جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۱۶Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تداخل دارویی»

رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴    
دیکلوفناک داروی ضد التهاب است. اطلاعاتی از داروی دیکلوفناک شامل قرص، شیاف،آمپول، ازجمله عوارض قرص دیکلوفناک سدیم 100، مضرات، قیمت، هشدار و منع مصرف را بخوانید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: زمان درست مصرف مکمل ها و ویتامین ها را بدانید تا برای بدن تان سودمند باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵    
فروگلوبین مکمل خون ساز و حاوی آهن، اسیدفولیک، زینک، مس و ویتامین است. به سوالات کپسول فروگلوبین چاق کننده است؟ شربت فروگلوبین ب 12 برای چی خوبه؟ پاسخ می دهیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۵    
سیس آتراکوریوم برای شل و رها کردن ماهیچه ها و عضلات به کار می رود. اطلاعاتی از آمپول آتراکوریوم، نحوه تزریق، عوارض، فرق آتراکوریوم و سیس آتراکوریوم را آورده ایم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۶    
کلونازپام، ضد صرع است. اطلاعات از قرص کلونازپام، بهترین زمان مصرف، عورض آن بر مغز را بخوانید و به سوال کلونازپام سبز رنگ برای چیست؟ مورفین دارد؟ پاسخ می دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۳    
کرفس یکی از پرخاصیت ترین گیاهان است که فواید زیادی برای بدن دارد، اما مصرف بیش از حد آب کرفس موجب ایجاد عوارضی مانند افت فشارخون، آسیب های کلیوی و آلرژی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اگوس کلود خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی متولد 1998 بود گفته شده علت مرگ اگوس کلود تداخل دارویی و اوردوز بوده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۶    
دولوکستین،داروی ضد افسردگی است.اطلاعات از قرص دولوکستین، بهترین زمان مصرف، تاثیر این دارو بر مغز، تفاوت با فلوکستین و قیمت دولوکستین خارجی و ایرانی را بخوانید.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی و دانشیار داروسازی طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: داروهای گیاهی نیز همانند هر دارویی عوارض جانبی و پرهیزات خاص خود را دارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۵:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که برخی مواد غذایی می توانند باعث تغییر میزان اثر وارفارین در بدن بیمار شود بر لزوم توجه به تداخلات این دارو با مواد غذایی تاکید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۱    
هیدروکسی زین ضدحساسیت است.اطلاعاتی از قرص هیدروکسی زین 10 و 25 برای جوش، خارش بدن،وژان و...با دوز مصرف دارو برای کودکان و بزرگسالان را با قیمت آن آورده ایم:
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مصرف خودسرانه داروهای گیاهی و بدون نظارت پزشک، می تواند پیامدهای خطرناکی به همراه داشته باشد. بخش زیادی از عوارض جانبی این داروها به تداخلات دارویی حاصل از آنها برمی گردد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۰    
مینوسیکلین داروی آنتی بیوتیک است که برای درمان عفونت های باکتریایی تجویز می شود. به سوالات قیمت قرص مینوسیکلین 50؟ قرص مینوسیکلین برای جوش؟ و..پاسخ می دهیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۸    
لوپرامید داروی ضد اسهال است. اطلاعاتی از قرص لوپرامید برای بزرگسالان و نحوه مصرف آن، شربت لوپرامید برای کودکان، و تفاوت آن با دیفنوکسیلات را در ادامه آورده ایم:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۲    
دومپریدون یک داروی ضد حالت تهوع و استفراغ است.اطلاعاتی از قرص دومپریدون 10، هشدار و مقدار مصرف،قیمت و تداخل دارویی آن با پنتوپرازول و امپرازول را آورده ایم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۳    
دوکسپین برای درمان افسردگی است. دوکسپین 25 و 10 برای چیست؟ قرص دوکسپین باعث چاقی میشود؟دوکسپین برای خارش،پوست،معده ؟ دوکسپین و فلوکستین؟و قیمت راپاسخ می دهیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۴    
آمپی سیلین داروی آنتی بیوتیک است. اطلاعاتی از داروی آمپی سیلین، کاربرد، موارد مصرف، عوارض جانبی، تداخلات دارویی، هشدار مصرف و قیمت آن را بخوانید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پنتوپرازول یک مهارکننده پمپ پروتون است که میزان اسید تولید شده در معده را کاهش می دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۱    
تتراسایکلین در درمان برونشیت مزمن و برخی دیگر از عفونت ها کاربرد دارد. در ادامه معرفی کامل داروی تتراساکلین، موارد و دوز مصرف، عوارض و تداخل دارویی آن را برایتان آورده ایم:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۸    
پاروکستین داروی ضد افسردگی است.اطلاعاتی از نحوه مصرف پاروکستین،عوارض قرص پاروکستین برای زود انزالی،قرص پاروکستین 20 برای چیست،جایگزین دارو و قیمت آن را بخوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۴    
دفراسیروکس دارویی است که دفع آهن از بدن را بالا می برد. اطلاعاتی از دفراسیروکس، دزهای 360 و 500 آن، قیمت، هشدار، منع مصرف و تداخل دارویی دفراسیرکس را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۲    
جنتامایسین داروی آنتی بیوتیک است. معرفی آمپول جنتامایسین، کاربرد و درمان عفونت ادراری و عفونت واژن با آن، هشدار مصرف، نحوه تزریق و تداخل دارویی آن را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۰    
متوپرولول در درمان فشار خون بالا و تپش قلب کاربرد دارد. معرفی کامل قرص متوپرولول، تفاوت متورال با آن، هشدار، مقدار مصرف و تداخل دارویی آن را برایتان آورده ایم:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قرص آهن که برای درمان کم خونی تجویز می شود با برخی از دارو ها و مواد غذایی تداخل دارویی دارد و باید از مصرف همزمان آن اجتناب کرد، زیرا کلسیم موجود در لبنیات با جذب آهن در بدن تداخل دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۷    
بیزاکودیل دارو مسهل است و در درمان یبوست کاربرد دارد. معرفی کامل قرص و شیاف بیزاکودیل، مصرف بیزاکودیل برای کودکان و بزرگسال، عوارض و تداخل دارویی آن را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۸    
کلومیفن برای درمان ناباروری زنان تجویز می شود. معرفی قرص کلومیفن نحوه و زمان مصرف قرص برای پسرزایی و دوقلوزایی، هشدار مصرف و تداخل دارویی آن را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۶    
کپسول ارلیستات همان قرص ونوستات است و برای کاهش وزن به کار می رود. معرفی کاملی از ارلیستات، تفاوت ونوستات با آن، عوارض و تداخل دارویی آن را برایتان آورده ایم:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
کلیندامایسین داروی ضدباکتری است. معرفی قرص کلیندامایسین، کاربرد و درمان جوش صورت و عفونت واژن با آن، هشدار مصرف، عوارض و تداخل دارویی کلیندامایسین را می خوانید:
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵    
در تصویر اینفوگرافی زیر به معرفی و بررسی خوراکی هایی که تداخل دارویی ایجاد می کنند، پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۰    
دی سولفیرام یا قرص ترک اعتیاد؛ برای ترک الکل کاربرد دارد. اطلاعات کاملی از نحوه و هشدار مصرف، عوارض و تداخل داروی سولفیرام با قیمت آن را مطالعه می کنید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۲    
کوتریموکسازول دارو ضدباکتری است و در درمان عفونت کاربرد دارد. اطلاعاتی کاربردها، هشدار و موارد مصرف، تداخل دارویی و اشکال دارو کوتریموکسازول را مطالعه می کنید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۹    
رابپرازول داروی گوارشی است. معرفی کامل دارو رابپرازول، کاربردها، هشدارها، عوارض و تداخل دارویی آن و تفاوتش با امپرازول و پنتوپرازول را در ادامه مطالعه می کنید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵    
دپاکین دارویی است که برای بیماری های عصبی کاربرد دارد. معرفی کامل قرص دپاکین، تفاوتش با رهاکین، بهترین زمان مصرف، عوارض و تداخل دارویی آن را برایتان آورده ایم:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
هیوسین داروی ضد اسپاسم است و برای تسکین دل پیچه تجویز می شود. اطلاعاتی کاملی از دارو هیوسین، کاربردها و نحوه مصرف، هشدار استفاده در بارداری و تداخل دارویی آن را می خوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۹    
ایندومتاسین داروی ضد التهاب است. اطلاعات کاملی از قرص ایندومتاسین، کاربرد، مقدار مصرف، عوارض و تداخل دارویی آن همراه سوالاتی درباره این دارو را مطالعه می کنید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۲    
فلوپنتیکسول برای اسکیزوفرنی و سایر مشکلات روحی تجویز می شود. اطلاعات کاملی از قرص فلوپنتیکسول، کاربردها، موارد و شیوه مصرف، عوارض و تداخل دارویی آن را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۲    
وارفارین داروی ضدانعقاد در درمان یا جلوگیری از لخته گی خون است. معرفی کامل داروی وارفارین، شیوه و موارد مصرفش، عوارض و تداخل دارویی آن را در ادامه می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
فکسوفنادین دارو ضدحساسیت است. معرفی قرص فکسوفنادین و اشکال دیگر دارو، کاربرد و شیوه درمان برای کودک و بزرگسال، هشدار مصرف، عوارض و تداخل داروی آن را می خوانید:
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹    
فلوکونازول دارو ضدقارچ است که برای درمان عفونت تجویز می شود. معرفی قرص فلوکونازول با موارد، نحوه و هشدار مصرف، عوارض و تداخل دارویی آن را برایتان آورده ایم:
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
پرویز فلاحی پور، بازیگر نقش مقابل شهرام عبدلی که قرار بود در سریال آسوده باش کنار هم نقش آفرینی کنند خاطراتی از آخرین روزهای زندگی این بازیگر را بازگو می کند و می گوید: اتفاقا این بار نقش شهرام مثبت بود. او قرار بود نقش یکی از زائران امام رضا (ع) را بازی کند اما سرنوشت طور دیگری برایش رقم خورد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۷    
سیکلوسپورین داروی سرکوب کننده ایمنی است و برای جلوگیری از پس زدن پیوند کاربرد دارد. معرفی، مصرف، اشکال و تداخل داروی سیکلوسپورین و داروی جایگزین آن را می خوانید
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۷    
متوکلوپرامید برای درمان تهوع و استفراغ است. معرفی Metoclopramide، کاربرد و نحوه مصرف، عوارض و تداخل دارویی متوکلوپرامید و منع مصرف آن در بارداری را بخوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۴    
سیپروهپتادین آنتی هیستامین است و علائم حساسیت را تسکین می دهد. در ادامه معرفی قرص سیپروهپتادین و استفاده از آن برای چاقی، عوارض و تداخل دارویی آن را می خوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۲    
سفالکسین آنتی بیوتیک است. معرفی کامل و اطلاعات دارویی سفالکسین، عوارض، تداخل دارو با موارد استفاده و هشدار مصرف این آنتی بیوتیک را در ادامه برایتان آورده ایم.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۲    
دی سیکلومین برای تسکین دل پیچه کاربرد دارد. در ادامه به معرفی دی سیکلومین و کاربردهایش و تفاوت دی سیکلومین و هیوسین با عوارض و تداخل دارویی آن می پردازیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایمیونیس مکمل غذایی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. اطلاعاتی از شربت ایمیونیس برای چاقی و کودکان،بهترین زمان مصرف،قیمت، قرص ایمیونس را بخوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۹    
اوسلتامیویر ضد ویروسی است که برای درمان آنفولانزا تجویز می شود. در ادامه به معرفی دارو اوسلتامیویر، نحوه مصرف کپسول و دوز اسلتامیویر در کودکان می پردازیم.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تداخل دارویی باعث می شود که دارو عملکرد مناسبی نداشته باشد، اثرگذاری آن کم شود یا خیلی قوی عمل کند و عوارض جانبی اش زیاد شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۵    
کتوتیفن آنتی هیستامین است و علائم حساسیت را کاهش می دهد. در ادامه به معرفی کتوتیفن و اشکال آن، هشدار، منع مصرف، تداخل دارویی و مصرف کتوتیفن در کودکان می پردازیم
متخصصان می گویند استفاده از نوشیدنی های معمولی در هنگام خوردن دارو ممکن است اثربخشی داروها را کاهش دهد.