پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۶:۴۲Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نفتکش»

راهبرد معاصر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این مستند روایتی از حضور نفتکش های ایرانی در آمریکای لاتین و رساندن بنزین به ونزوئلاست که در حین مستند به گفتگو با مسئولین و شهروندان این کشور می نشیند.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک نفتکش حامل نفت خام وارداتی از ایران در بندر ژوشان در استان ژجیانگ چین آمار های جهانی در روز های اخیر برای بار چندم خبر از افزایش صادرات نفت ایران داده اند، خبری که با توجه به مهر تایید و البته توضیحات رویترز به نظر می رسد اتفاقاتی در صادرات نفت ایران در سال 2023 رقم خورده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
از فوریه 2022 تا آگوست 2023 بیش از 125 تانکر یونانی به ارزش بیش از 4 میلیارد دلار به فروش رفته که حدود نیمی از آنها با عمر بیش از 10 سال و عمدتا برای حمل نفت خام بوده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۲    
عادت انگلیسی ها برای توقیف کشتی های ایران تنها زمانی کنار گذاشته شد که با عکس العمل جمهوری اسلامی در توقیف کشتی های انگلیسی مواجه شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۷    
صندوق توسعه ملی از اعطای وام 100 میلیون دلاری و مشارکت بیش از این رقم برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۷    
صندوق توسعه ملی از اعطای وام 100 میلیون دلاری و مشارکت بیش از این رقم برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۲۱    
اقتصاد ایران: سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: بیش از 28 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۱    
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از 28 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۱    
وزیر نفت گفت: ادعا می کنند که آمریکا به ایران برای فروش محصولات نفتی چراغ سبز نشان داده، اگر اینطور است پس چرا مدام نفتکش های ایران را توقیف می کنند و شرکت های ایرانی را تحریم می کنند تا نفت نفروشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون دیپلماسی بین المللی و منافع ملی مجلس، با بیان اینکه تخلیه نفتکش ایران توسط آمریکا اقدامی غیرموجه، غیرقانونی و یک دزدی دریایی آشکار محسوب می شود، افزود: جمهوری اسلامی ایران می تواند علیه آمریکایی ها در مراجع حقوقی و قضایی بین المللی شکایت کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۲    
نفتکش های حامل سوخت قاچاق با پرچم های کشورهای پاناما و تانزانیا و با نام های تجاری استیون و کرون توسط نیروی دریایی سپاه، توقیف شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طی 2 روز گذشته رزمندگان منطقه سوم نیروی دریایی سپاه مستقر در بندر ماهشهر و شمال خلیج فارس با رصد اطلاعاتی 2 فروند شناور را که به صورت سازمان یافته مبادرت به قاچاق نفت گاز جمهوری اسلامی در خلیج فارس می کردند را با دستور مقام قضایی توقیف کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه گفت: 2 نفتکش خارجی حامل سوخت قاچاق با پرچم های کشورهای پاناما و تانزانیا با نام های تجاری استیون و کرون در خلیج فارس توقیف شدند. 37 خدمه این نفتکش ها به مقام های قضایی تحویل داده شدند. بیش از یک میلیون و 500 هزار لیتر سوخت قاچاق، از این 2 فروند شناور کشف شد.
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه گفت: 2 نفتکش خارجی حامل سوخت قاچاق با پرچم های کشورهای پاناما و تانزانیا با نام های تجاری "استیون" و "کرون" در خلیج فارس توقیف شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
2 نفتکش خارجی حامل سوخت قاچاق با پرچم های کشورهای پاناما و تانزانیا با نام های تجاری استیون و کرون در خلیج فارس توقیف شدند.
جانشین فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه جزییات توقیف نفتکش خارجی حامل سوخت قاچاق و کشف بیش از یک میلیون و 500 هزار لیتر سوخت قاچاق را تشریح کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه از توقیف 2 نفتکش خارجی حامل سوخت قاچاق و کشف بیش از یک میلیون و 500 هزار لیتر سوخت خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سپاه پاسداران دو نفتکش حامل پرچم پاناما که اقدام به قاچاق نفت می کردند را توقیف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 32 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۵۲ سایت دیگر  
یک نفتکش که پیشتر گفته شده بود حامل نفت خام توقیف شده ایران است، روند تخلیه و انتقال محموله خود را آغاز کرد.
گزارش آماری مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از عملکرد ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی کشور، حاکی از آن است سهم ناوگان حمل و نقل منطقه تربت حیدریه با متوسط 5200 کیلومتر مسافت طی شده توسط هر نفتکش در سال گذشته، 4/4 درصد از کل ظرفیت ناوگان حمل و نقل کشور است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی آمریکا نفت سرقت شده به ارزش حدود 56 میلیون دلار از یک کشتی نفتکش متعلق به ایران را در بندر تگزاس تخلیه کرد، و هشدارهای تهران را در این زمینه نادیده گرفت. سید ظفر مهدی، تحلیلگر سیاسی در یادداشتی که در وب سایت پرس تی وی منتشر شد نوشت: ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از رسانه های عراقی، منابع عراقی از ورود ستون نظامی جدید از نظامیان آمریکایی از سمت سوریه به عراق خبر دادند. بر اساس این گزارش، این ستون نظامی از نیروهای آمریکایی از طریق گذرگاه فیشخابور از سمت اقلیم کردستان عراق وارد اراضی عراق شده اند. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - طبق آمار موسسه کپلر، با افزایش صادرات نفت ایران به چین، میزان درآمد نفتی ایران در ماه آگوست امسال، تقریبا معادل کل درآمد نفتی ایران در سال 2020 شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
غارت نفت سوریه از سوی آمریکا همچنان ادامه دارد و کاروان ها 95 کامیون نفتکش نفت خام را از سوریه قاچاق کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اصلاح هندسی بلوار نظری و پیرو مکاتبات صورت گرفته با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ، تردد تانکرهای نفتکش از محور بلوار شهران ، پایین تر از چهار راه نیما یوشیج، ممنوع است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۴    
رویترز در یادداشتی از آراتی سوماسخار و جاناتان سائول در روز 8 سپتامبر 17 شهریور به موضوع نفتکش سوئز راجان و توقیف نفت این نفتکش توسط آمریکا پرداخت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بازار 200 میلیارد دلاری حمل و نقل نفت تحت تاثیر سیاست های عربستان قرار گرفت
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۴   + ۵۴ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا پس از بیش از یک سال و نیم به توقیف نفت و همچنین کشتی حامل نفت ایران اعتراف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نفتکش سوئز راجان متعلق به شرکت کشتیرانی "امپایر نویگیشن" یونان 2 هفته پیش محموله 1 میلیون بشکه ای نفت ایران را در سواحل تگزاس تحویل آمریکا داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی در گزارشی به فشار کنگره و فضاسازی گروهی ضد ایرانی در توقیف محموله نفتی ایران و ادعای این گروه مبنی بر نقش داشتن 300 نفتکش دیگر درباره حمل غیرقانونی نفت تهران پرداخت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکوایران: به ادعای رسانه های اروپایی و آمریکایی، نفتکش توقیف شده سوئز راجان که به حمل نفت ایران متهم شده بود، باید مبلغ 2.4 میلیون دلار غرامت بپردازد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
شرکت دارنده نفتکش سوئز راجان که پیشتر به بهانه حمل نفت ایران توسط آمریکا توقیف شده بود، به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۰    
مردم بوشهر در روز اربعین حسینی در مراسم پیاده روی دلدادگان اربعین حضور یافتند و در سوگ سرور و سالار شهیدان اشک ماتم ریختند. مراسم پیاده روی دلدادگان اربعین حسینی در بوشهر از ساعت 17 روز چهارشنبه در نوار ساحلی بوشهر از شرکت ملی نفتکش تا امامزاده قاسم علیه السلام برگزار شد. ...
براساس گزارش آماری مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از عملکرد ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی کشور،سهم ناوگان حمل ونقل منطقه تربت حیدریه با متوسط 5200کیلومتر مسافت طی شده توسط هر نفتکش در سال گذشته 4 ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، طبق آمار موسسه ردیابی نفتکش ها تانکر ترکرز، میانگین صادرات نفت و میعانات گازی ایران در ماه گذشته میلادی (آگوست) به 1.85 میلیون بشکه در روز رسید. این درحالی است که در 20 روز نخست این ماه، رقم میانگین صادرات روی عدد 2.2 میلیون بشکه در روز بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۱    
معاون وزیر انرژی قزاقستان از خریداری 2 نفتکش توسط این کشور جهت فعالیت در دریای خزر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
درآمد نفتکش ها در خاورمیانه، همزمان با چشم انداز کاهش عمیق تر تولید نفت اوپک پلاس، به پایین ترین میزان از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سیاستمداران غربی هرگز تصور نمی کردند 87 میلیون بشکه میعانات گازی در نفتکش های خلیج فارس که قرار بود تبدیل به پاشنه آشیل وزارت نفت دولت سیزدهم شود، به ثروت بدل شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- فرمانده انتظامی استان یزد از کشف و توقیف بیش از 32 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از 32 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کشتی تفریحی بریتانیایی در جریان طوفان شدید در سواحل مایورکا با یک نفتکش برخورد کرد.