چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۱:۲۵Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایت مداری»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۴    
حضور رهبر معظم انقلاب در آغاز هر سال در حرم مطهر و ملاقات با جمعیت عاشق و ولایت مداری که در این اجتماع حضور پیدا می کنند، فرصت مناسبی است هم برای کسب معنویت و استمداد از این مضجع نورانی و هم صحبت با مردم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان با اشاره به بررسی نحوه ورود 290 نیرو به شهرداری گفت: روش اصولگرایی و ولایت مداری این است که مدافع حق باشیم، بر این اساس برای همه افراد احترام قائل هستیم و جناح، گروه و دسته برای ما شاخص نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جان نثاری گفت: ولایت مداری صفت بارز شهدا است. جوانان امروز اگر شهدایی زندگی کنند و صفات و خصوصیات بی توقعی، ولایت مداری و اعتقادات شهدا را در خود به وجود بیاورند به جوانان آن روز دست پیدا می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان امام جمعه موقت تهران با اشاره به سوابق انقلابی و مشی ولایی مرحوم آیت الله علوی، گفت: ایشان یک ولایتمداری تمام قد بود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۸    
چشمانش هنوز هم برق می زند وقتی از مهدی اش سخن به میان می آید. در منزلش پذیرای ما شد تا بشنویم ناگفته هایی را که حتی فیلم حجازی فر هم نتوانست اندکی از آن را بازگو کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار حزنی با بیان اینکه جامعه عشایری کشور 11 هزار و 500 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: ولایت مداری و وفاداری به انقلاب از مهمترین شاخصه های عشایر کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رزم با بیان اینکه ولایت مداری مورد توقع و انتظار شهداست، گفت: شهدا ولایت مداران انقلاب بودند که به فرمان و ندای امام راحل لبیک گفتند و شهدا ما را به تبعیت محض از ولایت فقیه فرا می خوانند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رزم با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: ولایت مداری مهم ترین شاخص سیره شهداست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور : ویژگی برجسته شهدای والا مقام ولایت مداری و ولایت پذیری بود که این ویژگی ها باید امروز اولویت تمامی فعالیت های ما باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۵    
حجت الاسلام سعادتی گفت: ولایت مداری را باید از شهدا آموخت که تا آخرین لحظه حیات خود همه را دعوت می کردند تا از ولایت فقیه تبعیت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شفت- دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع)با اشاره به اینکه واکنش نشان دادن به ظلم از وظایف منتظران امام عصر است، گفت: تبعیت از مرجعیت شیعه و ولایت مداری از ارکان مهم انتظار و شیعه گری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ولایت مداری خط مشی راهبردی ملت بزرگ ایران است که با تکیه بر همین خط مشی همواره در مقابل مستکبران ایستاده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: ولایت به معنای آزادی مردم و ولایت مداری به معنای کوچک شدن دولت است.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۵    
یک کارشناس مذهبی گفت: حضرت علی اکبر(ع) شخصیتی ولایتمدار و جوانی اصیل که شبیه ترین فرد به پیامبر(ص) بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله اختری گفت: اطاعت از ولایت امام حسین(ع)، دینداری و اقدام از ویژگی هایی است که حضرت علی اکبر(ع) را به جوان تراز اسلام تبدیل کرده است؛ رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که جوانان متخصص و کاردان را در فضای جهادی و انقلابی به کار بگیریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از با ارزش ترین خصوصیات اخلاقی حضرت علی اکبر(ع) همراهی و پشتیبانی از ولایت بود، حضرت علی اکبر(ع) در کنار بسیاری از خصوصیات زیبای اخلاقی و رفتاری تا پایان جان از ولایت دفاع کرد و این می تواند الگویی برای جوانان باشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۵    
سومین همایش گام دوم انقلاب با محوریت الگوی تربیتی، بصیرت افزایی و ولایت مداری به همت اداره ورزش وجوانان شهرستان مشکین شهر برگزارشد
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت الگوی تربیتی، بصیرت افزایی و ولایت مداری در دانشگاه پیام نور مشگین شهر برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حسین خرازی پس از عملیات کربلای پنج برای دیدار با خانواده به اصفهان آمد اما پس از چند روز دوباره به جنوب احضار شد و سرانجام در حالی که عشق به خدای متعال سراسر وجود او را فراگرفته بود در هشتم اسفند 1365 خورشیدی در منطقه عملیاتی شلمچه و نهرجاسم در منطقه عمومی عملیات کربلای 5 به شهادت رسید.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خمام – امام جمعه خمام با تاکید بر جریان سازی فرهنگ مهدویت در نقاط مختلف شهر و روستا، گفت: مردمی سازی برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیار اثرگذار است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام هادی حبیبی امروز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خمام، اظهار کرد: ولایت مداری و ولایت محوری اصل مهم و نیاز [...] ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۸    
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: دشمن شناسی و ولایت مداری دو ویژگی اصلی علمدار کربلا است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل دینی گفت: با مرور زندگی حضرت عباس(ع) می توان به بصیرت ژرف و ولایت مداری فوق العاده،ایثار و ازخودگذشتگی، وفا، شجاعت، علمداری و سقایی ایشان پی برد، البته تمامی ویژگی های ذکر شده در اجداد اهل بیت(ع) نسل به نسل چرخید و به حضرت ابالفضل(ع) نیز رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام جعفری فراهانی با اشاره به اینکه تقوا، علم، خدمت به بندگان خدا، ولایت مداری از ویژگی های شاخص حضرت عباس(ع) است، گفت:تا مادامی که امام حسن(ع) و امام حسین(ع) بودند، حضرت عباس(ع) هیچ فضلیتی را برای خودشان قائل نبودند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه حضرت عباس(ع) در دفاع از ولایت و حفظ اسلام تا سر حد جان پیش می رود، گفت: آن حضرت ولایت مداری را مقدم بر جان خود می داند و در این راه شربت شهادت را نوشید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : امام جمعه بوشهر گفت: در راهپیمایی 22 بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اثبات شد که اقتدار نظام جمهوری اسلامی برپایه حضور مردم در صحنه و ولایت مداری آنان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اگر جریان ولایت مداری به معنای واقعی است در زندگانی ما حاصل شود یک ضامن اجرای قطعی برای تقویت تقوای عملی خواهد بود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۰    
ایثار و از خودگذشتگی و رافت با مردم و محرومان و قاطعیت مقابل گروههای تکفیری و سیاست های خصمانه دشمنان در اعمال و رفتار پاسداران سپاه موج می زند، آنها با عشق و ولایت مداری و تبعیت از سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و حضرت سید الشهدا (ع) در عمل ثابت کردند که حق بر باطل پیروز است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میاندوآب گفت: مردم در 22 بهمن با یک اشاره رهبر معظم انقلاب به صحنه آمده و ولایت مداری و حضور خود را در صحنه و دفاع از نظام و انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: راهپیمایی 22بهمن با وجود دشمنی، دشمنان انقلاب برگزار شد و این راهپیمایی امسال یک عزت اجتماعی همراه با ولایت مداری بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۶    
حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به اهمیت ولایت مداری گفت: ولایت خط قرمز و رمز سعادت است و عاقبت به خیری همه در گرو نصرت و همراهی ولی خداست.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۴    
جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری بااشاره به راهپیمایی حماسی ملت ایران در روز 22 بهمن گفت: ملت ایران همه نقشه های دشمن را در این راهپیمایی نقش بر آب کرد و بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی پیمان بستند. ...
فرمانده نیروی دریایی ارتش: مردم قهرمان پرور کردستان با بصیرت ایمانی فتنه های دشمنان را خنثی کردند/مردم، عزت ملی را حفظ کنند فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۰    
امسال زنجانی ها با حضوری گسترده ، ولایت مداری و ولایت پذیری خود را به جهانیان نشان دادند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۰    
روستاییان غیور استان برای به نمایش گذاشتن جلوه های وطن دوستی و ولایت مداری در جشن 44 سالگی انقلاب شرکت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز ضمن قدردانی از مشارکت پرشور مردم این استان در راهپیمایی 22 بهمن، این حضور را نشان از هوشیاری، موقع شناسی و ولایت مداری ایرانیان و رسوایی دوباره دشمنان انقلاب در مقابل افکار عمومی جهان عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۲    
پل دختری ها استوارتر از همیشه در مسیر انقلاب مردم انقلابی و شهید پرور پل دختر هم گام با مردم سراسر ایران اسلامی باحضور پرشور ، حماسی ، باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و چهل و چهارمین سال گرد پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی بار دیگرولایت مداری و عشق به آرمان های نظام اسلامی خود را به ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه ولایت مداری آنان و پایبندی به آرمان های انقلاب دانست و گفت: راهپیمایی هر ساله 22 بهمن یک نوع عبادت سیاسی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۰    
رئیس شورای اسلامی فولادشهر گفت: یکی از جلوه های زیبای راهپیمایی امسال درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در راهپیمایی حضور یافتند و با این حضور آگاهانه خود جایگاه ولایت فقیه و ولایت پذیری نسل جدید را برای دشمنان روشن کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه ملت ایران در سایه ولایت مداری توطئه های دشمنان را خنثی کرد و به پیشرفت در همه عرصه ها دست یافت، افزود: ولایت فقیه و مردمی که پشتیبان ولایت هستند، رمز پیروزی در برابر توطئه های دشمنان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵    
آیت الله خاتمی گفت: ولایت مداری پیام حضور پرشور مردم سومین حرم اهل بیت (ع) در راهپیمایی 22 بهمن است و ولی فقیه ما تنها یک رهبر سیاسی نیستند بلکه جانشین امام زمان (عج) هستند.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم همیشه در صحنه شهرستان نظرآباد با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 22بهمن یک بار دیگر ولایت مداری و استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشته وچهل و چهارمین بهار آزادی را گرامی داشتند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۲    
امام جمعه تربت حیدریه گفت : دم زدن از ولایت مداری کافی نیست؛ امروز وقت عمل و ولایت پذیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اهر- مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور بانوان گفت: بانوان در خط مقدم اقتصاد و ولایت مداری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ولایت مداری ک استقامت در تنگناها، رمز پیروزی و غلبه بر دسیسه های بدخواهان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
لکزایی گفت: استقرار نظام اسلامی و ولایی مهم ترین دستاورد انقلاب مردم ایران است و امروز مسئولان نظام باید ولایت مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چطور است سرآغاز بسته خبر خوب امروزمان، یادی از یک تصویر ماندگار باشد؟ روز شمار دهه فجر انقلاب اسلامی به نوزدهمین روز از بهمن ماه که می رسد، تاریخ صفحه ای درخشان را رو می کند. صفحه ای از شکوه و عظمت ولایت مداری و ولایت پذیری مردانی مقتدر ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
17 رجب مصادف با سالروز بزرگداشت شهادت حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) برادر بزرگوار حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است که با توجه به وفاداری و ولایت مداری ایشان به امام زمانشان به امین ولایت شهره یافتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدرضا زارعی گفت: ولایت مداری حضرت زینب(س) نشان از علم والای ایشان دارد. یک شخص تا زمانی که علم دقیقی به جایگاه امامت و ولایت نداشته باشد نمی تواند در برابر این همه صحنه های خشونت بار و این همه ناملایمات صبوری به خرج دهد.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه پرواز یزددراین همایش ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام خجسته دهه فجر ، درسخنانی گفت: جهاد تبیین پیش نیاز مطالبه گری آگاهانه دانشجویان و یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران با تاکید بر تقویت روحیه ولایت مداری ملت ایران در برابر توطئه های استکباری، گفت: 22 بهمن امسال تماشایی و پرشور با حضور ملت ایران رقم خواهد خورد.