یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۴:۰۷Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت نان»

اول فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم:این روزها برخی از نانوایی های این شهر به بهانه های مختلف مانند کنجد، سبوس، سبزی ویژه و دیگر افزودنی ها قیمت نان را تعیین می کنند در حالی که طبق تاکید مسئولان و رئیس اتحادیه در استان فارس نان کنجدی اجباری نیست و قیمت نان نیز مشخص شده است. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۶    
کسب و کار نیوز- نان، روغن مایع و جامد، شکر و چند قلم دیگر از اقلام اصلی سفره های مردم به صورتی اعلام نشده و غافلگیرکننده گران شده اند آن هم با شیب تند بالای 30 درصد. در این بین اما مسوولان برای اعلام رسمی افزایش قیمت نان دست دست می کنند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یدالله صادقی گفت: هرگونه افزایش قیمت نان تخلف است و تعزیرات با واحدهای که قیمت ها را بالا برده اند برخورد می کند و در شرایط کنونی طبق گزارش های ارسالی به سازمان تعزیرات باید درباره برخورد با واحدهای متخلف توسط این سازمان به مردم اطلاع رسانی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: وزارت صمت در روزهای اخیر اجازه صادرات تخم مرغ را صادر کرده، وقتی اجازه صادرات داده می شود افزایش قیمت اتفاق می افتد و وزارت صنعت باید در مورد این تصمیم تجدید نظر کند.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
از چند روز گذشته قیمت انواع نان در ارومیه 10 درصد افزایش یافته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: در حالی طی روزهای اخیر خبر گرانی 50 درصدی قیمت نان و افزایش 20 تا 25 درصدی در برخی قیمت شوینده ها در رسانه ها منتشر شد که مسئولان هر گونه اصلاح قیمت در این رابطه به پایان خرداد و یا ماه های آینده موکول کرده اند. در این گزارش آمده: اصلاح نرخ نان شاید بعد از انتخابات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- هم اکنون به دنیال افزایش قیمت بیشتر کالاهای اساسی، افزایش قیمت نان نارضایتی مردم در اردبیل را به دنبال داشته و نگرانی های زیادی به وجود آورده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هاشمی، رئیس بنیاد ملی گندم کاران کشوربنابر آمار میزان خرید تضمینی گندم ناشی از تاثیر کم بارشی بر مزارع دیم و تاخیر در پرداخت مطالبات نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد افت داشته است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱    
کاشمر(پانا)- رئیس اداره صمت علت شلوغی صف در نانوایی های کاشمر را تشریح کرد. محمدرضا ملکی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشمر در گفت و گو با پانا که پیگیر شلوغی صف نانوایی ها در کاشمر بود، گفت: یکی از مسائل مهم که در جامعه ملموس است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی خرید تضمینی گندم از کشاورزان با تاکید بر اینکه باید فعالیت دلالان در زمینه گندم محدود شود اظهار داشت: در این راستا فرمانداران می توانند مشکلات کشاورزان و تولیدکنندگان را پیگیری کنند. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس بنیاد ملی گندم کاران کشور گفت: میزان خرید تضمینی گندم ناشی از کم بارشی و تاخیر 20 روزه اخیر در پرداخت مطالبات، 12 درصد کاهش داشته است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر منظور آقای انصاری ریاست سازمان تعزیرات حکومتی، نظارت حداکثری است، باید عنوان کرد که هیچ نظارتی صورت نمی پذیرد. اما اگر منظور شان، نظارت های موردی یا مناسبتی است، حرفی نداریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
محسنی بندپی با بیان اینکه هنوز هیچ تصمیمی برای افزایش نرخ نان اتخاذ نشده، گفت: افزایش قیمت نان تخلف از ضوابط قانونی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
افزایش قیمت نان تخلف از ضوابط قانونی است و تعزیرات برخورد خواهد کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اقدام به افزایش خودسرانه قیمت نان توسط برخی نانوایی ها حاصل بی توجهی وزارت صمت و مسؤولان مربوط به قیمت گذاری نان متناسب با افزایش هزینه هاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۵    
زنجان- الماسی، رئیس اتحادیه نانوایان زنجان با تاکید بر اینکه قیمت نان در زنجان افزایش نمی یابد،گفت: شایعات افزایش قیمت نان به هیچ وجه درست نیست.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۴    
اواخر سال 99 جناب آقای روحانی، جناب آقای جهانگیری معاون اول ایشان، جناب آقای ربیعی سخنگوی دولت و تنی چند از دیگر مسئولین ذیربط دولت اعلام نمودند، تا پایان کار این دولت برنامه ای برای افزایش قیت کالاها به خصوص کالاهای اساسی ندارند و این در حالی است که چندی پیش قیمت مرغ و برخی از کالاهای دیگر افزایش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- از چند وقت اخیر قیمت نان در بیرجند ناگهان حدود 30 درصد افزایش پیدا کرد و از دو روز گذشته هم شهروندان از کمی شکر تنظیم بازار وافزایش قیمت این قلم گلایه دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-درحالی که در برخی از نقاط شهر بندرعباس نانوایی ها اقدام به افزایش قیمت نان کرده اند فرماندار بندرعباس گفت: هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نان وجود ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۷    
افزایش قیمت آرد آزاد و به تناوب آن افزایش خرید از بازار آزاد به پایین آمدن کیفیت، کوچک شدن و گران شدن نان منجر شده است. از طرف دیگر، در برخی نانوایی ها برای جبران این گرانی به روش های مرسومی رو آورده اند که سال هاست در مدل های مختلف انجام می گیرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فداحسین مالکی در گفتگو با مهر در ارزیابی عملکرد دولت در هشت سال گذشته، اظهار داشت: یکی از مشکلات عمده دولت در هشت سال گذشته این بوده است که همه موضوعات را به برجام و ارتباط با کشورهای غربی گره زد، به گونه ای که قیمت نان و کرایه تاکسی هم متاثر از نتیجه برجام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نان در نانوایی های یارانه ای خراسان جنوبی در حالی تا 30 درصد افزایش یافته که مسئولان می گفتند تا پیش از تابستان، نرخ نان هیچ تغییری نمی کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با وجود آنکه هنوز مصوبه ای مبنی بر افزایش قیمت نان ابلاغ نشده است اما خبرها نشان می دهد که تعدادی از نانوایان در استان های مختلف به طور خودجوش اقدام به افزایش 50 درصدی قیمت نان نموده و دلایلی هم برای این تخلف دارند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام کرده که فعلاً هیچ تصمیمی درباره قیمت نان اتخاذ نشده، شاهد افزایش قیمت نان در نانوایی ها هستیم. این موضوع سوژه انتشار کارتونی در خبرگزاری تسنیم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۱    
در پی افزایش قیمت نان در خراسان جنوبی ، خبرنگار صدا و سیما سری به نانوایی های سطح شهر زد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی طی یک ماه اخیر قیمت نان به شکل گسترده از سوی نانوایی ها افزایش پیدا کرده است که دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور همچنان می گوید: هیچ تصمیمی درباره قیمت نان اتخاذ نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۲    
گروه استان ها درحالی نارضایتی نانواهای استان مرکزی از هزینه های بالای نانوایی خودنمایی می کند که براساس گفته رئیس اتاق اصناف استان مرکزی، هنوز تصمیمی برای افزایش قیمت نان گرفته نشده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید جواد حسینی نیا از ورود دستگاه قضا به مسئله گرانی بدون مصوبه خبر داد و افزود: مسئولان مربوطه یکی از دلایل این افزایش را موضوع دستمزدها و مشکلات حاشیه ای بیان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها- افزایش قیمت نان از یک سو و کاهش کیفیت نان در استان کردستان باعث بروز مشکلات و نگرانی هایی در بین مردم شده است به نحوی که کم کم شاهد حذف نان بر سر سفره های مردم و کوچک تر شدن سبد خانوارهای کردستانی هستیم.
رییس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون تعدادی از واحد های صنفی اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده اند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانواهای کرج در پاسخ به اعتراضات مربوط به گرانی نان گفته: این 50 درصد بدون احتساب پول گاز و آب و برق نانوایی هاست که اگر این هزینه ها لحاظ می شد، قیمت نان بیش از 50 درصد رشد می کرد ...
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
تسنیم: عباس قبادی دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور در مورد برخی شایعات مبنی بر افزایش قیمت نان افزود: فعلا هیچ تصمیمی درباره قیمت نان اتخاذ نشده و هر گونه افزایش قیمت نان قبل از تایید و اعلام رسمی مراجع ذیربط تخلف محسوب می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۵    
هیچ گونه افزایشی در قیمت نان در طرقبه شاندیز مشاهده نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۳    
گروه استان ها- کیفیت پایین انواع نان ها با وجود افزایش قیمت باعث نارضایتی و گله مندی شهروندان گیلانی شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۴    
در حالی که تعلل در اعلام نرخ مصوب نان باعث شده تا بازار نان با پدیده چند نرخی شدن قیمت مواجه شود، هنوز هم مسئولان مربوطه هیچ اقدامی برای اعلام نرخ مصوب نان انجام نداده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که تعلل در اعلام نرخ مصوب نان باعث شده تا بازار نان با پدیده چند نرخی شدن قیمت مواجه شود، هنوز هم مسئولان مربوطه هیچ اقدامی برای اعلام نرخ مصوب نان انجام نداده اند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۶:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که تعلل در اعلام نرخ مصوب نان باعث شده تا بازار نان با پدیده چند نرخی شدن قیمت مواجه شود، هنوز هم مسئولان مربوطه هیچ اقدامی برای اعلام نرخ مصوب نان انجام نداده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۲    
مهر : کشاورزان خوزستان می گویند فروش گندم به دامداران به صرفه تر از دولت است. رئیس انجمن صنفی کشاورزان این استان درحالی از فروش گندم به دامداران خبر داده که مدتی پیش زمزمه افزایش قیمت نان قوت گرفته بود ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
شمار زیادی از نانوایی ها خودسرانه حداقل 50 درصد قیمت نان را افزایش دادند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در حالی قیمت جدید نان هنوز مصوب و ابلاغ نشده است که شمار زیادی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد، با مطرح شدن افزایش قیمت نان که شایعه هم بود، تخلفات صنفی در این حوزه افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس اتحادیه خبازان کرمانشاه گفت: اگر قیمت نان به شکل منطقی افزایش نیابد، این واحدها با مشکلات بسیاری مواجه شده و حتی قادر به اعمال افزایش 40 درصدی دستمزد کارگران شاغل در این واحدها نخواهند بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷    
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: با تنفیض اختیارات به استانداران سراسر کشور و کارگروه گندم و آرد و نان در تعیین قیمت نان تاکنون هیچ افزایش قیمتی در این زمینه نداشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۹    
گروه استان ها- داستان قیمت و کیفیت نان در خراسان شمالی همیشه از موضوعاتی است که مورد انتقاد مردم و نانوایان است و این بار نانواها می گویند استاندار خراسان شمالی با آنالیز جدید قیمت ها مخالفت کرده و آن ها هم در تامین هزینه های پخت نان ناتوان شده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گران شدن نان ادامه دارد؛ پس از آنکه در سال گذشته قیمت نان با تورم فزاینده ای روبه رو بود حالا برخی نانوادارها از دولت پیشی گرفته و قبل از آنکه دولت گرانی را تصویب کند، اقدام به افزایش قیمت نان و کوچک کردن چانه ها کردند. نرخ مصوب نان امسال چقدر است و چرا دولت آن را اعلام نمی کند؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۱    
نان، نان، نان؛ اولین و مهمترین نیاز مردم در سفره شان است و عدم تعیین تکلیف قیمت نان باعث شده است هم نان نانوا آجر شود و هم نان مردم. بالطبع مردم از گرانی نان گلایه مند هستند و نانوایان دلیل افزایش غیررسمی قیمت نان را افزایش رسمی قیمت آرد، آب ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با موضوع پیگیری قطعی مکرر برق و افزایش غیرقانونی قیمت نان با دکتر شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پیروی منش گفت: چنانچه واحدهای صنفی اقدام به افزایش قیمت نان کنند، مرتکب تخلف شده اند و با آن ها برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت خلخال از افزایش قیمت انواع نان در نانوایی های سهمیه پز دولتی و آزادپز این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۵    
بندرعباس- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: هرگونه افزایش قیمت نان از سوی واحدهای نانوایی استان تخلف است و شهروندان موارد تخلف را به دستگاه های ناظر و سامانه 124 اعلام کنند.