یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۵۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آخرالزمان»

فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرادید| در یک خانۀ بزرگ در محیطی جنگلی در حومۀ یکی از شهرهای آمریکا، یک دختر جوان و تنها به اسم بِرِن زندگی می کند. در گذشتۀ او اتفاق ناخوشایندی افتاده که باعث تنهایی و طرد او از اجتماع اطرافش شده است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۰    
آیا تکثیر سلاح های هسته ای، تغییرات آب و هوایی و همه گیری بیماری ها، جهان را به نابودی نزدیک کرده است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن نهم ربیع الاول، آغاز امامت حضرت امام عصر علیه آلاف التحیة و الثناء، شماره یازدهم مجله رصد (بررسی تحرکات غرب در حوزه مهدویت و آخرالزمان گرایی) منتشر شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴    
شاید جلسه های نقد فیلم را دیده باشید که یک فیلم را محور قرار می دهند و به نقد فُرم و محتوا درباره آن می پردازند؛ اما همواره گفته ام که نقد جریانی، نقد گفتمانی و فراتحلیلِ یک ژانر مهم تر از نقد فقط یک فیلم است ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بشر همواره در تلاش برای یافتن راهی است که شرایط زندگی آسان تر را برای خود فراهم کند، هرچند که همین انسان ها بودند که در گذشته با ساخت سلاح های کشتار جمعی باعث شدند جمعیت زیادی از ساکنان کره زمین به یک باره از بین بروند و باز هم همین انسان بود که پس از شیوع پاندمی کووید 19 تلاش کرد با ساخت واکسن ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سلام بر تو ای امام هشتم، ای فرزند پیامبر و علی، ای پاره تن فاطمه ای جگر گوشه حضرت موسی بن جعفر، و ای امامی که هر لحظه دل های ما به شوق دیدار حرم مطهّرت می تپد، سلام بر تو ای علی بن موسی الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاک و معصومت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرضا هاشمی گفت: برای رهایی از جاهلیت مدرن، باید به تعالیم پیامبرآخرالزمان پناه برد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ماشالله ذراتی از نویسندگان وطن امروز در یادداشتی عجیب نوشت: آدم فضایی رونمایی شده همان اجنه زمان سلیمان نبی هستند که در آخرالزمان به روی زمین بازمی گردند
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۲    
پانصد و پنجاه و چهارمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
پانصد و پنجاه و چهارمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این قلعه در قرن نوزدهم برای محافظت در برابر تهاجمات دریایی ساخته شد و حالا صد سال است که متروکه باقی مانده. اگر قرار باشد یک روز آخرالزمان زامبی ها اتفاق بیافتد احتمالا اینجا پناهگاه بسیار مناسبی باشد!
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامرعج استان قزوین در مراسم یادواره شهدای گازرخان بخش الموت اربعین را با همه جاذبه های خاص گوشه ای حکومت آخرالزمان حضرت ولیعصر (عج) عنوان کرد که هیچ کس نسبت به دیگری برتری ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۱    
پانصد و چهل و نه روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۶:۲۷    
به گزارش مشرق ، سیامک شادکام، فعال رسانه ای با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: لیوانی شکسته است مردم حلقه زده اند یکی نور میندازد دیگری جارو آن یکی با دست جمع می کند که شیشه در پای ناموس مردم نرود. خانم ها آقایان اینجا بیرق حسین است. و اینک آخرالزمان در کنار اصحاب حسین! ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
پانصد و چهل و نه روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عکس تازه ای از ژنرال سرگئی سوروویکین که زمانی فرمانده تلاش های جنگی مسکو در اوکراین بود، توسط یک چهره رسانه ای مشهور روسی منتشر شده است.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۸    
اگر زمانی دنیا در یک موقعیت آخرالزمانی قرار بگیرد و گیاهی وجود نداشته باشد، جهانیان برای داشتن دوباره گیاهان و رشد مجدد منابع غذایی باید به خزانه جهانی بذر سوالبارد(Svalbard) تکیه کنند. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۸    
سپهرغرب، گروه انتظار: امام باقر علیه السلام از مدت ها قبل خبر از مفاسد آخرالزمان داده بودند و اکنون در زمانه ای هستیم که این مفاسد در برخی از نقاط جهان به رسمیت شناخته شده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدودف با تاکید بر اینکه اثبات همدستی غرب با اوکراین در جنگ علیه روسیه به مسکو حق به راه انداختن جنگ علیه هر یک از کشورهای عضو ناتو را می دهد، خاطرنشان کرد: این بسیار غم انگیز و تاسف بار است، افسوس که پیشگویی درباره آخرالزمان روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه با تأکید بر اینکه اثبات همدستی غرب با اوکراین در جنگ علیه روسیه به مسکو حق به راه انداختن جنگ علیه هر یک از کشورهای عضو ناتو را می دهد،گفت: افسوس که پیشگویی درباره آخرالزمان روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- حمید دباشی، جامعه شناس و متخصص در زمینه فرهنگ و پژوهش های اسلامی و استاد ایرانی ادبیات تطبیقی و مطالعات ایرانی دانشگاه کلمبیا و مدیر مطالعات کارشناسی ارشد در انستیتو ادبیات تطبیقی و جامعه در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. او از چهره های دانشگاهی جریان مخالف جنگ در ایالات متحده است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از یک خانه اتوبوسی با امکانات کامل منتشر شده است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بدون تردید کنارگذاشتن گوشی هوشمند در سال 2023 برای بسیاری از افراد غیرممکن است؛ اما در همین عصر ارتباطات هم افرادی وجود دارند که قید گوشی هوشمند را زده اند و معتقدند با گوشی های ساده راحت تر و شادتر هستند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۹    
امام صادق (ع) دربارۀ وضعیت مردم در آخرالزمان فرموده اند که اگر روزی بر مردی بگذرد که در آن روز گناهی بزرگ، مانند هرزگی یا کم فروشی یا انجام کار حرام یا می خوارگی نکرده باشد، آن روز گرفته و غمناک شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
هوش مصنوعی در پاسخ به این سوال که آخرین انسان یک روز پس از آخرالزمان در چه وضعیتی قرار دارد، چهار طرح تکان دهنده و دلهره آور را ترسیم کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۹    
حجت الاسلام مجیدی عنوان کرد: آنچه که به مسلخ کربلا رفت به ظاهر جسم و پیکر مطهر شهدای دشت کربلا بود و در واقع آرمان و هدف و ایدئولوژی و مکتب حسین بن علی(ع) بود که به مسلخ کربلا رفت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، چندین هزار نفر از ساکنان شهر تفریحی جزیره مائویی لاهاینا، خانه خود را ترک کرده اند. در این آتش سوزی که از روز گذشته آغاز شده است، دست کم 36 نفر کشته شدند، آتش سوزی های جنگلی با همراهی باد شدید، بخش های بسیاری از شهر تفریحی لاهاینا در جزیره مائویی هاوایی را ویران کرده است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن مرد عمل ، باشگاه سری ، جشن تولد ، سفر به ماه ، روحینا ، مسلوب ، دریای سوزان ، سرقت آمریکایی ، وصل نیکان ، هشدار قرمز ، فرار از پرتوریا ، گودزیلا در برابر کونگ ، اینک آخرالزمان و .. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۶    
کمی تأمل پرده از این حقیقت برمی دارد، گرچه هر یک از امامان، زمینه ظهور امام بعدی را فراهم و امامان گذشته را تصدیق کرده اند، ولی آرزوی همه آنان از جمله امیرمؤمنان (علیه السلام) برای ظهور مهدی موعود(عج)، ویژگی منحصر به فرد وجود مبارک حضرت ولی عصر(عج) است ...
سلام نو / ورس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شهر رویتلینگن در آلمان به علت شدت بارش تگرگ سفیدپوش شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه شهدای مدافع حرم الگوهای بصیرت در آخرالزمان هستند و کار ابوالفضلی کردند، افزود: شهدای مدافع حرم، هم از امنیت نظام اسلامی و هم از امنیت منطقه غرب آسیا و هم از اسلام ناب محمدی دفاع کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در هفته های اخیر داستان های آخرالزمانی درباره اینترنت وای فای در رسانه های اجتماعی منتشر شده است. این روایت ها و ادعاها تا چه اندازه صحت دارند؟
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنران هتاک، از مهدی ترابی و وحید امیری بازیکنان پرسپولیس؛ به عنوان یاران موعود آخرالزمان نام برد!
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۷    
ای امام زمان! برای ما خیلی سخت است که در این جهان، در این طبیعت بی پایان که متعلّق به صالحان است، متعلّق به بندگان خدا است، دشمنان خدا را ببینیم، آثار وجود دشمنان خدا را لمس بکنیم امّا تو را نبینیم و از نزدیک فیض حضور تو را زیارت نکنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۲    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ازدواج ملکه فیلم های رزمی بعد از 19 سال نامزدی بازتاب تصاویر در چشم شما، عکس اتاقی را که در آن هستید، بازسازی می کند 10 اتفاق وحشتناک پس از آخرالزمان هسته ای! این عوامل باعث ناباروری مردها می شود ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۶:۴۵    
فیلم های هالیوود عمدتا سیاسی است و در دست یهودیان ایوانجلیسی ضد الهی است و خطوط اصلی سیاست خارجی آمریکا را نشان می دهد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
هوش مصنوعی این بار برای هر کشور در آخرالزمان یک رئیس را تصویر سازی کرده است. در واقع هوش مصنوعی فکر می کند در آخرالزمان رئیس کشورهای مختلف جهان به تصاویری خواهند بود که در ویدئوی زیر ارائه شده اند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرشید عابدی ، روزنامه نگار اهل سیستان و بلوچستان در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز نوشت: آخرالزمان کجاست؟ آخر الزمان برای مردم هر فرهنگ و جغرافیا، نسبت به دیگری تفاوت دارد. در فیلم اینک آخرالزمان اثر جاودانه فرانسیس فورد کاپولا، آخرالزمان در سرزمینی به نام ویتنام به تصویر کشیده می شود ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۰    
قطره های باران بعد از انفجار بمب های هسته ای بسیار بزرگ و سنگین، شبیه گلوله های سیاه و با ظاهری مانند نفت خواهند بود که ممکن است شما را بکشند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
هوش مصنوعی اکنون یک تصویرسازی جالب از آخرین سرباز باقیمانده کشور های مختلف جهان در آخرالزمان را ارائه داده است. اگرچه هوش مصنوعی تلاش کرده تا برخی از نماد های سنتی هر کشور را در تصویر سازی خود بکار گیرد، اما هنوز می توان برخی ایرادات را به سادگی شناسایی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در این مطلب قصد داریم چند خودروی آخرالزمانی را معرفی کنیم که در بدترین شرایط دوام می آورند و شما را از شرایط سخت و خطرناک نجات می دهند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۳    
جیمز کمرون، فیلمساز کانادایی برنده اسکار، می گوید که با کارشناسان در زمینه هوش مصنوعی موافق و معتقد است که پیشرفت در این فناوری خطری جدی برای بشریت به همراه دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۷    
با توجه به احادیث و روایات مختلفی که در رابطه با آخر الزمان داریم، در خصوص فتنه هایی که توسط برخی زنان یا با ابزار سازی از زنان انجام می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. تصاویر نبرد آخرالزمان از نگاه هوش مصنوعی 13 اشتباه کُشنده که نباید در حمام مرتکب شوید جنجال لغو کنسرت رپر آمریکایی در این کشور اسلامی مدیریت زمان به کمک اصل پارتو 5 علامت عجیب نشان دهنده عفونت گوش ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۶    
جیمز کامرون، کارگردان فیلم ترمیناتور در مورد شرایط جهان با روی کار آمدن هوش مصنوعی می گوید: من سال 1984 به شما هشدار دادم و گوش نکردید. تبلیغات ترس از نقش فزآینده ی مدل های زبانی بزرگ و سایر ابزارهای مولد هوش مصنوعی در رسانه ها ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه و فعال فرهنگی گفت: جدال حق و باطل در آخرالزمان بر سر سبک و روش زندگی است؛ گاهی دشمنان مستقیم به اعتقادات ما حمله می کنند، اما در بسیاری از موارد علنی و مستقیم این کار را انجام نمی دهند و هدف خودشان را به وسیله تأثیرگذاری در سبک زندگی شخص و به تدریج محقق می سازند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۶    
در مورد آخرالزمان و پایان جهان نظریه های مختلفی وجود دارد، اما بیشتر نظریه ها بر این باور هستند که اتفاقات شگفت آور و سختی جهان را فرامی گیرد. سوره واقعه تصویرگر این وضعیت است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در اینجا تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را می بینید که صحنه هایی از نبرد آخرالزمان را نشان می دهند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۳    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تأکید بر اینکه فتنه ها، تمامی ندارد و ما در آخرالزمان با فتنه های متعدد و متنوع روبرو هستیم، گفت: تنها راه برای حفظ پاکی در فتنه ها، پناهنده شدن به قرآن است. هر چه برای قرآن هزینه کنیم، سرمایه گذاری و پیشگیری از آسیب هاست.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پاکستان در برابر همسایه بزرگ خود استراتژی هراسناکی را پیش گرفته که بوی آخرالزمان می دهد.