یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۳:۱۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای آبشده»

بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 10 خرداد 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا ...
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 29 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 30 میلیون و 550 هزار تومان رسید.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه 7 خرداد آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 31 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در بازار تهران همچنان پول کم است و این را در بالا رفتن بیشتر هرات از تهران می توان پی برد. در معاملات دوشنبه تهران کشش افزایش تا مقاومت هرات را نداشت و زیر آن معامله می شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
لیدر بازار شنبه، درهم امارات بود که بعدش طلای آبشده را با خودش همراه کرد. طلای آبشده طی هفته گذشته بیشترین نوسان را در مرز حمایت 10 میلیون و 800 تا 900 هزار تومان داشت و در روز شنبه با رشد درهم، افزایشی شد و این بازار بعد از یک روز تاخیر نسبت به دلار، خط روند خودش را شکست.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 30 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معامله گران یک فرصت 48 ساعته در نظر گرفته بودند که شنبه ظهر به پایان می رسد و اگر بازار ارز روند صعودی به خود نگیرد و از انتهای دامنه خنثی خارج نشود، احتمالا می ریزد و به احتمال زیاد قیمت دلار هرات وارد کانال 51 هزار تومانی می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اکوایران : طلای آبشده صبح سه شنبه با گپ مثبت 100 هزار تومانی در 11 میلیون و 600 هزار تومان شروع به کار کرد و آن هم مثل هرات به سمت مقاومت 11 میلیون و 700 هزار تومان حرکت کرد اما در شکست این سطح ناکام ماند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دلار هرات بالای 53 هزار تومان باز شد. مثل دو روز اخیر بلافاصله بعد از شروع فعالیت روند کاهشی را طی کرد و در نهایت 52 هزار و 300 تومان بسته شد. کاهش قیمت امروز با دو رکورد همراه بود؛ در رکورد اول دلار در دو روز دو کانال از دست داد و در رکورد دوم و مهمتر حمایت 52 هزار و 800 تومان شکسته شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه طلا و جواهر مشهد اعلام کرده است فروش طلای آب شده به مشتری خانگی ممنوع است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 16 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر شیراز می گوید: در حال حاضر افراد تنها با هدف پس انداز سرمایه اقدام به خرید طلای آب شده و سکه می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد 24 نوشت: علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: پنجشنبه 14 اردیبهشت عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 27,263,000 ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه 31 اردیبهشت1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 30 میلیون و 845 هزار تومان رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اولین روز بعد از تعطیلات عید فطر برای بازارها بی رمق شروع شد. قیمت ها در بازار نوسان زیادی نداشت و تنها بازاری که با تغییر قیمت روبرو شد، آبشده بود. طلای آبشده صبح دوشنبه منفی باز شد و در تسویه دوباره به نرخ 11 میلیون و 150 هزار تومان برگشت ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 12 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 34 میلیون و 980 هزار تومان رسید.
سلام نو / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار امروز 22 اردیبهشت 1402 آمده است که براساس آن قیمت سکه امامی به 32 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 31 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۷    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 31 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۶    
علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا بروزرسانی: پنجشنبه 31 فروردین عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 25,908,000 طلای 24 عیار 34,543,000 ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تعادل عرضه و تقاضا در بازار سکه و طلا در حالی این روزها موجب کاهش حباب انواع سکه و حتی طلای آبشده و خام شده که الان، بهترین زمان برای خرید طلا و سکه است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز شنبه 26 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید./ اقتصاد 24 آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: شنبه 26 فروردین - 08:30 ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۲    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 23 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز دوشنبه 21 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید./اقتصاد24 آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین - 09:05 ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز جمعه 18 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید./اقتصاد 24 آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 18 فروردین - 08:30 ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 12 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: شنبه 12 فروردین - 09:07 ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
امروز شنبه 12 فروردین هر گرم طلا 18 عیار در بازار آزاد تهران به قیمت 26,411,000 ریال به فروش رسید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۴۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 7 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۴    
اقتصاد 24 نوشت: علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 26,411,000 طلای 24 عیار 35,214,000 طلای 18 عیار / 740 26,059,000 ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 6 فروردین 1402 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 29 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: دوشنبه 29 اسفند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۸۴ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 29 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز دوشنبه 29 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید./اقتصاد 24 آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: دوشنبه 29 اسفند - 08:30 ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 29 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 28 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: یکشنبه 28 اسفند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 25,074,000 طلای 24 عیار 33,432,000 طلای 18 عیار / 740 24,740,000 طلای دست دوم 24,740,010 ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 28 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۲    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 27 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 26 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 26 اسفند ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 28 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 26 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۴    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 25 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 25 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 25 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 24 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 25 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز چهارشنبه 24 اسفند 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید./اقتصاد24 آخرین قیمت طلا و سکه قیمت طلا بروزرسانی: چهارشنبه 24 اسفند - 08:30 ...