پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۱۲Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعی برق»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
داعش با بمب دو دکل انتقال برق از ایران در دیالی را منفجر کرد و موجب قطعی برق در اکثر مناطق دیالی شد.
رویداد ایران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
خبرگزاری فارس: منابع عراقی، بعدازظهر امروز (چهارشنبه)، از اقدام عناصر سازمان تروریستی داعش در انفجار یک خط انتقال برق در استان دیالی خبر دادند. محمد العزاوی ...
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
نماینده فلاورجان در اعتراض به قطعی های مکرر برق و عدم اطلاع قبلی به مشترکین، گفت: باتوجه به سامانه های موجود، پیش بینی حدودی زمان قطعی برق امکان پذیر است و باید پیش از قطعی به مردم اطلاع رسانی شده، تا از خسارت های مالی یا جانیِ جبران ناپذیر جلوگیری شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی گفت: در خراسان رضوی بخش صنعت بیشترین فشار را در ارتباط با اعمال خاموشی ها متحمل می شود.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهر – گروه استان ها- ندا سپاهی: انتخابات 1400 در حالی برگزار می شود که بسیاری از شهرهای کشور با بحران آب آشامیدنی روز را به شب می رسانند و ساعت ها بی آبی و قطعی برق دغدغه این روزهای مردم شده و در قلب دیار زاینده رود با تانکر به خانه های شهروندان آبرسانی می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استانها- استاندار البرز با بیان اینکه قدردان فعالیت و پویایی تولیدکنندگان البرزی هستیم، گفت: مذاکره با وزیر نیرو برای برطرف کردن مشکل قطعی برق صنعتگران استان البرز در دستور کار قرار دارد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران خوزستان اعلام کرد: روشنایی، امنیت، فعالیت دستگاه های تصفیه آب و حتی تامین آب دامداری ها با قطع برق با مشکل مواجه می شود زیرا فشار آب در خوزستان در حالت عادی نیز کم است و برای تامین آب به پمپ نیاز است. تهران – اقتصادبرتر – 26 خرداد 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای راهبردی کمیته آب و برق ستاد مرکزی آیت الله رئیسی گفت: قطعی برق هیچ تناسبی با ظرفیت تولید برق در کشور ندارد و دولت آقای رئیسی تبدیل شدن ایران به قطب انرژی منطقه نشانه گرفته است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
در خصوص اعتبار این ادعا باید بگوییم در چاه ها و فاضلاب های قدیمی که سیستم سیفون و هواکش وجود نداشت و همچنین حفره کاسه توالت مستقیم روی دهانه چاه بود، احتمال بروز این اتفاق بر اثر بالاآمدن گازهای سمی و قابل انفجار ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جدول قطعی برق مازندران روز چهارشنبه 26 خرداد 1400 را در ادامه ببینید.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۴    
اسماعیلی گفت: اگر خروجی بررسی های بازرسی کل کشور در موضوع برق مستلزم تعقیب برخی از مدیران باشد حتما انجام خواهد شد و اگر خروجی چنین نباشد به سایر تدابیر بسنده می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه قطعی برق تبریز روز چهارشنبه 26 خرداد 1400 را در ادامه بخوانید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بررسی جدول قطعی برق مناطق مختلف تهران برای فردا چهارشنبه 26 خرداد 1400 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی صنعت برق استان ایلام از وضعیت قرمز مصرف برق استان و احتمال قطعی برق خبر داد
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتلداران خراسان رضوی گفت: کاهش مصرف برق بیش از 10 درصد در هتل ها امکان پذیر نیست، اما متأسفانه با وجود درخواست ما مبنی بر قطع نشدن برق هتل ها، در روز های گذشته برق برخی هتل ها چند ساعتی قطع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن نیروگاه های مقیاس کوچک گفت: وزارت نیرو برای جبران خاموشی ها، برق با قیمت بالا وارد می کند، اما نمی تواند بدهی نیروگاه های مقیاس کوچک را پرداخت کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات در فارس گفت: برابر هماهنگی های انجام شده با مراکز خدماتی، ارتباطی و اپراتورها در روز برگزاری انتخابات به هیچ وجه قطعی برق نخواهیم داشت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
امسال همزمان با گرم شدن هوا، مردم مناطق مختلف شاهد خاموشی بدون برنامه بودند؛ خاموشی هایی که مسئولان مهم ترین دلیل آن را رشد بی سابقه مصرف برق عنوان می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: زمان قطعی برق در استان بوشهر از هزار و 23 دقیقه در سال 90 به 226 دقیقه در شرایط فعلی رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: به علت افزایش دما و رشد نامتعارف مصرف برق احتمال اعمال خاموشی در حوزه شهرستان های این استان وجود دارد که بر این اساس جدول زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با اشاره به کاهش چشمگیر زمان قطعی برق در استان بوشهر گفت: در سال 90 قطعی برق در استان بوشهر یکهزار و 23 دقیقه بود و امروز با تقویت زیرساخت ها این میزان به 226 دقیقه کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: به علت افزایش دما و رشد نامتعارف مصرف برق احتمال اعمال خاموشی در شهرستان های این استان وجود دارد از این رو جدول زمانبندی خاموشی در این حوزه منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان این که قطعی برق در سایه بی تدبیری های صورت گرفته بود، گفت: در چند سال اخیر به اندازه مصرف تولید برق نداشتیم.