جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۱۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی بی سی فارسی»

چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۵۳ سایت دیگر  
ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی: رسانه های معاند از جمله بی بی سی فارسی اعلام کرده بودند که: روز نهم آبان در ارومیه، ماموران امنیتی با 2 گلوله جنگی به نسیم صدقی شلیک کردند. اما خانواده و نزدیکان نسیم صدقی این ادعا را تکذیب کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بی بی سی در حقیقت یک اتاق فکر است که از قدرت رسانه به خوبی بهره می برد و با ترکیب بخشی از راست و دروغ و تکنیک های پیشرفته ای که ما از آنها غافل هستیم ایفای نقش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله مهتدی دبیرکل گروهک تروریستی کومله در گفتگو با شبکه معاند بی بی سی فارسی گفت: چهار تروریست دستگیر شده در ایران در ماجرای اصفهان از اعضای خوب ما بودند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۴    
اینکه همزمان بی بی سی فارسی و برخی رسانه های داخلی بر لزوم پیوستن ایران به FATF تاکید می کنند، نکته قابل تأملی است. به نظر شما بی بی سی دلواپس تعاملات اقتصادی ایران و معیشت مردم کشورمان است؟!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
اینکه همزمان بی بی سی فارسی و برخی رسانه های داخلی بر لزوم پیوستن ایران به FATF تاکید می کنند، نکته قابل تأملی است. به نظر شما بی بی سی دلواپس تعاملات اقتصادی ایران و معیشت مردم کشورمان است؟!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حضور عناصر گروهکی یا همکاران بی بی سی فارسی و وزارت خارجه امریکا کم کم تبدیل به روالی در روزنامه های اصلاح طلب می شود. روزنامه سازندگی، ارگان رسمی حزب کارگزاران سازندگی تحلیل یک عضو گروهک منحله نهضت آزادی را تحت عنوان فعال سیاسی و بدون اشاره به هویت گروهکی وی منتشر کرد ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
در روزهای گذشته، شهرداری تهران طرحی را در مذمت دروغ گفتن در سطح شهر نصب کرده، اما بی بی سی فارسی با روایتی نادرست این طرح ها را کنایه ای به آسیب دیده گان در جریان اغتشاش کشور دانسته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته حکم اعدام سه تن از اعضای باند پنجک، بزرگ ترین کارتل توزیع کوکایین که از کارتل های اصلی مواد مخدر در کشور بودند، اجرا شد. حسین پنجک سرکرده این باند که به پدرخوانده کوکایین ایران شهرت داشت، یکی از این اعدامی ها بود. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
1- چند سال قبل، روزنامه اعتماد یادداشت های سایت بی بی سی فارسی را با حذف نام نویسنده آن به عنوان یادداشت روزنامه اعتماد! چاپ می کرد! و سایت بی بی سی که یک دوجین از ایرانیان فراری را برای رصد مطبوعات ایران به استخدام گرفته است نیز هرگز به این اقدام روزنامه زنجیره ای اعتماد اعتراضی نمی کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی سعی دارد تا وانمود کند مستقل و حرفه ای است، تلاش دارد خودش را در کنار مردم ایران نشان دهد اما بسیاری از اوقات موفق نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی روز گذشته ده ها خبر از مراسم تاجگذاری پادشاه جدید بریتانیا منتشر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۸    
به گزارش مشرق ، سعیده موسوی، فعال رسانه ای با انتشار تصاویری در صفحه توئیتر خود درباره تاجگذاری پادشاه انگلیس نوشت: خدا قوت به کارکنان بی بی سی فارسی که در نقش روابط عمومی کاخ پادشاهی انگلستان 24 ساعته نخوابیدن! لات بمیری سامورایی وطن فروش!
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۷    
به گزارش مشرق ، صادق اسماعیلی، فعال فضای مجازی با انتشار متنی با عنوان تاجگذاری، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به مراسم تاجگذاری پادشاه انگلستان واکنش نشان داد و نوشت: ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی با قطع صحبت های همسر شهید الداغی از زمان 6 دقیقه فقط 60 ثانیه آن را منتشر کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گفتنی است رسانه های اصلاح طلب در سال های اخیر یکی از کانون های اصلی پرورش و تربیت پادوهای رسانه ای برای شبکه ها و رسانه های ضدایرانی بوده اند که با وطن فروشی به استخدام بی بی سی فارسی ، صدای آمریکا، من وتو ، رادیو فردا، ایران اینترنشنال ، ایندیپندنت فارسی و.. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه اصولگرا در واکنش کشف حجاب افسانه بایگان نوشت: به حجاب بر پیرزنان فرض نیست و کسانی که فقط پدربزرگ ها بازی آنان را در سریال های تلویزیونی به یاد می آورند، باحجاب و بی حجاب شان از نظر شرع تفاوتی ندارد.
روزنامه جوان با اشاره به حضور بدون حجاب افسانه بایگان در یک مراسم نوشت:بی بی سی فارسی به سراغ پیرزنان کشف حجاب کرده رفته و اخبار و گزارش های مراسم های یادبود و استوری های آنان را منتشر می کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۰    
بی بی سی فارسی با انتشار تصویر سه سند ادعایی در گزارشی مدعی شده است که که یک کمیته چهره های خاص برای مهار و تنبیه ورزشکاران و هنرمندان همراه با اعتراضات 1401 تشکیل شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۸    
سیاوش اردلان، خبرنگار بی بی سی فارسی از وضعیت اقتصادی به هم ریخته انگلیس نوشته است که باعث شده کمک های غذایی خیرین به فقرای انگلیسی 36 درصد افزایش یابد. این در حالی است که انگلیس یکی از کمک کننده های اصلی به دولت اوکراین برای مقابله نظامی با روسیه است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بی بی سی فارسی برای ائتلاف شکست خورده منشور همبستگی ماله کشی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فقر سوژه باعث شده تا بی بی سی فارسی به هر دستاویزی چنگ بزند تا مطلبی علیه آرامش مردم ایران منتشر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سیاوش اردلان از کارکنان بی بی سی فارسی در پاسخ به کاربری که ویدیویی از دیدار دانشجویان با رهبری اشتراک کرده بود، نوشت این ویدیو تقطیع شده است... جالب است که قبل از آن، بی بی سی فارسی به این ویدیو تقطیع شده پراخته بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امین سوفیامهر، پژوهشگر فلسفه سیاسی در دانشگاه ایندیانا در گفتگو با بی بی سی فارسی گفت: اعلام سازمان تروریستی بودن سپاه از سوی اروپا ناممکن است؛ چون هنوز آنها امید به توافق هسته ای دارند. چندی پیش خود اروپا به دولت بایدن فشار می آورد که سپاه را از لیست تروریستی خارج کند ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اینکه بی بی سی اینچنین تلاش می کند تا به عده ای محدود از تروریست های جبهه النصره و شاخه القاعده ادلب ضریب داده و تجمع 40 کودک را برجسته کند، نشان از طراحی امنیتیِ جدید غرب برای جنگ و درگیری در منطقه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به تازگی بی بی سی فارسی، رسانه انگلیسی پس از دیدار دانشجویان با آیت الله خامنه ای، فیلم دو بخش از سخنان ایشان را با هم تدوین کرد تا القا کند در این دیدار تنش ایجاد شده است؛ اما در مورد این فیلم، سیاوش اردلان، خبرنگار بی بی سی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر اذعان کرده بود این ویدیو تقطیع شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی با تقطیع فیلم دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب تلاش کرد تا از فضای جلسه و پرسش و پاسخ میان دانشجویان و رهبر انقلاب تصویری پرتنش و تقابلی مخابره کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی با تقطیع فیلم دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب تلاش کرد تا از فضای صمیمانه جلسه و پرسش و پاسخ میان دانشجویان و رهبر انقلاب تصویری پرتنش و تقابلی مخابره کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حامد اسماعیلیون، یکی از لیدر های براندازان طی بیانیه ای اعلام کرد که از ائتلاف براندازان که در جلسه دانشگاه جرج تاون رسمیت یافته بود، کنار کشیده است. کسری ناجی، گزارشگر بی بی سی فارسی معتقد است که کناره گیری اسماعیلیون، این ائتلاف را در آستانه فروپاشی قرار داده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از چند روز از انتشار فایل تقطیع شده سخنان رهبر معظم انقلاب که توسط بی بی سی منتشر شده است، حال فیلم اصلی پاسخ رهبرانقلاب به یکی از دانشجویان را می توانید ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فارس نوشت:خبرنگار بی بی سی فارسی به جعلی بودن فیلم پخش شده از این شبکه درباره رهبر انقلاب اعتراف کرد. با وجود این اعتراف همچنان ویدیو از صفحه بی بی سی حذف نشده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
خبرنگار بی بی سی فارسی به جعلی بودن فیلم پخش شده از این شبکه درباره رهبر انقلاب اعتراف کرد. با وجود این اعتراف همچنان ویدیو از صفحه بی بی سی حذف نشده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۶    
خبرنگار بی بی سی درباره ویدئو تقطیع شده ای که از جلسه رهبرانقلاب با دانشجوها منتشر شده توییت زده و گفته این ویدئو تقطیع شدس و فضا تقابلی نبود. بی بی سی فارسی اما همین ویدئو تقطیع شده را با تیتر "تنش در جلسه" رهبری منتشر کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بی بی سی فارسی چندی پیش خبری را در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به گفتگوی رکنا با بابک موسوی، عکاس حیات وحش منتشر کرد که توضیحاتی درباره آن ارایه می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عماد افروغ: اگر فردی خود را لیبرال سکولار، لائیک و مانند این تعریف کرد، قطعاً این تفکر با تفکر خط امام قابل جمع نیست. یک لیبرال سکولار مسلمان اصولاً وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های کارشناس شبکه بی بی سی فارسی درباره سفر فرزند شاه مخلوع به سرزمین های اشغالی را می شنوید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حمایت بیش از حد مجری بی بی سی از تجزیه طلبان باعث شد تا کارشناس این برنامه به مخالفت با او بپردازد. مجری شبکه بی بی سی فارسی در گفت وگوی اخیر خود با یک کارشناس سیاسی به خوبی مأموریت حمایت از عناصر تجزیه طلب را ایفا کرد و بر حمایت کردن از تروریست های تجزیه طلب اصرار کرد به طوری که گویی نظر کارشناس ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به سابقه سازمان های جاسوسی غربیِ حاضر در پشت صحنه این رسانه ها، جدایی رحیم پور از بی بی سی فارسی را می توان نه کناره گیری بلکه اخراج او از این رسانه دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۲    
با توجه به سابقه سازمان های جاسوسی غربیِ حاضر در پشت صحنه این رسانه ها، جدایی رحیم پور از بی بی سی فارسی را می توان نه کناره گیری بلکه اخراج او از این رسانه دانست، اتفاقی که این شبکه سعی در کتمان آن دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سیامند معینی سرکرده پژاک در مصاحبه با بی بی سی فارسی ضمن اعلام اینکه تمامیت ارضی یک تفکر ارتجاعی و فاشیستی است، ایده خود برای تکّه تکّه کردن ایران را بازگو کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه بی بی سی فارسی در ادامه گفتگوهایی که با سران احزاب کُرد تجزیه طلب دارد، امروز ویدیوهایی از گفتگو با سیامند معینی سرکرده گروهک پژاک که با عنوان حزب حیات آزاد کردستان فعالیت دارد، منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۳    
دوشنبه شب بی بی سی فارسی در یک نمایش ظاهرا تقدیرآمیز در ویدئویی چند دقیقه ای برگرفته از کارنامه رعنا رحیم پور ، رسما خداحافظی او با مخاطبان این شبکه را اعلام کرد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برای فهمیدن راز رفتن رعنا رحیم پور از بی بی سی، باید به میانه ناآرامی های اخیر در ایران نقب بزنیم. رعنا رحیم پور، مجری و گزارشگر بی بی سی فارسی در حالی روز دوشنبه اخیر یکباره از این شبکه خداحافظی کرد که این خداحافظی، چندان غیرمنتظره نبود و البته رنگ اخراج داشت ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۹    
ماجرای خداحافظی یکی از مجریان شبکه بی بی سی فارسی را در این ویدئو می بینید.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۵:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رعنا رحیم پور از مجریان بی بی سی که در میانه اغتشاشات 1401 افشای یک فایل صوتی از او پشت پرده ضدایرانی و تجزیه طلبانه رسانه های معاند ایرانی را فاش کرد، دیروز از بی بی سی اخراج شد!
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی در ادامه حمایت های خود از گروهک های تروریستی و تجزیه طلبانه، این بار سراغ گروهک ترویستی پژاک رفت.
رعنا رحیم پور به دلیل اصرار در افشای ماهیت شبکه های ماهواره ای ضد ایرانی بعد از چند ماه تعلیق از بی بی سی فارسی با دستور مدیران این شبکه کنار گذاشته شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رعنا رحیم پور از مجریان بی بی سی که در میانه اغتشاشات 1401 افشای یک فایل صوتی از او پشت پرده ضدایرانی و تجزیه طلبانه رسانه های معاند ایرانی را فاش کرد، دیروز از بی بی سی اخراج شد!
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۸    
به گزارش ایران اکونومیست ، صدا و سیما در گزارشی ماجرای اخراج معنادار رعنا رحیم پور را تشریح کرده است. 0 seconds of 2 minutes, 38 seconds Volume 90% Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts Keyboard Shortcuts Enabled Disabled Play/Pause SPACE ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه به نقل از عصر ایران، دلیل خداحافظی مجری باسابقه بی بی سی فارسی افشا شد. رعنا رحیم پور پس از 15 سال از شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی کنار رفت.