شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۵:۰۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه نگار منتقد»

برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گزارش شده است که دختری بمب را به جلسه در کافه آورد. او آن را در یک مجسمه پنهان کرد و به بلاگر جنگ روسی ولادلن تاتارسکی ارائه کرد
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار منتقد نتانیاهو در توییتی مدعی شد: ایران از طریق چین با کشورهای اتحادیه عرب کانال مالی اختصاصی ایجاد کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۸    
وقتی به برخی از اقدامات و سیاست های فدراسیون بسکتبال نگاه می کنیم، دچار تعجب می شویم ؛ به ویژه مجموعه ای از تناقض ها در گفتار و کردار که سبب شده بسکتبال ایران هر روز دور باطلی را طی کند . ...
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای فرهیختگان در گزارشی از اعدام ها در عربستان با تیترِ روزگار سخت سعودی اینترنشنال انتقاد کرده.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش سلاخی روزنامه نگار منتقد سعودی توسط رژیم ریاض را کوچک نمایی کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش سلاخی روزنامه نگار منتقد سعودی توسط رژیم ریاض را کوچک نمایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش سلاخی روزنامه نگار منتقد سعودی توسط رژیم ریاض را کوچک نمایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۰    
وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش سلاخی روزنامه نگار منتقد سعودی توسط رژیم ریاض را کوچک نمایی کرده است.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۲۲:۲۰    
توییتر، حساب های کاربری چند روزنامه نگار مطرح را که به تازگی درباره ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، مطالبی نوشته بودند، به حالت تعلیق درآورد و مالک توییتر در واکنش به انتقادها گفت که قانون منع انتشار اطلاعات شخصی برای همه اعمال می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قاضی فدرال واشنگتن در حکمی با پذیرفتن موضع دولت آمریکا، گفت ولی عهد سعودی در پرونده قتل خاشقچی به عنوان رئیس یک دولت خارجی از مصونیت حاکمیتی برخوردار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک قاضی فدرال در آمریکا شکایت علیه ولیعهد عربستان در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد آل سعود را رد کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، وبگاه نشریه هیل مرتبط با کنگره آمریکا در واکنش به تصمیم جو بایدن رییس جمهور این کشور در خصوص اعطای مصونیت قضایی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در دادخواست مربوط به قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد عرب و نویسنده واشنگتن پست از انتقاد شدید فرد رایان (Fred Ryan) مدیر مسئول این ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل تأکید کرد که اعطای مصونیت آمریکا به ولی عهد عربستان که در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد ریاض در استانبول دست داشته، مایه شرم و ننگ است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مخالفان حکومت سعودی از تغییر مسئول ارتش سایبری و واحد سرکوب رسانه ای عربستان خبر دادند. این سمت پیش از این در اختیار سعود القحطانی مشاور پیشین دربار سعودی و از عاملان اصلی قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد دولت سعودی بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در سخنانی درباره مصونیت ولیعهد عربستان در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی گفت که این تصمیم دولت آمریکا هیچ ارتباطی با وضعیت فعلی روابط میان واشنگتن و ریاض ندارد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا با صدور یک رأی مشورتی و موافقت دولت این کشور به ولیعهد سعودی در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد ریاض در اسلامبول، مصونیت اعطا کرد تا تمام ادعاهای این کشورمدعی، درباره حقوق بشر به یکباره رنگ ببازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دادگستری امریکا با صدور یک رأی مشورتی و در سایه موافقت دولت این کشور، به ولیعهد عربستان در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی در استانبول، مصونیت اعطا کرد. نامزد این روزنامه نگار، در توئیتر با اشاره به نفوذ پول در تصمیم گیری های اینچنینی نوشت که خاشقجی بار دیگر مرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
جو بایدن ضمن فراموشی شعارهای انتخاباتی خود در منزوی کردن عربستان در پی قتل فجیع روزنامه نگار منتقد سعودی، و در چرخشی بی سابقه سعی دارد تا برای بهبود روابط با ریاض، محمد بن سلمان را از اتهاماتش تبرئه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا به محمد بن سلمان در پرونده قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی مصونیت داد و نامزد خاشقجی این تصمیم آمریکا را جان سپردن دوباره خاشقجی توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا با صدور یک رای مشورتی و موافقت دولت این کشور، به ولی عهد سعودی در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد ریاض در استانبول، مصونیت اعطا کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بحران ناشی از جنگ اوکراین بسیاری از معادلات منطقه ای و بین المللی را برهم زده است به عنوان نمونه کشورهای اروپایی و آمریکا که زمانی به دلیل نقش محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در قتل فجیع جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستان، ریاض را تحریم تسلیحاتی کرده بودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وکیل محمد بن سلمان ولیعهد سعودی مدعی شد که تعیین وی به عنوان رئیس شورای وزیران عربستان موجب مصونیت قضایی وی در پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی می شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
انتصاب ولیعهد عربستان سعودی به عنوان رئیس شورای وزیران این کشور باعث مصونیت قضائی او از پیگرد در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بیوه جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سیاست های حکومت سعودی که در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسید، گفت: ترکیه باید شواهدی را که درباره قتل شوهرم دارد، به من تحویل دهد و تماسهای ما به دستور ریاض با بدافزاز صهیونیستی "پگاسوس" شنود شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه گاردین نوشت: به دنبال منصوب شدن بن سلمان به عنوان نخست وزیر عربستان به نظر می رسد دولت بایدن به دنبال تاخیر در برگزاری دادگاهی است که درباره اعطای مصونیت قانونی به ولیعهد عربستان در پرونده ترور جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد واشنگتن پست تصمیم گیری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت چهار سال از ترور روزنامه نگار منتقد سعودی و عدم مجازات عاملان آن، بسیاری از سازمان های بین المللی و حقوق بشر نگران مصونیت محمد بن سلمان در این پرونده هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود در سال 2018 در کنسولگری عربستان در استانبول، خبرگزاری فرانسه طی گزارشی عنوان کرد: منتقدان نگران هستند که عنوان جدید بن سلمان ولیعهد عربستان به عنوان نخست وزیر، باعث مصونیت قانونی او در شکایت های مطرح شده در دادگاه های خارجی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در چهارمین سالگرد قتل فجیع جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستانی لازم است این جنایت برای بوقچی های سعودی و بنگاه دروغ پراکنی ایران اینترنشنال بازخوانی شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سایت سعودی لیکس گزارش داد، روزنامه گاردین در این باره نوشته است که محمد بن سلمان دیگر نمی تواند در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت شرکت کند و به نظر می رسد که موضع غرب در قبال وی تغییر نکرده است و روابط میان حکومت سعودی و سران غرب پس از قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد حکومت سعودی در سال 2018 ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شبکه فرانسوی " BFMTV " میزبان "آلان غریش" روزنامه نگار فرانسوی برای گفت وگو در خصوص تجاوز اسرائیل به نوار غزه بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دادگاه امارات عاصم غفور وکیل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد حکومت سعودی را که در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه به طرز فجیعی به قتل رسید، به پرداخت یک میلیون و 360 هزار دلار غرامت محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از لغو حکم حبس وکیل آمریکایی سابق روزنامه نگار منتقد سعودی در امارات خبر دادند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حدود 4 سال قبل در اکتبر 2018 بود که جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد نظام عربستان و ستون نویس روزنامه آمریکایی واشنگتن پست به دستور مستقیم محمد بن سلمان، در کنسولگری عربستان در استانبول به طرز فجیعی کشته شد و حتی اثری از جسد تکه تکه شده وی نیز نماند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دیدار رئیس جمهور فرانسه با ولیعهد عربستان سعودی که متهم به صدور دستور قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است با انتقاد گروه های حقوق بشری روبرو شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دیدار رئیس جمهور فرانسه با ولیعهد عربستان سعودی که متهم به صدور دستور قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است با انتقاد گروه های حقوق بشری روبرو شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ولیعهد سعودی روز چهارشنبه برای اولین بار پس از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد در سال 2018، در سفری رسمی به فرانسه می رود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تغییر موضع رئیس جمهور آمریکا نسبت به حاکمان عربستان که پیشتر آنها را به اتهام دست داشتن در قتل روزنامه نگار منتقد سعودی تقبیح می کرد، پرسشی برای افکار عمومی ایجاد کرد که فواد ایزدی تلاش می کند به آن پاسخ دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر، سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری از "اعتبار" روایت رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با ولیعهد عربستان درباره قتل روزنامه نگار منتقد سعودی دفاع کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، سناتور ایالت ورمونت در مجلس سنای آمریکا از سفر رئیس جمهور این کشور به عربستان سعودی انتقاد کرد. سناتور برنی سندرز با اشاره به دست داشتن عربستان در قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مارینا گفته بود: "ما نیاز داشتیم این جنگ میان اعضای یک خانواده متوقف شود تا این دیوانگی به جنگ هسته ای تبدیل نشود. امیدوارم وقتی پسرم بزرگ شود متوجه شود چرا این کار را کردم".
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده در مصاحبه ای با خبرنگاران، مقامات ریاض را به دروغگویی در مورد قتل جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد سعودی متهم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تام مالینوفسکی قانونگذار دموکرات کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با برنامه "اتاق خبر" شبکه سی ان ان با اشاره به ملاقات جو بایدن با محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در جده گفت: این رئیس جمهوری آمریکا برعکس سلف خود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک مسؤول عربستانی با افشای جزئیاتی از دیدار جمعه شب رئیس جمهور آمریکا با ولیعهد سعودی گفت: رئیس جمهور آمریکا در دیدار روز جمعه خود با بن سلمان در شهر جده، خیلی زود به موضوع جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی که در کنسولگری عربستان در استانبول کشته شد ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از یکی از مقام های سعودی نوشت: ولیعهد عربستان به جو بایدن یاد آوردی کرده است که آمریکا مرتکب اشتباهات زیادی شده است که از آن موارد می توان به جنگ عراق اشاره کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری از بازداشت وکیل آمریکایی سابق جمال خاشقجی و نامزد وی در دوبی به دلایل نامشخص خبر دادند. به گزارش ایسنا، عربی21 اعلام کرد که مقامات امارات "عاصم غفور"، شهروند آمریکایی و وکیل سابق جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی و خدیجه جنگیز، نامزد وی را در دوبی بازداشت کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا که به عربستان سفر کرده است، گفت که در دیدار خصوصی با ولیعهد این کشور به وی تأکید کرده است که او را مسئول قتل روزنامه نگار منتقد سعودی می داند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نامزد جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای سفر به عربستان را "فاجعه بار" خواند و گفت که بایدن تعهداتش درباره دادن اولویت به حقوق بشر را زیرپا گذاشته است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۱:۵۴    
رسانه های آمریکایی از عدم دیدار رئیس جمهور آمریکا با بیوه جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی قبل از سفر به عربستان خبر دادند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از عدم دیدار رئیس جمهور آمریکا با بیوه جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی قبل از سفر به عربستان خبر دادند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
فعالان و کابران سعودی ترور دیروز مانع الیامی منتقد سرسخت آل سعود در ضاحیه بیروت را تکرار سناریوی ترور جمال خاشقچی دانسته و محمد بن سلمان را از عوامل پشت پرده ترور الیامی برشمردند.