جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۴۰Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کم کاری»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/کرمان سرمربی تیم فوتبال خاتون بم با اشاره به نامساعد بودن شرایط مالی شهرداری بم در سال قبل، گفت: با توجه به شرایط مالی شهرداری بم، البته شهرداری برای تیم کم کاری نکرد و همواره حمایت های لازم را انجام می داد، تیم در آستانه نابودی بود.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کردستان گفت: رسانه ها به ویژه رسانه ملی باید به مقوله دفاع مقدس بیش از پیش بپردازند و جوانان را با ارزش های آن آشنا کنند؛ کم کاری و سهل انگاری در این عرصه جفا در حق شهدا، ایثارگران و رزمندگان است.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا درباره واکسیناسیون کرونا گفت: یکی از موثرترین مداخلات برای مهار اپیدمی و قطع زنجیره انتقال بیماری های عفونی ازجمله کووید19، انجام واکسیناسیون است. یعنی در واقع میزان ایمنی در جامعه باید به حدی برسد که چرخش ویروس به حداقل کاهش پیدا کرده و مدیریت شود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ما مسئولین باید بپذیریم که کم کاری کردیم زیرا امکانات مادی و ظرفیت های اقتصادی در کشور بسیار بالاست؛ امروز با حضور در جمع نخبگان دیدم که نیروهای باسواد و پرتلاش و با انگیزه داریم که نیازمند توجه و حمایت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نائب رییس شورای شهر کرج با تأکید بر رفع مشکلات منطقه حسن آباد، گفت: پیش از این نسبت به منطقه کم کاری و بی توجهی صورت گرفته است که در این دور از مدیریت شهری باید جبران شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
میرمحمدی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم کاری هایی که در زمینه عملیاتی سازی بیانیه گام دوم انقلاب صورت گرفته است، گفت: توسعه پژوهش حرف اول را در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
یزد- مشاور وزیر بهداشت گفت: در زمینه تبیین فرهنگ ایثار و معرفی قهرمانان جنگ کم کاری کرده ایم در حالی که اگر این قهرمانان متعلق به جهان غرب بودند برای هر کدام از آنها یک کتاب نوشته شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، از دولت روحانی بابت کم کاری در واردات واکسن انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص اقدامات لازم برای بهبود وضعیت حجاب زنان گفت: مصوبه و بخشنامه کم نداریم اما اجرایی نمی شوند. برای حجاب باید اجرای برنامه ها از ادارات و دانشگاه ها آغاز شوند؛ اینکه کارمندی تعهد کرده است اما قوانین را رعایت نمی کند، نشان از کم کاری ما است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زینی وند با بیان اینکه کم کاری ها باعث شده، فضای غالب کشور فضای ایثارگری نباشد؛ گفت: امروز راه اداره کشور سپردن امور به مردم و بازکردن میدان های اداره کشور برای بروز خلاقیت های جوان هایی است که کمتر از جوانان زمان جنگ نیستند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: بانک ها در راستای پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی را تسهیل کنند، کم کاری در این خصوص قابل قبول نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار کرمان گفت: کم کاری هایی در معرفی الگوهای دفاع مقدس وجود دارد و دشمن از همین موضوع سوءاستفاده کرده است.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
پس از چندی که برخی بازیگران زن عکس های بدون آرایش خود را منتشر کردند، شیلا خداداد نیز به این کارزار پیوست. به گزارش وقت صبح ، در کارزاری که با ترانه علیدوستی آغاز شده بود، نوبت به شیلا خداداد رسید تا عکس بدون آرایش خود را منتشر کند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۱    
بازهم پای کم کاری دولت در میان است، آنهم در وسط آشفته بازار مسکن؛ عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از کم کاری و عدم اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی توسط دولت سخن گفته و تصریح کرده است که براساس قانون جهش تولید مسکن، با اعطاء زمین رایگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: پاکسازی و رسیدگی به نظافت شهر وضعیت مطلوبی ندارد و این کوتاهی و کم کاری از دوره مدیریت قبل به این دوره به ارث رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که متاسفانه در برخی از هیات های ورزشی شاهد کم کاری هستیم، گفت: رییس هیات وقت نمی گذارد یا آن کار تخصصی که باید انجام شود، صورت نمی گیرد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری در جلسه ستاد مبارزه و پیشگیری کرونای شهرستان نهاوند، گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و باید برای تزریق واکسن فرهنگ سازی شود به همین علت بخشداران باید پای کار بیایند و کم کاری را اصلا قبول نمی کنیم. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه قانون اخذ مالیات از خانه های خالی به دلیل کم کاری های دستگاه اجرایی و نظارتی تا کنون اجرا نشده است، گفت: براساس قانون جهش تولید مسکن، با اعطاء زمین رایگان ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۶    
دوم تیر ماه، اتوبوس خبرنگاران در نزدیکی نقده واژگون شد و بعد از دو ماه مشخص شد که مسئولان رسیدگی کننده به این پرونده بدون درنظر گرفتن کم کاری نهادهای مربوطه، راننده اتوبوس را مقصر اصلی حادثه اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹    
در شورای اداری شهرستان دنا موضوعات مختلفی از جمله وضعیت شهرستان پس از زلزله مورد بحث قرار گرفت.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از افراد دارای معلولیت در زابل با ایجاد یک کارگاه تولیدی توانسته اند فعل خواستن را معنا کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۰    
یک کارشناس شهرسازی گفت: در برنامه ریزی شهری باید به همه ارکان شهر از جمله فرهنگ توجه شود، اما در سال های اخیر مدیریت شهری در این زمینه کم کاری هایی انجام داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: نباید به علت ضعف و کم کاری برخی از افراد به چهره نظام خدشه وارد شود و همه مدیران سازمان زندان ها باید نسبت به مسئولیت خود پاسخگو باشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
لرستان- تیموری، رئیس اتحادیه لبنیات لرستان گفت: جهاد کشاورزی قیمت گذاری شیر را به تعویق می اندازد که این کم کاری و عدم نظارت، سبب جولان دلالان و افزایش روزافزون نرخ شیر در لرستان شده است.
متخصصان می گویند کم کاری یا پرکاری تیروئید را می توان با مصرف برخی مواد غذایی کنترل کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بالا رفتن سطح هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH) نشانه این است که تیروئید بدرستی کار نمی کند و سطح سرمی T3 و T4 کاهش یافته است. پایین آمدن سطح T3 و T4 نشانه آن است که هورمون تیروئید به مقدار کافی تولید نمی شود ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: خدمت در استان کرمان برای من افتخار است و با تمام وجود تا ثانیه ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد. به گزارش گفتارنو به نقل از روابط عمومی استانداری علی زینی وند صبح امروز 28 شهریور ماه در شورای راهبردی مدیران ارشد استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که تخم مرغ بیش از قیمت مصوب در بازار به فروش می رسد و ظاهراً تعزیراتی ها هم در این راستا سکوت اختیار کرده اند اما بازهم سیگنال های رسیده از بازار حکایت از افزایش قیمت در ماه های آینده دارد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کیش گفت: سرانه آموزشی کیش یکی مانده به آخر کشور است و این در شأن جزیره نیست، معتقدم که سال هاست در حوزه آموزش و پرورش کیش کوتاهی و کم کاری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کم کاری مدیران، رگ غیرت ابوفاطمه، پیرمرد 90 ساله اهوازی را جوشاند و به دلیل ناامیدی از آبفا و شهرداری آستین هایش را بالا زد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: نکته این است که اصلاح طلبان موقعیت اصلی خود را در میان هوادارانشان از دست داده اند. با توجه به اینکه آقای رئیسی تازه به صورت جدی شروع به کار کرده است، اصلاح طلب ها با این رفتارها شروع به مطالبه گری می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری تامین آب شرب سالم برای مردم در کشور باید یکی از اولویت های اصلی مسئولان کلان در سطح کشور و استان ها باشد، چهارمحال و بختیاری در دوران ترسالی حدود 10 درصد آب شیرین کشور را تامین می کرد، اما در حال حاضر به علت خشکسالی های پی در پی، کاهش چشمگیر بارش ها و .. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت بریتانیا که در کنار سایر قدرت های جهانی به اهمال و کم کاری در مهار گرم شدن زمین و تشدید تغییرات اقلیمی از سوی هواداران محیط زیست متهم است، اقدام معترضانی را که روز جمعه خروجی یکی از شلوغ ترین اتوبان های شهر لندن را به نشان اعتراض در همین زمینه مسدود کردند، محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دولت انگلیس که در کنار سایر قدرت های جهانی به اهمال و کم کاری در مهار گرم شدن زمین و تشدید تغییرات اقلیمی از سوی هواداران محیط زیست متهم است، اقدام معترضانی را که امروز (جمعه) خروجی یکی از شلوغ ترین اتوبان های شهر لندن را به نشان اعتراض در همین زمینه مسدود کردند محکوم کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خراسان شمالی - حجت الاسلام والمسلمین نوری گفت: دولت گذشته دلیل همه کم کاری های خود را تحریم های ناشی از عدم پیوستن به اف ای تی اف عنوان می کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:کم کاری تیروئید بیماری ای است که در آن غده تیروئید به اندازه کافی برخی از هورمون های مهم را تولید نمی کند. کم کاری تیروئید ممکن است در مراحل اولیه علائم قابل توجهی ایجاد نکند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید . پیام پنهانی در حلقه نامزدی خواننده معروف 1 کم کاری تیروئید چه علائمی دارد و چطور تشخیص داده می شود؟ فوت و فن های پخت ماکارونی به سبک مردم ایتالیا انواع سبک های نقاشی ساختمان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی، نسب به کم کاری ها در رفع نواقص استادیوم وحدت آستارا جهت میزبانی از مسابقات لیگ فوتبال دسته اول باشگاه های کشور، هشدار داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۶    
بی توجهی و کم کاری برخی از نهاد های شهری و مسئولان مربوطه برای رسیدگی به فضای سبز شهری باعث ایجاد تهدید جدی برای زیبایی شهر و ادامه حیات درختان شده است و همین امر صدای اعتراض شهروندان ارومیه را از اوضاع شهر بلند کرده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آصفری گفت: وارد نکردن واکسن به اندازه مورد نیاز در دولت قبل و واردات حجم انبوهی از واکسن طی دو سه هفته گذشته توسط دولت سیزدهم نشان داد دولت قبل صرفا به دنبال جوسازی رسانه ای برای تصویب FATF در کشور بود؛ لذا نباید کسانی که در این مدت با گروکشی سلامت مردم، به دنبال اهداف سیاسی بوده و کم کاری کردند ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۹    
فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مدیریت و سرمربی استقلال باید اختلافات را کنار می گذاشتند. پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مدیریت و سرمربی استقلال باید اختلافات را کنار می گذاشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۰    
استاندار کردستان با انتقاد از اهمال در اتمام پروژه های آموزشی در استان، گفت: کم کاری در بهره برداری پروژه های آموزشی قابل توجیه نیست و نباید توپ کم کاری را در زمین یکدیگر بیندازیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن رزمیان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با بیان اینکه دولت سیزدهم در حال جبران کم کاری دولت قبلی است، گفت: سرکشی دولت رئیسی به نقاط محروم موجب دلگرمی مردم شده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: دادستان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون حدود 111 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی که بصورت غیرقانونی تصرف شده بودند، از متخلفان بازپس گیری و خلع ید صورت گرفته شد؛ همچنین در حدود 30 هکتار از اراضی کشاورزی که بصورت غیرقانونی تغییر کاربری داده شده بودند به وضع سابق اعاده گردیدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پرشین خودرو نوشت: برخی از شرکت های بزرگ خودرو سازی یا اَبَر شرکت های دنیا از جمله فولکس واگن، تویوتا و فورد، سالیانه حدود 10 میلیون دستگاه خودرو تولید کرده و آن ها را می فروشند و تصویر مثبتی از آن ها در ذهن مردم کشور های مختلف شکل گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک، از آغاز واکسیناسیون پرسنل و کارگران صنایع استان مرکزی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۵۸    
اصفهان- اصفهان با تولید 70 هزار تن گوشت قرمز در سال رتبه سوم کشوری محصولات دامی را به خود اختصاص داده است اما هنوز کمبود نهاده های دامی و علوفه یکی از مسائل مهم دامداران این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرماندار ملکان خدمت به مردم را حرکت در مسیر الهی و تجلیل از ایثارگری های شهدا خواند و گفت: متاسفانه برخی مسئولان با کم کاری خود باعث دلسردی مردم از نظام و دولت می شوند ولی باید بدانند که همه چیز را به برکت انقلاب، خون شهدا و حمایت مردم کسب کرده اند.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۸    
رئیس دادگستری اهر با انتقاد از کم کاری مدیران سابق در شکل گیری منشأهای بوی نامطبوع در مناطق مختلف شهر اهر گفت: بوی نامطبوع میدان شورا، کوی فرهنگیان و محلات هم جوار ناشی از تصفیه خانه فاضلاب شهری اهر است که همه بر صحت این موضوع آگاه اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری تکریم خانواده های شهدا را امری ارزشمند و ضروری دانست و گفت: ما باید هر کاری که می توانیم برای خانواده های شهدا انجام دهیم و در این راستا کم کاری نکنیم.