پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۲۵Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلال احمر»

پانا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در قسمت تازه برنامه تلویزیونی محاکات با اجرای منصور ضابطیان، امیرحسین صدیق به عنوان کارشناس مهمان حضور دارد. امیرحسین صدیق بازیگر در کنار داوران ثابت محاکات درباره میزان جذابیت قصه مهمان امشب برای تبدیل شدن به کتاب قضاوت می کند. ...
خبر روز   ۳۲ دقیقه پیش    
مدیران و مسئولان و اعضای جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور در مقبره الشعرای تبریز با نثار فاتحه به مقام شامخ شعرای مدفون در این بقعه به ویژه استاد سیدمحمدحسین شهریار ادای احترام کردند.
سینما سینما   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در قسمت تازه برنامه تلویزیونی محاکات با اجرای منصور ضابطیان، امیرحسین صدیق به عنوان کارشناس مهمان حضور دارد. به گزارش سینماسینما ، امیرحسین صدیق بازیگر در کنار داوران ثابت محاکات درباره میزان جذابیت قصه مهمان امشب برای تبدیل شدن به کتاب قضاوت می کند. ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
رحمانی گفت: در دومین روز از اجرای طرح نذرآب 4 توسط هلال احمر زنجان و چهارمحال بختیاری از نزدیک شاهد عملیات عمرانی لوله کشی برای تامین آب آشامیدنی سالم و پایدار در روستای درشگفت بودیم.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیستمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز پنجشنبه (بیست و پنجم شهریورماه) در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
رکنا:رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از برخورد یکدستگاه تریلی با کامیون بنز تک و واژگونی هر دو خودرو در گردنه علی آباد 20 کیلومتری دهشیر گردنه تخته سنگ خبر داد .
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود کاروان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به کرمان، صبح امروز رسما اجرای طرح نذر آب 4 در شهرستان نرماشیر آغاز شد.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کریم همتی دبیر کل جمعیت هلال احمر درباره واکسن مخصوص دانش آموزان گفت: این واکسن از نوع سینوفارم و به صورت تک دوز است و امیدواریم بتوانیم در اوایل مهر 12 میلیون دوز از این نوع واکسن را برای افراد 6 تا 18 سال وارد کنیم.
خبر روز   ۳ ساعت پیش    
رئیس جمیعت هلال احمر شهرستان مرند از تصادف خودرو سواری پراید با تریلی در محور مرند به جلفا با یک فوتی خبر داد.
راک نیوز   ۳ ساعت پیش    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: در دومین روز از اجرای طرح نذر آب 4 با محوریت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ، توزیع بسته های معیشتی و تامین آب پایدار در مناطق محروم استان کرمان کاروان اعزامی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد که از 23 شهریور ماه در شهرستان نرماشیر مستقر می ...
محمدحسن قوسیان مقدم، دبیرکل جمعیت هلال احمر در فرودگاه امام خمینی (ره) از ورود سومین محموله سنگین واکسن کرونا به کشور توسط جمعیت هلال احمر خبر داد.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با ابراز امیدواری از واردات 5 میلیون دوز دیگر واکسن کرونا تا یک هفته دیگر، اضافه کرد: پس از اینکه فرآیند وارد کردن 20 میلیون دوز واکسن کرونا توسط هلال احمر در شهریور ماه به پایان برسد، در فواصل زمانی معین 70 میلیون دوز دیگر واکسن طی دو ماه آینده وارد کشور خواهیم کرد.
رکنا   ۴ ساعت پیش    
رکنا: دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان این که 12 میلیون واکسن سینوفارم تک دُزی وارد ایران می شود، تاکید کرد: این واکسن ها مخصوص دانش آموزان است.
بخش نخست برنامه نذر آب 4 جمعیت هلال احمر استان بوشهر در شهرستان سیریک استان هرمزگان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: برای رفع معضل آب ناشی از پیامدهای خشکسالی های پیاپی بایستی فرهنگ وقف در موزه آب احیا شود.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
توضیحات دبیر کل جمعیت هلال احمر در خصوص ورود واکسن های تک دوز برای دانش آموزان 6 تا 18 سال را ببینید.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای طرح ملی نذرآب 4 در شهرستان های نرماشیر و ریگان خبر داد و گفت: تامین آب شرب سالم و پایدار از اهداف بسیار مهم این طرح است.
دیار میرزا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلبان پاراگلایدر که پس از سقوط در جنگل های سوادکوه ناپدید شده بود پس از دو روز جست وجو صبح دیروز در منطقه گردنه سر منطقه لفور سوادکوه توسط تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان پیدا شد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: امروز تامین آب پایدار مناطق محروم باید در اولویت خیران و داوطلبان هلال احمر قرار گیرد.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز درخصوص دلیل افزایش سرعت واردات واکسن و تزریق آن گفت: با دستور ویژه رئیس جمهور برای تأمین واکسن، چندین جلسه کمیته واکسن در طول هفته توسط معاون اول رئیس جمهور برای تأمین واکسن با حضور رئیس بانک مرکزی، وزارت خارجه ...
جهان نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از ورود 70میلیون دوز واکسن کرونا طی دو ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح نذر آب 4 طی روزهای آینده در شهرستان سربیشه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اشاره به فرسودگی شبکه آبرسانی روستای درشکفت گفت: پروژه اصلاح این روستا با کمک خیران و داوطلبین هلال احمر در حال اجرا است.
روایت جدید از کمک رسانی دامدار سوادکوهی برای امداد رسانی و جستجوی 14 کیلومتری امداد گران هلال احمر در حادثه پاراگلایدر انجام شد که در تازه ترین خبرها یک دامدار در منطقه موفق به نجات خلبان پاراگلایدر شد.
رئیس جمعیت هلال احمر از ورود 70 میلیون دوز واکسن کرونا طی دو ماه آینده خبر داد.
رئیس دفتر نمایندگی هلال احمر در شهرستان گمیشان گفت:یک قطعه زمین برای احداث پایگاه امداد و نجات به هلال احمر این شهرستان اهدا شد.
جام جم   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: طبق برنامه ریزی، بیست و یکمین محموله واکسن کرونا شامل 5 میلیون واکسن سینوفارم وارد کشور شد.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیستمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز در فرودگاه امام به وزارت بهداشت تحویل داده شد.لحظه بارگیری این محموله را ببینید.
بسیج   ۵ ساعت پیش    
اسدآباد-جلسه مشترک دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، سپاه ناحیه اسدآباد و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای تداوم و تشدید اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان، گفت: بیش از 850 امدادگر به صورت شیفتی و چرخشی در طول ماه فعالیت می کنند و راه اندازی طرح نگهداری و تعمیر (نت) تجهیزات امدادی شعب جمعیت هلال احمر استان اصفهان برای بازبینی مرتب خودروها هر سه شنبه انجام می شود.
مدیر عملیات پزشکی اربعین حسینی با اشاره به کاهش تعداد نیروهای تیم بهداشت و درمان ایام اربعین به دلیل محدودیت مالی، از راه اندازی دو مرکز درمانی در عراق و نجف خبر داد و گفت: امسال در مسیر زائران اربعین خدمات درمانی ارائه نمی شود.
بیستمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز در فرودگاه امام به وزارت بهداشت تحویل داده شد
اتحاد خبر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: هلال احمر گناوه فعال تر از گذشته به بیماران کرونایی خدمات دهی کرد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: طبق برنامه ریزی، بیست و یکمین محموله واکسن کرونا شامل 5 میلیون واکسن سینوفارم وارد کشور شد.
دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر از ورود سومین محموله سنگین واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت خبر داد و گفت: با ورود یک محموله 5 میلیون دزی دیگر به ایران، به صورت کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون 35 میلیون و 390 هزار دز واکسن به کشور وارد کرده است.
دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر از ورود سومین محموله سنگین واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت خبر داد و گفت: با ورود یک محموله 5 میلیون دزی دیگر به ایران، به صورت کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون 35 میلیون و 390 هزار دز واکسن به کشور وارد کرده است.
ایلنا: رئیس جمعیت هلال احمر از ورود سومین محموله سنگین واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت خبر داد و گفت: با ورود یک محموله 5 میلیون دُزی دیگر به ایران، به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون 35 میلیون و 390 هزار دُز واکسن به کشور وارد کرده است. ...
نذر آب در شهرستان های شرقی استان کرمان به همت گروه های هلال احمر استان های گیلان و اردبیل اجرا شده است.
آقای خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدعبدالله طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار مهر ، در تشریح جزئیات مرگ پسر نوجوان 11 ساله شهرستان پارس آباد اظهار کرد: بعد از اعلام خبر غرق شدگی پسر نوجوان اهل شهرستان پارس آباد در کانال آب محلی جستجو برای یافتن جسد توسط نیروهای غریق نجات و جمعیت هلال احمر استان و شهرستان تا امروز به مدت 6 روز ادامه ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: از فاز اول برنامه نذر آب 4 جمعیت هلال احمر استان بوشهر در شهرستان سیریک در هرمزگان بهره برداری می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به وقوع انفجار گاز در مجتمع مسکونی 4 واحدی در اهواز گفت: تیم واکنش سریع به منطقه اعزام شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه عسگری نیا| دکتر شاهین حبیب زاده یکی از پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است که ردپای حضورش در مناطق محروم درون مرزی و برون مرزی بسیار دیده می شود. کافیست باد به گوشش برساند که مردم منطقه محروم یا حادثه دیده ای به حضورش نیاز دارند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مریم رضاخواه| شد منجی. سوخت تا مادر و دختر نسوزند. در آن مهلکه آتش بی امان، تن به شعله ها زد. شد فرشته نجات خانه همسایه. 6 روز از آن روز آتشین آپارتمان شماره 67 منطقه چهارراه هلال احمر ایذه می گذرد. از همان روزی که علی شد میهمان خانه خاله. علی 15 ساله ای که آن غروب جهنمی فقط به نجات فکر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر پارس آباد گفت: جسد نوجوان یازده ساله که احتمال غرق شدنش در کانال آب می رفت، بعد از شش روز تجسس در خشکی پیدا شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس داروخانه مرکزی هلال احمر گفت: در حوزه داروی بیماران دیابتی با کمبود مواجه نیستیم و به اندازه چهار ماه ذخیره انسولین و اقلام انسولین داریم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، جواد شمسایی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۷    
سنندج - ایرنا - معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به تجربه فعالیت تیم سفیران حمایت های روانی این جمعیت در زلزله کرمانشاه، گفت: با همکاری ادارات مرتبط، این تیم دوباره در کردستان تشکیل شده و فعالیت خود را از سر گرفت.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: آماده واردات واکسن جهت واکسیناسیون اتباع خارجی هستیم و همه پناهندگان مجاز و غیرمجاز واکسینه خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: پروژه ملی نذر آب 4 توسط استان های معین گلستان، بوشهر و فارس در شهرستان های سیریک و میناب آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۲    
مدیر جمعیت هلال احمر نیمروز از شرکت27 نجاتگر در دوره های تخصصی جستجو و نجات در کوهستان به میزبانی این شهرستان خبرداد.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ولی پور گفت: در مرزهای کشور از 85 هزار نفر تست فوری و از70 هزار نفر هم تست PCR گرفته شده است.