چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۵:۰۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان»

ایمنا   ۲۴ دقیقه پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- در حالی زمین خالی واقع در خیابان شریعتی زاهدان مامن امن زباله گردها و معتادان شده و گلایه بسیاری از شهروندان را به دنبال داشته که شهردار زاهدان قول ورود و حل این مشکل را داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان -ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان گفت: یک هزار و 100 فرصت شغلی سال گذشته برای معتادان بهبود یافته در این استان ایجاد شده است.
تفاهم نامه سه جانبه به ارزش 8 میلیارد تومان در راستای ساماندهی معتادان متجاهر بین استانداری، بهزیستی و شورای مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به وجود سه هزار و 500 معتاد متجاهر در استان، گفت: معتادان متجاهر در کرمانشاه ساماندهی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳    
فرمانده انتظامی کردستان از اجرای طرح ارتقاء امنیت محله محور خبر داد و گفت: در این راستا سارقان حرفه ای، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در سطح استان شناسایی و بازداشت شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱    
جامعه شناس گفت: ضعف در سیستم آموزش و بی توجهی آموزش و پرورش به اعتیاد به گسترش آن دامن زده است. ما فقط از واژه پرورش استفاده می کنیم و در عمل آن را انجام نمی دهیم معلم ها باید در کنار آموزش، به پرورش دانش آموزان بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای سه جانبه برای ساماندهی معتادان متجاهر بین استانداری کرمانشاه، اداره کل بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - براساس تفاهم نامه سه جانبه ای که بین استانداری، بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه منعقد شد معتادان متجاهر این استان ساماندهی خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/کرمانشاه تفاهم نامه سه جانبه ساماندهی معتادان متجاهر در کرمانشاه میان اداره کل امور اجتماعی استانداری، اداره کل بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: این استان در کنار دو تهران و خراسان رضوی جزو استان های برتر در زمینه ساماندهی معتادان متجاهر شناخته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان از جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در نقاط مختلف استان سمنان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱    
محله ای در بن بست! توصیف کامل و جامع اهالی از محله ای با قدمتی دور و دراز که به گفته ساکنان قدیمی، اولین ایستگاه اتوبوس شرکت واحد در محله رضاییه بوده است. رضاییه از جمله محلاتی است که به دلیل هم جواری با خط راه آهن برای اهالی و توسعه کمی و کیفی اش مشکلاتی ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی می گوید: در زمینه بازسازی و بازتوانی معتادان متجاهر با مشکل مواجه هستیم.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۴    
معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس در نشست مشترک با مدیر کل بهزیستی استان گلستان گفت: مرکز ماده 16 مردان با ظرفیت 450 نفر بزودی به بهره برداری می رسد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۹    
سرپرست اداره سلامت روان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : دارو و واکسن های مورد نیاز معتادان توسط دانشگاه علوم پزشکی در اختیار مراکز ماده 16 قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تجمع معتادان و انباشت زباله در محدوده پارک کوثر در منطقه 12 شهرداری تهران گلایه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با بیان اینکه مکان مرکز اقامتی درمانی معتادان زن در اراک یکی از چالش های استان مرکزی است؛ از جمع آوری معتادان متجاهر با دستور مقام قضایی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: مقرر شد ضمن جمع آوری آسیب ها، برای جلوگیری از بازگشت معتادان متجاهر، اقداماتی در روددره فرحزاد صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۰    
فرمانده انتظامی گتوند از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و بازداشت و جمع آوری سارقان و معتادان در این شهرستان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار با عنوان(ساماندهی معتادان متجاهر) در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان با تشریح اقدامات انجام شده استان در بحث ساماندهی معتادان گفت: 15 دستگاه وظیفه ساماندهی معتادین متجاهر را در سطح استان برعهده دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار با عنوان ساماندهی معتادان متجاهر در استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سیر صعودی کلاهبرداری های میلیاردی با سیم کارت و دسته چک های متعلق به معتادان کارتن خواب و افراد بی نام و نشان درحالی از مرز نگرانی گذشته و دستگاه قضایی را با پرونده های زیادی روبه رو کرده است که دیگر شبکه های موریانه ای کلاهبرداری، پیکر تولید و تجارت را نشانه رفته اند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران، بابیان این که اشتغال معتادان بعد از بهبودیافتن، گامی مهم در ریشه کنی اعتیاد است، گفت: کاهش آمار اعتیاد از هدفگذاری های اصلی در استان است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: سپاه کربلا با یک اقدام جهادی مرکز بازپروری معتادان بابل را ایجاد کنند تا بتوانیم هدف گذاری عاری از معتاد را دنبال کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به تجربه های ایجاد شده در قرارگاه اجتماعی گفت: تجربیات به دست آمده در این قرارگاه موجب شده که امروز نسبت به سال 1400 ظرفیت جمع آوری معتادان متجاهر دو برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز بازپروری معتادان در بابل به عنوان یکی از بزرگترین مراکز ترک اعتیاد شمال کشور تا یک ماه آینده تجهیز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی گفت:یکی از سیاست های جدی دستگاه قضا رسیدگی به مشکلات و معضلات اجتماعی سطح جامعه در راستای احیای حقوق عام است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار مازندران، بابیان این که اشتغال معتادان بعد از بهبودیافتن، گامی مهم در ریشه کنی اعتیاد است، گفت: کاهش آمار اعتیاد از هدفگذاری های اصلی در استان است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ری از جمع آوری 50 معتاد متجاهر در محدوده این شهرستان خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۰    
یک دکترای روانشناسی در رفسنجان معتقد است: به کار گرفتن برچسب های روانی موجب جدایی مصرف کننده مواد مخدر چه از نوع سنتی چه صنعتی، از خدمات می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱    
سرپرست معاونت پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی گفت: تمام هدفمان این است که معتادان متجاهر به شرایط جامعه پذیری برسند تا مورد حمایت جامعه قرار بگیرند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خواب آشفته کوه و جنگل خواران مگر می شود بدون رابطه و پارتی مصالح را بالای جنگل برد و آنجا ویلای لاکچری ساخت؟ این را یکی از اهالی روستای زیارت می گوید بعد هم به ویلاهایی که در ارتفاعات جنگلی روستا خودنمایی می کند اشاره کرد و ادامه داد: نکته جالب برخوردنکردن با صاحبان این ویلاهاست ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر در ایران سابقه طولانی دارد. تا بوده تریاک و مواد افیونی در بساط معتادان پیدا می شد اما اکنون کوکائین به قیمت گرمی 4 میلیون تومان از آمریکای جنوبی با کشتی به سفره پولدارهای ایران رسیده است. این تحفه جدید چیست و مصرف کنندگان آن چه سرنوشتی دارند؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر میثم یکه سادات، متخصص طب اورژانس و فوق تخصص مسمومیت با اشاره به اینکه ، متادون یک داروی مخدر صنعتی بسیار قوی است که به معتادان طی پروسه ترک مواد و نیز بیماران مبتلا به بدخیمی برای کاهش درد تجویز می شود و معمولا بصورت شربت است، می افزاید: شربت متادون در بطری های دارای درهای ایمن توزیع می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۹    
فرمانده انتظامی شوشتر از جمع آوری 22 معتاد متجاهر در این شهرستان با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه با بیان اینکه برای ایجاد شیلترذ نگهداری معتادان در میانه، نیاز به ورود بخش خصوصی است، گفت: این شیلترها توسط دولت حمایت شده، برای معتادان شیلترها سرانه دولتی پرداخت می شود. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه برخورد با معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر در اطراف مراکز آموزشی و تحصیلی در سراسر کشور اجرا می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه برخورد با معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر در اطراف مراکز آموزشی و تحصیلی در سراسر کشور اجرا می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
انتشارات نیستان رمان برج سکوت نوشته حمید رضا منایی را در نوبت دوم باز نشر کرده است.این رمان روایت بکر و تکان دهنده ای از ساختارهای زیستی بخشی از ضعیف ترین و در معرض آسیب ترین طبقه اجتماع؛ معتادان را روایت می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در سومین نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر، عملکرد کمیته درمان و بازپروری در استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: بیش از 60 نفر از معتادان متجاهر شهر اهواز جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد منتقل شدند. صادق جعفری چگنی در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر در اهواز بیان کرد: با اجرای دومین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه پس از تعطیلی همیشگی مرکز جامع کاهش آسیب بانوان در منطقه 12 تهران، کانکس های ارایه خدمات به آسیب دیدگان در خلازیر نیز به همت شهرداری منطقه 19 پایتخت تعطیل شد. در دوسال گذشته، 700 آسیب دیده بی سرپناه شده و دست کم 7 زن جان خود را به دلیل بی سرپناهی از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر از جمع آوری 16 معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تمرکز بهزیستی در پیشگیری از اعتیاد و صیانت از بهبود یافتگان است، گفت: 1123 کمپ برای معتادان در بهزیستی فعالیت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: بیش از 60 نفر از معتادان متجاهر شهر اهواز جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد منتقل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون سلامت اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه یکی از چالش های بزرگ سازمان بهزیستی بحث معتادان متجاهر است که در این بازه زمانی شاید به دلیل نبود متولی، به سازمان بهزیستی کشور سپرده شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : صندوق کارآفرینی امید استان متعهد شده که به معتادان بهبودیافته استان تسهیلات اشتغالزایی کم بهره اعطا کند.