پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۳:۴۱Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور های کوهستانی»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هواشناسی مازندران با صدور اطلاعیه سطح زرد نسبت احتمال جاری شدن روان آب و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان هشدار داد.
اقتصاد ایران: کرج- رئیس راه استان البرز گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش های تندری و باد شدید، احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس وجود دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی از بعداز ظهر امروز (دوشنبه) و لغزندگی و مه آلودگی جاده های استان، به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد که هنگام تردد در محورهای کوهستانی جوانب احتیاط را رعایت کنند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۶۸ سایت دیگر  
از همه کسانی قصد سفر و تردد در محورهای کوهستانی را دارند میخواهیم احتیاط های لازم را داشته باشند تا خدایی ناکرده با حادثه ناگوار روبرو نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با هشدار احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب های محلی و نقطه ای در استان، گفت: ریزش سنگ و اختلال در تردد محورهای کوهستانی به ویژه محورهای کندوان و هراز پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با هشدار افزایش احتمال آتش سوزی و تنش دمایی، گفت: احتمال ریزش سنگ و اختلال در تردد محورهای کوهستانی به ویژه در محورهای کندوان و هراز، آسیب به پوشش خزانه برنج و سازه های سست بنیان وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به بارش ها، احتمال سقوط سنگ در مسیرهای کوهستانی به ویژه در جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست که در چنین شرایط جوی رانندگان در حاشیه محورهای کوهستانی و رودخانه ها توقف نکنند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اردبیل ؛وثوقی اظهار کرد: براساس تصاویر دریافتی از مرکز نظارت مدیریت راه های استان اردبیل به رغم بارش پراکنده برف در نقاط مختلف و لغزندگی جاده ها تردد در اکثر محور های مواصلاتی در حال انجام است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بارش فراگیر باران در جاده های این استان، گفت: بارش برف را در محورهای کوهستانی درازنو کردکوی و سرعلی آباد توسکستان شاهد هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی از تدوام کاهش شدید دما و بارش باران و تگرگ در برخی مناطق کشور و همچنین احتمال وقوع برف و کولاک در محورهای کوهستانی نوار شمالی و شمال غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری مازندران: از سفر های غیر ضروری در سطح محور های کوهستانی مازندران پرهیز کنید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل مدیریت بحران گیلان از مسافران خواست طی فردا و پس فردا ترددهای غیر ضروری به استان به ویژه محورهای کوهستانی نداشته باشند و گفت: احتمال یخ زدگی و خسارت به محصولات کشاورزی طی روزهای شنبه و یکشنبه وجود دارد.
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از ثبت بیش از 900 هزار تردد در چهارمین روز از موج دوم سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: مسافرین نوروزی ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور هشدار نارنجی اعلام کرد محور های کوهستانی استان از صبح جمعه برفی، بارانی با احتمال ریزش سنگ خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون عبور و مرور وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پرحجم درجریان است و بارش برف در این محورهای کوهستانی تردد را کند کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
با فرارسیدن بهار و آغاز تعطیلات نوروزی، جاده های کوهستانی استان خوزستان مملو از مسافرینی است که برای نخستین بار به این مناطق سفر می کنند. جاده هایی بدون ایمنی لازم و علائم راهنمایی و رانندگی که همواره بوی مرگ می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام پلیس راهور فراجا با توجه به بارش برف و کاهش دما همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بازفت گفت: تردد در گردنه های چری و تاراز با زنجیر چرخ و همراه داشتن تجهیزات کامل امکان پذیر است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۹    
کارشناس هواشناسی گفت: اواخر هفته بعد از سمت آذربایجان شرقی سامانه سردی وارد کشور می شود که موجب یخبندان در بسیاری از مناطق خواهد شد. اواخر هفته نیز در کنار کرانه دریای خزر شدت بارندگی ها افزایش خواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به بارش باران و برف و به دنبال آن تغییر دما، احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان به ویژه جادهکرج - چالوس دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۶    
رانندگان مواظب نقاط حادثه خیز باشند،در محورهای کوهستانی با سرعت مطمئنه حرکت کنید.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: از2 لغایت3 فروردین ماه شاهد بارش برف در گرددنه های محورهای کوهستانی استان بودیم که با تلاش شبانه روزی راهداران بیش از322 کیلومترباند از محور کوهستانی و شریانی استان در 15 مرحله برف روبی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آغاز بارش برف بهاری در سطح جاده های کوهستانی استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شرق استان تهران با تأکید بر اینکه هموطنان بدون تجهیزات زمستانه وارد محورهای کوهستانی نشوند، گفت: بارش ها باعث کندی تردد در محورهای مواصلاتی شمالی و شمال شرق استان تهران شده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: با توجه به هشدار هواشناسی و کاهش دما و بارش برف در ظرف 48 ساعت آینده در سطح محورهای کوهستانی استان هموطنان عزیز خواهشمندیم با از سفر و گردش به مناطق ییلاقی و کوهستانی به جد پرهیز نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۱    
فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: هم اکنون بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران باعث کندی عبو. و مرور شده اما هم وطنان به هیچ عنوان بدون تجهیزات زمستانه وارد محورهای کوهستانی نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساری،گفت: ارتفاع برف در محور ساری به کیاسر از 25 سانتی متر بیشتر است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل حمل و نقل و نگهداری راه های مازندران از بارش برف در همه محورهای کوهستانی مازندران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۹    
کرمانشاه- بارش برف در محورهای کوهستانی شهرستان پاوه، راهداران را به انجام عملیات برف روبی در نخستین روزهای فصل بهار و سال جدید وا داشت.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، ضمن بیان آخرین وضعیت راه های کشور گفت: جاده چالوس بازگشایی شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
حسینعلی محمدی شیرکلایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران علاوه بر تاکید بر آمادگی دستگاه های اجرایی به منظور انجام اقدام های پیشگیرانه، از شهروندان نیز خواست که در طی این مدت علاوه بر رعایت جوانب احتیاط در ترددها ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیکی در محورهای ارتباطی این استان در زمان حاضر را عادی و روان اعلام کرد و گفت: سطح جاده های این استان در مناطق ساحلی ،جلگه ای و همچنین محورهای کوهستانی به علت بارندگی های پراکنده لغزنده است .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: از رانندگان و مسافران درخواست می شود به دلیل شرایط ناپایدار جوی و احتمال سقوط سنگ، از توقف در حاشیه محورهای کوهستانی خودداری کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز: دو لاین عبوری محور کرج چالوس در محدوده پیچ آینه به دلیل ریزش بهمن مسدود شد. رئیس اداره راهداری فیروزکوه: احتمال ریزش بهمن در محورهای کوهستانی فیروزکوه وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش دما و بارش باران ریزش بهمن را در مسیرها و گردنه های برف گیر استان افزایش داده لذا تردد در این محورها توصیه نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمرگلستان از امداد رسانی به 40 در راه مانده برف و کولاک محور های کوهستانی استان خبر داد.
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: کولاک و وزش باد همچنان در گردنه ها و جاده های کوهستانی این استان جریان دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان مدیریت بحران تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی و احتمال زیاد سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان تهران از مسدود بودن مسیرهای ورودی مبادی کوهستان تا روز شنبه (29 بهمن) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۱    
فرماندار ازنا گفت: باتوجه به حجم زیاد بارش برف در ارتفاعات این شهرستان خطر سقوط بهمن در محور های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه احتمال وقوع کولاک در محورهای کوهستانی وجود دارد، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای اصلی استان عادی و روان است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به دلیل بارش برف چند روز گذشته در استان زنجان احتمال وقوع بهمن در برخی محور های کوهستانی استان وجود دارد و مسافران باید قبل از تردد در محور های استان با شماره 141 تماس بگیرند.
سلام نو / مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پدارم قودجانی رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی و احتمال زیاد سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان تهران از مسدود بودن مسیرهای ورودی مبادی کوهستان تا روز شنبه - 29 بهمن - خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی و احتمال زیاد سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان تهران از مسدود بودن مسیرهای ورودی مبادی کوهستان تا روز شنبه - 29 بهمن - خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: از ابتدای هفته جاری تاکنون بیش از 2 هزار و 245 کیلومتر از محورهای کوهستانی برف روبی شد.
خبرشهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شاهین فتحی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران از آماده باش نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران خبر و در خصوص سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی هشدار داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، مرکز مدیریت راه های مازندران خبر داد: محور های شمالی مانند کندوان، سوادکوه و هراز امروز شاهد بارش برف و باران هستند. رانندگان برای تردد در محور های کوهستانی حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر استان تهران درباره احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات این استان هشدار داد. به گزارش روند بازار به نقل از ایسنا ، شاهین فتحی در جمع خبرنگاران از آماده باش نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران خبر داد و درباره سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی هشدار داد. ...
مدیر کل راهداری راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در هفته گذشته بیش از 2245کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان برف روبی شد.