان داخلی زمان می برد، گفت: ما 12 سال به نرم افزارهای خارجی فرصت دادیم اما اکنون 9 ماه است که روی پیام رسان های داخلی کار می کنیم و اگر به آنها فرصت بیشتری دهیم، عملکرد آنها بهتر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: شهدای ما کسانی هستند که در راه خدا مخلصانه و برای دفاع از اسلام و انقلاب رفتند؛ آن ها نزد خدا و نزد ملت ارج و قرب دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در شبکه اجتماعی بومی ویراستی به پیشنهاد قطع اینترنت برای کنترل تقلب های احتمالی دانش آموزان در زمان برگزاری امتحان های نهایی واکنش نشان داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۶    
آئین تکریم و معارفه معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور با حضور سردار جلالی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : در یادداشت سردار جلالی ،رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است: ارتش انقلابی ایران به عنوان لنگر ثبات و امنیت منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت:روز جهانی قدس، روز رساندن صدای مظلومین فلسطینی و سایر ملت های ستمدیده به گوش جهان است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
سردار جلالی خبر قطعی شهادت حاج احمد نوشت: متوسلیان زنده است مادامی که آرمان آزادی قدس زنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار جلالی نوشت: حضور میلیونی و رای آری مستمر به نظام موجب شده است همه تهدیدات خارجی علیه کشور و نقشه کشی مهندسین انقلاب های رنگین برهم بخورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار جلالی افزود: این برنامه را رئیس جمهور با هدف فعال کردن نگرش سیستمی به اکوسیستم حفاظت از زیرساخت ها ، ابلاغ کرده است.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار جلالی خبر داد؛ ابلاغ طرح راهبردی حفاظت از زیرساخت های کشور توسط رئیس جمهور رئیس سازمان پدافند غیرعامل از ابلاغ طرح راهبردی حفاظت از زیرساخت های کشور توسط رئیس جمهور خبر داد ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از دانش آموزان مدرسه راهنمایی دخترانه معصومیه شاهد گیلانغرب در استان کرمانشاه نیز در همین روز مسموم و به مراکز درمانی منتقل شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز فضای عمومی و به ویژه مدارس کشور درگیر پدیده ای به نام هراس اجتماعی شده اند اما نه به این معنا که مسمومیت ها واقعی نیست بلکه القای یک ترس عمومی می تواند با ضریب قابل توجهی تعداد نمونه ها را افزایش بدهد.